Νέα

Lux Spa Massage Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα riding
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.
Ας πω και εγώ την εμπειρία μου στο lux.
Δανάη: καλό κορμί , μασάζ όχι κάτι το ιδιαίτερο και δεύτερο μέρος οκ.
Μαρίνα: milf+ , μασάζ χάδι , σώμα νορμάλ , δεύτερο μέρος κλασσικό με κάποια έξτρα.
Αντζελίνα: Εκτός τόπου και χρόνου...
Νεφέλη: Καλό κορμί , μασάζ οκ... , δεύτερο μέρος αρκετά καλο με όρεξη από μέρος της.
Άρια: Η κλασσική Άρια από το gold spa με καυλιαρικο στυλ , δεύτερο μέρος άψογο.
Εννοείται όλες βγάζουν ρούχα , άλλες αφήνουν χουφτωματα τυπικά άλλες ψήνονται και για κάτι παραπάνω.
Ερώτηση.....αν κάποιος έχει δοκιμάσει την Λίνα ας με ενημερώσει με ένα μήνυμα για λεπτομέρειες.....
Να είμαστε καλά και να ενημερώνουμε για τις κοπέλες , χρήματα για πέταμα δεν έχει κανείς.
Παρακαλώ λόγω έλλειψης χρόνου σε περαιτέρω ερωτήσεις δεν θα απαντήσω , νομίζω εξηγώ παραπάνω για όσα ξερω.
Με την μαρίνα που πήγα εγώ δεν έβγαλε ρούχα και μου λέει θα δούμε την άλλη φορά ...Τι αλλά έξτρα δλδ κάνει ??
 

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Στο golden αδερφέ υπήρχαν κορίτσια που έκαναν και έξτρα... Και στο lux σίγουρα θα υπάρχουν μερικές που με λίγα money παραπάνω σίγουρα θα προχωράνε...
Eγω έχω 4+5 φορές με 2-3 εκεί μεσα σε όλες έπιασα κουβέντα για έξτρα κλαρίνο με παραπάνω χρήματα και καμιά δεν δέχεται...Μόνο βυζομαλακια απο έξτρα χωρίς λεφτά φυσικά...
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
84
Like
75
Πόντοι
0
Eγω έχω 4+5 φορές με 2-3 εκεί μεσα σε όλες έπιασα κουβέντα για έξτρα κλαρίνο με παραπάνω χρήματα και καμιά δεν δέχεται...Μόνο βυζομαλακια απο έξτρα χωρίς λεφτά φυσικά...
Το ότι δεν έκαναν με σένα δε σημαίνει ότι δεν έκαναν γενικώς.
 

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Το ότι δεν έκαναν με σένα δε σημαίνει ότι δεν έκαναν γενικώς.
Ναι ρε αδερφέ γι'αυτό είναι η ομάδα να ενημερώνουμε....Ξέρεις κανει κάποια κάποιο έξτρα να ξερουμε να το μιλήσουμε....Κρυφά τα κρατά τε???
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
139
Like
112
Πόντοι
1
Παιδιά ολες οι κοπέλες κάνουν έξτρα ....είναι θέμα χημείας όμως και όχι χρημάτων. Είτε μας αρέσει είτε όχι.
 

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Έχεις ακουστα η έχεις κάνει εσύ??Εγωτι μόνο έξτρα παντός που πήρα όπως είπα είναι η βυζομαλακια της Δανάης και με κάνα 3-4 που μίλησα τα ίδια μου είπαν...
Παιδιά ολες οι κοπέλες κάνουν έξτρα ....είναι θέμα χημείας όμως και όχι χρημάτων. Είτε μας αρέσει είτε ό
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
139
Like
112
Πόντοι
1
Έχεις ακουστα η έχεις κάνει εσύ??Εγωτι μόνο έξτρα παντός που πήρα όπως είπα είναι η βυζομαλακια της Δανάης και με κάνα 3-4 που μίλησα τα ίδια μου είπαν...
Δεν θα έγραφα κάτι αν δεν το ήξερα.
Το ποιες κάνουν τι όμως δεν είναι κάτι που γράφεται δημόσια για ευνόητους λόγους.
 

Kostasperv

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2023
Μηνύματα
84
Like
75
Πόντοι
0
Άμα γραφτεί δημόσια ότι κάποια κάνει έξτρα θα τρέξουν όλοι να την ζαλίζουν και να της ζητάνε οπότε και αυτή θα το σταματήσει. Επίσης οι κοπέλες διαβάζουν τι γράφουμε εδώ και ενδεχομένως να μην θέλουν να ξέρει η μια τι κάνει η άλλη για λόγους ανταγωνισμού.Εκτος και αν νομίζουμε ότι όλες είναι φιλενάδες μεταξύ τους.Όταν λοιπόν σου λέει η κοπέλα να μην το αναφέρεις πρέπει να το σεβαστείς και να μην το γράφεις δημοσία. Και αν θέλεις να μοιραστείς την πληροφορία θα το κάνεις με άτομα που είναι χρόνια στο forum και ενημερώνουν.
 

#euaggelos28#

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Άμα γραφτεί δημόσια ότι κάποια κάνει έξτρα θα τρέξουν όλοι να την ζαλίζουν και να της ζητάνε οπότε και αυτή θα το σταματήσει. Επίσης οι κοπέλες διαβάζουν τι γράφουμε εδώ και ενδεχομένως να μην θέλουν να ξέρει η μια τι κάνει η άλλη για λόγους ανταγωνισμού.Εκτος και αν νομίζουμε ότι όλες είναι φιλενάδες μεταξύ τους.Όταν λοιπόν σου λέει η κοπέλα να μην το αναφέρεις πρέπει να το σεβαστείς και να μην το γράφεις δημοσία. Και αν θέλεις να μοιραστείς την πληροφορία θα το κάνεις με άτομα που είναι χρόνια στο forum και ενημερώνουν.
Σωστά όλα αυτά που λες αδερφέ συμφωνώ αλλά μην ξεχνάς ότι εμείς όλοι μας πάμε και ακουμπάμε τα λεφτά μας εκεί δεν το κάνουν τσάμπα....Γι'αυτό έχουμε το forum αυτό για να ενημερώνουμε τον κόσμο πως και τι γίνεται να χει μια εικόνα τι τον περιμένει...Όσοι έχουμε πάει σε άλλα λαδομαγαζα Αθήνα ξέρουμε πολύ καλά τι παίζει εκει...δενννομιζω να διαφέρει το ποσό πολύ το δικό μας από αυτά...Μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν κοπέλες εδώ που δούλευαν και σε άλλα μέρη της Ελλάδος..
Φιλικά πάντα..
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.963
Κριτικές
8
Like
3.074
Πόντοι
506
Σωστά όλα αυτά που λες αδερφέ συμφωνώ αλλά μην ξεχνάς ότι εμείς όλοι μας πάμε και ακουμπάμε τα λεφτά μας εκεί δεν το κάνουν τσάμπα....Γι'αυτό έχουμε το forum αυτό για να ενημερώνουμε τον κόσμο πως και τι γίνεται να χει μια εικόνα τι τον περιμένει...Όσοι έχουμε πάει σε άλλα λαδομαγαζα Αθήνα ξέρουμε πολύ καλά τι παίζει εκει...δενννομιζω να διαφέρει το ποσό πολύ το δικό μας από αυτά...Μην ξεχνάμε ότι υπάρχουν κοπέλες εδώ που δούλευαν και σε άλλα μέρη της Ελλάδος..
Φιλικά πάντα..
Ξεχνάς όμως ότι εδώ είναι μονοπόλιο και αν μαθευτεί θα αυξηθεί η ζήτηση και θα εκτοκεφτούν οι τιμές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom