Νέα

Live Cyber Cams Sex site/links

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα T0my
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 674
  • Εμφανίσεις 229K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ήλεκτρονικό sex !!

  • Φυσικά.

    Ψήφοι: 27 55,1%
  • Ελάχιστες φορές.

    Ψήφοι: 11 22,4%
  • Καθόλου.

    Ψήφοι: 7 14,3%
  • Δέν μου άρέση.

    Ψήφοι: 4 8,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Έβλεπα στο προφίλ μίας Καναδέζας ότι ένας της είχε δώσει 50000 tokens(5000$) αν είναι δυνατόν που τα βρίσκουν.
Πολύ απλά άμα ψάξεις στο νετ πουλάνε χακαρισμένους λογαριασμούς με πολλά tokens μέσα σε πολύ πολύ χαμηλότερη τιμή...απλά σου λένε να τα ξοδέψεις όλα γρήγορα γιατί μετά από 3-4 μέρες τον βρίσκουν τον λογαριασμό και τον σβήνουν ;)
 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ απλά άμα ψάξεις στο νετ πουλάνε χακαρισμένους λογαριασμούς με πολλά tokens μέσα σε πολύ πολύ χαμηλότερη τιμή...απλά σου λένε να τα ξοδέψεις όλα γρήγορα γιατί μετά από 3-4 μέρες τον βρίσκουν τον λογαριασμό και τον σβήνουν ;)

Ε και πάλι ποιος έχει πληρώσει με την κάρτα του 5000$;
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Ε και πάλι ποιος έχει πληρώσει με την κάρτα του 5000$;
Φαντάζομαι έχεις δει πόσους αγαπούληδες έχει ;)..υπάρχουν κάτι 60ρηδες γιατροί κλπ που τα έχουν...αυτοί είναι ικανοί να χαρίσουν και το σπίτι τους :cheesy:...φαντάζομαι θα έχεις δει πολλές φορές να στέλνουν tip των 2000 tokens χωρίς να ζητήσουν αντάλλαγμα...απλά γιατί έχουν ωραίο χαμόγελο όπως λένε :2funny:
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Σας παραθέτω το παρακάτω site
μου το σύστησε ο κολλητός μου τις τελευταίες 4 μέρες και έχω καεί όλα τα βράδια.
Θα μπαίνατε στον κόπο να πληρώσετε για να κάνετε κάποιο prive ή σε group με κοπέλα με cam;
Περιμένω γνώμες.
Υ.Γ.1 Μπορείς να δεις και τσάμπα σε public chat.
Υ.Γ.2 Συγνώμη αν δεν ήταν το σωστό μέρος να ανοίξω το θέμα.

Μπραβο φιλε ειναι χρυσωρυχείο αυτο το σαιτ
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Επίσης να πω ότι άμα γνωριστίτε καλύτερα με καμιά μοντέλα(κυρίως ρουμάνα) και σας δει σε κάμερα και αυτή κλπ..δέχεται άνετα να γνωριστείτε από κοντά ;)...άμα κάνεις μία αγορά για τόκενς την μικρότερη με 20$(14.5euros) θα είστε premium member για πάντα και έτσι θα μπορείτε να συννενοείστε καλύτερα με τα πορνίδια(να στέλνετε πμ mail και γενικά σας προσέχει καλύτερα) ;) Πάντως όντως μερικές από αυτές είναι πραγματικά θεόμουνα αλλά αυτές το έχουν καβαλήσει το καλάμι(οι περισσότερες είναι φοιτήτριες που δουλεύουν για ένα χαρτζιλίκι/ορισμένες βγάζουν σε ένα μήνα ότι παίρνουν οι περισσότεροι εδώ σε ένα χρόνο), να μιλάτε καλύτερα στα μοντέλα που έχουν λίγα members στο ροομ τους ;)
 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Φαντάζομαι έχεις δει πόσους αγαπούληδες έχει ;)..υπάρχουν κάτι 60ρηδες γιατροί κλπ που τα έχουν...αυτοί είναι ικανοί να χαρίσουν και το σπίτι τους :cheesy:...φαντάζομαι θα έχεις δει πολλές φορές να στέλνουν tip των 2000 tokens χωρίς να ζητήσουν αντάλλαγμα...απλά γιατί έχουν ωραίο χαμόγελο όπως λένε :2funny:

Όντως γιατροί δεν το είχα σκεφτεί....τίποτα τραπεζίτες θα έλεγα από Ελβετία μεριά....
 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
να μιλάτε καλύτερα στα μοντέλα που έχουν λίγα members στο ροομ τους ;)

Ε αυτές είναι που θέλουν ψάξιμο καλά γιατί το 95% είναι μπάζα. Πετυχα μια η οποια ήταν μια χοντρη...δεν βλεπόταν, παραλίγο να κάνω εμετό.
 

kavropa

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
248
Like
6
Πόντοι
1
να πω κι εγω την εμπειρια μου.......
εγω μπαινω σε αλλο παρομοιο sait to imlive το οποιο εχει παρα πολλα μουνια και αρκετες μουναρες.
οι περισσοτερες απο εκει ειναι απο ρουμανια και απο ασια.
καθως εχω χαλασει αρκετα ευρο και ειχα <<καλυτερες >> σχεσεις ε 2-3 απο δαυτες ποτε δεν καταφερα να κανω κατι περισσοτερο...
και δεν μπορω να καταλαβω πως ορισμενοι απο εδω μεσα λενε πως εχουν  :knockinb: μεσω αυτων των σαιτ αφου το 99,9% των γυναικων
ειναι αλλοδαπες που ζουν εκτος ελλαδος...
τωρα αν τουσ εταξαν ενα καραβι ευρο για να ερθουν εδω , η' πηγαν αυτοι εκει για να γαμησουν παω πασο...

το μουνι σερνει καραβι
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Έχω πετύχει και ρουμάνα που μένει Λαμία ;)
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
να πω κι εγω την εμπειρια μου.......
εγω μπαινω σε αλλο παρομοιο sait to imlive το οποιο εχει παρα πολλα μουνια και αρκετες μουναρες.
οι περισσοτερες απο εκει ειναι απο ρουμανια και απο ασια.
καθως εχω χαλασει αρκετα ευρο και ειχα <<καλυτερες >> σχεσεις ε 2-3 απο δαυτες ποτε δεν καταφερα να κανω κατι περισσοτερο...
και δεν μπορω να καταλαβω πως ορισμενοι απο εδω μεσα λενε πως εχουν  :knockinb: μεσω αυτων των σαιτ αφου το 99,9% των γυναικων
ειναι αλλοδαπες που ζουν εκτος ελλαδος...
τωρα αν τουσ εταξαν ενα καραβι ευρο για να ερθουν εδω , η' πηγαν αυτοι εκει για να γαμησουν παω πασο...

το μουνι σερνει καραβι


Φιλε δεν λεω ψεμματα, δεν υπαρχει και λογος αλλωστε... εχοντας ξοδεψει απο το 2007 εως το 2009, περιπου 10.000 ευρω για τις κυριες..... ειμαι και σχετικα νεος, παντα ευγενης μαζι τους, και αντικειμενικα εμφανισιμος.... δεν βρηκα καποια ιδιαιτερη δυσκολια να τους αποσπασω το "yahoo id" τους, σε πρωτη φαση και εν συνεχεια ολα τα υπολοιπα... εδω και ενα χρονο, απλα κανω login  και κανα chat...nothing more...
ΥΓ: Γι'αυτο λεω οτι δεν αξιζει τον κοπο...επειδη δεν εχω λεφτα...οποτε θα προτιμουσα να τα ειχα ξοδεψει σε κανα CT ή CG ....
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
Έχω πετύχει και ρουμάνα που μένει Λαμία ;)
εγω ειχα πετυχει ελληνιδα απο την Καβαλα και απο την Αιγυπτο...τελικα αποδειχτηκε ρουμανακι που εζησε καποια χρονια στην ελλαδα... αστο καλυτερα...να πιστευεις 1% απο οσα σου λενε...
 

rythmodamasths90

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2010
Μηνύματα
205
Like
0
Πόντοι
1
Ρε σεις πολλες στο τσατ βαζουν δαχτυλα και τετοια,ωραια βρηκα πως θα περναω την  ωρα μου  :bigdick:
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
εγω ειχα πετυχει ελληνιδα απο την Καβαλα και απο την Αιγυπτο...τελικα αποδειχτηκε ρουμανακι που εζησε καποια χρονια στην ελλαδα... αστο καλυτερα...να πιστευεις 1% απο οσα σου λενε...
Είναι εξακριβωμένο γιατί το καλοκαίρι έκανε και show στην κάμερα σε μια ερημική παραλία που ήταν στην Ελλάδα, άρα δεν έλεγε ψέματα ;)
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Εγω εχω μιλησει κυριως με imlive και camscom. Το δευτερο ειναι πιο φθηνο αν περιοριστεις στο free chat οπου εχει πολυ καλη ποιοτητα και αναλογως τη διαθεση του μοντελου παιρνεις καλο ματι. Αν θελεις κανεις και cam to cam σε χαμηλες τιμες. Το πριβε του ειναι ακριβο παντως αν και η τιμη εξαρταται απο το μοντελο. Το imlive ειναι πιο ακριβο γιατι το free chat δεν λεει μια και δεν εχει επιλογη μονο cam to cam. Στο θεμα της προσεγγισης τωρα αν ημουν πιο νεος και (πιο) ελευθερος θα ειχα γνωρισει σιγουρα καποιες που εφαγα κολλημα αλλα θα μεινω με το απωθημενο. Nothorny εισαι ο ηρωας μου :))
 

nothorny

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.322
Κριτικές
13
Like
10.997
Πόντοι
5.784
Εγω εχω μιλησει κυριως με imlive και camscom. Το δευτερο ειναι πιο φθηνο αν περιοριστεις στο free chat οπου εχει πολυ καλη ποιοτητα και αναλογως τη διαθεση του μοντελου παιρνεις καλο ματι. Αν θελεις κανεις και cam to cam σε χαμηλες τιμες. Το πριβε του ειναι ακριβο παντως αν και η τιμη εξαρταται απο το μοντελο. Το imlive ειναι πιο ακριβο γιατι το free chat δεν λεει μια και δεν εχει επιλογη μονο cam to cam. Στο θεμα της προσεγγισης τωρα αν ημουν πιο νεος και (πιο) ελευθερος θα ειχα γνωρισει σιγουρα καποιες που εφαγα κολλημα αλλα θα μεινω με το απωθημενο. Nothorny εισαι ο ηρωας μου :))

Εγω παλι γιατι νοιωθω λιγο μαλακας????  :huh: :huh: :huh:
Θα προτιμουσα να ειχα ξεμουνιασει κανενα CT με τοσα λεφτα....
Anyway...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Εγω παλι γιατι νοιωθω λιγο μαλακας????  :huh: :huh: :huh:
Θα προτιμουσα να ειχα ξεμουνιασει κανενα CT με τοσα λεφτα....
Anyway...


αφού προφανώς γούσταρες όταν το έκανες, δεν υπάρχει κανένας λόγος να μετανιώνεις εκ των υστέρων :cool2:

δεν σκότωσες δα και κανέναν για να έχεις τύψεις :sunglasses:


 

Arizala 74

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παλι γιατι νοιωθω λιγο μαλακας????  :huh: :huh: :huh:
Θα προτιμουσα να ειχα ξεμουνιασει κανενα CT με τοσα λεφτα....
Anyway...

Κοίτα αν είχα και εγώ λεφτά να χαλάσω θα το δοκίμαζα το επάγγελμα...είναι ενδιαφέρον!!! Οπότε μια χαρά είσαι!!
Εδώ είδα την άλλη την μουνάρα την Κολομβιανη να χύνει(κάτι που δεν είχα ξαναδεί) live και να πιτσιλάει και την κάμερα και να την κάνει foggy, στις 2 ώρες που την χάζευα 4 φόρες πήγα στο μπάνιο για  :bigdick:, πόναγα μετά.

Υ.Γ Τι είναι ρε παιδιά το CT;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom