Νέα

Live Cyber Cams Sex site/links

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα T0my
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 674
  • Εμφανίσεις 229K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε κάνει ήλεκτρονικό sex !!

  • Φυσικά.

    Ψήφοι: 27 55,1%
  • Ελάχιστες φορές.

    Ψήφοι: 11 22,4%
  • Καθόλου.

    Ψήφοι: 7 14,3%
  • Δέν μου άρέση.

    Ψήφοι: 4 8,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
πολυ καλο camsite.ειμαι κανα χρονο εκει.εχω πετυχει κατα καιρους πολυ καλα show!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Ειναι κανεις στο CAM4?
Τελευταια εχω δει ελληνικα ζευγαρια εκει...
ειναι το μοναδικο σιτε που ειτε εχεις κανει εγραφη ειτε οχι  κατεβαζει παρα πολλους ιους ακομα και το καλητερο  antivirus να εχεις...οι ιοι ερχοντε καθος κανεις connecting στις καμερες των αλλων και ιδικα απο εξωτερικο
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
μσν δεινον αυσ οι ψωλαρπαηχτρεσ; :cum:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Xτες απο βαρεμαρα μπηκα στο livejasmin μιλησα με 4-5 Ρουμανες στο free chat, μπορω και τις ξεχωριζω συνηθως απο τα ονοματα που χρησιμοποιουν, και με μλκιες και ατακες και τετοια η τυπισσες ειχαν λυθει στο γελιο με τους beggars που παρακαλαγαν για δωρεαν show. Nα σημειωσω οτι εβαλα 4-5 credit μεσω κινητου και οχι μεσω πιστωτικης, μονο και μονο για να μην κοβεται το video και γιατι αν δεν βαλεις credit κοβουν τις γκομενες που μενουν στην ιδια χωρα με σενα και δεν μπορεις να τις δεις. Πληρωμενο show δεν εχω δοκιμασει ποτε!

Mε τα πολλα φευγοντας αφησα χυμα το ID μου στο Yahoo(Η Ρουμανια δουλευει με Υahoo οχι οπως η Ελλαδα με MSN) Aνοιγω σημερα, τι να δω, καλημερα ειμαι η ταδε απο το livejasmin !  :2funny: :2funny: To τρελλο της υποθεσης ειναι οτι ειναι γειτονισσα μου μενει 3 τετραγωνα παραπερα, 20χρονη φοιτητρια, φρεσκια στο χωρο! :tits:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Xτες απο βαρεμαρα μπηκα στο livejasmin μιλησα με 4-5 Ρουμανες στο free chat, μπορω και τις ξεχωριζω συνηθως απο τα ονοματα που χρησιμοποιουν, και με μλκιες και ατακες και τετοια η τυπισσες ειχαν λυθει στο γελιο με τους beggars που παρακαλαγαν για δωρεαν show.

Mε τα πολλα φευγοντας αφησα χυμα το ID μου στο Yahoo(Η Ρουμανια δουλευει με Υahoo οχι οπως η Ελλαδα με MSN) Aνοιγω σημερα, τι να δω, καλημερα ειμαι η ταδε απο το livejasmin !  :2funny: :2funny: To τρελλο της υποθεσης ειναι οτι ειναι γειτονισσα μου μενει 3 τετραγωνα παραπερα, 20χρονη φοιτητρια, φρεσκια στο χωρο! :tits:
αντε να την χαρεις :grin: :grin: :grin:
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
αντε να την χαρεις :grin: :grin: :grin:

Спасибо, мой прекрасный ангел!

Πριν καμμια βδομαδα μπηκα σε ρωσικο σιτε γνωριμιων παλι απο περιεργεια να κοψω κινηση, μεχρι να κανω εγγραφη, μεχρι να καταλαβω τι παιζει, μου πηρε μια ωρα, το google translate μεταφραζει μονο την αρχικη σελιδα, οχι τις επομενες, γιατι εχουν cookies. Κανα site με αγγλικα ξερεις ?
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Спасибо, мой прекрасный ангел!

Πριν καμμια βδομαδα μπηκα σε ρωσικο σιτε γνωριμιων παλι απο περιεργεια να κοψω κινηση, μεχρι να κανω εγγραφη, μεχρι να καταλαβω τι παιζει, μου πηρε μια ωρα, το google translate μεταφραζει μονο την αρχικη σελιδα, οχι τις επομενες, γιατι εχουν cookies. Κανα site με αγγλικα ξερεις ?
και βεβαια ξερω  :grin:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ifriends.com και streamate.com  οπου δουλευα στα νεατα μου :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
[move]:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:[/move]
camwithher/ferrari
Picture_395.jpg

Picture_396.jpg

Picture_397.jpg

Picture_398.jpg
 

payloschania

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
τι να πω΄. πάντα έσπαγα πλάκα όταν το άκουγα, αλλά όταν μου έκατσε μια φορά ένα ζευγάρι με ανοιχτή camera και microfon, ήταν μια απίστευτη κάβλα. τους βλέπω και τους ακούω να πηδιούνται και με βλέπουν να μαλακίζομαι για παρτη τους. απιστευτο χισιμο.
 

Επισκέπτης
καιμπερ πορνοσεξ λεμε!!!!χινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!! :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
Για στειλε μου το μσν και τα στοιχεια του ζευγαριου να το τσεκαρω :cum: :cum: :cum: :cum:
 

payloschania

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλά δεν σας εχει τύχει ποτέ? μιλάμε ειναι σαν να εισαι μπροστά τους. και αν η γόμενα σου μιλάει κιόλας, άσε λεσ και περνεις μέρος
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
866
Πόντοι
96
Ελεος δηλαδη.Φτιαχνει ο καθενας 2-3 προφιλ, ανοιγει ενα θεμα,λεει τι μαλακια του και μην τον ξαναειδατε
 

roleplayer1

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κανένα site για cyber sex chat με ελληνίδες ξέρετε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom