Νέα

Ληστεία σε οίκο ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα donhostieros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ασχετο,μιλαγα με μια τσατσα και μου ειπε οτι υπαρχει νομος σε καθε δωματιο να υπαρχει και τουαλετα για να μην κατουραμε στο νιπτηρα.
Είναι από εκείνες τις γριές που πιστεύον ότι ο νόμος λέει ότι κάθε Τετάρτη και Παρασκευή πρέπει να τρως όσπρια...

καμερες μεσα στα δωματια δε νομιζω να εχουν και δεν υπαρχει και ιδιαιτερος λογος να εχουν...

εχω δει μονιτορ στις κουζινες και πως φαινονται αυτα που καταγραφουν οι καμερες...βεβαια θα μου πεις μπορει να ειναι κρυφες αυτες στα δωματια...αλλα να τις κανουν τι?και καλα για ασφαλεια?χλωμο...
Για ασφάλεια μπορεί και να το έκαναν, αλλά έτσι και μαθευτεί θα πάνε αυτόφορο.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Επισης μου ειπαν ,οτι τα στρουμφακια λειτουργουν κατα ενα τροπο σαν τα υγειονομικο.Με το αναλογο μαμ φυσικα...Γι αυτο τα κλεινουν κατι Πεμπτες απογευματα.
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Επισης μου ειπαν ,οτι τα στρουμφακια λειτουργουν κατα ενα τροπο σαν τα υγειονομικο.Με το αναλογο μαμ φυσικα...Γι αυτο τα κλεινουν κατι Πεμπτες απογευματα.
δηλαδη?
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Είναι από εκείνες τις γριές που πιστεύον ότι ο νόμος λέει ότι κάθε Τετάρτη και Παρασκευή πρέπει να τρως όσπρια...
Για ασφάλεια μπορεί και να το έκαναν, αλλά έτσι και μαθευτεί θα πάνε αυτόφορο.
Οχι,αλλο ηθελε να τονισει.Οτι νομος ειναι ετσι,οποτε πρεπει να γινει μαμ για να λειτουργησουν ολα καλα  ;)
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
μια απορια εχω..
οι ληστες πρωτα  :fuck1: τη ραμονα κ μετα ληστεψανε.. η
ληστεψανε απ ευθειας ανευ  :fuck1:
αν εγινε ετσι κοροιδα πιαστηκανε. :grin:
εκτος αν εμφανιστουν την επομενη κ  :fuck1: με τα κλοπιμαια.. :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
κι οι μπατσοι εννοειται τις κοιτανε τις καμερες στα μπουρδελα...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Ασχετο με το θεμα.Μηπως πρεπει να αλλαξουν  μουσικη οι οικοι;σε καποια σπιτια βαζουν σταθμους με καψουροτραγουδα,μπαλαντες κτλ  :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Ασχετο με το θεμα.Μηπως πρεπει να αλλαξουν  μουσικη οι οικοι;σε καποια σπιτια βαζουν σταθμους με καψουροτραγουδα,μπαλαντες κτλ  :grin:
και τι θες να βαζουν ?μπετοβεν?
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
μαγκες  ο παπαζολης α.κ.α πζ89
εχει πολυ δυνατο λινκ για τις φυλακισμενες του σειρηνα.
στειλτε π.μ να σας εξυπηρετησει ολους.
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
τυπε φανταζεσαι την πουτανα ή τη γρια τσατσα να ακουνε επι ενα 8ωρο μπιτακια? :2funny:
Θυμαμαι  ημουν μια μερα περσι,στη Μπαρμπορα οταν ηταν στο 71,περιμενα κανα 15 και επαιζε συνεχεια ενα βουλγαρικο βλαχομπιντ σε τερμα ενταση  :2funny:
 

Επισκέπτης
Θυμαμαι  ημουν μια μερα περσι,στη Μπαρμπορα οταν ηταν στο 71,περιμενα κανα 15 και επαιζε συνεχεια ενα βουλγαρικο βλαχομπιντ σε τερμα ενταση  :2funny:
στο 71 μια φορα που ηταν η αννα η μολδαβεζα ειχε ενα ρωσικο gangstarap κομματι και το τραγουδαγε.οταν μπηκε στο δωματιο μου ειπε οτι αυτη τραγουδουσε και οτι στην ρωσσια ηταν τραγουδιστρια :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
τι να κανω και εγω της εδωσα το μικροφωνο να τραγουδησει :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
στο 71 μια φορα που ηταν η αννα η μολδαβεζα ειχε ενα ρωσικο gangstarap κομματι και το τραγουδαγε.οταν μπηκε στο δωματιο μου ειπε οτι αυτη τραγουδουσε και οτι στην ρωσσια ηταν τραγουδιστρια :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
τι να κανω και εγω της εδωσα το μικροφωνο να τραγουδησει :pipa2: :pipa2: :pipa2:
:2funny: :2funny:
Τυπε η γκομενα ειναι οτι να ναι  :grin:
Οταν επεστρεψε με μελαγχρινο μαλλι ελεγε οτι ειναι η διδυμη αδερφη της Αννας  :2funny:
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
στο 71 μια φορα που ηταν η αννα η μολδαβεζα ειχε ενα ρωσικο gangstarap κομματι και το τραγουδαγε.οταν μπηκε στο δωματιο μου ειπε οτι αυτη τραγουδουσε και οτι στην ρωσσια ηταν τραγουδιστρια :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
τι να κανω και εγω της εδωσα το μικροφωνο να τραγουδησει :pipa2: :pipa2: :pipa2:
το πε καλα το τραγουδι η φαλτσαρε? :think:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Θυμαμαι  ημουν μια μερα περσι,στη Μπαρμπορα οταν ηταν στο 71,περιμενα κανα 15 και επαιζε συνεχεια ενα βουλγαρικο βλαχομπιντ σε τερμα ενταση  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:

τυπε η μπαρμπορα τσακωνοταν συνεχεια με την τσα2 για τη μουσικη :2funny:

"εγκω κανω γκαμησι ,οκι αυτη" :2funny:
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Παντως κανα δυο φορες οταν ημουν σε δωματιο και περιμενα τη κοπελα,ειχα ακουσει φασαρια απ εξω(μεθησμενους)και ημουν σε ετοιμοτητα στο ενδεχομενο να μπουκαρει κανα ληστης στο δωματιο  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom