Νέα

Λιστα τιμιων ελληνικων σουβλατζιδικων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 295
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

τυπε αριστερά ειναι ο τυπάκος που τρωει καθε μερα πιτογυρα και την βγάζει στο καφενειο με κομπολοι και χαρτάκι, στα δεξιά ειναι ο συνεπης τύπς που πάει γυμναστηριο και κάνει διατροφη. Και γαμάει και καμια 30αρα. Άνετα. Στα 45 του. Επειδη τον κάνει κέφι οχι επειδη την χαρτζηλικώνει.
Τωρα ρε τύπε σοβαρα δηλαδη, ποιος χεστηκε αν η γκομενα ερχεται για ξεπετα επειδη γουσταρει ή επειδη χαρτζηλικωνεται?

Οταν τρωω ενα ωραιο κοτοπουλο δηλαδη, πρεπει να γουσταρει και το κοτοπουλο?

Με συμβουλευεις δηλαδη να ξεπατωνομαι στα γυμναστηρια και στις διατροφες προκειμενου να γουσταρει η γκομενα και να κανει κεφι?
Μη σωσει και κανει κεφι
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Τωρα ρε τύπε σοβαρα δηλαδη, ποιος χεστηκε αν η γκομενα ερχεται για ξεπετα επειδη γουσταρει ή επειδη χαρτζηλικωνεται?

Οταν τρωω ενα ωραιο κοτοπουλο δηλαδη, πρεπει να γουσταρει και το κοτοπουλο?

Με συμβουλευεις δηλαδη να ξεπατωνομαι στα γυμναστηρια και στις διατροφες προκειμενου να γουσταρει η γκομενα και να κανει κεφι?
Μη σωσει και κανει κεφι
Βρε τον κύριο Αγησίλαο!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

τυπε αριστερά ειναι ο τυπάκος που τρωει καθε μερα πιτογυρα και την βγάζει στο καφενειο με κομπολοι και χαρτάκι, στα δεξιά ειναι ο συνεπης τύπς που πάει γυμναστηριο και κάνει διατροφη. Και γαμάει και καμια 30αρα. Άνετα. Στα 45 του. Επειδη τον κάνει κέφι οχι επειδη την χαρτζηλικώνει.
Τύπε δεν διαβασες καλα

Ο ιδιος τυπος ειναι
Στην αρχη ειναι χλαπατσας και μετα ακολουθει προγραμμα 12 εβδομαδων και γινεται φετες

Πού ειναι ο Ιακωβος να στειλει μερικα φίδια στο σαιτ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Παντως για να σοβαρευτουμε λιγο τυποι, εγω εδω και καιρο φτιαχνω σουβλακια μονος μου
Ολα τα υλικα ειναι ευκολο να τα βρεις στο σουπερ μαρκετ

Αν μαλιστα δεν βαριεμαι φτιαχνω και μπιφτεκι και βαζω στην πιτα
Μην με ρωτησετε ποσο βγαινει το ενα σουβλακι σε κοστος, δεν εχω υπολογισει
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Παντως για να σοβαρευτουμε λιγο τυποι, εγω εδω και καιρο φτιαχνω σουβλακια μονος μου
Ολα τα υλικα ειναι ευκολο να τα βρεις στο σουπερ μαρκετ

Αν μαλιστα δεν βαριεμαι φτιαχνω και μπιφτεκι και βαζω στην πιτα
Μην με ρωτησετε ποσο βγαινει το ενα σουβλακι σε κοστος, δεν εχω υπολογισει

κι εγω συνηθιζα να φτιαχνω! ειναι πολυ καλη επιλογη! Τωρα στο λονδινο αναγκαζομαι να πληρωνω 6 λιρες το ενα κακοσουβλακι.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
η συγκριση του ευρω με τη δραχμη ειναι ατοπη.
Δεν λέω τι έγινε μετά από 18 χρόνια, αλλά τη επομένη. Μιλάμε για τριπλασιασμό μέσα σε λίγες βδομάδες.
Μη νομίζεις ότι είμαι δραχμολάγνος, αλλά οι συνεχείες "στρογγυλοποιήσεις" μας ψόφισαν που ωστόσο μας φαίνοντας αθώες.
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Δεν λέω τι έγινε μετά από 18 χρόνια, αλλά τη επομένη. Μιλάμε για τριπλασιασμό μέσα σε λίγες βδομάδες.
Μη νομίζεις ότι είμαι δραχμολάγνος, αλλά οι συνεχείες "στρογγυλοποιήσεις" μας ψόφισαν που ωστόσο μας φαίνοντας αθώες.

Αναγωγη στο νεο νομισμα εγινε φιλε.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Δεν λέω τι έγινε μετά από 18 χρόνια, αλλά τη επομένη. Μιλάμε για τριπλασιασμό μέσα σε λίγες βδομάδες.
Μη νομίζεις ότι είμαι δραχμολάγνος, αλλά οι συνεχείες "στρογγυλοποιήσεις" μας ψόφισαν που ωστόσο μας φαίνοντας αθώες.
σωστα
για μια πενταετια θυσαυρισαν κουτσοι στραβοι στον χωρο
μετα βεβαια το 80% πηρε τα @@ του
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom