Νέα

Λεωφ. Κηφισίας, Αμπελόκηποι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα n.smirni76
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
:pipa3:Αγαπητέ φίλε μας Clonarie, γιατί βγάζεις μυρωδιά από τη στιγμή που δεν έχεις δοκιμάσει την κοπέλα;;;
Είναι μια χαρά η κοπέλα, πολύ καλή στο πρώτο και στο δεύτερο μέρος!

Θα μίλαγα ποτέ για γυναίκα που δεν δοκίμασα;
Για προχώρα...
Την εμπειρία μου μοιράζομαι
Μάλλον εσύ δεν εχεις δοκιμάσει φερέφωνο του μαγαζιού
Τέλος
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
ναι την Μισελ δεν την πιανει συμφωνω
Για την οποια Μισελ ΟΜΩΣ τοτε που γραφαμε εδω στο θρεντ ουτε ενα καλο λογο δεν ειχες γραψει (ουτε κριτικη επισης)
και οχι μονο αυτο, 45αρα την ανεβαζες, "μεγαλη" την κατεβαζες, γενικα μιλαγες καπως απαξιωτικα
ΑΛΛΑ ησουν απο τους σταθερους της πελατες, και οταν εξεφανιστηκε αρχισες να ρωτας που πηγε/ποτε θα γυρισεις/"πωπω τι παθαμε το χασαμε το κορμι" κτλ.... :grin:
Ψεματα λεω???  :sunglasses: :rolleyes:

Εν μέρει ανακρίβειες...
Απλά στην πραγματική της ηλικία αναφέρθηκα...
Απαξιωτικά ποτέ! Άλλωστε το ξέρεις από τις κατ´ ιδίαν συζητήσεις μας!
Ουδέν παράπονο από Μισέλ, ήταν μεγαλειώδης τύπισσα τουλάχιστον μαζί μου
Η Μισέλ όμως είχε παράπονα από το μαγαζί...
Κυττάξτε δεν μπορούμε και να είμαστε ειλικρινείς και ταυτόχρονα να στηρίζουμε 100% το κάθε μαγαζί, κάπου τελειώνει η φιλική άνεση και αρχίζει η σοβαρή κριτική. Δεν θάβω καμία κοπέλα απλά έχω ένα μίνιμουμ απαιτήσεων που η Μάρθα δεν το έπιασε...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
Εν μέρει ανακρίβειες...
Απλά στην πραγματική της ηλικία αναφέρθηκα...
Απαξιωτικά ποτέ! Άλλωστε το ξέρεις από τις κατ´ ιδίαν συζητήσεις μας!
Ουδέν παράπονο από Μισέλ, ήταν μεγαλειώδης τύπισσα τουλάχιστον μαζί μου
Η Μισέλ όμως είχε παράπονα από το μαγαζί...
Κυττάξτε δεν μπορούμε και να είμαστε ειλικρινείς και ταυτόχρονα να στηρίζουμε 100% το κάθε μαγαζί, κάπου τελειώνει η φιλική άνεση και αρχίζει η σοβαρή κριτική. Δεν θάβω καμία κοπέλα απλά έχω ένα μίνιμουμ απαιτήσεων που η Μάρθα δεν το έπιασε...

Τεσπα
Κριτική δεν είχες βάλει
Την γλωσσοφαγες για την ηλικία και την χάσαμε τη γυναικάρα
Γκρίνια ίσον γκαντεμια
Ας ανεβάσει λοιπόν στροφές η Μάρθα, προς όφελος της θα είναι. Γιατί τις τεχνικές προδιαγραφές τις έχει και με το παραπάνω

Η τιμωρία σου είναι να γράψεις κριτικές για όλες αυτές που τηρούν τις προδιαγραφές σου την τελευταία δεκαετία
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
...Δεν θάβω καμία κοπέλα απλά έχω ένα μίνιμουμ απαιτήσεων που η Μάρθα δεν το έπιασε...
Αχ που'σαι Αμαλία. Έφυγε και άφησε αναπλήρωτο κενό. Όποιες καινούριες θα πρέπει πολύ να προσπαθήσουν για να τη φθάσουν...μακάρι μεν αλλά χρειάζονται πλείστες προϋποθέσεις...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.246
Κριτικές
28
Like
20.121
Πόντοι
5.946
Τελικά εγώ φταίω πάντα...
Και ούτε Σαββατογεννημένος δεν είμαι...
Επίσης στον βαλτό ή άσχετο Καραέζη να πώ πως ούτε μασαζ δεν ξέρει η φίλη του η Μάρθα... λυπάμαι δε που νοιώθει την ανάγκη να παραπλανήσει τον κόσμο...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
σημερα αργα το απογευμα ηταν στο μαγαζι
Μαρθα
Μιλενα
Ευα
Ερικκα

η Κα Λιουντα με ενημερωσε πως απο αυριο το μαγαζι θα λειτουργει στο ισογειο της ιδια πολυκατοικιας (οπως μπαινουμε στην πολυκατοικια στο αριστερο διαμερισμα). Νεος χωρος ανακαινισμενος με 3 δωματια.
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Σήμερα έχω επισκεφτεί το λαδοτριβειο στο καινούριο χώρο . Είναι ισόγειο, στην ίδια πολυκατοικία, όμορφο, ήρεμο, έχει τρία δωμάτια. Ολλές κοπέλες είναι σχεδόν καινούριες! Ήξερα μονο την Μάρθα και την Εύα, την οποία ήθελα να δωκιμασω την προηγούμενη φορά.
Ειρήνη, μάλλον Ρωσίδα, ψηλή ξανθιά, 25+, Γνωστή Μιλένα, μια καινούργια κοπελίτσα Έρικα, 35 χρόνων, ξανθιά με γλυκό πρόσωπο, αριστοκρατική εμφάνιση.
Όμως εγώ πέρασα με την Εύα όπως είχα σκοπό από την αρχή. . .Μιλα σχεδόν καλά ελληνικά, μάλλον από Γεωργία είναι, δε περίμενα τόσο καλό πρόγραμμα με τόσο πάθος.ευχαριστισικα πάρα πολύ!
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.190
Πόντοι
5.595
Σήμερα έχω επισκεφτεί το λαδοτριβειο στο καινούριο χώρο . Είναι ισόγειο, στην ίδια πολυκατοικία, όμορφο, ήρεμο, έχει τρία δωμάτια. Ολλές κοπέλες είναι σχεδόν καινούριες! Ήξερα μονο την Μάρθα και την Εύα, την οποία ήθελα να δωκιμασω την προηγούμενη φορά.
Ειρήνη, μάλλον Ρωσίδα, ψηλή ξανθιά, 25+, Γνωστή Μιλένα, μια καινούργια κοπελίτσα Έρικα, 35 χρόνων, ξανθιά με γλυκό πρόσωπο, αριστοκρατική εμφάνιση.
Όμως εγώ πέρασα με την Εύα όπως είχα σκοπό από την αρχή. . .Μιλα σχεδόν καλά ελληνικά, μάλλον από Γεωργία είναι, δε περίμενα τόσο καλό πρόγραμμα με τόσο πάθος.ευχαριστισικα πάρα πολύ!

Μας επεισες!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
  Η  Νικολ  το  καυλιαρικο  αυτο  μικροκαμωμενο  πορνιδιο  ξερουμε  αν  συνεχιζει να  εργαζεται  στο  μαγαζι  ??  Θελω  να  τα  ξαναφαω  αυτα  τα  ωραια  τα  βυζακια  με  τις  σκουροχρωμες  ρογες  :-* :-* :s&m_2: 
 

Manos#@&

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Όπως έχουν γράψει πάρα κάτω, η Νικόλ εργάζεται από Πέμπτη έως Κυριακή. Άρα αύριο λογικά θα είναι εκεί.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.488
Πόντοι
41.447
Νεα εντυπωσιακη αφιξη στη Λιουντα
Ειρηνη ψιλη αδυνατη ξανθια Ρωσιδα.
Πολυ ωραιο κορμι με ωραια ποδια, εντυπωσιακη εμφανιση, δεν την εχω ξαναδει σε μασαζ
Ηλικια 35+

Η Νικολ απο αυριο στο καταστημα
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.828
Πόντοι
4.365
..... και την Εύα, την οποία ήθελα να δωκιμασω την προηγούμενη φορά.
Ειρήνη, μάλλον Ρωσίδα, ψηλή ξανθιά, 25+, Γνωστή Μιλένα, μια καινούργια κοπελίτσα Έρικα, 35 χρόνων, ξανθιά με γλυκό πρόσωπο, αριστοκρατική εμφάνιση.
Όμως εγώ πέρασα με την Εύα όπως είχα σκοπό από την αρχή. . .Μιλα σχεδόν καλά ελληνικά, μάλλον από Γεωργία είναι, δε περίμενα τόσο καλό πρόγραμμα με τόσο πάθος.ευχαριστισικα πάρα πολύ!
Δοκιμαστικε η Ευα...
Την παρουσιαζει η Κα Λουντα για 21 απο Γεωργια..και οτι κανει 'τα παντα-φουλ'...  και ειπα να κανω τον κασκαντερ...
Τελικα ουτε 21 πρεπει να ειναι..(το σωμα πιο πολυ για 51 μου κανει) και ουτε φουλ-πρωκτικο κανει...!!!
Το κορμι ,μετα απο 3παιδια(οπως μ ειπε) ειναι ολο χαλαρωτητα κ ζαρες.. οπως κ το στηθος της...Μασαζ..δεν το εχει... πιπα τα ιδια! Το μονο που σωζει την κατασταση... ειναι οτι ειναι προθυμη.. κ ακουει..τις οδηγιες...!!! Επισης αντεχει κ το δυνατο-εως αγριο..- σφυροκοπημα...!!!
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
  Δυστυχως  παλι  επιβεβαιωθηκε   ο  κανονας   οτι οι  περισοτερες   Γεωργιανες  μπορει να  ειναι  γλυκουλες  η και  μετριες   αλλα   δυστυχως   μονο   για  αλλες  δουλειες   κανουν ....  καθαρισμα ,  πλυσιμο ,  λατζα  η  κουζινες  ,  για   γαμησια  και  για  μασσατζαδικα   ουτε  καν  ,  σωστοτατος  ο  XXX  ,  κουκλε   μου  σου  ευχομαι  τα  καλυτερα  στο   επομενο   μανικι   που  θα  ριξεις και  να  ρεφαρεις  εκει  ,  τα   φιλια  μου  και  τους  συναδελφικους  μου  χαιρετισμους   απο  chico , εισαι  ραμπο  τελικα  ρε  μουτρο  :rockon: :rockon: :rockon: :worship: :worship: :s&m_2:
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Αγαπητέ μου φίλε xxx man δε ξέρω που το βλέπεις το λαδοκοριτσο να είναι χάλια, το μόνο που έχω να σου πω ότι πέρασα υπέροχα μαζί της, είναι ευγενέστατη και πολύ τρυφερή, σιγουρα ολοι μας έχουμε ατέλειες στο σώμα μας αλλά αυτό  δε παίζει και τόσο μεγάλο ρόλο αν περνάς καλά. Εδώ είναι η φωτό της , με την άδεια της, γιατί δεν έχω διάθεση να με βγάζεται συνέχεια ψεύτη ! Πως σας φαίνεται;
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Δοκιμαστικε η Ευα...
Την παρουσιαζει η Κα Λουντα για 21 απο Γεωργια..και οτι κανει 'τα παντα-φουλ'...  και ειπα να κανω τον κασκαντερ...
Τελικα ουτε 21 πρεπει να ειναι..(το σωμα πιο πολυ για 51 μου κανει) και ουτε φουλ-πρωκτικο κανει...!!!
Το κορμι ,μετα απο 3παιδια(οπως μ ειπε) ειναι ολο χαλαρωτητα κ ζαρες.. οπως κ το στηθος της...Μασαζ..δεν το εχει... πιπα τα ιδια! Το μονο που σωζει την κατασταση... ειναι οτι ειναι προθυμη.. κ ακουει..τις οδηγιες...!!! Επισης αντεχει κ το δυνατο-εως αγριο..- σφυροκοπημα...!!!
 

Συνημμένα

  • IMG-4e93791317b308099020d5910cb496b1-V.jpg
    IMG-4e93791317b308099020d5910cb496b1-V.jpg
    216,2 KB · Εμφανίσεις: 31

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
XXx men, Γιατί τότε δε διαλέξεις την Ειρήνη Ρωσίδα, πανέμορφη 170 ύψος σαν τη Μάρθα επίσης, την κούκλα Μελίνα η την Νικόλ την οποία έψαχνες τόσο καιρό;
 

Karaezis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2019
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
:fuck2: :fuck2:Kαλη γαμιση σε όλους!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.248
Κριτικές
46
Like
3.828
Πόντοι
4.365
Περιεγραψα πως περασα... κ τι ειδα...
Ειπα κατι λαθος...? ή ψευτικο...???

Αντιθετα εσυ.. ολα τελεια τα βρισκεις σε αυτο το μαγαζι... :think:
Γιατι αραγε???
Επισης παραλειψες να πεις για το ποσο χαλαρο(ζαρες) ειναι το κορμι της... κ δεν μιλαμε για λιγο... αλλα κανει μπαμ.. κ ειναι αντιαισθητικο....μαλλον το ξεχασες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom