Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 382 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.521
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Η Δύση και εν προκειμένου η Ελλάδα δεν έχουν μέλλον δυστυχώς.Η κοινωνική και φυλετικη συνοχή τους θα καταρρεύσει μέσα στις επόμενες 2 με 3 γενιές. Ότι ψηφίσετε/κανετε/πιστεύετε δεν έχει καμία σημασία καθώς ο νέος κόσμος που ξεπροβάλλει δεν συμμερίζεται καμία άποψη, είτε δεξιά είτε αριστερά.
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Εμείς οι ίδιοι αποτύχαμε να διαφυλάξουμε την παρακαταθήκη των προγόνων μας.Το μόνο που μπορούμε κατά την ταπεινή άποψη μου να κάνουμε είναι να μετακομίσουμε σε κάποιο χωριό της επαρχίας με την ελπίδα ότι η καταιγίδα θα περάσει γρήγορα...
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.197
Κριτικές
62
Like
20.279
Πόντοι
14.936
Εμείς οι ίδιοι αποτύχαμε να διαφυλάξουμε την παρακαταθήκη των προγόνων μας.Το μόνο που μπορούμε κατά την ταπεινή άποψη μου να κάνουμε είναι να μετακομίσουμε σε κάποιο χωριό της επαρχίας με την ελπίδα ότι η καταιγίδα θα περάσει γρήγορα...
Οι μάχες για την τελικη επικράτηση θα δοθούν σε αστικο περιβάλλον..
Όπως κάποτε...
Όχι παρα πολύ παλια...
Εντός αστικού ιστου γίνονται τα καλυτέρα γαμησια...
61eohBKf5rL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Πρόσφατα ξανά είδα με τον υιό μου το "Θρίαμβος της Θελήσεως" της Ριφενσταλ. Η κατάκτηση του Βερολίνου από τα SA και μετέπειτα τα SS και το μεγάλο συνέδριο που ακολούθησε. Θεωρώ πως οι συνθήκες και οι καταστάσεις του τότε ήταν που πιο ευνοϊκές για την φυλετικη ιδέα. Τότε είχες μια εθνική ατιμωση και μια πολύ χειρότερη εξαθλίωση από την Αιλλαντα του '12.
Ίσως αυτό που χρειάζεται η Ελλάς και ο γκραικος ραγιας της ειναι μια ανάλογη ξεφτίλα για να πάρει μπρος.
Werwolf ήταν στο τέλος,κάτσε να ξεκινήσουμε πρώτα χαχαχα
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.228
Πόντοι
1.056
Η Δύση και εν προκειμένου η Ελλάδα δεν έχουν μέλλον δυστυχώς.Η κοινωνική και φυλετικη συνοχή τους θα καταρρεύσει μέσα στις επόμενες 2 με 3 γενιές. Ότι ψηφίσετε/κανετε/πιστεύετε δεν έχει καμία σημασία καθώς ο νέος κόσμος που ξεπροβάλλει δεν συμμερίζεται καμία άποψη, είτε δεξιά είτε αριστερά.

Βρε Σκορτσενυ θύμισε μου λίγο πότε υπήρχε φυλετική συνοχή στην Ευρώπη ή στα βαλκάνια? Εκτός και αν μιλάς για το ανεκπλήρωτο όνειρο του πρώην αποτυχημένου ζωγράφου...
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Βρε Σκορτσενυ θύμισε μου λίγο πότε υπήρχε φυλετική συνοχή στην Ευρώπη ή στα βαλκάνια? Εκτός και αν μιλάς για το ανεκπλήρωτο όνειρο του πρώην αποτυχημένου ζωγράφου...
Ναι για αυτό μιλάω
Για την δυτική Ευρώπη ελπίζω να αστειεύεσαι στο ότι μπορεί να ΜΗΝ υπάρχει φυλετικη συνοχή όπως και για τον βορρά . Για τα Βαλκάνια η ιστορία είναι όντως αλλιώς, η Ελλάδα όμως δόξα το θεό ( με ελάχιστες εξαιρέσεις όπως Κρήτη Κύπρος και Θράκη) δεν αναγκάστηκε ποτε να αλλάξει σε μεγάλο βαθμό την ανθρωπολογικη της σύσταση. Παράδειγμα αυτου οι φαινοτυποι που συναντάς στις επαρχιες μακριά από πυκνοκατοικημενες περιοχές.Τωρα όλα αυτά μπορούν να τα αναλύσω ακόμα περισσότερο αλλά με πέτυχες σε μια φάση που βαριέμαι αφάνταστα
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.197
Κριτικές
62
Like
20.279
Πόντοι
14.936
Βρε Σκορτσενυ θύμισε μου λίγο πότε υπήρχε φυλετική συνοχή στην Ευρώπη ή στα βαλκάνια? Εκτός και αν μιλάς για το ανεκπλήρωτο όνειρο του πρώην αποτυχημένου ζωγράφου...
Στέφανε με το συμπάθιο έτσι?
Δεν τον λες και πολύ αποτυχημένο όμως έτσι?
Το εχω πει και το ξαναλέω φυσικα..
Η κρίση μου αφορά τα εργα του φυσικά και όχι την πολιτική του
προσωπικότητα..
Σαν έθνος δεν μπορούμε να μιλάμε για αποτυχημένους πιστεύω αν έχουμε λίγη
αυτογνωσία θεωρω...
Από πολίτες πρώτα μέχρι πολιτικούς έτσι?
cHJpdmF0ZS9sci9pbWFnZXMvd2Vic2l0ZS8yMDIzLTA1L3BkbWlzYzEzLXdrOTIzMjI0NzJiLWltYWdlLmpwZw.jpg
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.598
Like
5.228
Πόντοι
1.056
Στέφανε με το συμπάθιο έτσι?
Δεν τον λες και πολύ αποτυχημένο όμως έτσι?
Το εχω πει και το ξαναλέω φυσικα..
Η κρίση μου αφορά τα εργα του φυσικά και όχι την πολιτική του
προσωπικότητα..
Σαν έθνος δεν μπορούμε να μιλάμε για αποτυχημένους πιστεύω αν έχουμε λίγη
αυτογνωσία θεωρω...
Από πολίτες πρώτα μέχρι πολιτικούς έτσι?
cHJpdmF0ZS9sci9pbWFnZXMvd2Vic2l0ZS8yMDIzLTA1L3BkbWlzYzEzLXdrOTIzMjI0NzJiLWltYWdlLmpwZw.jpg

Αποτυχημένος "εντός εισαγωγικών", διότι απέτυχε να εισαχθεί στην καλών τεχνών!
Τώρα το πόσο αποτυχημένος μπορεί να ήταν κάποιος που είχε κατακτήσει σχεδόν τον μισό πλανήτη μόνος του, αυτό το συζητάμε...

Το ιδεολογικό υπόβαθρο πάντως περί φυλετικής υπεροχής, εκ' του αποτελέσματος αποδείχθηκε οτι ηταν λάθος! Για αυτό κιόλας χάθηκε ο πόλεμος!

Η νούμερο ενα δύναμη αυτήν την στιγμή που κάνει κουμάντο στον πλανήτη ειναι αυτό που μερικοί αποκαλούν "πολυφυλετικό αχταρμά¨.
Διότι αυτη η χώρα εδώ και πάνω απο εναν αιώνα μαζεύει τα πιο δυνατά μυαλά του πλανήτη χωρίς να την ενδιαφέρει το φυλετικό/ιδεολογικό υπόβαθρο του υποψήφιου πολίτη.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Πολυφυλετικος αχταρμάς είναι όντως,η κοινωνική τους βάση...τα μυαλά που λες εσύ είναι κατά κύριο λόγο λευκοι με ευρωπαϊκή καταγωγή...η Εβραίοι ομολογουμένως
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.802
Like
6.671
Πόντοι
1.056

ΤΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ Ο ΓΚΛΕΤΣΟΣ - «Φέρτε ιερόδουλες για να ικανοποιούνται οι μετανάστες & να μην παρανομούν»​


Πώς δεν κάλεσε τα μέλη του κόμματος να στήσουν κώλο στους λαθρο.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.344
Κριτικές
18
Like
20.312
Πόντοι
4.546
Πώς δεν κάλεσε τα μέλη του κόμματος να στήσουν κώλο στους λαθρο.
Όσοι μπάζουν στην χώρα λαθροϊσλαμίες και όσοι τους υποστηρίζουν, θα έπρεπε με Νόμο να δίνουν την κωλότρυπά τους στους Μαχμούτ, Αχμέτ και Μοχάμεντ, όποτε οι τελευταίοι το ζητήσουν.

Δηλαδή, πρωθυπουργοί, υπουργοί, αντιπολίτευση στην πλειοψηφία της, ΜΚΟ και ψηφοφόροι ένθερμοι των λάθροϊσλαμιών, θα έπρεπε τα ονόματά τους να μπουν σε φάκελο προδοτών της Ελλάδας, να πέφτει κλήρος καθημερινά για να τους κάνουν την σούφρα ΝΑ.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.624
Κριτικές
8
Like
3.357
Πόντοι
456

ΤΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕ Ο ΓΚΛΕΤΣΟΣ - «Φέρτε ιερόδουλες για να ικανοποιούνται οι μετανάστες & να μην παρανομούν»​

Κανονικά λόγω εμπειρίας ψησίματος ψαριού πρέπει να βάλει κ αυτός ένα χεράκι να εξυπηρετήσει :rockon:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.255
Κριτικές
166
Like
27.167
Πόντοι
34.538

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom