Νέα

Λαθρομετανάστες στην Ελλάδα/(λαθρο)μετανάστευση γενικώς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Να τους δωθει?

  • Ναι

    Ψήφοι: 157 10,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 692 45,5%
  • Μονο σε οσους μενουν πανο απο 10 χρονια

    Ψήφοι: 220 14,5%
  • Σιγα μην δικαιουται αυτος που πουλαει dvd στην ομονοια

    Ψήφοι: 70 4,6%
  • Θα πιδηχτω απ το παραθυρο αν ο πακις γινει ελληνας

    Ψήφοι: 381 25,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.520

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Γιατί κάθε φορά που μας λένε για πρόσφυγες (χαχα) δε μας λένε από που έρχονται και την αναλογία αντρών γυναικών

Γιατί σε κάθε μαούνα που μπαίνουν μέσα αλαχακμπαριωτες βλέπω μόνο άντρες

Γιατί να δουλεύω 12 ώρες τη μέρα για να ταΐζω με φορους τανας γιούς ισλαμιστές που πουλάνε ναρκωτικά και ζουν με επιδόματα σαν βδέλλες ;

Και να βλέπω πουτανες φεμινίστριες να μου λένε για λευκό αντρικό προνόμιο.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
Πετσόκομμα δεν υπάρχει στα πολωνέζικα - όπως και λίστες πετσωμ€νων - όμως θα μπορούσε να μεταφραστεί ως ντούντα - αφού έχουν και


πρωθυπουργό με το όνομα αυτό :confused:
Μην με ρωτήσετε αν έχω πολωνική καταγωγή :confused:


ΨΨ @ολοι_οι_φασίστες_του_bou
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
327
Like
401
Πόντοι
21

ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΤΗΝ ΦΟΝ ΝΤΕΡ ΛΑΪΕΝ Πολωνίδα Ευρωβουλευτής:«Έπρεπε να ήσουν στην φυλακή, όχι στην Κομισιόν»​



τέτοιες είναι γυναικάρες..

να πεθάνει η κώλο δαίμονα να σωθεί η Ευρώπη και η Ολλανδία ...
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
τέτοιες είναι γυναικάρες..

να πεθάνει η κώλο δαίμονα να σωθεί η Ευρώπη και η Ολλανδία ...
Με τόσα σκουπίδια που έχουν μπολιάσει θα βγάζουν και κυβέρνηση.

Βγάλανε αριστερούς στην Αγγλία και στη Γαλλία. Είναι ηλίθιοι. Και σε μετρημένα ΜΜΕ δείξανε τις Αλγερινες σημαίες που κυμάτιζαν τα σκουπίδια
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.092
Κριτικές
166
Like
26.879
Πόντοι
34.538

ΞΕΦΤΙΛΙΣΕ ΤΗΝ ΦΟΝ ΝΤΕΡ ΛΑΪΕΝ Πολωνίδα Ευρωβουλευτής:«Έπρεπε να ήσουν στην φυλακή, όχι στην Κομισιόν»​



 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
327
Like
401
Πόντοι
21
Με τόσα σκουπίδια που έχουν μπολιάσει θα βγάζουν και κυβέρνηση.

Βγάλανε αριστερούς στην Αγγλία και στη Γαλλία. Είναι ηλίθιοι. Και σε μετρημένα ΜΜΕ δείξανε τις Αλγερινες σημαίες που κυμάτιζαν τα σκουπίδια
Ακριβώς. Και μην δω ούτε έναν γάλλο η άγγλο να κλαει όταν τον δέρνουν η του βιάζουν τη γυναίκα. Πόσο πια θα κλαίγεται κάποιος που τον δέρνουν και τον χέζουν πριν σταματάς να το παίρνεις στα σοβαρά και απλά τον αγνοείς? ίδιο πράγμα και εδώ, μην νομίζεις. Δεν έχει καμία διάφορα. Αν δεν κινηθούμε σαν πολίτες, είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Τέρμα πόσο μαλάκας είναι ο Μητσοτάκης και πόσο ζώα είναι η Πακιστανοί. Είτε θα δράσουμε η θα το βουλώσουμε. Και όχι με το να ψηφίζουμε, ούτε καν. Δράση, αδερφέ, δράση. Αλλά άντε τώρα να μαζέψεις αρκετά άτομα γι'αυτό. Ξέρω πόσο απίθανο είναι, σε τέτοια εποχή με τέτοιο λαό, αλλά καλύτερα ένα απίθανο όνειρο από αυτήν την οδυνηρή πραγματικότητα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Ακριβώς. Και μην δω ούτε έναν γάλλο η άγγλο να κλαει όταν τον δέρνουν η του βιάζουν τη γυναίκα. Πόσο πια θα κλαίγεται κάποιος που τον δέρνουν και τον χέζουν πριν σταματάς να το παίρνεις στα σοβαρά και απλά τον αγνοείς? ίδιο πράγμα και εδώ, μην νομίζεις. Δεν έχει καμία διάφορα. Αν δεν κινηθούμε σαν πολίτες, είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Τέρμα πόσο μαλάκας είναι ο Μητσοτάκης και πόσο ζώα είναι η Πακιστανοί. Είτε θα δράσουμε η θα το βουλώσουμε. Και όχι με το να ψηφίζουμε, ούτε καν. Δράση, αδερφέ, δράση. Αλλά άντε τώρα να μαζέψεις αρκετά άτομα γι'αυτό. Ξέρω πόσο απίθανο είναι, σε τέτοια εποχή με τέτοιο λαό, αλλά καλύτερα ένα απίθανο όνειρο από αυτήν την οδυνηρή πραγματικότητα.
Συμφωνώ τύπε. Και μπορεί να είναι μειοψηφία ακόμα αλλα αν και αδύνατοι είναι άντρες σε ηλικία κατάταξης , σκληραγωγημένοι. Θεωρώ σίγουρο ότι κάποιοι από αυτούς έχουν πάρει λεφτά από Τούρκους να δράσουν σαν πράκτορες σε περίπτωση πολέμου

Ενώ εμείς έχουμε και τους αριστερούς πεμπτοφαλαγγιτες να μιλάνε για ίσα δικαιώματα. Και καλά οι γυναίκες είναι ηλίθιες και τα στρακια θέλουν πουτσους , αλλα κάτι στρεητ που το κάνουν θέλουν Μακρόνησο
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
327
Like
401
Πόντοι
21
Συμφωνώ τύπε. Και μπορεί να είναι μειοψηφία ακόμα αλλα αν και αδύνατοι είναι άντρες σε ηλικία κατάταξης , σκληραγωγημένοι. Θεωρώ σίγουρο ότι κάποιοι από αυτούς έχουν πάρει λεφτά από Τούρκους να δράσουν σαν πράκτορες σε περίπτωση πολέμου

Ενώ εμείς έχουμε και τους αριστερούς πεμπτοφαλαγγιτες να μιλάνε για ίσα δικαιώματα. Και καλά οι γυναίκες είναι ηλίθιες και τα στρακια θέλουν πουτσους , αλλα κάτι στρεητ που το κάνουν θέλουν Μακρόνησο
Αχ, αν μόνο μπορούσα να εξοντώσω όλους αυτούς τους προδότες και ανήξερους ηλίθιους τύπου ΑΝΤΙΦΑ/ΛΟΑΤΚΉ/μεταλάδες/ξεροεγωτι. παράσιτα. ξέρω ότι είναι μόνο τα τσιράκια της Νέας Τάξης Πραγμάτων αλλά γαμώτο κέρατο μου, με τρελαίνουν πράγματι.
"ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΙΣΤΊΝΗ" λένε. Λες και αυτοί δεν θα ερχόντουσαν εδώ και θα σας βίαζαν, κώλοπουτάνες.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.214
Like
9.080
Πόντοι
2.306
Αχ, αν μόνο μπορούσα να εξοντώσω όλους αυτούς τους προδότες και ανήξερους ηλίθιους τύπου ΑΝΤΙΦΑ/ΛΟΑΤΚΉ/μεταλάδες/ξεροεγωτι. παράσιτα. ξέρω ότι είναι μόνο τα τσιράκια της Νέας Τάξης Πραγμάτων αλλά γαμώτο κέρατο μου, με τρελαίνουν πράγματι.
"ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ ΣΤΗΝ ΠΑΛΑΙΣΤΊΝΗ" λένε. Λες και αυτοί δεν θα ερχόντουσαν εδώ και θα σας βίαζαν, κώλοπουτάνες.
Δεν είναι τσιράκια , είναι χρήσιμοι ηλίθιοι. Τα τσιράκια πληρώνονται.

Δεν είμαι υπέρ εξόντωσης είμαι υπέρ να τους διδάξουν υποχρεωτικά τα εγκλήματα του σταλινισμου και των ισλαμιστών (που πέταγαν τους γκευ από τις ταράτσες στην Παλαιστίνη) μπάς και βάλουν μυαλό. Μικρή χώρα είμαστε , κανείς δεν περισσεύει
 

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
327
Like
401
Πόντοι
21
Δεν είναι τσιράκια , είναι χρήσιμοι ηλίθιοι. Τα τσιράκια πληρώνονται.

Δεν είμαι υπέρ εξόντωσης είμαι υπέρ να τους διδάξουν υποχρεωτικά τα εγκλήματα του σταλινισμου και των ισλαμιστών (που πέταγαν τους γκευ από τις ταράτσες στην Παλαιστίνη) μπάς και βάλουν μυαλό. Μικρή χώρα είμαστε , κανείς δεν περισσεύει
μια φορά και ένα καιρό, και εγώ με αυτό το σκεπτικό ήμουνα αλλά τέτοιο άνθρωποι δεν σώζονται με τίποτα. το ξέρω γιατί τους έχω υποφέρει προσωπικά. σκέψου γιατί τέτοιοι στρέφονται σε τέτοιες ιδεολογίες εξαρχής? γιατί είναι όντα γεμάτα διαστροφή και μίσος σε ότι είναι σωστό και απόλυτο. είναι ινστικτωίδης. δεν θέλουν να συμορφωθούν ούτε καν. είναι παράσιτα και καλύτερα να είμαστε λίγοι και καλοί αντί για να αφήσουμε τους μεταλαγμένους της κοινωνίας μας να μας σέρνουν στο επίπεδο τους. είναι χαμένη υπόθεση, φοβάμαι. αν κάποιος φτάσει 30 και ακόμα λέει αυτές της μαρξιστικές πίπες, άσε... δεν έχει ελπίδα καμία. και το λέω γιατί είχα την δυσαρεστία να υποφέρω τέτοιο άτομο. μιλά με τοίχο, καλύτερα. καταναλώνουν μόνο αμερικανικά μέσα ενημέρωσης, μουσική, προπαγάνδα από λέμε εφηβική ηλικία. για αυτό είναι τόσο πολλοί, ρε συ. τους κάνουν πλύση εγκεφάλου όταν ακόμα ανταπτυσονται. κλασικοί φιλελεύθεροι του πολυτεχνίου μεγάλωσαν τα άναρχογκέι ζωντόβαλα του σήμερα.

και, όπως είπες, ακόμα πιο λυπητερό είναι ότι δεν νικάνε τίποτα. στο τέλος, όπως είπε και ο μέγας Μπεζμενοβ, θα τους μαζέψουν όλους σε ένα λόφο και θα τους εκτελέσουν. Γελώντας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
327
Like
401
Πόντοι
21

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.337
Κριτικές
11
Like
4.464
Πόντοι
746
Καλώς ήρθατε ασυνόδευτα ανήλικα. Σας περιμένουν €πιδόματα, αλληλεγγύης αλληλέγγυες ηφαλοκρυπίδες, ζωάρα στις παραλίες, πληρωμένα σπίτια και τζάμπα Ίντερνετ.


Τις φορολογικές σας υποχρεώσεις να μην ξεχάσετε...
Όσο για εσάς που λατρεύετε τα σκουρόχρωμα αγόρια θα κατεβάζετε το φερετζέ από τη μπούρκα για να τους κάνετε γλυφοκωλάδα:

 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.367
Κριτικές
49
Like
22.745
Πόντοι
24.596

λαθρο πυροβολει για να σκοτωσει Ελληνα συνοριοφυλακα.
τα αποτελεσματα της πολιτικης open borders που εφαρμοζει ο Κουλης καλωντας εκατομμυρια Αφροασιατολατινους να μπολιασουν:confused::confused::confused:
 

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
163
Like
248
Πόντοι
21
Λαθρο επενδυτής με πιστόλι στον Άγιο Παντελεήμονα, ποτέ θα καταλάβει ο κόσμος ότι δεν απλά φύρα αλλά φίδια κολοβά και να απαιτείσει μαζικές απελασεις;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.092
Κριτικές
166
Like
26.879
Πόντοι
34.538

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.680
Like
7.492
Πόντοι
2.306
Δεν τους θέλει τους μετανάστες κανένας στον κόσμο πια, κι εξού έρχονται όλο και περισσότεροι προς τα δικά μας μέρη.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom