Νέα

Λάουρα Νάργες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα al pacino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 429K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kotopoulo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
104
Like
91
Πόντοι
1
Της εχουν πεταξει εξω το κωλαντερο στο ντουμπαι της παλιογαμιολας

Επειδή έχω διαβάσει πάρα πολλά παρόμοια σχόλια για Ντουμπάι, να υποθέσω οτι για εδώ μέσα όποια κοπέλα απο Ελλάδα πάει Ντουμπάι πάει μόνο για να τη γαμήσουνε και είναι κρυφοβίζιτα ε? Λαγωνικά είστε εδω μέσα!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.655
Κριτικές
165
Like
25.694
Πόντοι
34.538
Επειδή έχω διαβάσει πάρα πολλά παρόμοια σχόλια για Ντουμπάι, να υποθέσω οτι για εδώ μέσα όποια κοπέλα απο Ελλάδα πάει Ντουμπάι πάει μόνο για να τη γαμήσουνε και είναι κρυφοβίζιτα ε? Λαγωνικά είστε εδω μέσα!
Λες να πηγαινει για τη φυσικη ομορφια της χωρας η για τα αξιοθεατα?
 

Nekrothaftis4

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
954
Like
79
Πόντοι
6
Ρε κοτοπουλο μας δουλευεις;Αμα παει στο ντουμπαι η κορη του παπα του χωριου η η κορη του μπαρμπα γιωργη πχ που εχει μαναβικο κατα 90% πηγε στο ντουμπαι για ταξιδι αναψυχης.Τωρα η γαμιολα η λαουρα που εχει κοψει πουτσες και πουτσες σαν πρασα εσυ τι λες να πηγε να κανει στο ντουμπαι να δει τα τοπια.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.820
Like
4.488
Πόντοι
506
Επειδή έχω διαβάσει πάρα πολλά παρόμοια σχόλια για Ντουμπάι, να υποθέσω οτι για εδώ μέσα όποια κοπέλα απο Ελλάδα πάει Ντουμπάι πάει μόνο για να τη γαμήσουνε και είναι κρυφοβίζιτα ε? Λαγωνικά είστε εδω μέσα!
Τυπε ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει δημοκρατια εχουμε
Για την ιστορια οι φιλες μου για εναν περιεργο λογο που συνηθως πανε μεχρι το Ζουμπερι τα Σαββατοκυριακα κι οχι καθε τρεις και λιγο στο Ντουμπαι...
 

papatsakalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2006
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Επειδή έχω διαβάσει πάρα πολλά παρόμοια σχόλια για Ντουμπάι, να υποθέσω οτι για εδώ μέσα όποια κοπέλα απο Ελλάδα πάει Ντουμπάι πάει μόνο για να τη γαμήσουνε και είναι κρυφοβίζιτα ε? Λαγωνικά είστε εδω μέσα!
Έχεις δίκιο.
Το Ντουμπάι είναι μία πόλη-μνημείο Παγκόσμιας Πολιτιστικής και Φυσικής Κληρονομιάς, με αξιοθαύμαστο φυσικό πλούτο και σπουδαία-ιστορική αρχιτεκτονική.
Αλλά μην το ψάχνεις. Όλοι εδώ παριστάνουν τους έξυπνους.
Προφανώς και είναι ο Νο1 προορισμός για κάθε ταξιδιώτη (εχμ... Ελληνίδα) το Ντουμπάι.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.529
Πόντοι
2.480
Κακόβουλοι είστε.  Το κορίτσι ηταν στο Ντουμπάϊ με τρεις φίλες της.  Στο ιδιο ξενοδοχειο μέναμε. Σα πενταήμερη ηταν.  Μέσα στη μαλακία και το χαβαλέ.
 

kostello

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή έχω διαβάσει πάρα πολλά παρόμοια σχόλια για Ντουμπάι, να υποθέσω οτι για εδώ μέσα όποια κοπέλα απο Ελλάδα πάει Ντουμπάι πάει μόνο για να τη γαμήσουνε και είναι κρυφοβίζιτα ε? Λαγωνικά είστε εδω μέσα!

Ναι σαν και αυτες που πανε Μυκονο με 200-1000 ευρω το σετ ξαπλωστρες, 50 ευρω μινιμουμ το κεφαλι για φαγητο, 200+ δωματιο βάλε και τα εισιτήρια άλλα 200-500 αναλογα.
λες να κανουν οικονομια ολο τον χειμωνα για να πανε 5 μερες Ντουπαι ή Μυκονο?
αγαθος πολυ εισαι φιλαρακι μου.
 

tol2017

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Ρε μαγκες λυστε μου μια απορία. Αφου πλεον πολυς κοσμος εχει παρει χαμπαρι οτι οι περισσοτερες, αν οχι ολες, οσες πανε Ντουμπάι, Καταρ κτλ πάνε εκει για βιζιτες, τότε για ποιο λογο το επιδεικνυουν στο instagram σαν να μη συμβαινει τιποτα;
Δεν τους νοιαζει καθολου ή απλα μετραει παραπανω το οτι πρεπει να κανουν "διαφημιση";
 

vincent3788

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2005
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
γιατί το instagram και τα ταξίδια στο Ντουμπάι είναι όλη τους η ζωή.
 

bl1

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2018
Μηνύματα
178
Like
68
Πόντοι
1
:fuck2:
 

Συνημμένα

  • laoura.png
    laoura.png
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 138
  • laoura2.png
    laoura2.png
    708,2 KB · Εμφανίσεις: 150

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
406
Like
131
Πόντοι
1
Επειδή έχω διαβάσει πάρα πολλά παρόμοια σχόλια για Ντουμπάι, να υποθέσω οτι για εδώ μέσα όποια κοπέλα απο Ελλάδα πάει Ντουμπάι πάει μόνο για να τη γαμήσουνε και είναι κρυφοβίζιτα ε? Λαγωνικά είστε εδω μέσα!

Σχεδόνόλες για αυτό ακριβώς πάνε.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.142
Like
2.001
Πόντοι
216
Το τρωει ολο το φαι της και με το παραπανω..
 

hikabot

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
26
Like
4
Πόντοι
0
Ελπίζω να μην έχει πέσει τόσο χαμηλά και να την τον καρφώνει ο μισθοφόρος :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom