Νέα

Κυκλοφορούν στην πιάτσα ημεδαπές πιτσιρίκες (18-25 ετών) ημι-επαγγελματίες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Johnstef
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ακόμα δεν βαρεθήκατε να γράφετε αυτή την παπαριά; ΑΝ κάποιες Φοιτήτριες κάνουν Βίζιτες, θα τις κάνουν με μεγάλη εχεμύθεια και σε πολύ στενό κύκλο. Για κανένα λόγο κάποιος από εδώ μέσα δεν θα δώσει πληροφορίες, αν γνωρίζει οτιδήποτε
arista-prousalis.jpg
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
1.298
Πόντοι
206
Εγώ νομίζω ότι είναι πολύ επικίνδυνο για ένα νέο κορίτσι να γυρνάει μόνο του στα ξενοδοχεία τα βράδια, γι' αυτό καλά κάνουνε οι ντόπιες και τα αποφεύγουνε οι περισσότερες αυτά τα πράγματα. Είχανε πει μια φορά εδώ ότι μιας κοπέλας της παρίστανε κάποιος τον αστυνομικό στο ξενοδοχείο και φοβήθηκε και σταμάτησε τις βίζιτες.
 
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
1)Αν το εν λογω νημα ανοιχτηκε για πλακα τοτε απλα απετυχε
2)Αν ο νηματοθετης περιμενει στα αληθεια να του ληθει η απορια που εξεφρασε τοτε να ειναι σιγουρος πως θα παρει τις απαντησεις που χρειαζεται :jerking::jerking:
ε μα ρε καπετάνιε, μια ερώτηση έκανα ο άθρωπος. Αν ήξερα τι παίζεται δεν θα ρωτούσα. Δεν ξέρουμε όλοι την πιάτσα απέξω κι ανακατωτά :grin:
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Οι ντόπιες που θέλουν άμεσα χρήματα μέσω του σεξ, είτε μπλέκουν με κάνα φράγκατο, είτε βρίσκουν κάνα μπαρμπα κ του τα τρώνε, λεγε με σουγκαρ νταντυ. Καμία Ελληνίδα αν βρεις εσκορτ, 99% ειναι Αλβανίδα η Βουλγάρα μεγαλωμένη εδώ. Αματουρια μόνο εντός κλειστού κύκλου. Πρόσεχε μην σε κατηγορήσουν για βιασμό, βλέπε υπόθεση Θεσσαλονικη.
 
OP
OP
J

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
λοιπόν, ευχαριστώ όσους έγραψαν κάτι σ' αυτό το thread.
Ακόμα και για τα ειρωνικά σχόλια, δεν κακολογώ κανέναν - από τις μέχρι στιγμής απαντήσεις ήδη βγαίνουν κάποια χρήσιμα συμπεράσματα, νομίζω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom