Νέα

Κρυφη συσκευη καταγραφης φωνης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Carlos78
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Εχετε να προτεινετε καποα συσκευη που να καταγραφει κρυφα συνομιλιες σε ενα δωματιο? Εχω βρει κάποιες αλλά όλες είναι με sim gsm κάρτα. Θα προτιμουσα όπως αυτές πχ πολύπριζο αλλα να καταγράφουν ήχο για περίπου 9 ώρες και μετα να μεταφέρω τα ηχητικά αρχεία μέσω usb σε υπολογιστή
 
OP
OP
C

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
δε μου κανει τοσο αυτο, θελω μια συσκευη που οταν φευγω απο το σπιτι κρυφα να καταγραφει τις συνομιλιες
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
δε μου κανει τοσο αυτο, θελω μια συσκευη που οταν φευγω απο το σπιτι κρυφα να καταγραφει τις συνομιλιες

φιλε αν σε απαταει η γυναικα και κρυφο καυλι να βαλεις, αυτη θα το βρει και θα το χωσει στον κολο της χωρις να παρεις χαμπαρι  :fuck2:
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
δε μου κανει τοσο αυτο, θελω μια συσκευη που οταν φευγω απο το σπιτι κρυφα να καταγραφει τις συνομιλιες

αλλα για να απαντησω και στην ερωτηση σου, δες σε δημοσιογραφικο ειναι μικρο δουλευει με μπαταριες και περνας το αρχειο σε pc.

large_sku_picture_bb28bf.jpg.jpg
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ο κουμπαρος του απουρανου εισαι αδελφε; :tooth:
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Απόλυτε σοβαρά και στα ίσα: Επειδή σε εκτίμησα σου έχω νύφη, παιδιόθεν φιλενάδα της σύζυξ. Κουκλάρα, επιστήμων, σοβαρή κοπέλα, αλλά και χαβαλές όποτε πρέπει. Μια 30αρα Ρωσσίδα κυρία δηλαδή. Μόλις σούταρε το μαλάκα λούζερ ποτουρίδη Ρώσσο σύζυγο και δυστυχώς την κόβω να μένει σινγκλ. Είσαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom