Νέα

Κρεβάτι-Άγχος 0-1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα OXIA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 42
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.461
Κριτικές
1
Like
7.457
Πόντοι
2.306
Κοπανα δυο τρια ουισκακια πιο πριν να νοιωσεις αρχοντας.
Επισης εγω προτζεκταρω στο μυαλό μου το πουλι μου να μπαινοβγαινει μεσα της κι αυτη να σκουζει και φτιαχνομαι…
αντε και καλο βολι!
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Τυπε εγω θα σου πω μη τους ακους ολοι ασχετοι ειναι.

Λοιπον, πρωινο ανανας με γαλα, περπατημα 20 λεπτα, δεκατιανο καρυδια με μελι, περπατημα 20 λεπτα, το μεσημερι γιογκα μιση ωρα, και το απογευμα γαμας και ρινοκερο αμα θες..... Λες αυτη να ηταν η συνταγη για δυσκοιλιοτητα;:think:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ξερω τυπε δεν μου χει ξανατυχει :coffee:
σίγουρα δυσκοιλιότητα...
βάλε κι ένα ακτινίδιο στο μενού :grin:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Πως ξεπερνάνε τα μελοι του μπου το άγχος επίδοσης;;

Εμένα καμία φορά με πιάνει άγχος επίδοσης όταν είναι να γαμησω καινούργιο γκομενακι, με έχει καλέσει σήμερα στο σπίτι της ένα μουνετο που καυλαντιζουμε καιρό, και απο την μια θέλω πολύ να την ξεσκίσω, απτην άλλη με πιάνει άγχος, έχουμε κ πολλούς κοινούς γνωστούς οποτε πρέπει να την γαμησω πολύ καλά μην με κάνει βούκινο (ειχε πάει κάποτε να την γαμησει ένας άλλος γνωστός κ δεν του σηκώθηκε κ το έλεγε σε όλους η ηλίθια)

Προβλήματα με στύση κ λίμπιντο δεν έχω μιας και τον παίζω 2 φορές την μέρα, κ επίσης όταν νιώθω άνετα με γκομενα την γαμαω σα πορνοστάρ

Τι προτείνουν τα ετοιμοπόλεμα και καυλιαρικα μελοι του μπου;
Φίλε μου η λύση υπάρχει και είναι μια ,ο φίλος @baros έχει φτιάξει μια αλοιφή που είναι ασταμάτητη στον κάνει Ντούρο ούτε άγχος ούτε τίποτα πλέον ζήτησε την αλοιφή από τον ένα και μοναδικό φίλο @baros
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom