Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Baoobab

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Like
1.053
Πόντοι
201
Και του Χρόνου να μαστε καλα... Τα μουνοπανα οι Γερμανοί (οπως και οι Γιαπωνέζοι) οταν ασχοληθούν με κάτι το κανουν καλύτερα και απο τους original - φανκ απο Μοναχο .... Poets of Rythm με αλλο καπέλο ..
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.111
Πόντοι
10.411

HRhtgUX.jpg
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.420
Like
20.244
Πόντοι
6.056
Kαι ψαχνοντας κατι καλτ οπως το Σπορτ Μπιλι,βρηκα κατι που εψαχνα για χρονια και δεν θυμομουν πως το λεγανε:rockon::confused::confused::confused:
Υγ Που εισαι ρε Κουτα χαμενος?
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.111
Πόντοι
10.411
Kαι ψαχνοντας κατι καλτ οπως το Σπορτ Μπιλι,βρηκα κατι που εψαχνα για χρονια και δεν θυμομουν πως το λεγανε:rockon::confused::confused::confused:
Υγ Που εισαι ρε Κουτα χαμενος?
Τον έχει εξαφανίσει η δουλειά:sad2:
 
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Kαι ψαχνοντας κατι καλτ οπως το Σπορτ Μπιλι,βρηκα κατι που εψαχνα για χρονια και δεν θυμομουν πως το λεγανε:rockon::confused::confused::confused:
Υγ Που εισαι ρε Κουτα χαμενος?
Δουλειά και έρωτας συνδυασμός φωτιά....
Μου λείψατε ρε παλιόπαιδα...
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε σελεμπρε από τα αγαπημένα κινούμενα σχέδια το σπορτ μπιλι (με το απίστευτο βαλιτσάκι του ,το σκύλο γουιλι και την πανέμορφη Λίλη .Το κουρδιστο ξυπνητήρι διαστημοπλοιο τους και τους κακούς Βαντα και σλαιθ ).Δεν έχανα επεισοδιό (μου άρεσε μεταγλωττισμένο ).Τα καλύτερα κινούμενα σχέδια τα 80σ .Φίλε μανιμαλ μου αρέσει που έβαλες σαν λογκο των κιθαρίστα των γκανσ εν ροζες (έρχονται τέλη Ιουλίου στην Αθήνα για συναυλία.Όπως και όταν έβαλες τον Φαντομά άλλη Ταινιαρα με λουι ντεφινεζ και ζαν Μάρε ). ).Φίλε κουταβουλια να είσαι πάντα καλά φίλε μου .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom