Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Να είσαι καλά φίλε κουταβουλια για τα αρκειντ (με έφτιαξες ) όπως και τα υπόλοιπα παιδιά .sub zero wins fatality .....Test your might .......Σε ευχαριστώ .
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Τρομερός ο Χρήστος Θηβαίος αντριαννα τρανς (το τραγουδι που έβαλες πολυ καλό αλλά επίσης αγαπημένο και ο Άμλετ της Σελήνησ που το έχει γράψει ο αγαπημένος μου συνθέτης Θάνος Μικρούτσικος ).Να είσαι καλά .Φιλε κουταβουλια είχα δει σε προηγούμενέσ ενότητες ελληνικα Παιδικα όπως η αγαπημένη φρούτο πια που είχε κάνει στα 80σ θραύση στην ερτ .Θα ήθελα και ένα άλλο παιδικό που κάποιοι το θυμούνται πάλι στα 80σ και το έδειχνε και αυτό η ΕΡΤ τη περίοδο της φρουτοπιας .Μιλαω για το αγαπημένο του κουτιού τα παραμύθια (αν θυμάστε με την μικρή παρασκευουλα που αντί να κοιμηθεί άνοιγε ένα μαγικό κουτί και της διηγούνταν παραμύθια Ο ρουχλας στα ντραμ ,(Κοντογιαννίδης ),ο Σεβαστιανός (χαικαλης ),η μέλια (Ήβη σοφιανου ) και ο φιογκος (Φαίδων σοφιανος ).Εκανε και αυτό τότε θραύση .Τα επεισόδια του πολύ καλά τα έχω δει όλα οπως και το άνοιγμα της μουσικής του ).Σε ευχαριστώ και πάλι .
 
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
κομματαρα και εξωφυλλο δισκου με αισθητικη rockabilly.
κωσταρα αρχοντα πιατα..
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Καληνυχτα παρασκευουλα .άνοιξε αυτό το κουτί παραμύθι να ακουστεί .......φάδιεσυ ο φιογκος και ο ρουχλας είναι λα ,ο Σεβαστιανός διηγείται στην γραμμή του σι και στο μι τραγουδάει παραμύθια η μέλια (να είσαι καλά ).Γαμω τα ιντρο Και ο ρουχλας μορφή μεγάλη φίλε κουταβουλια .
 
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Καληνυχτα παρασκευουλα .άνοιξε αυτό το κουτί παραμύθι να ακουστεί .......φάδιεσυ ο φιογκος και ο ρουχλας είναι λα ,ο Σεβαστιανός διηγείται στην γραμμή του σι και στο μι τραγουδάει παραμύθια η μέλια (να είσαι καλά ).Γαμω τα ιντρο Και ο ρουχλας μορφή μεγάλη φίλε κουταβουλια .
αλαναρε faraw στελνε οτι θες να μου θυμιζεις και εμενα γιατι δεν τα θυμαμαι και εγω ολα.ευχαριστω για την πολυτιμη βοηθεια σας και παλι.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: FARAW

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Είσαι μορφή μεγάλη σαν τον αγαπημένο ρουχλα φίλε κουταβουλια (και πάλι ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια .).Συνεχισε έτσι όπως και τα αλλά παιδιά .
 
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
αυτα ειναι...ετσι ξεκιναω τα ουισκια γαμω την τυχη μου.
τουμπανο ο σκυλος.πατοσιφωνο μεγαλο ο νεροχυτης. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom