Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056

σας παρακαλώ όπως δεχτείτε το αίτημα φιλίας μου :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλημερα σε ολο τον κοσμο.


θα ρωτήσω ευθέως και θα δεχτώ την όποια απάντηση καρτερικά και αδιαμαρτύρητα
βρήκατε γκομενέτο; :lipsrsealed:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
Για τον κ.Λουκά δεν ρωτώ, πρέπει να είναι ήδη στον τρίτο μήνα σχέσης :rockon:
 
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
σας παρακαλώ όπως δεχτείτε το αίτημα φιλίας μου :)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




θα ρωτήσω ευθέως και θα δεχτώ την όποια απάντηση καρτερικά και αδιαμαρτύρητα
βρήκατε γκομενέτο; :lipsrsealed:
οχι ρε κουκλε μακαρι να εβρισκα γκομενετο.απλα εχω ψιλοβαρεσει κατι φρικες και σουλατσαρω ολη μερα μπας και μου περασει.ολα καλα.
θα επιστεψω δριμυτερος και ανανεωμενος. :sunglasses: :sunglasses:
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
οχι ρε κουκλε μακαρι να εβρισκα γκομενετο.απλα εχω ψιλοβαρεσει κατι φρικες και σουλατσαρω ολη μερα μπας και μου περασει.ολα καλα.
θα επιστεψω δριμυτερος και ανανεωμενος. :sunglasses: :sunglasses:

1622817265673.jpeg
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Παιδιά συνεχίστε έτσι είστε φοβεροί όλοι .Θα ήθελα όμως να πω αυτήν την στιγμή για τα arcade game που τα παίξαμε στα τέλη των 80σ και αρχές 90σ (είδα κάποια που βάλατε σε κάποιες ενότητες ).Γενικα για μένα ήταν ότι το καλύτερο έχω παίξει (καλά τα πλειστεισον αλλά δεν ξαναβγαίνουν τέτοιες παιχνιδαρες ).Και φυσικά τα αγαπημένα μου νούμερο ένα (το bubble bobble είναι το αγαπημένο μου με την αγαπημένη διαμάντοπίστα στην 50 πίστα ,την γρήγορη φούσκα και την μακρινή ,την ομπρέλα ,το παπουτσάκι που έτρεχες γρήγορα .Παιχνιδαρα !!!)δεύτερο το Τρομερό pang (αν θυμάστε με ένα παιδάκι που χτυπούσε μπάλες και έπρεπε για να περάσεις την πίστα να τις κανείς μικρότερες εξολοθρεύοντασ τες όλες .Στην διάρκεια της πίστας σου έδινε βοήθεια με όπλα όπως ο γάντζος ,το όπλο ,ο δυναμίτης όχι τόσο καλός ,η ασπίδα που σε προστάτευε αλλά δεν διαρκούσε πολύ και τέλος η ώρα που πάγωνε την πίστα για λίγο .Ποσες φορές το είχα τερματίσει και το ξαναεπαιζα πάλι !!!)Νούμερο τρία το το τρομερό wonderboy αλλα αυτό με το σπαθάκι όχι με το πατίνι .Και τέλος το Μορταλ κόμπατ 1,2 και 3 (μετά το χάλασαν .Δυστυχως .Για μένα αγαπημένος μου ήρωας και το τερμάτιζα οι δυο νίντζα σαπ ζερο που σε πάγωνε και σκορπιός με το δίχτυ .Επισης έπαιρνα και τον ρείντεν με τις αστραπές .φοβερο και το νούμερο δυο και τρία στα αρκειντ.!!!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom