Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
καλησπερα φιλε manimal.ειχα μεινει μαλακας οταν πριν χρονια ειχα δει το soundtrack αυτης της ταινιας στον ζαχαρια στο μοναστηρακι σε βινυλιο.
ειχα καει τελειως.μετα εμαθα για τις blaxploitation ταινιες και τη φαση ειναι.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
καλησπερα φιλε manimal.ειχα μεινει μαλακας οταν πριν χρονια ειχα δει το soundtrack αυτης της ταινιας στον ζαχαρια στο μοναστηρακι σε βινυλιο.
ειχα καει τελειως.μετα εμαθα για τις blaxploitation ταινιες και τη φαση ειναι.
Καλησπέρα
 

awdl0re

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Απρ 2021
Μηνύματα
2.769
Like
5.255
Πόντοι
1.056
δεν το παιζει τρελε μου.

R-3774438-1343903973-6298.jpeg.jpg


δάφνη λέει καληνύχτα σε κώστα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλησπερα και σε σενα καλο μου φιλαρακι.

☺️
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Πραγματικά παιδιά είδα παρά πολλά στον τοίχο του φόρουμ που μου άρεσαν αλλά θα επικεντρωθώ σε μια από τις αγαπημένες μου ταινίες των 80σ (την Εχω αγοράσει από το στορ της απλ ) και έχει και φοβερό τραγούδι .Μιλαω για το stand by me .Μιλαω για αυτήν την Ταινιαρα που μιλάει για την πραγματική φιλία(κάτι που δύσκολα βλέπεις στις εποχές μας ) και ακόμα και τώρα που την βλέπω συγκινούμαι .Ειναι η ταινία που έκανε γνωστούς μερικα από τα παιδιά ινδάλματα όπως τον Ρίβερ φοινιξ (νεκρός από τα ναρκωτικά ) ,τον κορευ φελτμαν (γκουνις ,lost boys ),γουιλ Γουίντον (σταρ Τρεκ ),τζερι ο κονελ (ο παχουλος λίγο στην ταινία ).Επισης φοβερος αφηγητής ο Ρίτσαρντς ντρειφους (και όλα τα λεφτά είναι στο τέλος που λέει ότι δεν πρόκειται ποτέ να βρω τέτοιους φίλους ξανά ?? )αλλά και ο κιφερ σαδερλαντ στο ρόλο του θρασύδειλου ψευτοπαλικαρου που ψάχνει να βρει το πτώμα όπως καιτα τέσσερα παιδιά .Επισης οι τρομεροί εξόριστοι μαζι με τον Δημήτρη κάτη (τραγουδάρες το δόξα και τιμή αλλλα και τα αγαπημένα μου κάνω μια ευχή και το σύνορα παντού !!!).Να είστε καλα .
 
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Πραγματικά παιδιά είδα παρά πολλά στον τοίχο του φόρουμ που μου άρεσαν αλλά θα επικεντρωθώ σε μια από τις αγαπημένες μου ταινίες των 80σ (την Εχω αγοράσει από το στορ της απλ ) και έχει και φοβερό τραγούδι .Μιλαω για το stand by me .Μιλαω για αυτήν την Ταινιαρα που μιλάει για την πραγματική φιλία(κάτι που δύσκολα βλέπεις στις εποχές μας ) και ακόμα και τώρα που την βλέπω συγκινούμαι .Ειναι η ταινία που έκανε γνωστούς μερικα από τα παιδιά ινδάλματα όπως τον Ρίβερ φοινιξ (νεκρός από τα ναρκωτικά ) ,τον κορευ φελτμαν (γκουνις ,lost boys ),γουιλ Γουίντον (σταρ Τρεκ ),τζερι ο κονελ (ο παχουλος λίγο στην ταινία ).Επισης φοβερος αφηγητής ο Ρίτσαρντς ντρειφους (και όλα τα λεφτά είναι στο τέλος που λέει ότι δεν πρόκειται ποτέ να βρω τέτοιους φίλους ξανά ?? )αλλά και ο κιφερ σαδερλαντ στο ρόλο του θρασύδειλου ψευτοπαλικαρου που ψάχνει να βρει το πτώμα όπως καιτα τέσσερα παιδιά .Επισης οι τρομεροί εξόριστοι μαζι με τον Δημήτρη κάτη (τραγουδάρες το δόξα και τιμή αλλλα και τα αγαπημένα μου κάνω μια ευχή και το σύνορα παντού !!!).Να είστε καλα .

:smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes: :smiling-face-with-heart-eyes:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ταινιαρα απιστευτη.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.494
Like
21.862
Πόντοι
5.006
δυστυχως απο το συνεχες πιστιλισμα, αχρηστευτηκαν οι σελιδες....:cry:
παιζει κανα αρχειο ντρουνα ονλαιν, να τον παιξουμε οπως στα νιατα μας???:wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom