Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Μανιμαλ σωστός αυτό ήθελα να γράψω να είσαι καλά και φοβερό το τραγούδι που έβαλε ο κάμε 7410(είναι το αγαπημένο μου από το μάρκι μαρκ κομματαρα !!).Παιδια το συγκεκριμένο τραγούδι από το μαρκι μαρκ μου θυμίζει τον αδερφό του και για μένα ένα από τα αγαπημένα μου boy band που έκαναν την αρχή (για να βγουν αργότερα και αλλά boy band οπωσ Οι μπακ Στρίτ Μπους και άλλοι )και θραύση στα μέσα της δεκαετίας των 80 σ και αρχές των 90σ .Μιλαω για τους new kids on the block και ειδικά το κορυφαίο step by step αλλά και το tonight και πολλά αλλά ...Όπως και αυτό που έβαλε awldore και να είναι καλά με τον Μουστάκα από τις αθάνατες βιντεοκασετες των 80σ (είναι ο δυναστείας μια από τις αγαπημένες μου που όσες φορές τις βλέπω δεν τις βαριέμαι .Εκει κάνει τον μπέμπη τον κάρικτοπουλο .Φοβέρη σκηνή αυτή με το κλαρίνο που εβαλε ο awldore όπως και η άλλη που τους την πέφτουν οι πειρατές και αυτός δίνει εντολές και στην γυναίκα του λέει να του φτιάξει τοστ με τυρί χαχα .).Να είστε όλοι καλά .
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Με την Brigitte Nielsen σε :erection: σκηνή στην αρχή του trailer


ywPoMn.gif
WP6Lmx.gif
 
Τελευταία τροποποίηση:

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.458
Πόντοι
2.306
Faraw ο νηματοθετης έχει ηθικη υποχρέωση να μαζέψει εθελοντες από το νήμα για αναπαράσταση του χορευτικού στο step by step, προς τιμήν της παραγγελίας σου.
Βεβαια οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι 50+ για να γνωρίζουν το θέμα και να μην έχουν καταναλώσει πάνω από 6000 πιτογυρα ( <3000 αν πρόκειται για διπλά) στη διάρκεια του βίου τους, ώστε να μπορέσουν να αποδώσουν το χορευτικό μέχρι τέλους.
καθολη τη διαρκεια θα παρίσταται φυσικά κινητη μονάδα εμφραγμάτων για τα δέοντα....
 
OP
OP
Άχθος Αρούρης

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Faraw ο νηματοθετης έχει ηθικη υποχρέωση να μαζέψει εθελοντες από το νήμα για αναπαράσταση του χορευτικού στο step by step, προς τιμήν της παραγγελίας σου.
Βεβαια οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι 50+ για να γνωρίζουν το θέμα και να μην έχουν καταναλώσει πάνω από 6000 πιτογυρα ( <3000 αν πρόκειται για διπλά) στη διάρκεια του βίου τους, ώστε να μπορέσουν να αποδώσουν το χορευτικό μέχρι τέλους.
καθολη τη διαρκεια θα παρίσταται φυσικά κινητη μονάδα εμφραγμάτων για τα δέοντα....
εισαι μεγαλο αλανι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε teaserman χαχα να είσαι καλα .Φιλε κουταβουλια τα ακούω συνεχώς κατάλαβες γιατι λέω για τους ριφιφί που εβαλες στον τοίχο του φόρουμ .Τι να πρωτοθυμηθώ για αυτήν την συγκροτήματαρα (το αν με αρνηθείς που έβαλες με την φωνάρα Φαίη Μάτσου ,το χάνομαι πάλι με την Φαίη Μάτσου ,το αγαπημένο μου αμετανόητα τρελός και πολλα αλλά ).Για μένα μαζι με τους Πυξ λαξ είναι τα αγαπημένα μου ελληνικά συγκροτήματα .Ειστε φοβεροί όλοι (και σας ευχαριστω όλους που μας θυμιζετε αυτές τις ωραίες εποχές ).
 

kame7410

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
259
Πόντοι
280
Μανιμαλ σωστός αυτό ήθελα να γράψω να είσαι καλά και φοβερό το τραγούδι που έβαλε ο κάμε 7410(είναι το αγαπημένο μου από το μάρκι μαρκ κομματαρα !!).Παιδια το συγκεκριμένο τραγούδι από το μαρκι μαρκ μου θυμίζει τον αδερφό του και για μένα ένα από τα αγαπημένα μου boy band που έκαναν την αρχή (για να βγουν αργότερα και αλλά boy band οπωσ Οι μπακ Στρίτ Μπους και άλλοι )και θραύση στα μέσα της δεκαετίας των 80 σ και αρχές των 90σ .Μιλαω για τους new kids on the block και ειδικά το κορυφαίο step by step αλλά και το tonight και πολλά αλλά ...Όπως και αυτό που έβαλε awldore και να είναι καλά με τον Μουστάκα από τις αθάνατες βιντεοκασετες των 80σ (είναι ο δυναστείας μια από τις αγαπημένες μου που όσες φορές τις βλέπω δεν τις βαριέμαι .Εκει κάνει τον μπέμπη τον κάρικτοπουλο .Φοβέρη σκηνή αυτή με το κλαρίνο που εβαλε ο awldore όπως και η άλλη που τους την πέφτουν οι πειρατές και αυτός δίνει εντολές και στην γυναίκα του λέει να του φτιάξει τοστ με τυρί χαχα .).Να είστε όλοι καλά .
Ρε σεις, ως marky mark δεν ειχε παιξει και σε πορνο η κανω λαθος;
Επισης, εμενα μου αρεσαν οι east17 πιο πολυ και απο τους new kinds on the block.
Ευτυχως οι 40 plus προλαβαμε τις εποχες που το mtv επαιζε καλη μουσικουλα
(κ jeronimo groovy φυσικα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom