Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Καλημέρα παιδιά είστε τρομεροί και μου κρατάτε παρέα με αυτά που βάζετε στο τοίχο του φόρουμ .Ειδα ντειβιντ Μπάουι (ένας τρομερός τραγουδιστής και παλιό mtv το θυμάμαι αρχές 90 όταν δεν ήταν ακόμα συνδρομητικό .Τι προγραμμα και τι τραγουδάρες έβαζε .Εκτος από φαν του κινηματογράφου είμαι επίσης και της μουσικής και ειδικά των 80σ ).Ειδα επίσης το ζερο Μπους με τον δικό μας τον Νίκο Μαστοράκη (πολύ καλό )αλλά θα επικεντρωθώ σε μια από τις αγαπημένες μου καλτ ταινίες που και αυτήν την είχα δει στο σινεμά με φίλους την μάσκα (είναι η ταινία που καθιέρωσε τον καρευ σαν κωμικό ηθοποιό .Να φανταστείτε ότι στην ταινία είναι 32 χρόνων και δεν του φαίνεται !!.Τρομερο και το Cuban pete song .Αλλα και επίσης είχα πάθει πλάκα με την αγνώστη αλλά πολύ γλυκιά ηθοποιό δίπλα του την Κάμερον Ντίαζ .Ολα τα λεφτά το απίστευτο σκυλάκι που παίζει δίπλα του ).Αν μπορείτε βάλτε και την αγαπημένη μου ταινία επιστημονικής φαντασίας που έκανε πάταγο στα 80σ και καθιέρωσε ένα απο τα παιδιά ινδάλματα της εποχής το Καναδό ηθοποιό μαικλ τζει φοξ που Δυστυχως διαγνώστηκε με Πάρκινσον .Μιλαω για το επιστροφή στο μελλον η back to the future!!).
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Για τον @FARAW


CINE-CULT-1-0000.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom