Νέα

koutavoulias and friends collection (cult movies-cult music-cult everything)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Άχθος Αρούρης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 177K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Ο Ιάσωνασ και οι αργόναύτες καλτ Ταινιαρα (το έχει το νετφλιξ και το έχω δει )όπως και αυτό που έβαλες φίλε μανιμαλ τον Ηρακλή με τον καλύτερο για μένα ηθοποιό που επαιξε τον ρόλο αυτόν τον τρομερό στηβ Ριβς (που θυμάμαι ήταν απο τους πρώτους που ασχολήθηκαν με το μποντυμπιλτινκ και είχε κερδίσει τίτλους .Φοβερος ήταν και στις ταινίες αινιας και Σπάρτακόσ).Να είστε όλοι καλά (είστε φοβεροί ).
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Με έφτιαξες φίλε κουταβουλια από τις αγαπημένες μου καλτ σειρές των 80σ το Friday the 13th the series η αλλιώς το μυστήριο της Παρασκευής (θυμάμαι το έδειχνε το ant1 κάθε Παρασκευή στις 12 το βράδυ αρχές του 1991 με 1992 .Έχω δει όλα τα επεισόδια της σειράς και είναι κάποια που ξεχωρίζουν .Πρωταγωνιστές είναι ένας γεράκος μαζί με τον ανήψιο του και μια πολύ ωραία κοπέλα που προσπαθούν να λύσουν το μυστήριο πίσω από την κατάρα κάποιων αντικειμένων .Το αγαπημένο μου επεισόδιο δεν θυμάμαι τον τίτλο στα αγγλικά που ένας δημοσιογράφος αποκτά φήμη καλύπτοντας γεγονότα από φόνους που τα διαπράττει ο ίδιος του ο εαυτός οποίος δημιουργείτε με ένα φιλμ και μετά για να μην τον αντιληφθούν καταστρέφει το αρνητικό .Από τις καλύτερες σειρές .Έχει κάποια πολύ καλά επεισόδια η σειρά ).Να είσαι καλά όπως και όλα τα παιδιά .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom