Νέα

Κοπέλα στο Ντουμπάι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα konsolasg3
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Καλησπέρα συναγωνιστές

Πρίν δύο μήνες γνώρισα μια κοπέλα σέ ένα dating site, είναι αφρικανικής καταγωγής καί δουλεύει ως δασκάλα σε νηπιαγωγείο εδώ και 12 χρόνια στο Ντουμπάι.

Η γνωριμία ξεκίνησε χαλαρά χωρίς να δώσω ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά περνώντας οι μέρες αναπτύχθηκε τέτοια συμπάθεια πού έχουμε φτάσει να κάνουμε βίντεο κλήση 2-3 φορές καθημερινά, αυτή μου κάνει ερωτική εξομολόγηση κανονικά και αναγκαστικά ανταποδίδω κι εγώ. Εν τω μεταξύ είναι πολύ ωραία γυναίκα για μαύρη με πολύ ωραίο σώμα, ακριβώς όπως μου αρέσει. Η εμφάνιση της είναι πολύ ανώτερη από τη δική μου. Εγώ της δείχνω όλα τα αρνητικά μου σημεία για να την τεστάρω αλλά αυτή δεν πτοείται. Τώρα είμαστε "στα παζάρια" να έρθει αυτή ή να πάω εγώ, αυτή έχει διακοπές μέχρι τέλος Αυγούστου. Εγώ βέβαια της έχω πει ότι δεν έχω λεφτά (παρόλο που έχω) για ταξίδι στο Ντουμπάι και αυτή μου λέει ότι μπορεί να έρθει αυτή, έχει λεφτά να πληρώσει το εισιτήριο της αλλά φοβάται μήπως δεν της δώσουν βίζα (διαβατήριο Ουγκάντας).
Η ερώτηση είναι η εξής: Αν τελικά πάω εγώ πόσα λεφτά θα χρειαστώ (δεν θα πληρώσω διαμονή, θα μένω στο σπίτι της), για βόλτες, ποτό, φαγητό για 15 μέρες. Αυτή βέβαια μου λέει ότι είναι πολύ ακριβά εκεί και δεν θέλει να ξοδευτώ, αλλά αν πάω, μια φορά στη ζωή μου θα πάω Ντουμπάι, να μην το απολαύσω. Υπάρχουν υποδείξεις που πρέπει να μου κάνετε για να περάσω καλά?
Δευτερεύουσα ερώτηση είναι: Αν γνωρίζει κάποιος σχετικά με βίζα τρίτης χώρας να μου πει αν μπορώ να τη βοηθήσω κάπως.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.445
Πόντοι
746
Αν έρθει εδώ και πάτε σε Ελληνικό νησί ... θα φας τα ίδια με Dubai ...

Αν το δεις σαν εμπειρία ζωής αξίζει να πας ...
αφού θα σε φιλοξενήσει κιολας θα γλιτώσεις αρκετά φράγκα...

Απλά αν είναι δασκάλα θα μένει έξω από τα top spots

Ρώτα σε ποια περιοχή μένει και μπες με Google Maps να δεις την περιοχή ...
γιατί σε βλεπω να πηγαίνεις με καμήλα...!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • IMG_9620.jpeg
    IMG_9620.jpeg
    136,8 KB · Εμφανίσεις: 48

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
123
Like
50.763
Πόντοι
21.661
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις
ριξε ενα βλεφαρο εδω μια
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
27
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές

Πρίν δύο μήνες γνώρισα μια κοπέλα σέ ένα dating site, είναι αφρικανικής καταγωγής καί δουλεύει ως δασκάλα σε νηπιαγωγείο εδώ και 12 χρόνια στο Ντουμπάι.

Η γνωριμία ξεκίνησε χαλαρά χωρίς να δώσω ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά περνώντας οι μέρες αναπτύχθηκε τέτοια συμπάθεια πού έχουμε φτάσει να κάνουμε βίντεο κλήση 2-3 φορές καθημερινά, αυτή μου κάνει ερωτική εξομολόγηση κανονικά και αναγκαστικά ανταποδίδω κι εγώ. Εν τω μεταξύ είναι πολύ ωραία γυναίκα για μαύρη με πολύ ωραίο σώμα, ακριβώς όπως μου αρέσει. Η εμφάνιση της είναι πολύ ανώτερη από τη δική μου. Εγώ της δείχνω όλα τα αρνητικά μου σημεία για να την τεστάρω αλλά αυτή δεν πτοείται. Τώρα είμαστε "στα παζάρια" να έρθει αυτή ή να πάω εγώ, αυτή έχει διακοπές μέχρι τέλος Αυγούστου. Εγώ βέβαια της έχω πει ότι δεν έχω λεφτά (παρόλο που έχω) για ταξίδι στο Ντουμπάι και αυτή μου λέει ότι μπορεί να έρθει αυτή, έχει λεφτά να πληρώσει το εισιτήριο της αλλά φοβάται μήπως δεν της δώσουν βίζα (διαβατήριο Ουγκάντας).
Η ερώτηση είναι η εξής: Αν τελικά πάω εγώ πόσα λεφτά θα χρειαστώ (δεν θα πληρώσω διαμονή, θα μένω στο σπίτι της), για βόλτες, ποτό, φαγητό για 15 μέρες. Αυτή βέβαια μου λέει ότι είναι πολύ ακριβά εκεί και δεν θέλει να ξοδευτώ, αλλά αν πάω, μια φορά στη ζωή μου θα πάω Ντουμπάι, να μην το απολαύσω. Υπάρχουν υποδείξεις που πρέπει να μου κάνετε για να περάσω καλά?
Δευτερεύουσα ερώτηση είναι: Αν γνωρίζει κάποιος σχετικά με βίζα τρίτης χώρας να μου πει αν μπορώ να τη βοηθήσω κάπως.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις
Καλησπέρα, το πιθανότερο έως σίγουρο το προφίλ διαχειρίζονται από κλέφτες, χάκερ έως και λαθρέμποροι οργάνων. Προσπαθούν να σε χειραγωγήσουν, μη στείλεις χρήματα για κανένα λόγο, σε περίπτωση που σου ζητήσει και σε καμία περίπτωση μην δώσεις προσωπικά σου στοιχεία. Επίσης, ΜΗΝ ενδώσεις σε περίπτωση που σου ζητήσει να κάνετε διαδυκτυακό σεξ να τον παίξεις live κλπ, καθώς θα σε καταγράψει και θα σου ζητήσει χρήματα για να μην το στείλει σε γνωστούς σου κλπ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
Αφού λέει πως κάνουν βιντεοκλήσεις ρε παιδιά άρα δεν είναι ψεύτικο προφίλ.
Το πολύ πολύ να του την πέσουν καμιά συμμορία από αράπια και να μείνει χωρίς νεφρά.

Πέρα από την πλάκα πες της να έρθει εδώ καθαρά για λόγους ασφάλειας.
Μην πας Ντουμπάι ως σεξοτουρίστας, πολλά συμβαίνουν σε αυτή τη χώρα ένας εξαφανισμός δεν είναι τίποτα.
Πόσες βίζιτες έχουν πάει και έχουν εξαφανιστεί δεν έχεις ιδέα.

Σε κόβω να το πληρώνεις αδρά ούτως η άλλως, αλλά τουλάχιστον παίζει να γαμήσεις και να κρατήσεις και τα νεφρά σου.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
788
Κριτικές
1
Like
2.179
Πόντοι
446
Καλησπέρα συναγωνιστές

Πρίν δύο μήνες γνώρισα μια κοπέλα σέ ένα dating site, είναι αφρικανικής καταγωγής καί δουλεύει ως δασκάλα σε νηπιαγωγείο εδώ και 12 χρόνια στο Ντουμπάι.

Η γνωριμία ξεκίνησε χαλαρά χωρίς να δώσω ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά περνώντας οι μέρες αναπτύχθηκε τέτοια συμπάθεια πού έχουμε φτάσει να κάνουμε βίντεο κλήση 2-3 φορές καθημερινά, αυτή μου κάνει ερωτική εξομολόγηση κανονικά και αναγκαστικά ανταποδίδω κι εγώ. Εν τω μεταξύ είναι πολύ ωραία γυναίκα για μαύρη με πολύ ωραίο σώμα, ακριβώς όπως μου αρέσει. Η εμφάνιση της είναι πολύ ανώτερη από τη δική μου. Εγώ της δείχνω όλα τα αρνητικά μου σημεία για να την τεστάρω αλλά αυτή δεν πτοείται. Τώρα είμαστε "στα παζάρια" να έρθει αυτή ή να πάω εγώ, αυτή έχει διακοπές μέχρι τέλος Αυγούστου. Εγώ βέβαια της έχω πει ότι δεν έχω λεφτά (παρόλο που έχω) για ταξίδι στο Ντουμπάι και αυτή μου λέει ότι μπορεί να έρθει αυτή, έχει λεφτά να πληρώσει το εισιτήριο της αλλά φοβάται μήπως δεν της δώσουν βίζα (διαβατήριο Ουγκάντας).
Η ερώτηση είναι η εξής: Αν τελικά πάω εγώ πόσα λεφτά θα χρειαστώ (δεν θα πληρώσω διαμονή, θα μένω στο σπίτι της), για βόλτες, ποτό, φαγητό για 15 μέρες. Αυτή βέβαια μου λέει ότι είναι πολύ ακριβά εκεί και δεν θέλει να ξοδευτώ, αλλά αν πάω, μια φορά στη ζωή μου θα πάω Ντουμπάι, να μην το απολαύσω. Υπάρχουν υποδείξεις που πρέπει να μου κάνετε για να περάσω καλά?
Δευτερεύουσα ερώτηση είναι: Αν γνωρίζει κάποιος σχετικά με βίζα τρίτης χώρας να μου πει αν μπορώ να τη βοηθήσω κάπως.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις
Καλη τύχη συναγωνιστή εγω προσωπικά δεν εμπιστεύομαι κανένα άνθρωπο σήμερα.
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.297
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα συναγωνιστές

Πρίν δύο μήνες γνώρισα μια κοπέλα σέ ένα dating site, είναι αφρικανικής καταγωγής καί δουλεύει ως δασκάλα σε νηπιαγωγείο εδώ και 12 χρόνια στο Ντουμπάι.

Η γνωριμία ξεκίνησε χαλαρά χωρίς να δώσω ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά περνώντας οι μέρες αναπτύχθηκε τέτοια συμπάθεια πού έχουμε φτάσει να κάνουμε βίντεο κλήση 2-3 φορές καθημερινά, αυτή μου κάνει ερωτική εξομολόγηση κανονικά και αναγκαστικά ανταποδίδω κι εγώ. Εν τω μεταξύ είναι πολύ ωραία γυναίκα για μαύρη με πολύ ωραίο σώμα, ακριβώς όπως μου αρέσει. Η εμφάνιση της είναι πολύ ανώτερη από τη δική μου. Εγώ της δείχνω όλα τα αρνητικά μου σημεία για να την τεστάρω αλλά αυτή δεν πτοείται. Τώρα είμαστε "στα παζάρια" να έρθει αυτή ή να πάω εγώ, αυτή έχει διακοπές μέχρι τέλος Αυγούστου. Εγώ βέβαια της έχω πει ότι δεν έχω λεφτά (παρόλο που έχω) για ταξίδι στο Ντουμπάι και αυτή μου λέει ότι μπορεί να έρθει αυτή, έχει λεφτά να πληρώσει το εισιτήριο της αλλά φοβάται μήπως δεν της δώσουν βίζα (διαβατήριο Ουγκάντας).
Η ερώτηση είναι η εξής: Αν τελικά πάω εγώ πόσα λεφτά θα χρειαστώ (δεν θα πληρώσω διαμονή, θα μένω στο σπίτι της), για βόλτες, ποτό, φαγητό για 15 μέρες. Αυτή βέβαια μου λέει ότι είναι πολύ ακριβά εκεί και δεν θέλει να ξοδευτώ, αλλά αν πάω, μια φορά στη ζωή μου θα πάω Ντουμπάι, να μην το απολαύσω. Υπάρχουν υποδείξεις που πρέπει να μου κάνετε για να περάσω καλά?
Δευτερεύουσα ερώτηση είναι: Αν γνωρίζει κάποιος σχετικά με βίζα τρίτης χώρας να μου πει αν μπορώ να τη βοηθήσω κάπως.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις
δασκαλα στο Ντουμπαι 12 χρονια???...απο την Αφρικη??? χμμμμμμμμμμμμμμ....ρε φιλος ολοι εχουμε κανει μαλακιες αλλα αυτο παραπαει.............ελα στα ισια σου ...
 
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
27
Like
41
Πόντοι
0
Αφού λέει πως κάνουν βιντεοκλήσεις ρε παιδιά άρα δεν είναι ψεύτικο προφίλ.
Το πολύ πολύ να του την πέσουν καμιά συμμορία από αράπια και να μείνει χωρίς νεφρά.

Πέρα από την πλάκα πες της να έρθει εδώ καθαρά για λόγους ασφάλειας.
Μην πας Ντουμπάι ως σεξοτουρίστας, πολλά συμβαίνουν σε αυτή τη χώρα ένας εξαφανισμός δεν είναι τίποτα.
Πόσες βίζιτες έχουν πάει και έχουν εξαφανιστεί δεν έχεις ιδέα.

Σε κόβω να το πληρώνεις αδρά ούτως η άλλως, αλλά τουλάχιστον παίζει να γαμήσεις και να κρατήσεις και τα νεφρά σου.
το διαδικτυακό εγκλημα βρίσκεται σε έξαρση και με την τεχνητη νοημοσύνη εύκολα γίνονται και βιντεοκλήσεις απο "μουναρες" που τελικά είναι κλέφτες για πολύ ξύλο, ΠΡΟΣΟΧΗ μη χαραμίζεται χρήματα και την υγεια σας για πουστρακια που αντι να δουλέψουν βρισκουν τροπους να κλεβουν, δεν πουλαω τιποτα ούτε κερδίζω κάτι από ολα αυτά απλα γνωρίζω περιπτώσεις όπως έχουν προσπαθήσει και εμένα να με κοροιδέψουν και μου άνοιξαν τα μάτια άλλοι έτσι αναφέρω και εγώ αυτά που γνωρίζω
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.406
Like
6.975
Πόντοι
1.056
Κι εμένα μαλακία μου φαίνεται η ιδέα αλλά τεσπα...Ας κάνουμε μια προσπάθεια.
Η ερώτηση είναι η εξής: Αν τελικά πάω εγώ πόσα λεφτά θα χρειαστώ (δεν θα πληρώσω διαμονή, θα μένω στο σπίτι της), για βόλτες, ποτό, φαγητό για 15 μέρες. Αυτή βέβαια μου λέει ότι είναι πολύ ακριβά εκεί και δεν θέλει να ξοδευτώ, αλλά αν πάω, μια φορά στη ζωή μου θα πάω Ντουμπάι, να μην το απολαύσω. Υπάρχουν υποδείξεις που πρέπει να μου κάνετε για να περάσω καλά?
Δευτερεύουσα ερώτηση είναι: Αν γνωρίζει κάποιος σχετικά με βίζα τρίτης χώρας να μου πει αν μπορώ να τη βοηθήσω κάπως.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις
α) Πανω κάτω όσα θα ξοδευες σε ενα καλό ελληνικό νησι τυπου Σαντορίνη. Το ταβάνι το ορίζεις εσυ προφανώς. Για μια σχετική άνεση χωρίς τσιγγουνιές και χωρίς υπερβολικές χλιδες , θα έλεγα γύρω στο 5χιλιαρο γι αυτα που θες. Αν θες χλιδες ανεβαινεις εκθετικά.
β) Υποδείξεις δεν έχω να σου κάνω , το μέρος είναι μαλακία για 15 μέρες. Εγώ στη θέση σου θα επελεγα συναντηση σε ουδετερο έδαφος (κατα προτιμηση ΝΑ Ασια) για να περάσω καλύτερα με τα ίδια χρήματα, να νιωθω ασφαλης και να εκμεταλλευτω τα vibes των διακοπών.
γ) Μπορείς να βοηθήσεις , ναι. Υπάρχει μια διαδικασία πρόσκλησης αλλοδαπού με αναληψη ευθυνης/φιλοξενιας κλπ. Ειναι λιγο γραφειοκρατικο οπως ολα στην Ελλαδα αλλά γινεται.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
το διαδικτυακό εγκλημα βρίσκεται σε έξαρση και με την τεχνητη νοημοσύνη εύκολα γίνονται και βιντεοκλήσεις απο "μουναρες" που τελικά είναι κλέφτες για πολύ ξύλο, ΠΡΟΣΟΧΗ μη χαραμίζεται χρήματα και την υγεια σας για πουστρακια που αντι να δουλέψουν βρισκουν τροπους να κλεβουν, δεν πουλαω τιποτα ούτε κερδίζω κάτι από ολα αυτά απλα γνωρίζω περιπτώσεις όπως έχουν προσπαθήσει και εμένα να με κοροιδέψουν και μου άνοιξαν τα μάτια άλλοι έτσι αναφέρω και εγώ αυτά που γνωρίζω
Νταξει δεν έχει προχωρήσει τόσο το AI που να κάνει τόσο πιστευτά βίντεο.
Δε λέω ότι δεν παίζει να είναι απάτη, αλλά η κοπέλα τουλάχιστον υπάρχει.
Καλή η προσοχή αλλά αν δε ρισκάρεις και λίγο δε θα γαμήσεις ποτέ.

Αν της πει να έρθει εδώ, νομίζω λύνει τα πιο πολλά προβλήματα.
Εκτός φυσικά της κλασσικής πορνείας, να του φάει λεφτά με διάφορες δακρύβρεχτες ιστορίες.
Αν είναι παίχτης μπορεί και να γαμήσει με (σχετικά) μικρό τίμημα.
 

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
95
Like
212
Πόντοι
20
Και με ένα νεφρό ζει ο άνθρωπος. Απλά θα προσεχεις τη διατροφή σου και δεν θα κουράζεσαι. Πουτσα σου. Πήγαινε.
Εμένα με κάνει καχυποπτο η όλη φάση δασκάλα από την Ουγκάντα στο Ντουμπάι. Βέβαια, αν ήταν απάτη η πλεκτανη δεν θα έριχνε προταση να έρθει αυτή. Θα σου έλεγε μόνο να κατεβείς εσυ. Όποτε μπορεί και να μην χάσεις το νεφρι σου.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
941
Κριτικές
12
Like
2.641
Πόντοι
736
Ένα νεφρό στην Μαύρη Αγορά πωλείται 125χιλιάδες ευρώ.
Ο άνθρωπος ζεί και με ένα νεφρό παρόλο που έχει δύο εκ γενετής.
Κοίτα να ξυπνήσεις σε κανα πάρκο με ράμματα στην κοιλιά.
 

JohnP7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
32
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
280
Καλησπέρα συναγωνιστές

Πρίν δύο μήνες γνώρισα μια κοπέλα σέ ένα dating site, είναι αφρικανικής καταγωγής καί δουλεύει ως δασκάλα σε νηπιαγωγείο εδώ και 12 χρόνια στο Ντουμπάι.

Η γνωριμία ξεκίνησε χαλαρά χωρίς να δώσω ιδιαίτερη βαρύτητα, αλλά περνώντας οι μέρες αναπτύχθηκε τέτοια συμπάθεια πού έχουμε φτάσει να κάνουμε βίντεο κλήση 2-3 φορές καθημερινά, αυτή μου κάνει ερωτική εξομολόγηση κανονικά και αναγκαστικά ανταποδίδω κι εγώ. Εν τω μεταξύ είναι πολύ ωραία γυναίκα για μαύρη με πολύ ωραίο σώμα, ακριβώς όπως μου αρέσει. Η εμφάνιση της είναι πολύ ανώτερη από τη δική μου. Εγώ της δείχνω όλα τα αρνητικά μου σημεία για να την τεστάρω αλλά αυτή δεν πτοείται. Τώρα είμαστε "στα παζάρια" να έρθει αυτή ή να πάω εγώ, αυτή έχει διακοπές μέχρι τέλος Αυγούστου. Εγώ βέβαια της έχω πει ότι δεν έχω λεφτά (παρόλο που έχω) για ταξίδι στο Ντουμπάι και αυτή μου λέει ότι μπορεί να έρθει αυτή, έχει λεφτά να πληρώσει το εισιτήριο της αλλά φοβάται μήπως δεν της δώσουν βίζα (διαβατήριο Ουγκάντας).
Η ερώτηση είναι η εξής: Αν τελικά πάω εγώ πόσα λεφτά θα χρειαστώ (δεν θα πληρώσω διαμονή, θα μένω στο σπίτι της), για βόλτες, ποτό, φαγητό για 15 μέρες. Αυτή βέβαια μου λέει ότι είναι πολύ ακριβά εκεί και δεν θέλει να ξοδευτώ, αλλά αν πάω, μια φορά στη ζωή μου θα πάω Ντουμπάι, να μην το απολαύσω. Υπάρχουν υποδείξεις που πρέπει να μου κάνετε για να περάσω καλά?
Δευτερεύουσα ερώτηση είναι: Αν γνωρίζει κάποιος σχετικά με βίζα τρίτης χώρας να μου πει αν μπορώ να τη βοηθήσω κάπως.
Παρακαλώ μόνο σοβαρές προτάσεις
Φίλε καλησπέρα, πριν 1 μήνα ειμουν, όντως είναι ακριβά αλλά εφόσον έχεις διαμονή που είναι ένα σημαντικό κόστος, ειναι πολύ σημαντικό. Λοιπόν, εισιτήρια με Aegean (είναι πιο φτηνά από ότι με Emirates). Κλείστε τα νωρίς για να βρεις καλή τιμή. Φτάνοντας, τα μεταφορικά, ταξί κτλ, είναι πιο φτηνά από Ελλάδα. Φαγητό τρως καλά και με €50 2 άτομα αλλά μην φανταστείς στα εστιατόρια που βλέπεις στο insta. Τα καλά εστιατόρια είναι αστα, υπολόγισε €300/ατομο, υπήρχαν και μερικά ακόμα πιο ακριβά. Έχει ωραία ξενοδοχεία, που μπορεί να επισκεφτείς τις πισίνες τους, πχ Royal Atlantis (δεν θυμάμαι το όνομα του μπαρ, θα το βρεις) το οποίο έχει πισίνα στον 22ο όροφο, μπαρ, και καμπάνες ξεχωριστές που κλείνεις κουρτίνες και παίζεις μπάλα, τελειώνεις, κανείς βουτιά και ποτο και μετά πάλι στον αγώνα. Η καμπάνα μπορεί να σου στοιχεισει και €500 όμως, ρώτησε τους. Γενικά, μπορείς να φας και να μετακινηθείς οικονομικά, αλλά για instagram φάση θες πολλά. Για 15 ημέρες θα υπολόγιζα 150/ημερα για φαγητό και μεταφορικά τουλάχιστον, πολύ οικονομικά. Με 300/ημερα θα μπορείς να δεις και καλύτερα πράγματα και μετά ταβάνι δεν υπάρχει. Όποτε για 15 ημέρες υπολόγισε τουλάχιστον 3κ συν αεροπορικά. Με 5κ θα είχες κάποια άνεση! Σημαντική σημειώση: Κατέβασε το Revolut app, μετέφερε χρήματα εκεί και πλήρωνε με την Revolut. Η μετατροπή συναλλάγματος λ, ΕΥΡΩ σε AED γίνεται αυτόματα και με πολλή χαμηλή χρέωση. Μην χρησιμοποιήσεις πιστωτική Ελληνικής τράπεζας, θα σε σκίσουν στις προμήθειες!
 
OP
OP
konsolasg3

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.225
Πόντοι
4.461
Καλημέρα συναγωνιστές
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, κάποιες ήταν πολύ.... διαφωτιστικές! Να σας πω ότι η κοπέλα δεν μου έχει ζητήσει ποτέ λεφτά, μου έχει στείλει πολλές φωτογραφίες από τη δουλειά της, δίπλα στα παιδάκια με την ταυτότητα να κρέμεται στο λαιμό της, πόσο fake μπορεί να είναι?
Πάντως 5κ για 15 μέρες είναι πολλά, δεν θέλω να βλέπω απ' έξω τα ωραία μέρη και να μην μπαίνω μέσα. Φυσικά και θα προτιμούσα να τα χαλάσω σε άλλο μέρος πιο εξωτικό. Τέλος πάντων το παζάρι κλείνει προς, το να έρθει αυτή, έχει όμως ένα φόβο ότι πάει σε ξένη χώρα να συναντήσει έναν άγνωστο άνδρα. Πάντως για να είναι διατεθειμένη να πληρώσει αυτή τα εισιτήρια της να έρθει να με βρει πρέπει να με γουστάρει πολύ και τι θα κάνω αν κολλήσει?
Ότι και να γίνει, θα σας ενημερώσω, να σας φύγει η περιέργεια?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Πιο πριν ανησυχούσε ότι δε μπορούσε να βγάλει βίζα.
Αν της βγάλεις εσύ βιζα υπάρχει η περίπτωση να μην τη δεις ούτε στο αεροδρόμιο και να σε τρέχει η αστυνομία για καταθέσεις.

Τι να πω, εσύ ξέρεις καλύτερα. Κάποτε προσπάθησαν να μου τη φέρουν κάτι Ινδοί να τους βγάλω επαγγελματική βίζα, ακόμη τρέχουν να κρυφτούν. Από τότε δεν εμπιστεύομαι καθόλου αυτούς τους έρωτες εξ αποστάσεως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom