Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
181
Like
201
Πόντοι
21
Ένα μήνα τη καλομάθαιναν. Την έλεγαν " Τι καλή , τι όμορφη που είσαι " , την έδιναν παραπάνω χρήματα , τζάμπα ποτά κλπ

Μετά του τέλους της " περιόδου χάριτος " τη λέει το αφεντικό κοίτα αυτό , αυτό και αυτό για το μαγαζί μας ". Σοκαρίστηκε η άλλη και δε ξαναπάτησε.

Υ.γ. Πάντως όχι δε φημίζεται για την ευφυία της το κορίτσι.
γιατί δε
Ρε παιδιά μια γνωστή μου κοπέλα πήγε σε ένα μπαρ στην Αγίου Δημητρίου. Σε κάνα μήνα έφυγε επειδή από ότι κατάλαβε ήταν σχετικό. Μου έκανε φουλ εντύπωση. Ποιο μπορεί να είναι τόσο κέντρο ;;;;; Μου έκανε φουλ εντύπωση.
γιατί δεν την ρωτάς σε ποιό μαγαζί δούλευε;
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
181
Like
201
Πόντοι
21
πέρασμα πριν από λίγιο από πλατεία βαρδάρη.
έχει ανοίξει μπαράκι με ταμπέλα sol,
 

petheropliktos

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
142
Like
437
Πόντοι
21
Το menta λίγο παρακάτω από τον μυθικό Μαύρο στην Σταυρούπολη, ξέρουμε τι καπνό άρχισε να φουμάρει; Έβαλε φιμεδάκι στα τζάμια ενώ ήταν δήθεν μεζεδοπωλείο. Καλά μπορεί να παίζει και καμιά τσόχα μέσα, δεν ξέρω.
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
521
Like
1.248
Πόντοι
206
πέρασμα πριν από λίγιο από πλατεία βαρδάρη.
έχει ανοίξει μπαράκι με ταμπέλα sol,
Όπως γράφτηκε και στην προηγούμενη σελίδα πρόκειται για το πρώην full moon που ήταν στην Κωλέττη.
 

vasilis09

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα , ψάχνω μέρος κάτι σαν μπαρ που να μαζυει σχετικα μεγαλες ηλικιες ενδιαφέρομαι να παω με την δικιά μου , ξέρετε τιποτα?
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
459
Κριτικές
9
Like
413
Πόντοι
21
Καλησπερα , ψάχνω μέρος κάτι σαν μπαρ που να μαζυει σχετικα μεγαλες ηλικιες ενδιαφέρομαι να παω με την δικιά μου , ξέρετε τιποτα?
Πήγαινε στο απρόοπτο, στην Γιαννιτσών απέναντι από το βενζινάδικο shell
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
621
Κριτικές
12
Like
2.761
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom