Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
Κανονικά πρέπει να ενημερωσεις τι κολλησες, που, και με ποια.
Δεν υπάρχει 'πρέπει' τύπε, απλά περιέγραψα το συμβάν σαν μια μικρή ενημέρωση. Όποιος ενδιαφέρεται ας λάβει τα μέτρα του. Το παράσημο λέγεται, neisseria gonorrhoeae. Kαι το καλλιτεχνικό name της κυρίας ξεκινά από έψιλον και τελειώνει σε άλφα.
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.638
Κριτικές
78
Like
7.485
Πόντοι
17.436
θένκς φρέντ! Λευκές εκκρίσεις απο το πέ.. Αίσθημα καύσου κατά την ούρηση. Πότε πότε πόνος στους όρχεις. Πρησμένοι αδένες, και κάψιμο στο λαιμό.

Περαστικα...αντιβιωση θελει και σε 2 βδομαδουλες θα σαι περδικι.
 

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
Δεν υπάρχει 'πρέπει' τύπε, απλά περιέγραψα το συμβάν σαν μια μικρή ενημέρωση. Όποιος ενδιαφέρεται ας λάβει τα μέτρα του. Το παράσημο λέγεται, neisseria gonorrhoeae. Kαι το καλλιτεχνικό name της κυρίας ξεκινά από έψιλον και τελειώνει σε άλφα.
Εφόσον είσαι σίγουρος ότι το κόλλησες από την συγκεκριμένη η γνώμη μου είναι να ενημερώσεις πρώτα την ίδια ώστε να το γνωρίζει γιατί οι περισσότερες εκδίδονται χωρίς άδεια άρα δεν εξετάζονται στα χρονικά διαστήματα που πρέπει και μετά το φόρουμ γιατί πρόκειται για δημόσιο θέμα υγείας και όχι κάτι προσωπικό αφού μιλάμε για ιερόδουλη. Αν δεν είσαι σίγουρος αλλάζει το θέμα
 

Επισκέπτης
Εφόσον είσαι σίγουρος ότι το κόλλησες από την συγκεκριμένη η γνώμη μου είναι να ενημερώσεις πρώτα την ίδια ώστε να το γνωρίζει γιατί οι περισσότερες εκδίδονται χωρίς άδεια άρα δεν εξετάζονται στα χρονικά διαστήματα που πρέπει και μετά το φόρουμ γιατί πρόκειται για δημόσιο θέμα υγείας και όχι κάτι προσωπικό αφού μιλάμε για ιερόδουλη. Αν δεν είσαι σίγουρος αλλάζει το θέμα

Ετσι ακριβως. Επισης αν υπαρχει τροπος να την καταγγειλει σε καποια υπηρεσια. Αν ισχυουν αυτα που γραφει θα γλιτωσει κοσμο απο την ταλαιπωρια.
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Πρόσφατη ιστορία.. Πριν μερικές ημέρες πήγα με μια γνωστή γκίλφ που το παίζει δίπορτο ανάμεσα σε οίκους των 20 και των 10, αναλόγως τις ανάγκες. Έγινε ασκεπή μπούκι και κατά την διάρκεια του σπρώξεν σπρώξεν έσπασε το ελαστικό σασί. Να σημειωθεί ότι υπήρχαν ακόμη υπολείματα σπέρματος στην ουρήθρα απο πρόσφατη προηγούμενη καταθεση γιατί δεν είχα ξεπλύνει την ουρήθρα με την ούρηση. Αλλά ούτε και στην τελευταία κατάθεση φρόντισα να ούρησω για προληπτικούς λόγους.
Τώρα πήρα το παράσημό μου και ησύχασα. Ενεσούλα και αντιβίωση.  :S

μυστη μου ΠΑΝΤΑ κατουρημα και φαντα
δεν εχω κολλησει τιποτα ποτε

το κατουρημα εκτος των αλλων σε προφυλασει και απο το να την γκαστρωσεις στον δευτερο γυρο
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.155
Πόντοι
3.936
θενκς φρεντ
Εφόσον είσαι σίγουρος ότι το κόλλησες από την συγκεκριμένη η γνώμη μου είναι να ενημερώσεις πρώτα την ίδια
όπως το κατάλαβα εγώ με την πρώτη, να το καταλάβαινε και αυτή.. δουλειά της είναι
Αν ισχυουν αυτα που γραφει
όχι το είδα στον ύπνο μου..
μυστη μου ΠΑΝΤΑ κατουρημα και φαντα
δεν εχω κολλησει τιποτα ποτε
το κατουρημα εκτος των αλλων σε προφυλασει και απο το να την γκαστρωσεις στον δευτερο γυρο
:thumbsup:
 

Paparas15

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες κόλλησα άσχημο πράγμα από σιντυ η Γκλόρια Αντιοχείας 64.Ανοιξα σήμερα λογαριασμό για να μπορέσει να γλιτώσει κανας άνθρωπος.Εδωσα πίπες τρεις τον αριθμό ακάλυπτος.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.919
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Γιατρός στο νοσοκομείο του Ερυθρού Σταυρού μου είπε ότι έχουν αυξηθεί πολύ τα κρούσματα σύφιλης.
Λογικό, αφού οι κατσικογάμηδες κουραδόχρωμοι λαθροπίθηκοι χύνουν παντού.
 

Legato82

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες κόλλησα άσχημο πράγμα από σιντυ η Γκλόρια Αντιοχείας 64.Ανοιξα σήμερα λογαριασμό για να μπορέσει να γλιτώσει κανας άνθρωπος.Εδωσα πίπες τρεις τον αριθμό ακάλυπτος.
φίλε μπορείς να ενημερώσεις τι κόλλησες;;;;;
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.046
Like
1.830
Πόντοι
216
Μάγκες κόλλησα άσχημο πράγμα από σιντυ η Γκλόρια Αντιοχείας 64.Ανοιξα σήμερα λογαριασμό για να μπορέσει να γλιτώσει κανας άνθρωπος.Εδωσα πίπες τρεις τον αριθμό ακάλυπτος.

Φίλε λίγο χλωμό το κόβω να λες αλήθεια θα είχαν κολησει πολλά άτομα ! Εγω είμαι τακτικός εκεί και είναι πεντακάθαρες ! Επίσης ελενχονται μηνιαίως με εξετάσεις !

Άτομο με ένα ποστ στο bou κατά 99% είναι βάλτος από αντίπαλο μαγαζί !
 

Paparas15

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Αν λέω ψέματα τότε γιατί έφυγε από το μαγαζί σήμερα
 

Paparas15

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Άλλαξε και το πρόγραμμα στο μαγαζάκι
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.603
Πόντοι
20.686
Μάγκες κόλλησα άσχημο πράγμα από σιντυ η Γκλόρια Αντιοχείας 64.Ανοιξα σήμερα λογαριασμό για να μπορέσει να γλιτώσει κανας άνθρωπος.Εδωσα πίπες τρεις τον αριθμό ακάλυπτος.
Τι ακριβως κολησες δεν μας λες.
 

vobras

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2019
Μηνύματα
70
Like
90
Πόντοι
0
ρε παιδια ειναι δυνατον να πηγαινεται στην φυλης και στο μεταξουργειο και να δινεται ακα μπουκι και να κανετε και γλυφομουνι.απορω με αυτα που διαβαζω!
 

Paparas15

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ σου λέω το εξής βάζε καποτα και στο τσιμπούκι.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Αν λέω ψέματα τότε γιατί έφυγε από το μαγαζί σήμερα
τυπε εκλεισες μαγαζι για μπραντυ, Ελληνικο και κουλουρακια να ζεσταθει το κοκκαλακι μας χειμωνιατικα :think: :S :S :S
 

Paparas15

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ειναι δυνατον να πηγαινεται στην φυλης και στο μεταξουργειο και να δινεται ακα μπουκι και να κανετε και γλυφομουνι.απορω με αυτα που διαβαζω!
σ
ρε παιδια ειναι δυνατον να πηγαινεται στην φυλης και στο μεταξουργειο και να δινεται ακα μπουκι και να κανετε και γλυφομουνι.απορω με αυτα που διαβαζω!
στούντιο στην Φιλαδέλφεια είναι
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.036
Like
13.068
Πόντοι
2.606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom