Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Όσο και να μην με πιστεύετε εγώ μετά από όσα τράβηξα τα έκοψα μαχαίρι τα ακάποτα και δη τις ακα πίπες που η πλειοψηφία κάνετε εδώ μέσα αν και ποτέ δεν ήμουν φαν της πίπας και ποτέ δεν την επεδίωκα!!!!
Λουκιανε τι γνωμη εχεις για την πανιδα γενικα;σου αρεσει :think:
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
921
Πόντοι
86
διαβαζω για μερικους που λενε να μην γαμαμε ακαποτα καμια ειτε πουτανα ειτε γκομενα ειτε γυναικα μας...... Σορρυ αλλα αυτα ειναι μαλακιες........ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πουτανες και γκομενες της εβομαδας ή του Σ/Κ ΠΑΝΤΑ με καποτα .Αλλα να εισαι αποκλειστικα με μια γκομενα ή με την γυναικα σου που τηρουνται οι κανονες υγειηνης και ξερεις οτι δεν τρωει αλλο πουτσο ΔΕΝ υπαρχει κανενα θεμα πιστευω...... το μονο που μπορει να γινει ειναι να τις αφησεις εγκυες......
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
διαβαζω για μερικους που λενε να μην γαμαμε ακαποτα καμια ειτε πουτανα ειτε γκομενα ειτε γυναικα μας...... Σορρυ αλλα αυτα ειναι μαλακιες........ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι πουτανες και γκομενες της εβομαδας ή του Σ/Κ ΠΑΝΤΑ με καποτα .Αλλα να εισαι αποκλειστικα με μια γκομενα ή με την γυναικα σου που τηρουνται οι κανονες υγειηνης και ξερεις οτι δεν τρωει αλλο πουτσο ΔΕΝ υπαρχει κανενα θεμα πιστευω...... το μονο που μπορει να γινει ειναι να τις αφησεις εγκυες......

εδω ειναι το προβλημα χαχα :cheesy:
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
921
Πόντοι
86
εδω ειναι το προβλημα χαχα :cheesy:
ναι ρε .... υποτιθεται οτι τσεκαρεις.... αλλα αν η  μονιμη γκομενα ή η γυναικα μου γαμμιεται ακαποτα και αφηνουν και μενα να τις παιρνω ακα τοτε το προβλημα ειναι ΑΛΛΟΥ και μαλλον μεγαλο.....
 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
44
Πόντοι
16
Παιδιά ΠΡΟΣΟΧΗ! Είμαστε άφελείς άν νομίζουμε ότι γαμάμε έμείς, καί οί γυναίκες μας είναι παρθένες. ΠΡΟΣΟΧΗ στά παράσημα!
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Παιδιά ΠΡΟΣΟΧΗ! Είμαστε άφελείς άν νομίζουμε ότι γαμάμε έμείς, καί οί γυναίκες μας είναι παρθένες. ΠΡΟΣΟΧΗ στά παράσημα!
Κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
Η δικια μου η αποψη περα απο το γεγονος οτι ειναι ακρως επικινδυνο και αυτοκτονικο να κανεις σεξ χωρις προφυλαξη,ειναι οτι μετα απο 10 χρονια ετσι οπως παμε θα δουμε τα αποτελεσματα ολων αυτων των πρακτικων μεσα στην Ελληνικη κοινωνια.....οσοι απο εσας εχουν ζησει σε χωρες τυπου Ρουμανιας και Ρωσιας καταλαβαινουν τι εννοω.....και για να εξηγησω κατι οσον αφορα το στοματικο σεξ και το hiv....κινδυνος υπαρχει μονον οταν υγρα ερθουν σε επαφη με υγρα η με αιμα και το αντιστροφο....οχι οταν γλυψεις υγρα η οταν υπαρχει πληγη και ερθεις σε επαφη χωρις να εχεις και εσυ μια πληγη(διοδο).Απο κει και επειτα βεβαια οτι εχει να κανει με ακαποτο σεξ απλα στελνεις μνμ στον Αγ,Πετρο και περιμενεις ποτε θα σου απαντησει.....ειναι επιεικως απαραδεκτο να λεμε το οτιδηποτε(δεν γνωριζα,δεν ακουσα)και ειδικοτερα για περιπτωσεις μεταξουργειου κωλονου κτλ.....Το hiv κανει θραση,απλα δεν το ξερουμε διοτι δεν εχουμε τα αρχιδια να παμε να κανουμε εξετασεις αφενος,και αφετερου νομιζουμε οτι ειναι γριπη που θα δειξει συντομα τα συμπτωματα της...αμ δε!!!!!Γι αυτο ειπα οτι σε βαθος 10χρονων θα σου πω εγω ποσοι θα ειναι οι οροθετικοι εν ελλαδι.........και κατι ακομα....το γεγονος οτι δημοσια μεσω ενος σαιτ καταγγελεται οτι σε οικο ανοχης δεν προβλεπονται τα απαραιτητα μετρα ασφαλειας της υγειας σηκωνεις τουλαχιστον εισαγγελικη παρεμβαση!!!!!!!
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Η δικια μου η αποψη περα απο το γεγονος οτι ειναι ακρως επικινδυνο και αυτοκτονικο να κανεις σεξ χωρις προφυλαξη,ειναι οτι μετα απο 10 χρονια ετσι οπως παμε θα δουμε τα αποτελεσματα ολων αυτων των πρακτικων μεσα στην Ελληνικη κοινωνια.....οσοι απο εσας εχουν ζησει σε χωρες τυπου Ρουμανιας και Ρωσιας καταλαβαινουν τι εννοω.....και για να εξηγησω κατι οσον αφορα το στοματικο σεξ και το hiv....κινδυνος υπαρχει μονον οταν υγρα ερθουν σε επαφη με υγρα η με αιμα και το αντιστροφο....οχι οταν γλυψεις υγρα η οταν υπαρχει πληγη και ερθεις σε επαφη χωρις να εχεις και εσυ μια πληγη(διοδο).Απο κει και επειτα βεβαια οτι εχει να κανει με ακαποτο σεξ απλα στελνεις μνμ στον Αγ,Πετρο και περιμενεις ποτε θα σου απαντησει.....ειναι επιεικως απαραδεκτο να λεμε το οτιδηποτε(δεν γνωριζα,δεν ακουσα)και ειδικοτερα για περιπτωσεις μεταξουργειου κωλονου κτλ.....Το hiv κανει θραση,απλα δεν το ξερουμε διοτι δεν εχουμε τα αρχιδια να παμε να κανουμε εξετασεις αφενος,και αφετερου νομιζουμε οτι ειναι γριπη που θα δειξει συντομα τα συμπτωματα της...αμ δε!!!!!Γι αυτο ειπα οτι σε βαθος 10χρονων θα σου πω εγω ποσοι θα ειναι οι οροθετικοι εν ελλαδι.........και κατι ακομα....το γεγονος οτι δημοσια μεσω ενος σαιτ καταγγελεται οτι σε οικο ανοχης δεν προβλεπονται τα απαραιτητα μετρα ασφαλειας της υγειας σηκωνεις τουλαχιστον εισαγγελικη παρεμβαση!!!!!!!

Σωστός είσαι απλά ντάξει δε νομίζω ότι είναι τόσοι πολλοί οι στόκοι που μπαίνουν ακάποτα σε ρδέλα του 10ευρου. Υπάρχουν μεν αλλά είναι η μειοψηφία. Ακάποτη πίπα μικρός κίνδυνος κάποιοι λένε μηδενικός για hiv αλλά εξυπακούεται ότι κινδυνεύεις από ένα σωρό άλλα και στην πίπα μιας και η ουρήθρα είναι εύκολη είσοδος σχετικά...

Επίσης για το hiv κάπου είχα διαβάσει ότι τα τελευταία χρόνια υπαρχει μείωση των κρουσμάτων, ειδικά σε χρήστες ναρκωτικών.

Δυστυχώς υπάρχει και ελλειπή/ανύπαρκτη ενημέρωση σε σχολεία, οικογένειες κλπ.
Παλιότερα άκουγες ότι κολλάει με κουνούπια,ποτήρια,χειραψίες κλπ, πολλοί αυτό νομίζουν ακόμα. Επίσης αυτός που έχει hiv μπορεί να δείχνει πιο υγιής και από έναν αθλητή...

Εγώ πχ πιο μικρός νόμιζα ότι φαίνεται πότε κάποιος έχει και ότι κολλάει μόνο αν χύσεις σε γυναίκα.

Ευτυχώς που δεν εξασκούσα το σπορ τότε αν και παλι σκουφί θα έβαζα για παν ενδεχόμενο...
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
ναι ρε .... υποτιθεται οτι τσεκαρεις....


Που ξέρεις αν δεν φας κέρατο από τη δική σου που θα πάει με κάποιον που γαμάει πρεζούδες στο κέντρο χωρίς προφύλαξη;

Η νομίζεις ότι θα το ξέρει η γκόμενα σου και θα στο πει για να σε προφυλάξει και δεν θα το κάνει γαργάρα ότι σε απάτησε;

Βασικά το πιο πιθανό είναι να μην ξέρει κανείς ότι το έχει κολλήσει...

Και για μένα αυτό είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα...η άγνοια! Και φυσικά είναι ένα θέμα που αφορά όλους μας, γιατί όλοι είμαστε ενεργοί σεξουαλικά άντρες/γυναίκες/ομοφυλόφιλοι.
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Εγω βασικά απορώ με το πόσοι δίνουν άνετα ακάποτες πίπες (καλά για σεξ δε το συζητάμε για το επίπεδο βλακείας)εδώ μέσα ..

Επίσης όσοι δίνουν, κάνουν καθόλου εξετάσεις; Υπάρχουν νοσήματα όπως τα χλαμύδια τα οποία δεν εχουν ενδείξεις(κάποιες φορες μπορεί να υπάρχει ενόχληση στην ούρηση) και από ότι φαινεται κολλάνε άνετα με ακάποτη πίπα.
Με 2 λόγια σε μαγαζία(μασαζ) η call girls που οι εργαζόμενες δίνουν ασταμάτητα ακάποτες πίπες οι πιθανότητες να αρπάξεις χλαμύδια είναι σχεδόν 100%. και αυτο συνεχίζεται να το κολλάει ο ένας στον άλλον και οι περισσότεροι στις γυναίκες τους. Τα χλαμύδια έιναι επικίνδυνα για τις γυναίκες..

Απορώ τα σκέφτεται αυτά κανείς εδώ μέσα όταν περήφανοι ποστάρουν κριτικές που τελείωσαν στο στομά κτλ κτλ, και τα βλέπουν και νέα παιδια...;
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
απο την στιγμη που οι οικοι ανοχης υιοθετησαν τα ακαποτα στιμπουκια και τα γλυφομουνια σιγουρα δεν το εκαναν απερισκεπτα και σιγουρα υπαρχουν δικλειδες ασφαλειας.......μια απο αυτες ειναι αν οντως κανουν εξετασεις καθε 15μερες....εκει ειναι ολο το θεμα....αν κανουν δεν εχεις να φοβηθεις κατι......αλλα απο την στιγμη που δεν κανουν εξετασεις δουλευοντας σε μη νομιμους οικους και αφηνοντας τον καθε εναν να της γαμει ακαποτα για 10ευρω,ε εκει υπαρχει θεμα πολυ μεγαλο....σε κατι τετοιες και με γλωσσοφιλο κινδυνευεις να παθεις μολυνση.....αν δουμε λιγο το concept των μπουρδελων την δεκ90 με τωρα θα συμπερανουμε οτι το μονο που απομενει ειναι να βγαλουν και τιμη για ελευθερο σεξ!!!!!!!!!!ολα τα αλλα τα κανεις οπως και με τις γκομενες σου.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
κινδυνος μεγαλος(ο μεγαλυτερος για μενα) επισης υπαρχει και με τα cg οπου εκει δεν εχουν υποχρεωση να κανουν εξετασεις,ιδιαιτερα αυτες που δουλευουν ανεξαρτητα και το κανουν αυτο για μια συγκεκριμενη χρονικη διαρκεια ωστε να αρπαξουν αυτα που θελουν,ιδιαιτερα με αυτες που τα καταπινουν!!!εκει με αυτες ειναι καραμπινατη φαση οτι αν καποιος εχει ειτζ της κολλησε πολυ ανετα διοτι το σπερμα του θα αποθηκευτει στο στομαχι της και εκει ο ιος εχει την δυνατοτητα να της κανει παρεα μια για παντα!
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
6
Like
667
Πόντοι
96
Δεν είμαι γιατρός αλλά νομίζω οτι καμία σχέση αυτά που λές. Ισα ισα η συσταση ειναι να τα καταπινουν απευθείας για να μην ερχετε σε επαφή με τυχόν πληγιασμένα ούλα.
Αντιθέτος φένεται να είναι πολύ επικύνδυνο για μετάδωση το να εκτοξευτούν τα σπέρματα στη μάπα και να πάνε και στο μάτι.
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
οχι φιλε δεν ειμαι γιατρος αλλα αν το γκουγκλαρεις αυτο με την καταποση θα δεις οτι εχω δικιο......εχω ρωτησει και στο κεελπνο...
 

anomvrios

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
κινδυνος μεγαλος(ο μεγαλυτερος για μενα) επισης υπαρχει και με τα cg οπου εκει δεν εχουν υποχρεωση να κανουν εξετασεις,ιδιαιτερα αυτες που δουλευουν ανεξαρτητα και το κανουν αυτο για μια συγκεκριμενη χρονικη διαρκεια ωστε να αρπαξουν αυτα που θελουν,ιδιαιτερα με αυτες που τα καταπινουν!!!εκει με αυτες ειναι καραμπινατη φαση οτι αν καποιος εχει ειτζ της κολλησε πολυ ανετα διοτι το σπερμα του θα αποθηκευτει στο στομαχι της και εκει ο ιος εχει την δυνατοτητα να της κανει παρεα μια για παντα!
κίνδυνος με κατάποση δεν υπάρχει, σίγουρα ξέρω ότι όσες cg και μη αφήνουν τον πελάτη να εκσπερματώνει στον πρωκτό και έχει "μολυσμένο σπέρμα" είναι οροθετικός ή δεν το γνωρίζει ότι είναι έχουν σαφή κίνδυνο να κολλήσουν τον ιό, μιας και το αιδίο και ο πρωκτός είναι οι μόνες "πύλες εισόδου" για τον ιό στο σώμα "εξαιρούμε αμυχές ή πληγές που υπάρχουν ή δημιουργούνται κατά την πράξη"   
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Δεν κολλάς hiv με κατάποση σπέρματος παρόλα αυτά με ακάποτες πίπες αν εισαι αυτός που του παίρνουν κινδυνεύεις να κολλησεις ένα σορό άλλα ΣΜΝ και σχετικά εύκολα.

Κίνδυνος HIV για ακάποτη πίπα υπάρχει κυρίως για αυτήν/αυτόν που το παίρνει και έχει κάποια πληγή/ελκος στη στοματική του κοιλώτητα.
Εδώ οι επιστήμονες όμως είχαν διαφωνίες. Κάποιοι μιλούσαν για μηδενικό κίνδυνο, άλλοι πάλι μιλούσαν για κίνδυνο μέχρι και 8%... Όπως και να χει ο στοματικός έρωτας χωρίς σκουφί είναι χαμηλού κινδύνου αλλά το ρίσκο δεν αξίζει.

Για ακάποτα γαμήσια σε μουνί ή κώλο απλά παίζει τη ζωούλα του όποιος το κάνει.


 

marinos marin

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2016
Μηνύματα
116
Like
16
Πόντοι
1
Ησουν τυχερος που πηρες μονο βλενοροια...εχω δει βαλανο πεους με δυο τρυπες. από συφιλη. Να βαζει το πεος μεσα σε κανατα με νερο για να ουρησει από τους πονους και το καψιμο.
Περιτο να τονισω ότι εχω να κοιμηθώ νορμαλ μερες μετα από αυτό που ειδα...
Και το κακο είναι ότι εχω καταλαβει ότι το εκανε και το κανει με πολλους.. Οποτε φοβάμαι μην εχω ερθη σε επαφη με κοκταιλ ΣΜΝ.
Περιμενω τις εξετασεις.
 

Δυστηχως πηρα τις εξετασεις και εχω καποιο πρόβλημα... μολυνση μου ειπε ο ουρολόγος... 40 ημερες αντιβιωση δυνατη... αποχη και ξανα εξετασεις δεκα ημερες από τοτε που θα τελιωσει η αντιβιωση..
Στην ατυχια μου είμαι τυχερος που δεν εχω καποιο σταθερο δεσμο, ουτε είμαι παντρεμένος...
Ο γιατρος διεγνωσε λευκορεια και μολυνση του προστατη,,, δυο μερες πριν ειχα (και εχω ακομα) ασχημη μυρουδια στα ουρα. Αποτέλεσμα τις μολυνσης ειπε ο γιατρος...
Δεν κατακρινω το cg που επερνα εδώ και καμποσο χρονο , εγω φταιω αποκλειστικα. Αυτή χρηματα θελει... μαλλον δεν την νοιαζει αν αρρωστηση..

Δεν θα αναφερω περισσοτερα εδώ... μονο μια συμβουλη από καποιον που ευτυχως πηρε ΣΜΝ καπως ακινδυνο αν και ποτε δεν ξερεισ πως θα τερματιστη η περιπετεια.  ΤΙΠΟΤΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ...
Και τις χαλαρες κυριες που κανουν ακαποτα... Μαυρο..

     
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Δεν κολλάς hiv με κατάποση σπέρματος παρόλα αυτά με ακάποτες πίπες αν εισαι αυτός που του παίρνουν κινδυνεύεις να κολλησεις ένα σορό άλλα ΣΜΝ και σχετικά εύκολα.

Κίνδυνος HIV για ακάποτη πίπα υπάρχει κυρίως για αυτήν/αυτόν που το παίρνει και έχει κάποια πληγή/ελκος στη στοματική του κοιλώτητα.
Εδώ οι επιστήμονες όμως είχαν διαφωνίες. Κάποιοι μιλούσαν για μηδενικό κίνδυνο, άλλοι πάλι μιλούσαν για κίνδυνο μέχρι και 8%... Όπως και να χει ο στοματικός έρωτας χωρίς σκουφί είναι χαμηλού κινδύνου αλλά το ρίσκο δεν αξίζει.

Για ακάποτα γαμήσια σε μουνί ή κώλο απλά παίζει τη ζωούλα του όποιος το κάνει.

Σε προσφατη επισκεψη μου σε αφροδισιολογο μου ειπε για να κολλησεις Hiv απο πιπα πρεπει να εισαι Ο ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ με κεφαλαια , ομως μπορεις πολυ ανετα να κολλησεις 1002 αλλες αρρωστειες ... γι αυτο μακρια απο ακαποτα ειτε ειναι μεταξουργειο ειτε ειναι cg
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
οκ,εγω νομιζω οτι τα παντα ειναι καθαρα θεμα τυχης και ατυχιας και θεμα επιλογων βεβαια....δεν το κολλας απο την πουτανα και το κολλας απο την γκομενα σου...νταξει....το ολο ζητημα για να μην τρομοκρατουμαστε ερημη ειναι οτι απαγορευεται σεξ χωρις προφυλαξη με την οποιαδηποτε εκδιδομενη...απο κει και επειτα επιλεγεις το ακαποτο τσιμπουκι η το γλειφωμουνι να γινει σε εναν χωρο ο οποιος ειναι νομιμος τηρει τους υγειονομικους κανονες(αν μπορει να γινεται γνωστο) και δεν εχει εξευτελιστικες τιμες δινοντας την ευκαιρια να γαμαει και ο τελευταιος των τελευταιων....το οτι βεβαια και αυτη που κανει εξετασεις εχει την ατυχια να κολλησει κατι σε επαφη με γκομενο εκτος δουλειας και να σου το μεταδοσει σε ενα γλυφωμουνι που εσυ θα αιμοραγεις στα ουλα χωρις να το παρεις χαμπαρι,μεχρι να ερθει η στιγμη που θα ξαναεξεταστει για να το εντοπισει,οκ ειναι εφικτο..........αλλα και να πιασεις 12στα12 στο κινο παλι ειναι εφικτο.....γνωρισα εναν τυπο πριν καποια χρονια που εβγαλε 12στα12!δεν θα μας πιανει υστερια και φοβος για το 1%......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom