Νέα

Kόκκινο σημαδάκι στο πέος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oneofus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
O

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Mάγκες ευτυχώς δεν ήταν τίποτα.Κάποιος ερεθισμός τραυματικής αιτιολογίας.
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Αν ξαναβγει δοκιμασε να το τριψεις λιγο με ντουκοχαρτο
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Mάγκες ευτυχώς δεν ήταν τίποτα.Κάποιος ερεθισμός τραυματικής αιτιολογίας.

Ο φίλος κάπου χωρίς να το καταλάβει μάλλον πρέπει να χτύπησε το πέος του.Είχα βγάλει και εγώ...πήγα στο γιατρό και μου είπε ακριβώς αυτό. Φυσικά και έφυγε

1.) Είναι που το παίζουν κάποιοι γιατροί εδώ μέσα. Ότι μου έχει τύχει ακριβώς το ίδιο δεν λέει τίποτα...μάλλον...

2.)
[size=14pt]Καλό θα είναι όμως να πάει[/size]

Πριν απαντήσουμε διαβάζουμε και λίγο καλύτερα.

3.) Τα κονδυλώματα δεν τα βγάζεις μέσα στο πουτσοκέφαλο.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Φίλε dzf δεν το παίζω γιατρός αλλα να ξέρεις το μπεταντιν σε τέτοιες περιπτώσεις όπως του φίλου ειναι οτι καλήτερο . Το είπε και ο φίλος δεν ήταν τίποτα .
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
εγω ρε μαγκες εβγαλα σημερα 4-5 μικρες φουσκαλιτσες(μαζι και σιγκεντρομενες σε ενα σημειο) σε μεγεθος κεφαλιου καρφιτσας στο πουτσοκεφαλο σαν τις φουσκαλιτσες που βγαινουν αν καεις στο χερι πχ.ξερει κανεις τι παιζει?δεν ανησυχω και νομιζω θα φυγουν γρηγορα μιας και δεν εκανα μαλακια προσφατα με καμια...
 

chrysargos_666

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
36
Like
1
Πόντοι
0
Πάνε σε κάνα δερματολόγο ρε, αλοιφή και θα φύγουνε. Είναι μικρόβια που γεννούν τα μικροσκοπικά αυγά τους στην πουτσοκεφαλή. Θα γειάνει με φάρμακο η φαγούρα και θα νικηθεί ο κακός μύκητας που έχει φωλιάσει το πουλή σου (σπυριά: σημεία με το χαρακτηριστικό χρώμα που φωλιάζει το δαιμονέλι).
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Μάλλον εννοείς μολυσματική τέρμινθο!
ναι ρε φιλε αυτο ηταν!καλα που που το ξερεις?γιατρος σπουδαζεις 'η ειχες κι εσυ?ευχαριστω για την διορθωση αν και θα ηθελα να το ξεχασω γιατι πονεσε πολυ!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε....σοβαρευτήτε λίγο...το παραμικρό να δείτε στην συγκεκριμένη περιοχή κατ ευθείαν γιατρό το γρηγορότερο...μ αρέσει που το συζητάτε κιόλας....ρε φίλε psaxno πήγαινε να το δείς σήμερα κιόλας....
 

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
εχω ενα μικρο κοκκινο σημαδακι τις τελευταιες μερες στο πετσακι πανω παιζει να ειναι κατι ανησυχητικο?δεν με ενοχλει δεν ειναι πληγη και δεν εχω καποιο συμπτωμα.αυτες τις μερες ειχα ενα ακαποτο (για πρωτη φορα) και φοβαμαι λιγακι.ξερει κανεις κατι να μου πει?πρεπει να παω σε γιατρο?
 

DIMPIM

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
272
Like
0
Πόντοι
1
Οχι πλύσου , μην είσαι βρωμιάρης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom