Νέα

Kόκκινο σημαδάκι στο πέος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oneofus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Έχω βγάλει ρε γαμώτο ένα μικρό κόκκινο στρογγυλό σημάδι στο πέος.Δεν παρουσιάζει συμπτώματα , ούτε φαγούρα , ούτε πόνο ούτε τίποτα.Αλλά είναι εκεί τώρα για κανά μήνα.Σε κάποια φάση είχε βγάλει κάτι σαν κακάδι , σαν ξεραμμένο αιμα , το οποίο έπεσε.Αλλά η κοκκινίλα υπάρχει ακόμα και είναι ελαφρώς υπεγερμένη.Έχω αγχωθεί  :( Έχει βγάλει κανείς σας κάτι παρόμοιο ; Θα πάω σε δερματολόγο αλλά για να προετοιμάζομαι...
 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Όχι δε μου έτυχε ποτέ.
Εφυγες σφαίρα στον δερματολόγο-αφροδισιολόγο φίλε!
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
Δεν είναι τίποτα φιλαράκο κόνδυλομα  θα πας στον δερματολόγο θα στο καυτηρίαση τέλος?
 

akis35

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
128
Like
2
Πόντοι
1
Έχω βγάλει ρε γαμώτο ένα μικρό κόκκινο στρογγυλό σημάδι στο πέος.Δεν παρουσιάζει συμπτώματα , ούτε φαγούρα , ούτε πόνο ούτε τίποτα.Αλλά είναι εκεί τώρα για κανά μήνα.Σε κάποια φάση είχε βγάλει κάτι σαν κακάδι , σαν ξεραμμένο αιμα , το οποίο έπεσε.Αλλά η κοκκινίλα υπάρχει ακόμα και είναι ελαφρώς υπεγερμένη.Έχω αγχωθεί  :( Έχει βγάλει κανείς σας κάτι παρόμοιο ; Θα πάω σε δερματολόγο αλλά για να προετοιμάζομαι...
Καλού κακού ενημέρωσε την οικογένεια σου και μετά επισκέψου ένα συμβολαιογράφο
Πλακά κάνω στο Συγγρού να πας μονό που εκεί αργούν οι απαντήσεις ούτε καφτιριασμους ούτε τίποτα χαπάκια για Κανά δίμηνο και οκ
Και μάθημα να είσαι πάντα (κουστουμαρισμένος)
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
εγω ειχα παει σε ενα φτηνο μπουρδελο και μου ετυχε μια 50 αρα οταν μου φοραγε το προφυλακτικο ποναγα και οταν τη γαμαγα ποναγα,της το ειπα και μου ειπε οτι απλως χαρηκες που με ειδες.Την επομενη κοιταξα το πεος μου και ειχε κατι κοκκινα σημαδια τα οποια εφυγαν μετα απο μια βδομαδα.Ηταν μαλλον απο το φτηνο προφυλακτικο και με την τριβη σαν να τραυματιζεται το δερμα του πεους.
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
πολλες φορες προκαλουνται κοκκινα σημαδακια απο ερεθισμους και ξηροδερμια απο τα προφυλακτικα...
το καλυτερο βεβαια ειναι να απευθυνθεις σε ειδικο.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
εγω ειχα βγαλει κατι που λεγεται μολυσματικη λεμφιδος(αν θυμαμαι καλα) και πηγα στον γιατρο που ειναι και φιλος μου και μου τα εβγαλε με τσιμπιδα.περιττο να πω οτι πονεσα παρα πολυ και η ψωλαρα μου ματωσε.αυτεσ οι παπαριες ητανε σαν κυστες,σαν λιπωματα και δεν ειχαν τιποτα μεσα.
  με ρωτησε αν πηγα με καμια ξεκουμπωτη και του ειπα οτι εκανα το εκανα με προφυλαξη.μου ειπε οτι και με τις τριχες μπορει να κολλησει αλλα και οτι το γενναει ο οργανισμος.οπως και να εχει φυγανε.
 
OP
OP
O

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Καυτηρισαμοί , τσιμπήδες...Σαν βασανιστήρια μου ακούγονται αυτά.
Και μου βγήκε και ξινό το τριήμερο...Τρίτη πρωί που θα ανοίξουν τρέχω κατευθείαν...
 

kasper

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
Έχω βγάλει ρε γαμώτο ένα μικρό κόκκινο στρογγυλό σημάδι στο πέος.Δεν παρουσιάζει συμπτώματα , ούτε φαγούρα , ούτε πόνο ούτε τίποτα.Αλλά είναι εκεί τώρα για κανά μήνα.Σε κάποια φάση είχε βγάλει κάτι σαν κακάδι , σαν ξεραμμένο αιμα , το οποίο έπεσε.Αλλά η κοκκινίλα υπάρχει ακόμα και είναι ελαφρώς υπεγερμένη.Έχω αγχωθεί  :( Έχει βγάλει κανείς σας κάτι παρόμοιο ; Θα πάω σε δερματολόγο αλλά για να προετοιμάζομαι...
φιλαρακι ειχα βγαλει και εγω κατι παρομοιο,με την διαφορα οτι σε εμενα ηταν σαν σπυρι και ολο και μεγαλωνε.πηγα στον δερματολογο και μου το εβγαλε με λειζερ,και μου ειπε οτι αυτο κολλαει με την σεξουαλικη επαφη ακομα και με προφυλακτικο!επισης μου ειπε ο δερματολογος οτι ακομα και με καποτα μπορεις να κολησεις πολυ ευκολα τετοιες δερματικες μαλακιες!αρα μαγα πολυ προσοχη!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Καυτηρισαμοί , τσιμπήδες...Σαν βασανιστήρια μου ακούγονται αυτά.
Και μου βγήκε και ξινό το τριήμερο...Τρίτη πρωί που θα ανοίξουν τρέχω κατευθείαν...

Αν δε πάθεις δε θα μάθεις..........

Φιλικά....
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Καυτηρισαμοί , τσιμπήδες...Σαν βασανιστήρια μου ακούγονται αυτά.
Και μου βγήκε και ξινό το τριήμερο...Τρίτη πρωί που θα ανοίξουν τρέχω κατευθείαν...
φιλε γαμησε τα,ενιωσα σαν τον braveheart εκει στο τελος που τον βασανιζουν που μαλλον του τα εκοβε ο πουστης ο αγγλος ο βασανιστης  :2funny: :2funny: οπως και να εχει μην ανυσηχεις.ολοι εχουνε βγαλει τετοιες παπαριες.παντα με προφυλαξη και ολα τ αλλα περνανε.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Έχω βγάλει ρε γαμώτο ένα μικρό κόκκινο στρογγυλό σημάδι στο πέος.Δεν παρουσιάζει συμπτώματα , ούτε φαγούρα , ούτε πόνο ούτε τίποτα.Αλλά είναι εκεί τώρα για κανά μήνα.Σε κάποια φάση είχε βγάλει κάτι σαν κακάδι , σαν ξεραμμένο αιμα , το οποίο έπεσε.Αλλά η κοκκινίλα υπάρχει ακόμα και είναι ελαφρώς υπεγερμένη.Έχω αγχωθεί  :(

MHN XANEIΣ ΑΛΛΟ ΧΡΟΝΟ !!!
Αν μένεις στην Αθήνα, ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ Α. ΣΥΓΓΡΟΣ (πίσω από το Ξενοδοχείο HILTON κι απέναντι από το CARAVEL), αλλιώς επισκέψου Αφροδησιολόγο ΑΜΕΣΑ !!!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Φίλε δεν είναι τίποτα καμία μόλυνση θα είναι πλακωσέ το στα πενταντίν και θα περάσει ή καλήτερα σε δερματολόγο .
 

Επισκέπτης
Φίλε δεν είναι τίποτα καμία μόλυνση θα είναι πλακωσέ το στα πενταντίν και θα περάσει ή καλήτερα σε δερματολόγο .
μην λες τον ανθρωπο οτι σου κατεβει απο το κεφαλι.
το μπεταντιν σε πολλες περιπτωσεις ειναι κακο
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Νομίζεις άνοιξε καμία εγκυκλοπαίδια και μετά να μιλάς .
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
μην λες τον ανθρωπο οτι σου κατεβει απο το κεφαλι.
το μπεταντιν σε πολλες περιπτωσεις ειναι κακο

Όχι σε καμία περίπτωση. Ειδικά σε ράμματα που έχουν γίνει στο πέος (τα οποία είναι απορροφήσιμα απο τον οργανισμό) συνίσταται η χρήση του. Ο φίλος κάπου χωρίς να το καταλάβει μάλλον πρέπει να χτύπησε το πέος του.Είχα βγάλει και εγώ στα φοιτητικά μου χρόνια ανάλογο κόκκινο σημαδάκι στο πουτσοκέφαλο, πήγα στο γιατρό και μου είπε ακριβώς αυτό. Φυσικά και έφυγε.Καλό θα είναι όμως να πάει
 

Επισκέπτης
Όχι σε καμία περίπτωση. Ειδικά σε ράμματα που έχουν γίνει στο πέος (τα οποία είναι απορροφήσιμα απο τον οργανισμό) συνίσταται η χρήση του. Ο φίλος κάπου χωρίς να το καταλάβει μάλλον πρέπει να χτύπησε το πέος του.Είχα βγάλει και εγώ στα φοιτητικά μου χρόνια ανάλογο κόκκινο σημαδάκι στο πουτσοκέφαλο, πήγα στο γιατρό και μου είπε ακριβώς αυτό. Φυσικά και έφυγε.Καλό θα είναι όμως να πάει

τα ιατρικα θεματα τα ξερουν οι γιατροι καλυτερα νομιζω...........
εγω ειχα  βγαλει 2-3 κοκινα σαν σπυρακια και εκανα την μαλακια να βαλω μπεταντην.Οταν το ειπα στον γιατρο μου ειπε οτι εκανα λαθος και επιδινωσα την κατασταση,μου εδωσε μια κρεμα και σε 5 μερες ειχαν φυγει.
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
τα ιατρικα θεματα τα ξερουν οι γιατροι καλυτερα νομιζω...........

+1000000
Καλό είναι να μην το παίζουν γιατροί κάποιοι από δω μέσα. Και αναφέρομαι στον φίλο με τη συνταγολόγηση του Betadine.... Κι αν είναι κονδυλώματα φίλε μου, τι θα πεις μετά στον άνθρωπο???
Οτι δεν σου έκανε σωστή περιγραφή???

Σε γιατρό φίλε μου ΓΡΗΓΟΡΑ!!!


 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
εγω ειχα βγαλει κατι που λεγεται μολυσματικη λεμφιδος(αν θυμαμαι καλα) και πηγα στον γιατρο που ειναι και φιλος μου και μου τα εβγαλε με τσιμπιδα.

Μάλλον εννοείς μολυσματική τέρμινθο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom