Νέα

Κινητά για πουτάνες.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 158
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
θα παρακολουθουν τις συνομιλιες σου τυπε
αν μιλας με πουτανες και λοιπα λογικα θα το καταλαβουν οτι δεν εχει σχεση και δεν θα σε ενοχλησουν
αλλα αν εισαι ατυχος και πεις κατι περιεργο για πλακα πχ θα σε μαζεψουν
στο τελος δεν θα εχεις προβλημα αλλα θα ταλαιπωρηθεις
ειναι ενα ακραιο σεναριο αυτο αλλα μπορει και να συμβει
ετσι ακριβως  :headbang:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
htexnologiatoukakouav3.jpg
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
ή να παρακαλας να μην κανει τιποτα τυπε γιατι η ασφαλεια θα ψαξει ολα τα νουμερο στο ονομα του

ε,αμα δεν εχει κ λιγο σασπενς η ζωη σου τυπε,να λες τωρα θα με μπαγλαρωσουν,δε λεει :grin: adrenaline junkie :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ε,αμα δεν εχει κ λιγο σασπενς η ζωη σου τυπε,να λες τωρα θα με μπαγλαρωσουν,δε λεει :grin: adrenaline junkie :grin:
τυπε φαντασου να ειχεις κανα νουμερο απο κανενα πακη απο αυτους που ειχαν απαγαγει το 2005 οι μυστικες υπηρεσιες :grin:
 

Επισκέπτης
Εκλεψε ο Πάκης ενα κιλό ντομάτες πριν 3 μηνες και θα φτασουν σε σενα που εχεις το νούμερο του να σου πουν τι?
Οποιος φοβαται τοσο πολύ κάθεται σπιτάκι του.Η εχει τ αρχιδια να παρει απ το δικό του.
εγω δεν λεω για εαν ο πακης κλεψει ντοματες αλλα εαν ο πακης σκοτωσει καποιον  , ευκολα θα μπλεξεις  :S
προσωπικα εγω οσο δεν ειμαι παντρεμενος εχω το δικο μου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω δεν λεω για εαν ο πακης κλεψει ντοματες αλλα εαν ο πακης σκοτωσει καποιον  , ευκολα θα μπλεξεις  :S
προσωπικα εγω οσο δεν ειμαι παντρεμενος εχω το δικο μου
τυπε σε βλεπω ετσι :S

egklimatikotita-allodapwn-blogspot-com.jpg
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
εγω δεν λεω για εαν ο πακης κλεψει ντοματες αλλα εαν ο πακης σκοτωσει καποιον  , ευκολα θα μπλεξεις  :S
προσωπικα εγω οσο δεν ειμαι παντρεμενος εχω το δικο μου
Κι εγω το δικο μου εχω παίχτη.
 

Επισκέπτης
το θεμα ειναι να βρεις μια ακρη και να εισα αρκετα σιγουρος οτι ο αρθμος και ο κατοχος δεν ψαχνονται απο την ασφαλεια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
το θεμα ειναι να βρεις μια ακρη και να εισα αρκετα σιγουρος οτι ο αρθμος και ο κατοχος δεν ψαχνονται απο την ασφαλεια
τυπε πρεπει να βαλεις δικλειδες ασφαλειας
εθνικοτητα
χωρα προελευσης
θρησκεια
ηλικια

 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
εγω δεν λεω για εαν ο πακης κλεψει ντοματες αλλα εαν ο πακης σκοτωσει καποιον  , ευκολα θα μπλεξεις  :S
προσωπικα εγω οσο δεν ειμαι παντρεμενος εχω το δικο μου

προσωπικη γνωμη καλυτερα να χεις ενα δευτερο νουμερο καρτοκινητης αποκλειστικα μονο για πουτανοδουλειες κ να μη χρησιμοποιεις το κανονικο σου νουμερο..μπορει να μην εισαι τωρα παντρεμενος,σε σχεση,κλπ αλλα δε ξερεις μελλοντικα,να χεις το κεφαλι σου ησυχο..μπορει να σου τυχει να σου στειλει πουτανα απο μονη της μυνημα σε ακυρη στιγμη(μου χει τυχει,αναδουλειες φαινεται :grin:) κ αμα ειναι καμια γκομενα,γυναικα μπροστα να μπλεξεις..
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παίρνε από καρτοτηλέφωνο στο δρόμο. :sunglasses:
ναι,και να προκυψει καποια αλλαγη και να περιμενεις σαν το μαλακα


δεν ειμαι παντρεμενος προφανως,αλλα μεχρι προτινος ειχα γκομενα που δεν ηθελα να χασω.
περα απο το κανονικο μου τηλεφωνο,ειχα και ενα νοκια των 20ε με καρτα δηλωμενο στο ονομα μου για πουτανοκινητο.
το φυλαγα κλειστο σε συρταρι διχως τη σιμ,που την κραταγα σε διαφορετικο μερος..
ετσι και να το εβρισκε η κοπελα μου,θα ελεγα πως ειναι δευτερη συσκευη εν αχρηστια.

δεν ειχα ποτε προβλημα.
 

Επισκέπτης
ναι,και να προκυψει καποια αλλαγη και να περιμενεις σαν το μαλακα
δεν ειμαι παντρεμενος προφανως,αλλα μεχρι προτινος ειχα γκομενα που δεν ηθελα να χασω.
περα απο το κανονικο μου τηλεφωνο,ειχα και ενα νοκια των 20ε με καρτα δηλωμενο στο ονομα μου για πουτανοκινητο.
το φυλαγα κλειστο σε συρταρι διχως τη σιμ,που την κραταγα σε διαφορετικο μερος..
ετσι και να το εβρισκε η κοπελα μου,θα ελεγα πως ειναι δευτερη συσκευη εν αχρηστια.
δεν ειχα ποτε προβλημα.
μια καλη και ασφαλης λυση
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
ναι,και να προκυψει καποια αλλαγη και να περιμενεις σαν το μαλακα


δεν ειμαι παντρεμενος προφανως,αλλα μεχρι προτινος ειχα γκομενα που δεν ηθελα να χασω.
περα απο το κανονικο μου τηλεφωνο,ειχα και ενα νοκια των 20ε με καρτα δηλωμενο στο ονομα μου για πουτανοκινητο.
το φυλαγα κλειστο σε συρταρι διχως τη σιμ,που την κραταγα σε διαφορετικο μερος..
ετσι και να το εβρισκε η κοπελα μου,θα ελεγα πως ειναι δευτερη συσκευη εν αχρηστια.

δεν ειχα ποτε προβλημα.
Για πλάκα το έγραψα βρε hitman21...

Αυτό που λες είναι η ορθότερη λύση πιστεύω για παντρεμένους.Αν και η λύση του στούντιο πιστεύω είναι πολύ πιο βολική.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τυπε ισως η λυση να ειναι να βρεις κανεναν μπατιροτουριστα απο αυτους που ξεμενουν στην ελλαδα και ζητιανευουν για να γυρισουν στην πατριδα τους
συνηθως ιρλανδοι ειναι
να του δωσεις κανα 10ρικο και να γινει η δουλεια
 

Επισκέπτης
τυπε ισως η λυση να ειναι να βρεις κανεναν μπατιροτουριστα απο αυτους που ξεμενουν στην ελλαδα και ζητιανευουν για να γυρισουν στην πατριδα τους
συνηθως ιρλανδοι ειναι
να του δωσεις κανα 10ρικο και να γινει η δουλεια
παντως περα απο πλακα ειναι δυσκολο  :headbang:
ειναι κριμα να εχεις εναν αριθμο για καμια σεξοδουλεια και να μπλεξεις  :S
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
Εκει πιο κατω απο εκει που συχναζε η Μιμα βρισκεις οτι εταιρεία θελεις φθηνα... :grin: ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom