Νέα

Κίνδυνοι από το ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinokinigos28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.446
Κριτικές
1
Like
35.593
Πόντοι
6.256
μου έχουν πάρει άπειρες πίπες και ποτέ δεν έχω κολήσει κάτι
Που το ξερεις οτι δεν εχεις κολλησει κατι,
Δεν εχουν ολα συμπτωματα, μπορει να υπαρχει στον οργανισμο καποιο μικροβιο που αν πεσει το ανοσοποιητικο του οργανισμου να εμφανιστει.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.446
Κριτικές
1
Like
35.593
Πόντοι
6.256
μου έχουν πάρει άπειρες πίπες και ποτέ δεν έχω κολήσει κάτι
Που το ξερεις οτι δεν εχεις κολλησει κατι,
Δεν εχουν ολα συμπτωματα, μπορει να υπαρχει στον οργανισμο καποιο μικροβιο που αν πεσει το ανοσοποιητικο του οργανισμου να εμφανιστει.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.446
Κριτικές
1
Like
35.593
Πόντοι
6.256
Τι ειναι οιστογόνατος
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306
Τυποι οι μισοι και πλεον 50+ ανδρες που ξερω (και εγω μαζι) αν δεν εχουν προκαταρκτικα με ενα ωραιο ελευθερο στοματικο, δεν βλεπουν το «καταρτι» να σηκωνεται κι ας εχουν κατεβασει πριν το μισο φαρμακειο. Επιπλεον το προφυλακτικο προκαλει σχεδον σε ολους απωλεια στυσης, εως και ολικη, γι’ αυτο και αναγκαια η κσλη προθερμανση.
Σαφως λοιπον και προφυλακτικο σε ολα αλλα οταν το σωμα/ ηλικια δεν το υποστηριζουν, εισαι υποχρεωμενος να αποδεχθεις και κινδυνους, αλλιως σπιτι σου, χερογκλυκανο ή με τη γυναικουλα σου (αν εχεις) καθε δευτερη Τεταρτη μετσξυ 12 και 12 και τεταρτο.
 

sotos-nl

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
30
Like
1.509
Πόντοι
2.391
Κολλας ολες τις απλες και "αθωες" αρωστιες, οι πιο σοβαρες δυσκολο αλλα... τοσα χρονια δεν εχω κολλησει κατι προσωπικα
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Απ στόμα δεν ξέρω τι μπορεί να κολισεις...αλλά από κολο ακαποτο ποτέ ....την έχω πάθει από τη γκομενα μου.Επερνα 15 μέρες αντιβίωση...
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.228
Κριτικές
14
Like
4.577
Πόντοι
3.715
Κολλας ολες τις απλες και "αθωες" αρωστιες, οι πιο σοβαρες δυσκολο αλλα... τοσα χρονια δεν εχω κολλησει κατι προσωπικα
πάντα υπάρχει η πρώτη φορά
κι όπως πάντα υπάρχει η επιθυμία για επαφή κρέας με κρέας δίχως παρεμβολές, έτσι υπάρχει και το ρίσκο.
Και μην ξεχνάμε ότι αυτή η προσφερόμενη απόλαυση της ελεύθερης τριβής αποφέρει έξτρα έσοδο για το σπίτι, την εργαζόμενη, τον νταβά, το γραφείο, κλπ. προφανώς και δεν υπάρχει συνείδηση γιατί όλοι είναι άγνωστοι μεταξύ αγνώστων που επαφίονται στην καλή αμοιβαία υγιεινή. Πούτσες μπλε...απλά.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
παιδια SOS,εδω κ 3 μερες ο πουτσος μου,με εχει γαμισει,κατα την ουρηση νιωθω καψημο + οτι βγαινει πυον απο ουρηθρα,1η φορα κολλαω κατι,θα παω σε γιατρο αμεσα,τι μπορει να ειναι?να πω οτι πριν 2 βδομαδες μου πηρε μια ελευθερο στοματικο,κ πριν 1 βδομαδα γαμησα ακαποτα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
παιδια SOS,εδω κ 3 μερες ο πουτσος μου,με εχει γαμισει,κατα την ουρηση νιωθω καψημο + οτι βγαινει πυον απο ουρηθρα,1η φορα κολλαω κατι,θα παω σε γιατρο αμεσα,τι μπορει να ειναι?να πω οτι πριν 2 βδομαδες μου πηρε μια ελευθερο στοματικο,κ πριν 1 βδομαδα γαμησα ακαποτα
Τυπαρα δεν θέλω να σε αγχωσω αλλά στάνταρ δεν θα μπορείς να τεκνοποιησεις και έχεις 50% πιθανότητες να μείνεις ανίκανος.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.217
Κριτικές
20
Like
3.771
Πόντοι
1.446
παιδια SOS,εδω κ 3 μερες ο πουτσος μου,με εχει γαμισει,κατα την ουρηση νιωθω καψημο + οτι βγαινει πυον απο ουρηθρα,1η φορα κολλαω κατι,θα παω σε γιατρο αμεσα,τι μπορει να ειναι?να πω οτι πριν 2 βδομαδες μου πηρε μια ελευθερο στοματικο,κ πριν 1 βδομαδα γαμησα ακαποτα
Εδώ μέσα ζητάς βοήθεια;
Μπαίνεις εδώ να σου κάνουν διάφοροι άσχετοι τον γιατρό;
Χωρίς να είμαι γιατρός, τα συμπτώματα που λες, παραπέμπουν σε γονόρροια (κοινώς βλεννόρροια)...
Χρειάζεσαι άμεσα γιατρό εξειδικευμένο...
Το ακάποτο τσιμπούκι το κάνουμε πολλοί (με ρίσκο πάντα)...
Το ακάποτο γαμήσι, τι το ήθελες ρε φίλε;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ μέσα ζητάς βοήθεια;
Μπαίνεις εδώ να σου κάνουν διάφοροι άσχετοι τον γιατρό;
Χωρίς να είμαι γιατρός, τα συμπτώματα που λες, παραπέμπουν σε γονόρροια (κοινώς βλεννόρροια)...
Χρειάζεσαι άμεσα γιατρό εξειδικευμένο...
Το ακάποτο τσιμπούκι το κάνουμε πολλοί (με ρίσκο πάντα)...
Το ακάποτο γαμήσι, τι το ήθελες ρε φίλε;
Καμμένο χαρτί είναι, εγώ τον έκανα ignore μη κολλήσω και τίποτα...
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Τυποι οι μισοι και πλεον 50+ ανδρες που ξερω (και εγω μαζι) αν δεν εχουν προκαταρκτικα με ενα ωραιο ελευθερο στοματικο, δεν βλεπουν το «καταρτι» να σηκωνεται κι ας εχουν κατεβασει πριν το μισο φαρμακειο. Επιπλεον το προφυλακτικο προκαλει σχεδον σε ολους απωλεια στυσης, εως και ολικη, γι’ αυτο και αναγκαια η κσλη προθερμανση.
Σαφως λοιπον και προφυλακτικο σε ολα αλλα οταν το σωμα/ ηλικια δεν το υποστηριζουν, εισαι υποχρεωμενος να αποδεχθεις και κινδυνους, αλλιως σπιτι σου, χερογκλυκανο ή με τη γυναικουλα σου (αν εχεις) καθε δευτερη Τεταρτη μετσξυ 12 και 12 και τεταρτο.
αργά είναι τύπε, μετά τις 11 οι 50+ νυστάζουμε :grin::confused:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
1
Like
7.620
Πόντοι
2.306

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
551
Κριτικές
1
Like
1.150
Πόντοι
206
Τα τελευταία χρονια τωρα κυρίως Μολδαβές Ρωσίδες ουκρανές Ρουμάνες παρέχουν στο πρόγραμμα τους υπηρεσίες οπως το ΑΚΑΠΟΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ Κ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΟ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ κοινός ΠΕΟΘΥΛΑΣΜΟ .
Ποιες ειναι οι απόψεις για την μετάδωση ΣΜΝ αλλα και αλλων παθογόνων οργανισμών ( οπως μύκητες σαπρόφυτα μικρόβια κλπ ) με το ακάποτο τσιμπούκι.
Η αφορμή να αναδείξω το θέμα μου δόθηκε απο φιλο που νόσησε ευτυχώς ελαφρά , αλλα και ο ιδιος πολυ πιθανα να μετέφερε αλλου.....
Έρπη , αποκτάς ,απο ΑΚΑ, και γινεσαι ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ Για παντα διοτι ο ερπηΣ δεν φεύγει
 
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
179
Like
352
Πόντοι
21
Ειναι απλο, αν μετρας τη ζωουλα σου απλα παιρνεις προφυλαξεις στα παντα. Αν οχι τοτε μπορεις να ζησεις και με ΣΜΝ, απλα υποφερεις λιγο. Ακομη και οι τακτικες εξετασεις δεν τα πιανουν ολα αμεσα. Τωρα κατι μαλακιες του τυπου τα "ωραια ειναι τα παρανομα, τα ανηθικα κλπ" μπορουν να τα πουν οι καφενοβιοι μπαρμπες στο μεσοδιαστημα μεταξυ αναλυσης εμβολιαστικης αποτελεσματικοτητας και πιθανης επαφης με εξωγηινους υστερα απο τη φιξαρισμενη μοντα του μπαμπι για να κλεβει σημα απο τη νοβα και να βλεπει δωρεαν αγωνες. Επιπλεον το ερωτημα και οι απαντησεις δειχνουν γιατι η σεξουαλικη διαπαιδαγωγιση πρεπει να βρισκεται στα σχολεια και να μιλαει για ολα τα φυλα και ολους τους τυπους του σεξ.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
Ειναι απλο, αν μετρας τη ζωουλα σου απλα παιρνεις προφυλαξεις στα παντα. Αν οχι τοτε μπορεις να ζησεις και με ΣΜΝ, απλα υποφερεις λιγο. Ακομη και οι τακτικες εξετασεις δεν τα πιανουν ολα αμεσα. Τωρα κατι μαλακιες του τυπου τα "ωραια ειναι τα παρανομα, τα ανηθικα κλπ" μπορουν να τα πουν οι καφενοβιοι μπαρμπες στο μεσοδιαστημα μεταξυ αναλυσης εμβολιαστικης αποτελεσματικοτητας και πιθανης επαφης με εξωγηινους υστερα απο τη φιξαρισμενη μοντα του μπαμπι για να κλεβει σημα απο τη νοβα και να βλεπει δωρεαν αγωνες. Επιπλεον το ερωτημα και οι απαντησεις δειχνουν γιατι η σεξουαλικη διαπαιδαγωγιση πρεπει να βρισκεται στα σχολεια και να μιλαει για ολα τα φυλα και ολους τους τυπους του σεξ.
καλα ρε ανισορροπε, εσυ εχεις ονομα piss και ασχολεισαι με κατουρηματα και γκολντεν σαουερ και αλλα σκατολοιδια, και τολμας να μας κουνας το δαχτυλο για τα ακαποτα παιχνιδια μας?
τραβα ξαπλωσε ανασκελα και κατουρα στον αερα σαν συντριβανι να πεσουν τα κατρουλια στα μουτρα σου και ασε εμας να κανουμε κουμαντο στη συσκευασια που παραδιδουμε το καβλι μας. :piss:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom