Νέα

Kim Kardashian... είσαι μεγάλη κάβλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gkaz
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 196K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
παντως ηταν μικρη η απωλεια.αν κρινεις το τι παιδια εβγαλε,ο τυπος μαλλον δεν την παλευε.αν και με αυτα που κανει η κορη του,θα τριζουν τα κοκκαλα του Αρμενη

Mε τέτοια μάνα, τι ελπίδες έχεις να βγουν νορμάλ τα παιδιά?
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Καλά καλά.
Εδώ γλύτωσαν πολλές τηλεοράσεις από την θέαση του my sweet 16! To έβλεπες??
Από μαζοχισμό το έβλεπα και πάντα χτυπιόμουν από τα νεύρα. :P

to sweet 16 το εβλεπα που το διαφημιζαν καμια φορα στο mtv.αμερικανια μεχρι αηδιας.αλλα τα μικρα τεμαχια ηταν απαιχτα.οι συνομιλικοι τους τρωνε καλα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
to sweet 16 το εβλεπα που το διαφημιζαν καμια φορα στο mtv.αμερικανια μεχρι αηδιας.αλλα τα μικρα τεμαχια ηταν απαιχτα.οι συνομιλικοι τους τρωνε καλα.

Καλά ναι, τρελή μαλακία. :P
Δεν ξέρω, δεν μπορούσα να τα δω αλλιώς πέρα από μαλακισμένα γαμώπαιδα που θα χτύπαγα ευχαρίστως.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
βεβαια τωρα που το εθιξες και το ξανασκεπτομαι,οι μικρες ηταν τοσο κακομαθημενες,που μαλλον θα επρεπε οι γονεις τους να τις εχουν πνιξει απο καιρο στην χεστρα,και μια και το επαιζαν και πριγκιπισσες...

 

Συνημμένα

  • home_bathroom_toilet.jpg
    home_bathroom_toilet.jpg
    12,4 KB · Εμφανίσεις: 18

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
όλα φυσικά είναι ,  κανα ζυγωματικό, κανά μποτοξάκι, τπτ ψιλά στη μούρη ίσως αλλά όχι βυζια-κώλο-χείλη
Α ετσι νομιζες? τα βυζια ειναι σιλοκονατα 100%. Προσφατα εβαλαν και οι αδελφες της.
Και στα χειλια απ οτι φαινεται και απ τι λενε στο web παλι σιλικονη εχει βαλει.

Φιλε μου μην εισαι τοσο αθωος, ολες οι καριολες στο χωρο του θεαματος ειναι φτιαγμενες. Ειδικα στα βυζια δε θα βρεις καμμια φυσικη :)
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Α ετσι νομιζες? τα βυζια ειναι σιλοκονατα 100%. Προσφατα εβαλαν και οι αδελφες της.
Και στα χειλια απ οτι φαινεται και απ τι λενε στο web παλι σιλικονη εχει βαλει.

Φιλε μου μην εισαι τοσο αθωος, ολες οι καριολες στο χωρο του θεαματος ειναι φτιαγμενες. Ειδικα στα βυζια δε θα βρεις καμμια φυσικη :)

Δες την τσόντα , δες φωτογραφίες της από την εφηβεία, ίδια είναι όλα ... +  φαίνεται ότι δεν είναι ψεύτικα ..
... είμαι φίλη  :)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
εβλεπα χτες το ριαλιτυ τους και πραγματικα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

εκανε το βοδακι ακτιναγραφια κωλου για να αποδειξει οτι δεν εχει σιλικονη.

ποσο ζωο πρεπει να ειναι καποιος γ να πιστεψει οτι μια γυναικα θα πληρωσει για να γινει χοντρη;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Εχει στο Μεταξουργειο μια ιδια μ'αυτην :2funny:γυφτορουμανα!Ψηλη μαυριδερη.Αντι να  :jerking: με φωτογραφιες δωστε 10 ευρω και  :knockinb: μια που της μοιαζει παρα πολυ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.708
Κριτικές
3
Like
4.693
Πόντοι
606
χτεσινες φωτο  :o

kk001.jpg
kk006.jpg
kk007.jpg
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
παιζει οριακα μεταξυ του να την χαρακτιρισεις χοντρη η φοβερο μουνι με τελειο σωμα
προσωπικα νομιζω η ωραιοτερη γυνκαικα στον κοσμο αυτην την στιγμη βρειτε τη δευτερη
τωρα οποιος λεει οτι δεν εχει τον καλυτερο κολο ειναι της πλακας δλδ ποια εχει καλυτερο κολο?
 

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
Δες την τσόντα , δες φωτογραφίες της από την εφηβεία, ίδια είναι όλα ... +  φαίνεται ότι δεν είναι ψεύτικα ..
... είμαι φίλη   :)
Eλεος φιλε, αν δε πειθεσαι για τα χειλια για τα βυζια δεν εχεις δικαιολογια, ειναι καραμπινατη σιλικονη. Ολη η οικογενεια εχει βαλει.

εβλεπα χτες το ριαλιτυ τους και πραγματικα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

εκανε το βοδακι ακτιναγραφια κωλου για να αποδειξει οτι δεν εχει σιλικονη.

ποσο ζωο πρεπει να ειναι καποιος γ να πιστεψει οτι μια γυναικα θα πληρωσει για να γινει χοντρη;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Φιλε ενημερωτικα σου λεω οτι ειναι πολλες που εχουν βαλει εμφυτευματα στο κωλο τους. Μεγαλος κωλος δε σημαινει και χοντρη... Χοντρη ειναι αυτη που εχει κοιλια. Δες εδω τη Κιμ δεν εχει καθολου κοιλια, η μεση ειναι δαχτυλιδι...
 

discreet

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
72
Πόντοι
6
παιζει οριακα μεταξυ του να την χαρακτιρισεις χοντρη η φοβερο μουνι με τελειο σωμα
προσωπικα νομιζω η ωραιοτερη γυνκαικα στον κοσμο αυτην την στιγμη βρειτε τη δευτερη
τωρα οποιος λεει οτι δεν εχει τον καλυτερο κολο ειναι της πλακας δλδ ποια εχει καλυτερο κολο?


Γούστα είναι αυτά, αλλά της Σαρλίζ θερόν (ακα ο κώλος του μαρτίνι) εμένα μου φαίνεται πολύ καλύτερος.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Γούστα είναι αυτά, αλλά της Σαρλίζ θερόν (ακα ο κώλος του μαρτίνι) εμένα μου φαίνεται πολύ καλύτερος.

Δεν υφίσταται σύγκριση μεταξύ της θεάς Σαρλίζ Θερον και του σκατόμπαζου ....
 

nono

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
323
Like
0
Πόντοι
1
Εν τω μεταξυ εδω λενε, και σχετικα με τη παραπανω φωτο με μπικινι, ειτε οτι εχει κανει λιποαναρροφηση στομαχου ειτε οτι οι φωτο ειναι πειραγμενες...


Καλο ειναι παντως να μη δινουμε και πολυ  βαρος στις φωτο των celebrities που κυκλοφορουν. Tοσο μεση δαχτυλιδι και ο πισινος που φαινεται μικροτερος ακομα και τουρλωμενος, μαλλον κατι δε παει καλα ε  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom