Νέα

Κατηγορίες Αντρων-πελατων του Αγοραίου έρωτα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Arxontas tou skotous
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σε ποια κατηγορία/ες θα βάζατε τον ευατο σας???


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    58

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
750
Κριτικές
30
Like
4.691
Πόντοι
2.836
Εγω πιστεύω οτι στον αγοραιο έρωτα πάνε οι εξής κατηγορίες αντρων-πελατων :::

1) αυτοι που δεν μπορουν να βρουνε γκόμενα για διαφορους λογους δικούς τους
2) οι παντρεμένοι κ οι δεσμευενοι για αλλαγή πλευσης επειδή βαρεθηκαν τα ιδια κ τα ιδια και πανε με ιερόδουλες χωρις συναισθηματικες οικονομικες δεσμεύσεις που θα ειχαν με μια εξωσυζυγικη σχεση

3) Αυτοι που δεν θελουν καθολου δεσμεύσεις στη ζωη τους παρα μονο την ικανοποίηση της βιολογικης της αντρικης ανάγκης

4) Οι ΑΜΕΑ γιατί η λύση ιερόδουλες είναι μονόδρομος για αυτούς.

5) Αυτοι που γουστάρουν συγκεκριμένα χαρακτηριστικά στην εμφάνιση μιας γυναίκας σε σύνολο πρωσοπο κ σώμα κ όταν αυτές που θελουν είναι δεσμευμένες ή τους ρίχνουν άκυρο τότε ψάχνουν ιερόδουλη με αυτα τα χαρακτηριστικά κ πάνε καρφί εκεί.....

6) Οι μη κοινωνικοί τυποι οι μοναχικοί οι εγωιστές οι τσιγκουνιδες και γενικά αυτοι που απαξιουν τις γυναικες πιθανως να ειναι φουλ μισογυνιδες γενικά και τις θεωρουν ολες πουτανες επειδή πιστεύουν οτι θα τους εκμεταλευτουν οικονομικά οι γκομενες και πανε καρφι σε ιερόδουλες γιατί μόνο αν πληρώσουν το σεξ ικανοποιούν το εγώ τούς και με εμπειρία να γεμίζουν το στοιχειό τους!!

7) Αυτοί που γουστάρουν μόνο πιτσιρίκια από 18 -20 μαξ....κ μονο στον αγοραιο θα τα βρουνε εύκολα κ γρηγορα

8) Οι φετίχιστες με ιδιαίτερα γούστα που θα πάνε στον αγοραιο έρωτα που όλα επιτρέπονται....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
1689974835941.png


:rockon:δεν διαβασα τιποτα :rockon:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
βαλε επιλογη
"αυτοι που ειναι σεξομανεις, μενουν διπλα στα μπουρδελα, και βαριουνται να τραβηξουν μαλακια" οπως και
"αυτοι που σαδιστικα καυλωνουν να πληρωνουν το ευτελεστατο πιθανο αντιτιμο για να τον φορτωνουν στο στομα και στο μουνι μιας γυναικας"

και ΙΣΩΣ αναθεωρω τις μπαχαλιστικες ψηφους μου :coffee:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μιλώντας μόνο για μένα προτιμώ μακράν τις γκόμενες λόγω ποιότητας στο γαμήσι κτλ αλλά δεν απορρίπτω τις πουτάνες. Είναι μια λύση ποικιλία που προσφέρει και γέλιο. Τις απαξιώνω απλά επειδή ανέχονται όλο τον πλανήτη. Τις έχω όμως για σκεύη ηδονής. Δεν λέω όχι σε αυτό. Έχει πολύ πλάκα όταν τους λέω ότι μια τέτοια θέλω να παντρευτώ και πάνω που χαίρονται και ρωτούν για ποιον λόγο (στα πλαίσια της μαλακισμενης συζήτησης που κάνουμε γιατί σιγά μην μιλάμε σοβαρα) απαντώ "για να έχει σταθερή δουλειά να μην πεινάσουμε". :2funny:
Τις τσαντιζει αυτό το πείραγμα. Επίσης λόγω εγωισμού και περηφάνειας δεν ανέχομαι να παίρνω χειρότερο πρόγραμμα ούτε από τον ίδιο τους τον γκόμενο. Για αυτό και κοιτώ να τις πείσω ότι αφού "με τον δικό σου τα κάνεις όλα και στα τρωει κιόλας, με εμένα που πλήρωσα φέρε κάτι παραπάνω". :2funny: Δεν ξέρω αλλά μου αρέσει μόνο έτσι το αγοραίο σεξ. Δεν μπορώ να μπω δωμάτιο, να γδυθω και να γαμήσω κάποια λεπτά. Δεν το ευχαριστιεμαι καλσ. Είναι σαν να υποτάσσομαι. Μου αρέσει το παραπάνω κι από αυτό το περισσότερο. Άπληστος και επεκτακτικός.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Oι κουλτουριάρηδες. Κάνουν ότι κάνουν γτ αυτός είναι ο τρόπος ζωής τους. Όπου βρεθούν και υποπέσει στην αντίληψη τους πορνίδιο ξυπνάει ο άλλος εαυτός και με συνοπτικές διαδικασίες πέφτει φορτωτική σε παρακείμενο ξενοδοχείο-παρκάκι-καβάτζα.
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
22
Like
7.148
Πόντοι
3.446
Εγω πιστεύω οτι στον αγοραιο έρωτα πάνε οι εξής κατηγορίες αντρων-πελατων :::

1) αυτοι που δεν μπορουν να βρουνε γκόμενα για διαφορους λογους δικούς τους
2) οι παντρεμένοι κ οι δεσμευενοι για αλλαγή πλευσης επειδή βαρεθηκαν τα ιδια κ τα ιδια και πανε με ιερόδουλες χωρις συναισθηματικες οικονομικες δεσμεύσεις που θα ειχαν με μια εξωσυζυγικη σχεση

3) Αυτοι που δεν θελουν καθολου δεσμεύσεις στη ζωη τους παρα μονο την ικανοποίηση της βιολογικης της αντρικης ανάγκης

4) Οι ΑΜΕΑ γιατί η λύση ιερόδουλες είναι μονόδρομος για αυτούς.

5) Αυτοι που γουστάρουν συγκεκριμένα χαρακτηριστικά στην εμφάνιση μιας γυναίκας σε σύνολο πρωσοπο κ σώμα κ όταν αυτές που θελουν είναι δεσμευμένες ή τους ρίχνουν άκυρο τότε ψάχνουν ιερόδουλη με αυτα τα χαρακτηριστικά κ πάνε καρφί εκεί.....

6) Οι μη κοινωνικοί τυποι οι μοναχικοί οι εγωιστές οι τσιγκουνιδες και γενικά αυτοι που απαξιουν τις γυναικες πιθανως να ειναι φουλ μισογυνιδες γενικά και τις θεωρουν ολες πουτανες επειδή πιστεύουν οτι θα τους εκμεταλευτουν οικονομικά οι γκομενες και πανε καρφι σε ιερόδουλες γιατί μόνο αν πληρώσουν το σεξ ικανοποιούν το εγώ τούς και με εμπειρία να γεμίζουν το στοιχειό τους!!

7) Αυτοί που γουστάρουν μόνο πιτσιρίκια από 18 -20 μαξ....κ μονο στον αγοραιο θα τα βρουνε εύκολα κ γρηγορα

8) Οι φετίχιστες με ιδιαίτερα γούστα που θα πάνε στον αγοραιο έρωτα που όλα επιτρέπονται....
Εχεις πιάσει όλες τις κατηγορίες πιστεύω. Εγώ είμαι κυρίως στην 8η ..
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
για κάποιους μπορεί να ισχύουν πολλοί λόγοι ταυτόχρονα. Εγώ π.χ. ταιριάζω στις κατηγορίες 1-2-3-5-7.
Τώρα πώς ταιριάζει το παντρεμένος με τα υπόλοιπα; Κι όμως γίνεται. Κάποιοι παντρευόμαστε από μαλακία/ανασφάλεια και μπορεί οι αντικειμενικές συνθήκες να μην ευνοούν να πάρουμε διαζύγιο μέχρι νεωτέρας.
 

Alex_BigBoy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
6
Like
238
Πόντοι
280
Εγώ είμαι στην 8
 

micaras

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
251
Like
258
Πόντοι
1
εγω στο 1,αλλα διαφωνω,γιατι οι λογοι ειναι δικοι μας?οι ελλεινιδες δεν φταινε πουθενα δηλαδη?
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Έχει και άλλες κατηγορίες.....

-Αυτοί που δεν έχουν πολύ χρόνο και θέλουν μια γρήγορη και ποιοτική εκτόνωση στον χωροχρόνο που επιθυμούν οι ίδιοι...

-Αυτοί που το κάνουν σε σκηνικά μπάτσελορ κτλ

-Οι σεξομανείς....
:upsidedown:
-Αυτοί που ψάχνουν συγκεκριμένα σωματομετρικά,εμφανισιακά χαρακτηριστικά...

-Αυτοί που πληρώνουν για να φύγει η γκόμενα χωρίς ερωτήσεις κτλ.

-Κτλ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Κι εγω πιστεύω οι περισσότεροι πελάτες είναι αυτοί που δεν βρίσκουν γκόμενα και οι μακροχρόνια παντρεμένοι με γυναίκες μπάζα (κυρίως κάτοικοι Αθηνων-Θεσσαλονίκης βέβαια)
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.437
Κριτικές
11
Like
4.739
Πόντοι
746
Επειδή ομιλώ Αγγλικά επιπέδου Τσίπρα, διάλεξα την έκτη κατηγορία αφού το six ακούγεται ως sex κι εδώ μέσα είναι ανάλογο φόρουμ :confused:
Ξέχωρα από την αρβάλα μπορώ να πω ότι η 6η επιλογή έχει κάμποσα χαρακτηριστικά μου, όπως και η 7 (ότι γουστάρω μικρούλες κι όχι γεροντομούνες).
 
Τελευταία τροποποίηση:

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
προσωπικά παίζω σε τουλάχιστον 3 κατηγορίες...
είμαι στην 1 (στανταρ), λίγο 3, λίγο 6, και αρκετά 7.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Αν εξαιρέσεις το νο2 σε όλα τα άλλα ανήκω...τι να ψηφίσω τώρα ??
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
εγω στο 1,αλλα διαφωνω,γιατι οι λογοι ειναι δικοι μας?οι ελλεινιδες δεν φταινε πουθενα δηλαδη?
Οι ελλεεινιδες φταίνε σίγουρα - αλλά μόνο αυτές;
Με τους αρσενικούς πιθήκους τι γίνεται;
Με πόσους από αυτούς που βλέπεις γύρω σου θα ήθελες να πηδιεται η κόρη σου ή η αδελφή σου;
Και δεν εννοώ μόνο την εμφάνιση.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.048
Κριτικές
9
Like
12.995
Πόντοι
3.836
παίζω στο 1 και για πολύ καιρό ήμουν και στο 3.
Πολύ σωστές οι κατηγορίες παίκτη, το έχεις ψάξει. Θα πρόσθετα οι διαζευγμένοι και χήροι που δε σκοπεύουν να ξαναβρούν γυναίκα.

Δεν πάνε όλες οι κατηγορίες με την ίδια συχνότητα. Οι σχεσάκηδες θα πάνε στα διαλείμματα και κάποιοι πάνε μια στο τόσο για να δοκιμάσουν τρίο ή κάτι άλλο που δε μπορούν να βρουν στη σχέση τους.


Αν θέλαμε να πιάσουμε ποιοι ΔΕΝ πάνε ποτέ:

- Ομοφυλόφιλοι (κάποιοι πληρώνουν άντρες)
- Εναλλακτικοί που δεν έχουν ανάγκη γιατί στις κοινότητές τους ο έρωτας είναι ελεύθερος οπότε γαμάνε όσο θέλουν
- Σχεσάκηδες, που δε μπορούν να διανοηθούν το σεξ χωρίς συναίσθημα (ναι υπάρχουν και τέτοιοι)
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Φαντάσου ένα μέρος μαγικό στο οποίο βρίσκεσαι σ ένα δωμάτιο που περιμένεις να γαμήσεις μια γυναίκα και για λίγο θα είσαι το αγόρι της...ενώ λίγο πριν στο δίπλα δωμάτιο τη γάμαγε ο "πρωην" της και καθως ντυνεσαι να φυγεις θα ακους τα βογγητά της καθως την ξεσκίζει ο "επόμενος"...
Γριά τσατσά ο χρόνος χτυπά τη λήξη στο "αίσθημα" πριν προλάβει να χτυπήσει η καρδιά σου...
Το μόνο αντίτιμο...κάτι γαλάζια ή καφετί χαρτάκια με αντικειμενική αξία...
Και μετά...η γαλήνη...
Η σιωπή....που συνοδεύει τον παγωμένο φρεντο σου...και δροσίζει ευχάριστα το σώμα και την ψυχή...με ένα απίστευτο συναίσθημα "ελαφρότητας" του είναι...
(Ψήφισα το 3)
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
παίζω στο 1 και για πολύ καιρό ήμουν και στο 3.
Πολύ σωστές οι κατηγορίες παίκτη, το έχεις ψάξει. Θα πρόσθετα οι διαζευγμένοι και χήροι που δε σκοπεύουν να ξαναβρούν γυναίκα.

Δεν πάνε όλες οι κατηγορίες με την ίδια συχνότητα. Οι σχεσάκηδες θα πάνε στα διαλείμματα και κάποιοι πάνε μια στο τόσο για να δοκιμάσουν τρίο ή κάτι άλλο που δε μπορούν να βρουν στη σχέση τους.


Αν θέλαμε να πιάσουμε ποιοι ΔΕΝ πάνε ποτέ:

- Ομοφυλόφιλοι (κάποιοι πληρώνουν άντρες)
- Εναλλακτικοί που δεν έχουν ανάγκη γιατί στις κοινότητές τους ο έρωτας είναι ελεύθερος οπότε γαμάνε όσο θέλουν
- Σχεσάκηδες, που δε μπορούν να διανοηθούν το σεξ χωρίς συναίσθημα (ναι υπάρχουν και τέτοιοι)
Για τους εναλλακτικούς είσαι σίγουρος ότι γαμανε αβερτα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom