Νέα

καταργηση σταυρου απο τα κρατικα συμβολα..αρχη απο την αστυνομια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα boobssucker
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
mplouzakiaftonomiakriti.jpg
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
πολυ μικροτερος απο εσενα!!που εκτος απο τα να βριζεις, δεν εχεις τιποτε αλλο να πεις...........
Δυστυχώς για εσένα έχω.
Αλλά με αυτά που έγραψες...
ΞΑΝΑΛΕΩ!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣωΠΙΚΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ!!! to ποιοι πινουν τσικουδια, κατεβα στην κρητη να το διαπιστωσεις!εκει που απο την πολυ μαστουρα, πυροβολουν τισ πινακιδες και τα δεντρα, που βαζουν στα χωρια τις γυναικες να καθονται σε αλλα τραπεζια απο τους αντρες (το εχω δει) γιατι ειναι υποδεεστερες.και εκτος των αλλων, σε τι διαφωνεις?κινδυνεουν απο καποιον εχθρο?δεν ειναι παμπλουτοι?τι τους ενοχλει να πανε να ζητησουν να γινουν αυτονομοι????????
...καταλήγουμε στο οτι μάλλον είσαι κανένα αγάμητο ή κακογαμημένο στράκι που δεν έχει την παραμικρή ιδέα για το τι συμβαίνει γύρω του.

Αν θές κουβέντα της προκοπής, εδω είμαι.
Όσο γράφεις μαλακίες όμως...


[size=1pt]Αν κι έχω την εντύπωση οτι πάλι λαγό/κλώνο θα βγάλουμε[/size]  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Τι πάμπλουτοι;Όλη την παραγωγή τους στην Αθήνα τη στέλνουν.Και παράγουν μόνο αγροτικά και κτηνοτροφικά προϊόντα.Και γιατί είναι ασφαλής η Κρήτη;Στρατηγικό πέρασμα είναι.Δε γειτονεύουν με τους Τούρκους αλλά δεν είναι και μακρυα.Τα ήθη και τα έθιμα είναι άλλο θέμα.Αν βρεθεί κάποιος πολιτικός με @@ θα τους αφοπλίσει όλους και θα βάλουν μυαλό,αλλά θα το αναλάβει ως πολιτικό κόστος.Δεν είμαι νομικός,αλλά δεν πιστεύω ότι ισχύει αυτή η χαζομάρα που λέει ότι λήγει η συνθήκη παραχώρησης και μένουν ανεξάρτητοι!Εκτός αν σηκώσουν "μπαϊράκι" και αρχίσουν τον ανταρτοπόλεμο!!!Οι Κρητικοί σαν φάρα είναι λεβέντες,εξαιρούνται μερικοί μεγάλοι μαλάκες.Πολέμησαν τους Γερμανούς με αυτοθυσία,και σε όλους τους αγώνες του έθνους ήταν παρόντες,δε θα γίνουν προδότες.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Δεν έχω πρόβλημα σε αυτονόμηση τις κρήτης

Ισα ισα είναι ευκαιρία να βελτιωθούν τα οικονομικά του κράτους, μιας και θα γίνει φυσικά ένα ξεκαθάρισμα σχετικά με τους οικονομικούς πόρους που απορρόφησε η κρήτη από την  Ευρωπαϊκή Ένωση, όντας νησί της Ελλάδας

Aντε για να δω μαγκιά λοιπόν
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Δεν έχω πρόβλημα σε αυτονόμηση τις κρήτης

Ισα ισα είναι ευκαιρία να βελτιωθούν τα οικονομικά του κράτους, μιας και θα γίνει φυσικά ένα ξεκαθάρισμα σχετικά με τους οικονομικούς πόρους που απορρόφησε η κρήτη από την  Ευρωπαϊκή Ένωση, όντας νησί της Ελλάδας

Aντε για να δω μαγκιά λοιπόν

εσυ περιμενε τα αναδρομικα....μπουχαχα
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
εχουν τον μεγαλυτερο τουρισμο στην αλλαδα.και γεωργια εχουν σημαντικη (λαδια, μπανανες, κτλ) και πολυ κτηνοτροφία.και πολυ παρανομη γεωργια με χασισια και αλλα πραγματα.τι αλλο θελουν δηλαδη?τι παραπανω παραγει η υπολοιπη ελλαδα που δεν εχουν στην κρητη?οσο για την τουρκια, για να φτασει στην κρητη, θα πρεπει να καταλαβει πρωτα το μισο αιγαιο...αστο καλυτερα.για αυτους δεν ειναι θεμα προδοσιας, αλλα πατριωτικου εγωισμου.ξαναλεω, δεν το θελουν ολοι, αλλα ενα σημαντικο κομματι τους.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Καλησπέρα...
Δεν θα ανφερω τίποτα περισσοτερο απο κατι το οποιο όσοιτο διαβασατε,θα με θυμηθειτε:
Ετοιμαζεται η αποκαθηλωση του σταυρού από τα εθνικά σύμβολα (=κρατικά για τους της επικρατούσας κακώς εννοούμενης διεθνιστικής αντιληψης οι οποιοι ανεβηκαν στην εξουσια με οχημα τις ταυτοσημες απόψεις των νεων κυβερνωντων).
Το ξεκινημα θα γινει με την αστυνομια..Στο βάθος το καταληκτικό σταδιο είναι ο σταυρός απο τη σημαια.Να το θυμηθειτε σε βαθος χρόνου..
Για όσους εχουν μνημη,ο κ.Σηφουνάκης (νυν υφυπουργός στο Υπουργείο Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων) το 2000,στο δελτιο ειδησεων του τότε ΣΚΑΙ(νυν ΑLPHA) και στον δημοσιογραφο Αθανασιαδη,με αφορμη το θεμα των ταυτοτητων,ειχε ζητησε την 'ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΗΜΑΙΑ,διότι μια πολυποτισμικη κοινωνία όπως η Ελληνική,δεν μπορεί να εχει στο κρατικό της σήμα θρησκευτικό συμβολο που δεν εκφραζει όλους τους Ελληνες πολιτες'
Εάν γίνει αυτό που σας αναφερω,η αρχη απο τα συμβολα της Αστυνομιας,θα αποδειχθούν προφητικοί οι λόγοι του μακαριστου Αρχιεπισκόπου Χριστοδουλου, περι καθαιρεσεως των θρησκευτικων συμβόλων από τα συμβολα της χωρας.....
Αυτά...δεκτές οι αντιρρήσεις,αλλα ενα σας ζητώ.Μην κρινετε με κομματικές παρωπιδες.Και απλα θυμηθειτε το όταν ερθει η ώρα αυτα που σας ανεφερε ενας αγνωστος...
Να στε καλα

Τη σημαια δε τολμα κανεις να την αγγιξει.
Με ολα τα αλλα συμφωνω απολυτα.
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
Δυστυχώς για εσένα έχω.
Αλλά με αυτά που έγραψες......καταλήγουμε στο οτι μάλλον είσαι κανένα αγάμητο ή κακογαμημένο στράκι που δεν έχει την παραμικρή ιδέα για το τι συμβαίνει γύρω του.

Αν θές κουβέντα της προκοπής, εδω είμαι.
Όσο γράφεις μαλακίες όμως...


[size=1pt]Αν κι έχω την εντύπωση οτι πάλι λαγό/κλώνο θα βγάλουμε[/size]  :grin: :grin: :grin: :grin:
3 post εγραψες και συνεχεια βριζεις.ουτε ενα επιχειρημα!για αυτο και εγω σε γραφω στα αρχιδια μου σε οτι και αν λες!!!αντε πηγαινε να πυροβολησεις καμια πινακιδα η καλυτερα να πηδηξεις καμια κατσικουλα οπως ξερετε εσεις... :grin:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
εχουν τον μεγαλυτερο τουρισμο στην αλλαδα.και γεωργια εχουν σημαντικη (λαδια, [size=30pt]μπανανες[/size], κτλ) και πολυ κτηνοτροφία.και πολυ παρανομη γεωργια με χασισια και αλλα πραγματα.τι αλλο θελουν δηλαδη?τι παραπανω παραγει η υπολοιπη ελλαδα που δεν εχουν στην κρητη?οσο για την τουρκια, για να φτασει στην κρητη, θα πρεπει να καταλαβει πρωτα το μισο αιγαιο...αστο καλυτερα.για αυτους δεν ειναι θεμα προδοσιας, αλλα πατριωτικου εγωισμου.ξαναλεω, δεν το θελουν ολοι, αλλα ενα σημαντικο κομματι τους.
Βρε δεν θέλω να ασχοληθώ άλλο μαζί σου.
Στα αρχίδια μου θέλω να σε γράψω και να πάω παρακάτω.
Αλλά βγάζουν μάτι αυτά που γράφεις βρε παιδί μου, οι μπανάνες είναι το απωθημένο σου τώρα???
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
δεν το θελουν ολοι, αλλα ενα σημαντικο κομματι τους.

δεν πειράζει

Κανεις δεν κρατάει κανέναν με το ζόρι

Και κανεις δεν κάνει χάρη σε κανένα

Ας ξεκόψουμε λοιπόν, αφού πρώτα γίνει ένα σωστό ταμείο
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
εχουν τον μεγαλυτερο τουρισμο στην αλλαδα.και γεωργια εχουν σημαντικη (λαδια, μπανανες, κτλ) και πολυ κτηνοτροφία.και πολυ παρανομη γεωργια με χασισια και αλλα πραγματα.τι αλλο θελουν δηλαδη?τι παραπανω παραγει η υπολοιπη ελλαδα που δεν εχουν στην κρητη?οσο για την τουρκια, για να φτασει στην κρητη, θα πρεπει να καταλαβει πρωτα το μισο αιγαιο...αστο καλυτερα.για αυτους δεν ειναι θεμα προδοσιας, αλλα πατριωτικου εγωισμου.ξαναλεω, δεν το θελουν ολοι, αλλα ενα σημαντικο κομματι τους.

ρε φιλε αν γινει η Κρητη ανεξαρτητη, στο ατακα θα την πεσει η Τουρκια...τι Αιγαιο και βλακειες λες...μεχρι να παρει πρεφα η κυβερνηση οτι πανε οι Τουρκοι να κανουν ντου...κλαψε Χαραλαμπε!!
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
3 post εγραψες και συνεχεια βριζεις.ουτε ενα επιχειρημα!για αυτο και εγω σε γραφω στα αρχιδια μου σε οτι και αν λες!!!αντε πηγαινε να πυροβολησεις καμια πινακιδα η καλυτερα να πηδηξεις καμια κατσικουλα οπως ξερετε εσεις... :grin:

το "εσεις" να διευκρινησεις...
 

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
ρε φιλε αν γινει η Κρητη ανεξαρτητη, στο ατακα θα την πεσει η Τουρκια...τι Αιγαιο και βλακειες λες...μεχρι να παρει πρεφα η κυβερνηση οτι πανε οι Τουρκοι να κανουν ντου...κλαψε Χαραλαμπε!!
ποιος ειπε να γινει ανεξαρτητη?δεν διαβαζετε τι γραφει ο αλλος???για αυτονομηση μιλησα, δεν ειπα να εχουν δικο τους στρατο.οσο για τον cretan335 τι περιμενει κανειες απο ανθρωπους που μια ολοκληρη ζωη ψηφιζουν το ιδιο κομμα (η κρητη και οι σερρες το κανουν μονο!!!) και δεν εχουν ενα δρομο της προκοπης απο χανια για ρεθυμνο...τοσο κολλημενα και ηλιθια μυαλα...για αυτο εχουν εχουν αυτες τις μαλακισμενες αποσχιστικες τασεις... :jerking:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
δεν πειράζει

Κανεις δεν κρατάει κανέναν με το ζόρι

Και κανεις δεν κάνει χάρη σε κανένα

Ας ξεκόψουμε λοιπόν, αφού πρώτα γίνει ένα σωστό ταμείο
Ρε Ενφόρσερ, παλεύουμε τον κάθε μαλάκα που διάβασε την παπαριά του κάθε αγάμητου.
Τον Χίτλερ τον κοροϊδευαν όταν ξεκίνησε και τον θεωρούσαν γελοίο, το λιγότερο, και βλέπουμε τι έκανε τελικά.
Μην κάνουμε και πλάκα με αυτά τα θέματα σε ώρες δύσκολες.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
ποιος ειπε να γινει ανεξαρτητη?δεν διαβαζετε τι γραφει ο αλλος???για αυτονομηση μιλησα, δεν ειπα να εχουν δικο τους στρατο.οσο για τον cretan335 τι περιμενει κανειες απο ανθρωπους που μια ολοκληρη ζωη ψηφιζουν το ιδιο κομμα (η κρητη και οι σερρες το κανουν μονο!!!) και δεν εχουν ενα δρομο της προκοπης απο χανια για ρεθυμνο...τοσο κολλημενα και ηλιθια μυαλα...για αυτο εχουν εχουν αυτες τις μαλακισμενες αποσχιστικες τασεις... :jerking:
Αυτοκτόνα, εγκεφαλικά νεκρός είσαι ήδη.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ρε Ενφόρσερ, παλεύουμε τον κάθε μαλάκα που διάβασε την παπαριά του κάθε αγάμητου.
Τον Χίτλερ τον κοροϊδευαν όταν ξεκίνησε και τον θεωρούσαν γελοίο, το λιγότερο, και βλέπουμε τι έκανε τελικά.
Μην κάνουμε και πλάκα με αυτά τα θέματα σε ώρες δύσκολες.

Σταματάω

Έχεις δίκιο
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
ποιος ειπε να γινει ανεξαρτητη?δεν διαβαζετε τι γραφει ο αλλος???για αυτονομηση μιλησα, δεν ειπα να εχουν δικο τους στρατο.οσο για τον cretan335 τι περιμενει κανειες απο ανθρωπους που μια ολοκληρη ζωη ψηφιζουν το ιδιο κομμα (η κρητη και οι σερρες το κανουν μονο!!!) και δεν εχουν ενα δρομο της προκοπης απο χανια για ρεθυμνο...τοσο κολλημενα και ηλιθια μυαλα...για αυτο εχουν εχουν αυτες τις μαλακισμενες αποσχιστικες τασεις... :jerking:

η ολη φαση ξεκινα απο την ανεξαρτητοποιηση εξου και 1912-2012..μεχρι το 1912 η Κρητη ηταν εκτος Ελλαδος...η αυτονομια ειναι αλλο κεφαλαιο..οι εθνικες οδοι διορθωνονται/διατηρουνται/συντηρουνται κοκ απο το κρατος κι οχι απο τον εκαστοτε νομο..

εσυ απο που εισαι ρε φιλε;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom