Νέα

Jenny

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jenny1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (9 μέλη και 36 επισκέπτες)

Gio_Paketos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2014
Μηνύματα
10
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.. Αν έχετε βαρεθεί τα χαδακια και θέλετε κανονικό μασαζ στον χώρο σας είμαι η Τζένη και προσφέρω ξεκούραση, ευεξία και χαλάρωση ..Μόνο για όσους ενδιαφέρονται σοβαρά
Καλησπέρα Τζένη...πες μας λεπτομεριες...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.890
Like
9.526
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα σε όλους.. Αν έχετε βαρεθεί τα χαδακια και θέλετε κανονικό μασαζ στον χώρο σας είμαι η Τζένη και προσφέρω ξεκούραση, ευεξία και χαλάρωση ..Μόνο για όσους ενδιαφέρονται σοβαρά
Εδώ γελάμε... αν θες να σε πάρουμε στα σοβαρά γράψε τιμη, περιοχές που εξυπηρετείς και ανέβασε ΑΛΗΘΙΝΕΣ πρόσφατες φωτογραφίες.

Δεν μπορείς να απαιτείς σοβαρότητα , όταν εσύ κάνεις μια γελοία ανάρτηση
 

tedbreaker

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
150
Πόντοι
0
Καλησπέρα Jenny. Με ενδιαφέρει για μασάζ κατά προτίμηση Κυριακή βράδυ. Αναμένω φωτό, τιμές και τηλέφωνο. Ευχαριστώ
 

sonicdream99

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Θα ήθελα και εγω να μου στείλεις το τηλ σου. Ευχαριστώ πολύ !
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.805
Κριτικές
30
Like
20.700
Πόντοι
8.815
Καλά όταν ανοίξουν τα πμ σου το συζητάμε. Μέχρι τότε,να'χαμε να λέγαμε.
 

gpikasso

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
16
Like
4.299
Πόντοι
2.727
Ευχαριστώ καταρχάς για τη φιλοξενία παιδιά..Και επειδή τα ξεκάθαρα πράγματα είναι και τα καλύτερα προσφέρω 50 ευρώ κανονικό μασάζ μιάμιση ώρα συν την εκτόνωση που προτιμάτε σε δικό σας χώρο.
Καλώς ήρθες Τζένη, όταν μπορέσεις να στειλεις μυνήματα, θα ήθελα να μου στείλεις περισσότερες πληροφορίες.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736
Δεν μπορούμε να σου στείλουμε πμ ακόμα.
Στείλε μου πληροφορίες πμ και κυρίως τηλέφωνο επικοινωνίας.
Καλημέρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα Τζενυ θέλω μασάζ
Είσαι πιασμένος αγόρι;
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
2
Like
3.537
Πόντοι
456
καλο θα ηταν να κανεις μια αρχικη τοποθετηση με καποια φωτο......μολις εισαι ετοιμη στειλε μου πμ το τηλεφωνο σου
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.043
Κριτικές
32
Like
26.047
Πόντοι
8.346
....καλως την!!!
Εφοσον το ξεκινησες σωστα κ θες να διορθωσεις τα κακως κειμενα, θα σου προτεινα να ενημερωσεις σωστα κ ολοκληρωμενα.
Κατ'αρχην εξωτερικα χαρακτηριστικα-εμφανιση (προσωπο, στηθος, υψος, βαρος, σωματοτυπος κτλ).
Κατα δευτερον τα ειδη του μασσαζ που προσφερεις (π.χ. σουηδικο, αθλητικο, ποδιων-ρεφλεξολογια, nuru κτλ-κτλ) καθως και τα κοστη για καθε ειδος μασσαζ (εαν δν περιλαμβανονται στο βασικο), οπως και τους διαθεσιμους χρονους (1,5ωρα ή 2ωρες ή .....)!
Τριτον να ειναι ξεκαθαρο καταρχην το happy ending (handjob ή blowjob, αν περιλαμβανεται στο κοστος ή ειναι εξτρα και ποσο?) οπως επισης και εαν πας σε full υπηρεσιες (παλι με το αντιστοιχο κοστος).
Και τελος, μερικες αντιπροσωπευτικες, προσφατες κ χωρις φιλτρα φωτογραφιες σου οπως και οπωσδηποτε τροπους επικοινωνιας (τηλ, sms, viber, πμ κτλ).
Ολα τα παραπανω θα μπορουσες να τα βαλεις στο προφιλ σου (στην καρτελα "Σχετικα") ωστε να μην χαθουν εδω μεσα ή να τα επαναλαμβανεις συνεχεια!

Αυτα τα ολιγα απο μενα, καλη αρχη λοιπον! :hi:

ΥΓ. προφανως εαν δεν θελεις καποιες υπηρεσιες-κοστη να τα εμφανισεις δημοσια, θα τα στελνεις με π.μ.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.114
Κριτικές
2
Like
3.548
Πόντοι
456
μεχρι να κανεις αυτα που λεει ο odin ,περιμενω π.μ. σου με πληροφοριες και φωτο.
 

omeredi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
558
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
λογικα ειναι αυτη απο Πατρα που ελεγε ενας φιλος 50 η ωρα 70 1,5 που εμενε σε airbnb με κοινοχρηστο μπανιο στο θρεντ μασαζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom