Νέα

Jenny

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jenny1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (8 μέλη και 18 επισκέπτες)

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.070
Κριτικές
32
Like
26.159
Πόντοι
8.346
Τι πουλάκια είμαστε Τζένη? Αετοί η τίποτα μιζεροσπουργιτα?
Pbs Nature Fight GIF by Nature on PBS

.........:confused::confused::confused:
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.562
Πόντοι
1.056
Παιδιά ειλικρινά σας μιλάω είμαι άσχετη,ένας καλός φίλος μου είπε να ανεβάσω εδώ και με προειδοποίησε για τυχόν άσχημες αντιδράσεις..μη με παίρνετε από τα μούτρα ρε πουλακια μου
αααα μάλιστα..... πες μας λοιπόν και το nickname του κλωνο-προμοτορα-αγαπούλη...
 
OP
OP
Jenny1

Jenny1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
102
Πόντοι
0
αααα μάλιστα..... πες μας λοιπόν και το nickname του κλωνο-προμοτορα-αγαπούλη...
Μα δεν είναι μελος, μου είπε για αυτή τη σελίδα όταν τον ρώτησα εγώ να δω τι παίζει..Μα γιατί βρε καλέ μου είσαι μέσα στην ειρωνεία?δεν είμαστε έτσι τα πειραιωτακια πάντως
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.232
Κριτικές
4
Like
2.844
Πόντοι
456
Να σας δοκιμάσω και θα σας πω!
και οι κονδορες , πουλάκια είναι
1726850025176.jpeg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μα δεν είναι μελος, μου είπε για αυτή τη σελίδα όταν τον ρώτησα εγώ να δω τι παίζει..Μα γιατί βρε καλέ μου είσαι μέσα στην ειρωνεία?δεν είμαστε έτσι τα πειραιωτακια πάντως
σε αγάπησα πιο πολύ τώρα….
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Jenny1

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
359
Κριτικές
14
Like
1.584
Πόντοι
2.472
Παίδες ηρεμήστε λίγο,, μπήκε μια νέα γυναίκα στο site και πέσατε όλοι επάνω της..

Λίγος σεβασμός.. την τρομάξατε ήδη..

Όχι αυτογκόλ.. Όχι αστείες ερωτήσεις..

Σιγά σιγά, να αναπνεύσει και θα τα μάθουμε όλα..

Συστήνεται όπως βλέπετε..

Μην αγχώνεστε , όσοι θέλουν θα τη δοκιμάσουν..

Από τον τρόπο που γράφει κ προσπαθεί να πλασαριστεί φαίνεται νέα στο χώρο,, ο τρόπος γραφής δείχνει καθαρή ελληνίδα (χωρίς συντακτικά και χωρίς ορθογραφικά λάθη), ευγενική, διστακτική, αλλά τη συγχαίρω για το θάρρος της..
Εισήλθε στο χώρο χωρίς φαινομενική υποστήριξη. Πιστεύω να έχει πάρει τα μέτρα της..

Σύντομα θα αποκτήσει στρατό από αγαπούληδες..

Γνωρίζει τον χώρο, μη ρωτάτε λοιπόν μέχρι που φτάνει κ πως το κάνει κ λοιπές μπούρδες..

Όλα τα κάνει , να είστε βέβαιοι, ξέρει που μπήκε, με μια διαφορά όμως, από εσάς εξαρτάται τι υπηρεσίες θα μπορέσετε να ξεκλειδώσετε...​
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.562
Πόντοι
1.056
Μα δεν είναι μελος, μου είπε για αυτή τη σελίδα όταν τον ρώτησα εγώ να δω τι παίζει..Μα γιατί βρε καλέ μου είσαι μέσα στην ειρωνεία?δεν είμαστε έτσι τα πειραιωτακια πάντως
Πειραιά διαβάζω. Περιοχή;;
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
99
Like
25.774
Πόντοι
26.236
Παιδιά ειλικρινά σας μιλάω είμαι άσχετη,ένας καλός φίλος μου είπε να ανεβάσω εδώ και με προειδοποίησε για τυχόν άσχημες αντιδράσεις..μη με παίρνετε από τα μούτρα ρε πουλακια μου
Το ρε πουλάκια μου τελειως ντεκαβλε ακούγετε . Πες κάτι πιο πιασάρικο γιατί δείχνει οπως μιλαει μια μάνα στο παιδί της .
Έφαγες πουλάκι μου ? Γύρισες πουλάκι μου ?
Άσε που προδίδει και ηλικιακά 45+++ γυναικα η γραφή σου .
 
OP
OP
Jenny1

Jenny1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
102
Πόντοι
0
Λοιπόν θα πω κάτι τελευταίο γιατί έπεσε δουλειά (όχι μασαζ)αχαχαχαχαχα καταλαβαίνω απόλυτα την δυσπιστία η και τις φολες που μπορεί να έχετε φαει κάποιοι για αυτό και εγώ θα ανεβάσω το βράδυ φωτογραφίες μου γιατί σαν νέα στο χώρο μπορει να πιστευω ακόμα στην ειλικρίνεια και στην ευγενεια στους ανθρώπους. Δεν έχω δουλέψει ποτε σε μπουρδελα,πήγα να εργαστώ μέσω ενός γραφείου και τιποτα, οπότε αποφάσισα να το δω μόνη μου το θέμα..ότι έχω κάνει μέχρι τώρα σε φίλες φίλους καθαρό μασαζ!ούτε το παίζω ηθική δεν είναι του χαρακτήρα μου,απλώς άσχετη είμαι και δεν το κρύβω.. εύλογα θα ρωτήσει κάποιος πως το αποφάσισα..μα για τα χρήματα φυσικά!αυτά τα τελευταία για.μενα!την ειλικρίνεια μου θα τη διαπιστώσετε απο τις φωτογραφίες μου μιας και δεν έχω πάρει κανέναν σας!αχαχαχαχαχα τα λέμε σε λίγες ώρες και θα απαντήσω και σταμηνύματα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πειραιά διαβάζω. Περιοχή;;
Κερατσινι
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.070
Κριτικές
32
Like
26.159
Πόντοι
8.346
Το ρε πουλάκια μου τελειως ντεκαβλε ακούγετε . Πες κάτι πιο πιασάρικο γιατί δείχνει οπως μιλαει μια μάνα στο παιδί της .
Έφαγες πουλάκι μου ? Γύρισες πουλάκι μου ?
Άσε που προδίδει και ηλικιακά 45+++ γυναικα η γραφή σου .
....ναι αλλα το "πουλακι μου" ταιριαζει με τον χωρο εδω :cheesy::cheesy::cheesy:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.703
Κριτικές
90
Like
36.264
Πόντοι
25.467
Κώλο, δίνετε;

Δεν είναι για εμένα. Για ένα φίλο μου ρωτάω.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.703
Κριτικές
90
Like
36.264
Πόντοι
25.467
....ναι αλλα το "πουλακι μου" ταιριαζει με τον χωρο εδω :cheesy::cheesy::cheesy:

Το "πουλάκι" παραπέμπει σε κάτι μικρό, και ως γνωστόν εδώ είστε όλοι "μεγάλοι".

Συνεπώς θα ταίριαζε καλύτερα το "πουλάρες". :coffee:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Jenny1

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.070
Κριτικές
32
Like
26.159
Πόντοι
8.346

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.899
Like
9.562
Πόντοι
1.056
Λοιπόν θα πω κάτι τελευταίο γιατί έπεσε δουλειά (όχι μασαζ)αχαχαχαχαχα καταλαβαίνω απόλυτα την δυσπιστία η και τις φολες που μπορεί να έχετε φαει κάποιοι για αυτό και εγώ θα ανεβάσω το βράδυ φωτογραφίες μου γιατί σαν νέα στο χώρο μπορει να πιστευω ακόμα στην ειλικρίνεια και στην ευγενεια στους ανθρώπους. Δεν έχω δουλέψει ποτε σε μπουρδελα,πήγα να εργαστώ μέσω ενός γραφείου και τιποτα, οπότε αποφάσισα να το δω μόνη μου το θέμα..ότι έχω κάνει μέχρι τώρα σε φίλες φίλους καθαρό μασαζ!ούτε το παίζω ηθική δεν είναι του χαρακτήρα μου,απλώς άσχετη είμαι και δεν το κρύβω.. εύλογα θα ρωτήσει κάποιος πως το αποφάσισα..μα για τα χρήματα φυσικά!αυτά τα τελευταία για.μενα!την ειλικρίνεια μου θα τη διαπιστώσετε απο τις φωτογραφίες μου μιας και δεν έχω πάρει κανέναν σας!αχαχαχαχαχα τα λέμε σε λίγες ώρες και θα απαντήσω και σταμηνύματα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κερατσινι
Κερατσίνι;;;;;
Πουλάαααακιιιιιιιι μουυ!!!!! Δίπλα είσαι..
Καλή αρχή λοιπόν... και όπως το βλέπω θα τα λέμε συχνα λόγω εγγύτητας
 
  • Like
Αντιδράσεις: Odin_

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.070
Κριτικές
32
Like
26.159
Πόντοι
8.346
OP
OP
Jenny1

Jenny1

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
102
Πόντοι
0
Αγόρια όλα θα τα βρούμε και τα μικρά και τα μεγάλα, θα τα πούμε σύντομα πάω να βγάλω το δύσκολο μεροκάματο τώρα,εσείς ελπίζω να είστε το εύκολο που θα το κάνω με αγάπη...αχαχαχαχαχα. τα λέμε σύντομα!
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.964
Like
8.778
Πόντοι
1.056
Αγόρια όλα θα τα βρούμε και τα μικρά και τα μεγάλα, θα τα πούμε σύντομα πάω να βγάλω το δύσκολο μεροκάματο τώρα,εσείς ελπίζω να είστε το εύκολο που θα το κάνω με αγάπη...αχαχαχαχαχα. τα λέμε σύντομα!
Δηλαδή μας λες να ακολουθήσουμε τις συμβουλε΄ς του @kritwn99 Και θα ξεκλειδώσεις!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom