Νέα

Je t'aime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris1984
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ρε παίδες βλέπει κανείς σας je t'aime Αννίτα Πάνια? Από πού να αρχίσω από τον Katman ο εραστής σου, ο βας βας βας ο παρασκευάς, ο κολλημένος με τα κάτω πετράλωνα, ο βεντουράς(το θέλω το'χω ανάγκη πολύ), ο χρήστος ευαγγελινός(θυμίζω παλιά στην αθλητική κυριακή εμφανιζόταν στα γήπεδα πίσω από τα μικρόφωνα που κάνανε δήλώσεις οι παίκτες) που λέει το 5 λεπτά παράταση ζητάω, ο σχιζοφρενής δολοφόνος με το πριόνι, αυτός που λέει το tas kebab γαρδούμπα sis kebab ntoner(δεν θυμάμαι πως λέγεται, η ελισσάβετ(πού'ναι ο βάγκνερ που΄ναι ο πουτσίνι) μιλάμε για απίστευτες μορφές της ελληνικής τηλεόρασης που θα μείνουν στην ιστορία.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πραγματικά μεγάλες μορφές!
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Εγω γουσταρω τη ρωσιδα με τισ τρελη κωλαρα και τισ παλαβες βυζαρες που βγαινει με τον sis kebab
 

Επισκέπτης
ειναι μεγιστοι!!!!!τρελες μορφες!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
ο χρήστος ευαγγελινός(θυμίζω παλιά στην αθλητική κυριακή εμφανιζόταν στα γήπεδα πίσω από τα μικρόφωνα που κάνανε δήλώσεις οι παίκτες)
Τον Μητσάρα δεν το φτάνει πάντως!Όπου ματς της Καλλιθέας(και του Πανιωνίου)..εκεί αυτός!!στις κάμερες!Θα τον έχετε δει στάνταρ...

Α!...Τσίλα φορ έβερ!
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Α ξέχασα και την Τσίλα μαύρη μαύρη μαύρη μου έχεις κάνει τη ζωή μου.
Αυτό τραγούδαγα μόλις είδα την μαύρη της Φωκαίας στο τελευταίο στο υπόγειο.
 

Επισκέπτης
αχχααχαχαχαχα χαλια ι μαυρι....!!!που να δεις και μια μαυρι που ειχε απεναντι στο μπουρδελο λαβιρινθος....ιταν μια που τισ ελειπε το ακριβος μεσεο δοντι!!!και οταν γελαγε φενοταν και ιταν απιστευτα γελιο!!!!ειχε πολι πλακα!!!!τορα τελεθτεα εχι αλλαξει μαυρι εκι...γαμοτο...χασαμε το γελιο!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
....ιταν μια που τισ ελειπε το ακριβος μεσεο δοντι!!!και οταν γελαγε φενοταν και ιταν απιστευτα γελιο!!!!ειχε πολι πλακα!!!!τορα τελεθτεα εχι αλλαξει μαυρι εκι...γαμοτο...χασαμε το γελιο!!!
Κάτι σαν τον Ronaldinho των μπουρδέλων...

Λες μήπως μία μαύρη με ξανθό μαλλί?
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
αχχααχαχαχαχα χαλια ι μαυρι....!!!που να δεις και μια μαυρι που ειχε απεναντι στο μπουρδελο λαβιρινθος....
Για αυτή τη μαύρη λέω και εγώ στο υπόγειο της Φωκαίας.
ιταν μια που τισ ελειπε το ακριβος μεσεο δοντι!!!και οταν γελαγε φενοταν και ιταν απιστευτα γελιο!!!!ειχε πολι πλακα!!!!
Ξέχασα και τη Μαλάμω(έξω απ'τα δόντια)
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Μερικά απ'αυτά μου φαίνονται τελείως πατάτες, πχ η μαλάμω και ο κολλημένος και ο βας, αλλά τα υπόλοιπα είναι όντως τέχνη με νόημα, όπως το τραγούδι του βεντουρά!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
για μένα,αγγίζουν το όριο της ΘΕΟΤΗΤΑΣ οι: Βεντουρας και Κολλήμένος..ΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ...ειναι τεράστιοι και ίσως οι μεγαλύτερες φυσιογνωμίες που εχουν περάσει απο την ελληνική Tv...
μετά,ακολλουθούν και οι υπόλοιποι: Κατέλης,Ευαγγελινός,Δολοφόνος με πριόνι...
Η τσίλα και η ελισάβετ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ σε αυτη την γιορτή!Πρεπει άμεσα να τις απομακρύνουν..

Υ.Γ. Η τσίλα ειναι εντελώς κρεμασμένη ρε μάγκες..Απορώ αν βρίσκει δουλεια στα στριπτιζάδικα!δεν μετράει πια..το βυζί σέρνεται στο πάτωμα!
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Παρακμή είναι ....
Χώρια που όλο τα ίδια και τα ίδια...
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Δεν ξέρω τι είναι περισσότερο παρακμή.

Το να βλέπεις κάτμαν και τον υπόλοιπο θίασο να παίζει θεατρικό, ή το να σου χώνουν στη μάπα τη γυφτο-βανδή και τους άλλους δήθεν πετυχημένους της γειτονιάς τους.

Προσωπικά είμαι ενάντια στο δήθεν. Η Ανίτα και οι καλεσμένοι της δεν παριστάνουν κάτι που δεν είναι. Ό,τι βλέπεις παίρνεις. Δε μπορώ να πω το ίδιο για τις κάθε λογής γκόμενες, αδερφές και ηλίθιους που βγαινουν στα παράθυρα κάθε βράδυ, προσπαθώντας να μας πείσουν ότι όχι μόνο θέλουν αλλα και μπορούν να μας σώσουν.

Ό,τι σημαίνει το "σώζω" για τον καθένα απο εμάς.

Ναι στον Παρασκευά. Όχι στον Κωστέτσο.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.031
Πόντοι
12.056
Ναι στον Παρασκευά. Όχι στον Κωστέτσο. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ετσι ετσι!!!!!! :dancing: :dancing:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Πες τα ρε σιν....χιλιες φορες να παω ως κοινο στην πανια (μη σου πω ως συμμετεχουσα...αλλωστε εχω τα προσοντα :P ) παρα στη βανδη (την οποια αντιπαθω τα μαλα)
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Τη Μαλάμω με το ένα δόντι ξεχάσατε ρε σείς. Κάνει κάλή δουλειά ο Καρβέλας.
 
OP
OP
bourdeliaris1984

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ο καλύτερος με διαφορά είναι ο παρασκευάς. Δεν βλέπετε όλο το κοινό μαζί του να τραγουδάει? Μόνο ο ίδιος δεν τραγουδάει play back μέχρι αηδίας.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Και εγώ γελάω με τους τύπους από το Je t?aime. Μάλιστα προτίμησα την Πάνια από το Τσάμπιονς Λιγκ. Αλλά ρε παιδιά ,δεν ξέρω ...να γελοιοποιείς κάποιους διανοητικά καθυστερημένους για να σπας πλάκα με ψιλοχαλάει...
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Που μπορουμε να βρουμε τα τραγουδια ριπαρισμενα απο CD και οχι απο TV?
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Και εγώ γελάω με τους τύπους από το Je t?aime. Μάλιστα προτίμησα την Πάνια από το Τσάμπιονς Λιγκ. Αλλά ρε παιδιά ,δεν ξέρω ...να γελοιοποιείς κάποιους διανοητικά καθυστερημένους για να σπας πλάκα με ψιλοχαλάει...

Germaon αυτό που λές το έχω σκεφτεί και εγώ και άλλος κόσμος.

Όμως...

Ο Μαρτάκης ας πούμε - είναι αρκετά έξυπνος; Μήπως δεν τον εκμεταλεύεται ο ψινάκης για να βγάλει φράγκα; Τα διάφορα χαζά που πάνε fame story;

Το παιχνίδι είναι βασικά το ίδιο. Απλά η Ανίτα δεν έχει το γυαλιστερό περιτύλιγμα της σοβαροφάνειας. Είναι πιο ευθύς και πιο ειλικρινής. Και αυτό είναι πιο σημαντικό.

Θα ήθελα πολύ κάποια στιγμή να πάω κοινό στην Ανίτα (και παρατράγουδα λέμε). Αντίθετα θα θεωρούσα προσβλητικό να παραστώ σαν κοινό στο fame story.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom