Νέα

Ισαβέλλα-Ισμήνης 2, Τριγγέτα 3 και Ιπποκράτους 144

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα borsalino
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Είχε ακουστεί απο συναγωνιστή οτι θα γυρίσει 6/1 για να δούμε...
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πήρα τηλ στην Τριγγέτα αλλά δεν έχει γυρίσει ακόμα η Ισαβέλλα :(
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
κανένα νέο απο ισαβέλα?
γύρισε? ασ ενημερώσει κάποιος
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πριν λίγο πήρα τηλ στο στούντιο στην Τριγγέτα μήπως και δουλευε σήμερα η Ισαβέλλα, μου είπε η τσατσά οτι γύρισε αλλά δεν δουλευει σήμερα και δεν ξέρει ποτε θα δουλευει εκει γιατί δεν έχουν στανταρ πρόγραμμα.....

Αν μαθει κανεις που είναι ας ενημερώσειιιιιιιιι !!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πριν λίγο πήρα τηλ στο στούντιο στην Τριγγέτα μήπως και δουλευε σήμερα η Ισαβέλλα, μου είπε η τσατσά οτι γύρισε αλλά δεν δουλευει σήμερα και δεν ξέρει ποτε θα δουλευει εκει γιατί δεν έχουν στανταρ πρόγραμμα.....

Αν μαθει κανεις που είναι ας ενημερώσειιιιιιιιι !!

εμενα μου ειπαν οτι θα ειναι αυριο πρωι......μου φαινεται οτι μας δουλευουν καθοτι εχουν καταλαβει οτι ολοι ψαχνουν(και λογικο ειναι) για το καλυτερο.....και ετσι επειδη θελουν να μας εχουν πελατες γενικα με ολες τις κοπελες ,μας αφηνουν στο "περιμενε".......γιατι ξερουν οτι αν το πουν σε ολους κινδυνευουν να βρεθουν απεναντι σε συνωστισμο μεσα σε 8 ωρες και τις υπολοιπες ωρες και μερες να παιζουν πασιεντζες με τα μπαζακια και τις μαλακισμενες κοπελες που ζητουν 50 ευρω και ανω για να μας πουν"μην με πιανεις εκει.....μην μου γλυφεις το βυζι.....οχι πισωκολλητο γιατι ποναω .....οχι τονα οχι ταλλο κ.ο.κ....για αυτο το λογο γειωστε το καθε στουντιο οταν βλεπετε τετοιες συμπεριφορες για να μαθουν να σεβονται τον πελατη τους και οχι να τον κοροιδευουν..........δυστυχως βλεπω οτι τα καλα κομματια αυτης της αλυσιδας των στουντιο ειναι χαμηλη για 50 ευρω.....για 15 ευρω καλα θα ηταν......αλλα ειναι βαπτισμενο "στουντιο" και οχι ρδελο.....Αυτα τα ολιγα.
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
εμενα μου ειπαν οτι θα ειναι αυριο πρωι......μου φαινεται οτι μας δουλευουν καθοτι εχουν καταλαβει οτι ολοι ψαχνουν(και λογικο ειναι) για το καλυτερο.....και ετσι επειδη θελουν να μας εχουν πελατες γενικα με ολες τις κοπελες ,μας αφηνουν στο "περιμενε".......γιατι ξερουν οτι αν το πουν σε ολους κινδυνευουν να βρεθουν απεναντι σε συνωστισμο μεσα σε 8 ωρες και τις υπολοιπες ωρες και μερες να παιζουν πασιεντζες με τα μπαζακια και τις μαλακισμενες κοπελες που ζητουν 50 ευρω και ανω για να μας πουν"μην με πιανεις εκει.....μην μου γλυφεις το βυζι.....οχι πισωκολλητο γιατι ποναω .....οχι τονα οχι ταλλο κ.ο.κ....για αυτο το λογο γειωστε το καθε στουντιο οταν βλεπετε τετοιες συμπεριφορες για να μαθουν να σεβονται τον πελατη τους και οχι να τον κοροιδευουν..........δυστυχως βλεπω οτι τα καλα κομματια αυτης της αλυσιδας των στουντιο ειναι χαμηλη για 50 ευρω.....για 15 ευρω καλα θα ηταν......αλλα ειναι βαπτισμενο "στουντιο" και οχι ρδελο.....Αυτα τα ολιγα.
Φίλε μήπως μιλάς για άλλες κοπέλες? Γιατί η συγκεκριμμένη ποτέ μα ποτε δεν είπε τίποτα απο τα παραπάνω που αναφέρεις, καθώς και η γιούλη απο σολωμού.
Συμφωνώ ότι υπάρχουν μυγιαγκιχτεσ πουτάνες αλλά η Ισαμπέλα με την Γιούλη ποτέ μα ποτε δεν συμπεριφέρθηκαν έτσι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Φίλε μήπως μιλάς για άλλες κοπέλες? Γιατί η συγκεκριμμένη ποτέ μα ποτε δεν είπε τίποτα απο τα παραπάνω που αναφέρεις, καθώς και η γιούλη απο σολωμού.
Συμφωνώ ότι υπάρχουν μυγιαγκιχτεσ πουτάνες αλλά η Ισαμπέλα με την Γιούλη ποτέ μα ποτε δεν συμπεριφέρθηκαν έτσι

οταν διαβαζετε μερικοι γιατι δεν καταλαβαινετε οτι 1+1 κανουν 2?ρε ανθρωπε γραφω εγω πουθενα οτι η ισαμπελλα ειναι μυγιαγκιχτη?το ακριβως αντιθετο λεω.....και για γιουλη απο σολωμου 32 ουδεποτε αναφερθηκα.....
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Η Ισαβέλλα είναι σήμερα μέχρι τις 18:00 Ιπποκράτους 144.  Την επισκεφτηκα και πρόσφερε εξαιρετικές υπηρεσίες ως συνήθως.  Το μόνο αρνητικό που έχει είναι οι κακάσχημες πατούσες της...
 

Επισκέπτης
μαγκες θα δουλευει εως τις 22.00 τα βραδυ
καλο βολι σε ολους!!!!!!!!!
 

Hostos

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
98
Like
2
Πόντοι
0
Κανένα νέο για την Ισαβέλα; Πού τη βρίσκουμε και πότε; Καμια τελευταία εμπειρία;!!
:helpplea: :helpplea:
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Την πηρα την Τεταρτη που μας περασε στη Δαφνη.Και μου ειπε οτι δουλευει σε 4 studio τα γνωστα της αλυσιδας.Αν θυμαμε καλα σημερα μου ειπε οτι θα ειναι στο studio διπλα στα κτελ.
 

gampros

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2005
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
κανενα νεο απο ισαβελλα ξερουμε;  οπως ποτε και που μπορουμε να την πετυχουμε;
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
καλημερα σε ολους. Ξερει κανείς τι βαρδια δουλεύει η Ισαβελλα στην Ισμήνης σήμερα?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλημερα σε ολους. Ξερει κανείς τι βαρδια δουλεύει η Ισαβελλα στην Ισμήνης σήμερα?

παρε ενα τηλεφωνακι στο καταστημα και ειμαι σιγουρος οτι η πωλητρια ή η εργοδοτρια θα σε ενημερωσουν....πηγαινε στον καταλογο και βρες το!
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
παρε ενα τηλεφωνακι στο καταστημα και ειμαι σιγουρος οτι η πωλητρια ή η εργοδοτρια θα σε ενημερωσουν....πηγαινε στον καταλογο και βρες το!
vaso ευχαριστώ αλλά δεν υπηρχε τηλ. στον καταλογο Το βρήκα απο αλλου
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
vaso ευχαριστώ αλλά δεν υπηρχε τηλ. στον καταλογο Το βρήκα απο αλλου

τεσπα.....μαλακια...τωρα ειδα οτι το ειχα και εγω στο scouting-information pda μου και δεν στο ανεφερα......ποσο μαλακας ειμαι.....!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom