Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ηρώων Πολυτεχνείου 90 Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα astari51
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 589
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Ρωσσια και Ζεχια.Θα μας βρείτε Πειραιά Ηρ.Πολυτεχνειου ενιανιντα προτος όροφος.Σας περιμένουμε!!!
Kανενα σχολιο

Λεξικο Μπαμπινιωτη.

Φοτη εσυ το εγραψες
 

ΦΟΤΗ

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2011
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
οπός και να είναι παράπονα δεν εκφράζει κανένας για το μαγαζί. αν δεν σας αρέσει κάτι γράψτε...
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
οπός και να είναι παράπονα δεν εκφράζει κανένας για το μαγαζί. αν δεν σας αρέσει κάτι γράψτε...
Μα ουτε και καλα γραφει καποιος εκτος απο σενα .Μηπως δεν εχει ερθει κανενας απο τα μελη μας ακομα ?
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
οπός και να είναι παράπονα δεν εκφράζει κανένας για το μαγαζί. αν δεν σας αρέσει κάτι γράψτε...

για να γράψουμε πρέπει πρώτα να πάμε και αν συνεχίσεις να γράφεις τις παπαριές σου, δεν πρόκειται να πατήσουμε ...
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
εγώ μένω παρα πολύ κοντά σε 5 λεπτά θα μπορούσα να είμαι εκεί αλλα δεν πάω από της μαλακίες που λέει η φώτης ή αν δεν πάει κάποιος άλλος και να πει ότι αξίζει
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
εγώ μένω παρα πολύ κοντά σε 5 λεπτά θα μπορούσα να είμαι εκεί αλλα δεν πάω από της μαλακίες που λέει η φώτης ή αν δεν πάει κάποιος άλλος και να πει ότι αξίζει
Αφου οπως γραφεις εισαι τοσο κοντα , πηγαινε να δεις και να μας γραψεις τις αλλαγες
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
καινούρια κορίτσια καινούρια σερίφισσα άλλο περιβάλλον....
Αντε να δούμε πότε θα αλλάξουν και κράχτη για να απαλλαγούμε από σένα.



μάγκες, αν συγκρίνετε τον τρόπο γραφής (συντακτικό-γραμματική) στα πρώτα post του/της ΦΟΤΗ με τα τελευταία, θα διαπιστώσετε ότι έχει αλλάξει αυτός/η που κρύβεται πίσω από το λογαριασμό.

δεν αξίζει να ασχολούμαστε άλλο με το μαγαζι αυτό.
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16


μάγκες, αν συγκρίνετε τον τρόπο γραφής (συντακτικό-γραμματική) στα πρώτα post του/της ΦΟΤΗ με τα τελευταία, θα διαπιστώσετε ότι έχει αλλάξει αυτός/η που κρύβεται πίσω από το λογαριασμό.



ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΟΤΟ!!! δεν το πιστευω. Συμβαινουν τετοια πραγματα?                                                               ΦΟΤΗ εχασες την αυθεντικοτητα σου, παρτο αλλιως.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.116
Κριτικές
191
Like
52.157
Πόντοι
41.443
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Προσφερομαι εθελοντικα να σας επισκευτω να μου κανετε μασαζ κομπλε με οποια κοπελα διαλεξω αφου δω ολες τις κοπελες και συγκρατησω με σημειωσεις χαρακτηριστικα και ονοματα και να γραψω μετα κριτικη οσο μπορω αμεροληπτη χωρις φυσικα να πληρωσω.Τι λες ΦΟΤΗ. 
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Προσφερομαι εθελοντικα να σας επισκευτω να μου κανετε μασαζ κομπλε με οποια κοπελα διαλεξω αφου δω ολες τις κοπελες και συγκρατησω με σημειωσεις χαρακτηριστικα και ονοματα και να γραψω μετα κριτικη οσο μπορω αμεροληπτη χωρις φυσικα να πληρωσω.Τι λες ΦΟΤΗ. 

γιατί ρωτας τον φοτη ? ένας απλός πελάτης είναι ...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
astari51

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
Προσφερομαι εθελοντικα να σας επισκευτω να μου κανετε μασαζ κομπλε με οποια κοπελα διαλεξω αφου δω ολες τις κοπελες και συγκρατησω με σημειωσεις χαρακτηριστικα και ονοματα και να γραψω μετα κριτικη οσο μπορω αμεροληπτη χωρις φυσικα να πληρωσω.Τι λες ΦΟΤΗ. 
H σιωπη τους προς απαντηση μου
 

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Johnnie Walker Happy Hour.jpg
    Johnnie Walker Happy Hour.jpg
    57,9 KB · Εμφανίσεις: 15

ΦΟΤΗ

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2011
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα από σήμερα παίζουνε 7 κορίτσια Ηρών πολυτεχνείου 90 ποιος γουστάρει κάνει μια βόλτα....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό; για να ξέρω να μην περάσω
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom