Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Jack118

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παλικάρια συναγωνιστές στείλτε μου και μενα με pm που βρισκεται ο περιβοητος παππούς...
 

Jack118

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
(συνέχεια)
... αν έχει κανένα καλό milf οπως ανέφερε ο συναγωνιστής παραπάνω, να το δοκιμάσουμε!!
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
η επισκεψη στον Σπυρο εγινε εις διπλουν πριν κανα διμηνο. Εισητηριο 70 νομιζω.
Ειχα πετυχει την Αννα, μολδαβεζα αν θυμαμαι με ωραιο "φτιαγμενο" στηθος, καλη δουλεια καθως δεν με χαλασε στην αισθηση.
Ωραιο κορμι απο Αθηναικο στουντιο, ειχε κατσει 3 μηνες περιπου.
Με αφηνε να κανω τα παντα, χουφτωματα, δακτυλα, και ελευθερο τελειωτικο, με το αζημιωτο ενα 20αρακι συν.
Δεν εχω παει απο τοτε στον "Πιπη".
Αν καποιος συναγωνιστης εχει νεα ας στειλει μυνημα.
Ο παππους επισης ειχε μια βυζαρου το καλοκαιρακι και την ειχα τιμησει. Τι παιζει τωρα εκει?
 

EuroGomenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
48
Like
44
Πόντοι
0
Γεια σας συντρόφια  , έχουμε καμία ενημέρωση  με το  τι νέο παίζει αυτό τον καιρό?
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
μετα απο καιρο απουσιας απο το αθλημα (λογω κρισης) και μιας και το thred του ηρακλειου ειναι ετοιμοθανατο  :rolleyes: καιρος να το ζεστανουμε λιγο.περασα αποψε απο το ιδριμα της αινικολιωτη (παρολο που στο παρελθον ειχα κακες εντυπωσεις απο το εν λογω ιδρυμα)ωρα επισκεψης λιγο πριν τις 2 το πρωι καθομαι στο σαλονακι και περιμενω κανα δεκαλεπτο να τελιωσει ενας συναγωνιστης η κοπελα  Τζινα ειναι σουπερ μου λεει η τσατσα με την απαντηση μου οτι εχω φαει φολες στο παρελθον στο καταστημα κανει λοιπων την εμφανιση της ειναι μετριου αναστηματος μικρο στηθος αλλα κολαρακι(το οποιο δεν δινει) κολαση....παμε λεω και ιδομεν τα προγραματα ειναι τρια 35 απλο,50+χρονος και μασαζ,60+χρονος και 69.πηρα το 60(αν και με ετσουξε αλλα ειμαι λατρης του αθληματος τι να κανω)και προχωρισα στα ενδοτερα αναμονη στο δωματιο περιπου στα 20 λεπτα γιατι οπως με ενημερωσε η κοπελα προεκυψε ενα 35αρι και αν δεν ειχα προβλημα να περιμενω να παει πρωτα εκει και μετα σε μενα λεω οκ και περιμενω.στα του αγωνος η κοπελα τιμησε και το τελευταιο σεντ του ευρω (στα συν της η καθαριοτητα) ξεκινησε με χαδια πιπα σχετικα καλη και μετα 69 η επιμαχη περιοχη μυρωδατη και αποτριχωμενη πληρως δεν δεχεται δαχτυλο αλλα και μετη γλωσα μια χαρα τα πηγαμε extra περοιηση στα μπαλακια οσο την εγλυφα μετα απο εκει ηρθε η ωρα για το κυριως πιατο οπου αλαξαμε αρκετες στασεις  μεχρι να ερθει η πανυγιρικη καταθεση :uzi:.εντυπωσεις αρκετα καλες και σιγουρα θα προσπαθησω να την ξαναεπισκευτω αν και το 60αρι ειν
αι αλμυρο για τις εποχες που διανιουμε.ελπιζω να σας διαφωτησα  λιγο και αντε ρε παιδια να ζεσταθουμε λιγο
.... με τις εμπειριες  στα ιδρυματα της πολης :sunglasses:
 

EuroGomenos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
48
Like
44
Πόντοι
0
Τη περασμένη Δευτέρα ή Τρίτη δεν θυμάμαι καλά ,έκανα καταδρομική  στα σχετικά μαγαζιά , αφού στα τα περισσότερα ήταν κλειστά  αν και σχετικά  νωρίς ακόμα , μόλις 1:30 .. κατέληξα στην αΐνηκολιωτη . Τα προγράμματα  35 εύρο το κανονικό , 40 εύρο μάσαζ και απλό σεξ , 50 έχτρα χρόνος και 69 , και νομίζω 80 εύρο για 40λεπτα με όλα τα παραπάνω για 2 εκτονώσεις. Η κοπέλα  εκ Ρουμανίας κοντό μελαχρινό με μικρό βυζάκι , ντουμπανο κωλαράκι και μέτριο πρόσωπο .Η κοπέλα αρκετά καθαρή , σε επιδόσεις στην αρχή φάνηκε να μην βιάζετε με λίγο social time και λίγα προστυχόλογα  πριν αρχίσει την περιποίηση  η πίπα καλή χωρίς χέρια αν  και δεν ασχολήθηκε με τα ξαδερφια , από στάσεις τις κλασσικές με μετρία συμμέτοχη και λίγο ξενέρωσε όταν ζήτησα να έρθει από πάνω αλλα μετα το ξεπέρασε . Μου άφησε καλή εντύπωση, δε θα επιδίωκα να την ξαναβρώ αν  την πετύχαινα κάπου θα την επέλεγα καθότι στο ηράκλειο σπάνια  βρίσκεις έστω το μέτριο.
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Ρε παιδια κατεβαινω για δουλεια σε λιγο καιρο. ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ??? Ασχημα μου φαινονται τα τεκταινομενα!!!
 

gantemoulis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2007
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0

Chrysler1980

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές. Πρόσφατα επισκέφτηκα το μπουρδέλο στην Αϊ-Νικολίοτη(ίσως ένα πο τα καλύτερα που έχω επισκεφθεί).Η κοπέλα γύρω στα 25 από Βουλγαρία. Μπορώ να πώ όχι τόσο καλή σε σχέση με την κοπελιά που είχα δοκιμάσει το καλοκαίρι.Ζήτησα το 50 μαζί με το μασάζ.Μπορώ να πώ καταρχήν ότι τα χέρια της κοπέλας έπιαναν ενώ η αίσθηση να τρίβεται το μουνάκι της πάνω σου είναι απολύτως καυλοτική . Δεν ξέρω για 69 το φοβήθηκα αν και άκουσα από άλλο συναγωνιστή ότι αξίζει τον κόπο.Στην συνέχεια άρχισε το στοματικό και έπειτα ανέβηκε από πάνω μου.Δεν κράτησα για πολλή και τελείωσα γρήγορα.Μπορει καποιος να μου στείλει με p.m. που μπορώ να βρώ τον παππού ή τον Σπύρο;
 

terminator

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
365
Κριτικές
1
Like
150
Πόντοι
1
Update γιατι πρεπει να γνωριζετε...
Αλεξανδρουπολεως διπλα στο κοτετσι. Κοντοπουτανο οχι του γουστου μου.
Μαρτυρων κλειστο.
Χανιοπορτα ωραιο σωμα αλλα γυφτακι.
Πεζοδρομος στα καφενεια.... Πατσολααααα.
Απεναντι απο παρκιν.... κλειστο εδω και 7 μηνες
Λιμανι 39..... Χαλια μαυρα αθλια...
Λιμανι 43.... Ελληνιδα θεσσαλονικια γκαβλιαρΑ ΜΕ ατελειες...
Αποτελεσμα.... Γαμησε τα και αφησε τα.....
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
184
Κριτικές
2
Like
157
Πόντοι
1
ειμαι ηρακλειο για δουλεια αυτο το καιρο μπορει καποιοσ να μου δωσει τα φωτα του τι παιζει που να παω γενικα???? και που ακριβος ειναι ο παππουσ που διαβασα?? σε π.μ αν δε θελει εδω...ευχαριστω μαγκες
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Λοιπον χθες σε γενικοτερη επισκεψη στα του θεμετος εις τα μαγαζια του Ηρακλειο τιποτα ιδιαιτερο αν εξαιρεσηε στην παραλια αυτην απο τη Θεσσαλονικη αλλα εκανα την μαλακια , και εφυγα βαριομουν να επιστρεψω  και κατεληξα στου ποπου , αλλα μαπα το πεπονι , πηρα την Αννα την Ρωσσιδα αλλα τιποτε μα τιποτε ολα στο  μι μου απτου  μικρη σιμετοχη  , κοινος περστε σκουπιστε τελειωσαται , ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ
Μ Α Κ Ρ Ι Α ΑΠΟ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΟΩ
 

elamesa

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.549
Κριτικές
3
Like
36
Πόντοι
16
εχει κατεβασει τιμες?
 

civ

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2012
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έλεος πια..πότε θα ανοίξει κάνα σωστό μαγαζί σε αυτή την πόλη;;Τα περισσότερα κάτω του μετρίου και με τιμές στα ύψη.Άσε που στα μισά άμα μπεις σε έχει δει το μισό Ηράκλειο!!
 

omikios

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ο παππουε ειναι στα 50,τωρα η ποιοτητα αλλαζειι.αν δεν σου αρεσει μια κοπελα πες το και αν εχει πολλα παραπονα την στελνει πισω.τωρα επειδη αλλαζει καθε εβδομαδα κοπελες φερνεις και καποιες οχι καλες αλλα εχει και μερικα πολυ καλα κομματια.αμα κοβει το ματι σου και δεν παρεις καμια μη μου απτου..μια χαρα θα περασεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom