Νέα

IPHONE CLONE 1:1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passenger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
P

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Μολις διαβασα ολες τις αποψεις.Σεβαστες , ακουσα καποιους να αναφερονται οτι σε 1 μηνα το κινητο θα βγει off,αν μπορεσετε να την τεκμηριωσετε θα το δεχτω και θα αποσειρω την ιδια στιγμη την αγγελια.Καποιοι ειπαν για 1-2 μηνες θα χρειαστουν για την επισκευη του κινητου,οταν αφηνετε το κινητο σας στην Vodafone η' στον Γερμανο εχει τυχει να σας το επιστρεψουν πριν απο 1 μηνα.Σε οποιον χαλασει εγω δεσμευομαι να το αντικατστησω εντος ολιγων ημερων.Καποιοι μπαινουν στη διαδικασια να συγκρινουν το original iphone με το i9,ειναι δυνατον ενα κινητο των 560 ευρω με ενα κινητο των 100 ευρω????Αν καποιους τους τιμαει να χρησιμοποιησουν τον αριθμο μου για φαρσα ας το πραξουν.Για τους υπολοιπους που μπορει να θεωρησουν το τηλεφωνο μια τιμια-οικονομικη προταση ειμαι στην διαθεση τους για οποιαδηποτε ερωτηση τους!!!
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Πιστεύω πως θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε τι δείκτη SAR έχει η συσκευή αυτή  :think:
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αλήθεια πόσο κομπλεξάρας πρέπει να είναι κάποιος , που αγοράζει την Μαιμού Iphone για να το παίξει μούρη; Μάλλον αυτός που αγοράζει και τα μαιμου Λακόστ από τις λαικές και τα Αρμανι Μπλουζάκια. Αλλά τι να εντυπωσιάσεις πια , μέχρι και η κουτσή Μαρία πήρε Iphone . Άλλη τραγωδία αυτή που σκάνε ένα κάρο λεφτά για αυτά τα υπερτηλέφωνα , και τα χρησιμοποιουνε σαν ΝΟΚΙΑ 1100. Μοσχάρια!!!
 
OP
OP
P

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πιστεύω πως θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε τι δείκτη SAR έχει η συσκευή αυτή  :think:


Σύμφωνα με την Ευρωπαική ένωση είναι οι κανονισμοι ειναι:
2.0 W/Kg σε 10g ανθρωπινου ιστου
ES 59005 (1998) ICNIRP Guidelines 1998 (ICNIRP 1998)

Ο Δεικτης SAR για το συγκεκριμενο τηλεφωνο ειναι 1.81 W/Kg.Aρκει να αναφερθει οτι ο αντιστοιχος δεικτης για το iphone 3g ηταν 1.86...
JoyJoy ισως να μην σκεφτονται ολοι με την δικια σου λογικη και να αγοραζουν με γνωμονα την επιδειξη,πολλοι μεσα απο τις τιμες των Κινεζικων βρισκουν ενα τηλεφωνο που κανει τα παντα το οποιο θα ζηλευαν οι Εταιρειες Κολλοσοι που εσυ πληρωνεις αδρα....
 
OP
OP
P

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Το τηλεφωνο πωληθηκε παρακαλω να κλεισει το θεμα,ευχαριστω για την φιλοξενια.Οποιος χρειαστει συσκευη ανα τακτα χρονικα διαστημα φερνουμε και εκτος απο iphone εχουμε palm pre,htc hd2,htc hero,nokia n97,nokia 8800,sony erricson satio...Καλη σας μερα!!!
 

nandro79

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2009
Μηνύματα
294
Like
13
Πόντοι
1
απο τη δικη μου εμπειρια στο iphone λεω οτι μια χαρα ειναι και τα κινεζικα των 100 ευρω. εχω iphone original απο τον δεκμεβριο ( φοβερο κινητο δεν λεω με πολλες λειτουργιες) και τον φεβρουαριο μου πεφτει και ραγιζει η οθονη. το στελνω στον Γερμανο στην Αθηνα (το ειχα παρει απο Γερμανο 200 ευρω λογω αναβαθμισης) και μου λενε 215!! ευρω για αντικατασταση της οθονης  :fuck1: :fuck1:. τους λεω thanks μπορειτε να μου  :kissass2: αλλα δεν θα παρω. ψαχνω στο ιντερνετ και βρισκω απο αμερικη με 25 ευρω το κρυσταλλο της οθονης και μαζι το κιτ με τα εργαλεια που χρειαζομαι να την αλλαξω. το παραγγελνω μου ερχεται σε 10 μερες παω σε ενα φιλο μου που ξερει αλλαζουμε την οθονη και σαν καινουργιο. οποτε τι να το κανω το super κινητο αν πρεπει να πληρωνω καθε ζημια χρυσαφι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
απο τη δικη μου εμπειρια στο iphone λεω οτι μια χαρα ειναι και τα κινεζικα των 100 ευρω. εχω iphone original απο τον δεκμεβριο ( φοβερο κινητο δεν λεω με πολλες λειτουργιες) και τον φεβρουαριο μου πεφτει και ραγιζει η οθονη. το στελνω στον Γερμανο στην Αθηνα (το ειχα παρει απο Γερμανο 200 ευρω λογω αναβαθμισης) και μου λενε 215!! ευρω για αντικατασταση της οθονης  :fuck1: :fuck1:. τους λεω thanks μπορειτε να μου  :kissass2: αλλα δεν θα παρω. ψαχνω στο ιντερνετ και βρισκω απο αμερικη με 25 ευρω το κρυσταλλο της οθονης και μαζι το κιτ με τα εργαλεια που χρειαζομαι να την αλλαξω. το παραγγελνω μου ερχεται σε 10 μερες παω σε ενα φιλο μου που ξερει αλλαζουμε την οθονη και σαν καινουργιο. οποτε τι να το κανω το super κινητο αν πρεπει να πληρωνω καθε ζημια χρυσαφι.
ρε παληκαρι, καις λαδια ??????????

εχεις ορίτζιναλ και λες οτι ειναι καλο το ιμιτασιόν, χωρις να ειχες ποτέ ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom