Νέα

IPHONE CLONE 1:1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα passenger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

passenger

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πωλειται ενα απο τα πιο πιστα αντιγραφα του iphone,ολοκαινουριο στα 120 ευρω(δικα μου εξοδα) παραδιδεται με αντικαταβολη 12μηνες εγγυηση,2 sim και Ελληνικο μενου!!!
ΑΝ ΔΕΝ ΜΕΙΝΕΤΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΕΝΤΟΣ 3 ΗΜΕΡΩΝ ΣΑΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΑΣ
Τηλεφωνο Επικοινωνιας 6979075058

Feature: *Java2.0 supported,compatible with the third party software:MSN,Office,PDF and multi-games; *Shake control capacity:swing to change music,pictures,interface menu. *Slide to unlock; *FM radio; *Dual sim Dual standby; *Supports MMS/GPRS/WAP2.0; *Automatically adjust the satus of pictures?or videos when you play them; *E-book,64 phonix ring tone; *Super-tenuity:11.5mm;Weight:105g; *Special input interface, enlarge the letter when click virtual keypad; *3.2 inch ultra-definition flat touch screen; Operating Frequency: *Quad-band 850/900/1800/1900 GSM coverage on up to Worldwide Διαστασεις: Βαρος: 105g Διαστασεις: 115.0 X 62.0 X 11.5 mm Operating Frequency: *Quad-band 850/900/1800/1900 GSM coverage on up to Worldwide Display: *High-Res TFT display, 260K colors, 240 X 320 pixel resolution *Touch screen plus handwriting input (Built-in Character Recognize Pack). *Exclusive user interface, themes and styles *3.2 inch LCD plus 3.2 inch touch screen Imaging: *Integrated SVGA camera 1.3 megapixels) *Digital zoom *Image Viewer *CMOS sensor, white balance and other adjustments *Video player *Video recorder *Audio Player *Sound Recorder *FM Radio Messaging: *MMS/SMS Memory Functions: *2GB TF Card microSD TransFlash included *Accepts optional microSD TFlash up to 8GB Connectivity and Data Transfer *Bluetooth 2.0 *USB *GPRS class 10 *WAP 2.0 Voice Features *Integrated hands free speaker *3D Stereo surround sound *Voice record and playback Media Consumption *Polyphonic (MIDI) tones w/up to 64 voices; plus MP3 ring tones *Video recording and streaming *Digital music player *Melody composer *Playback, mp3, AAC, mp4, GP3 Language *English, French, Spanish, Portugues,Greek, Italian, deutsch, Bahasa Melayu, Dutch, Tieng Viet, Turkce, Chinese(simplified), Chinese(traditional) Battery, Talk and Standby Time Battery *Long Talk time: 180-220 mins (depending on network state) *Long Standby time:180-200 hours (depending on network state) *Battery 3.7V 1200mAh Li-Ion Extra Features *Useful Tool: Calendar *games *Wap *Calculator *Alam *World Clock *E-book Reader *Unit Converter *Currency Converter and plus more and more.Συμπεριλαμβανονται 2 μπαταριες +Φορτιστης Αυτοκινητου +Φορτιστης τοιχου +Ακουστικα+Πενακι Αφης+2GB TF memory card +Kαλωδιο συνδεσης με υπολογιστη USB +Εγχειριδιο χρησης(Αγγλικη Γλωσσα) +CD με το προγραμμα pc suite μαζι με τους drivers


 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Μυρίζομαι παραβίαση νομοθεσίας περί βιομηχανικής ιδιοκτησίας και νομοθεσίας περί σημάτων, αθέμιτου ανταγωνισμού και κάτι άλλες παραβασούλες...
Μήπως να μην διαφημιζόταν εδώ πέρα το συγκεκριμένο κινητό μαϊμού i - phone;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μυρίζομαι παραβίαση νομοθεσίας περί βιομηχανικής ιδιοκτησίας και νομοθεσίας περί σημάτων, αθέμιτου ανταγωνισμού και κάτι άλλες παραβασούλες...
Μήπως να μην διαφημιζόταν εδώ πέρα το συγκεκριμένο κινητό μαϊμού i - phone;
Καμια παραβιαση φιλε...

Το κινητο λεγεται I9 και οχι iphone και ουτε γραφει αιφον πανω στην συσκευη.

Πωλειται(οπως και εκατονταδες κλωνοι) σε μυρια sites του εξωτερικου και δεν υπαρχει κανενα θεμα...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
απ ολα οσα υπαρχουν και διαφημιζονται εδω αυτο λες να τους πειραξει;
παντως αυτο παιζει πολυ τελευταια στο νετ
απ οτι φαινεται ειναι πολυ αργο και δεν ξερω ποση διαρκεια ζωης μπορει να εχει
μαλλον θα τα κλαιτε τα λεφτα σας
και τελος παντων νισαφι με τις μαιμουδες, αν δεν εχεις λεφτα να παρεις το οριτζιναλ, τοτε μαλλον δεν το εχεις αναγκη.
αυτες οι μαλακιες μας φαγανε, να δειξουμε και να ρανουμε οτι ειμαστε καποιοι (χωρις να ειμαστε φυσικα)
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Καμια παραβιαση φιλε...

Το κινητο λεγεται I9 και οχι iphone και ουτε γραφει αιφον πανω στην συσκευη.

Πωλειται(οπως και εκατονταδες κλωνοι) σε μυρια sites του εξωτερικου και δεν υπαρχει κανενα θεμα...
βεβαια σου γραφει στο σαιτ οτι μπορουν να σου βαλουν το σημα της απλ, αν τους το ζητησεις
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
απ ολα οσα υπαρχουν και διαφημιζονται εδω αυτο λες να τους πειραξει;
παντως αυτο παιζει πολυ τελευταια στο νετ
απ οτι φαινεται ειναι πολυ αργο και δεν ξερω ποση διαρκεια ζωης μπορει να εχει
μαλλον θα τα κλαιτε τα λεφτα σας
και τελος παντων νισαφι με τις μαιμουδες, αν δεν εχεις λεφτα να παρεις το οριτζιναλ, τοτε μαλλον δεν το εχεις αναγκη.
αυτες οι μαλακιες μας φαγανε, να δειξουμε και να ρανουμε οτι ειμαστε καποιοι (χωρις να ειμαστε φυσικα)

ΑΚΡΙΒΩΣ !!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
απ ολα οσα υπαρχουν και διαφημιζονται εδω αυτο λες να τους πειραξει;
παντως αυτο παιζει πολυ τελευταια στο νετ
απ οτι φαινεται ειναι πολυ αργο και δεν ξερω ποση διαρκεια ζωης μπορει να εχει
μαλλον θα τα κλαιτε τα λεφτα σας
και τελος παντων νισαφι με τις μαιμουδες, αν δεν εχεις λεφτα να παρεις το οριτζιναλ, τοτε μαλλον δεν το εχεις αναγκη.
αυτες οι μαλακιες μας φαγανε, να δειξουμε και να ρανουμε οτι ειμαστε καποιοι (χωρις να ειμαστε φυσικα)
Εχεις δει ποσα κινητα των 600ων ευρω βγαινουνε σκαρτα και χαλασμενα απο την 1η μερα που τα αγοραζεις??
Αλλωστε αμα το ψαξεις, οσοι τα αγοραζουν αυτα τα ''κινεζικα''(γιατι και των 600ων ευρω κινεζικα ειναι), οι περισσοτεροι ειναι υπερικανοποιημενοι.

Παντως εγω παθων ειμαι  οπως και παρα πολλοι, απο κινητο των 600+ ευρω, για την ιστορια...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Εχεις δει ποσα κινητα των 600ων ευρω βγαινουνε σκαρτα και χαλασμενα απο την 1η μερα που τα αγοραζεις??
Αλλωστε αμα το ψαξεις, οσοι τα αγοραζουν αυτα τα ''κινεζικα''(γιατι και των 600ων ευρω κινεζικα ειναι), οι περισσοτεροι ειναι υπερικανοποιημενοι.

Παντως εγω παθων ειμαι  οπως και παρα πολλοι, απο κινητο των 600+ ευρω, για την ιστορια...

Κι εγω παθων ειμαι και ειναι μεγαλη ξενερα πραγματι...

Αλλα εχουν και εγγυηση .....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Εχεις δει ποσα κινητα των 600ων ευρω βγαινουνε σκαρτα και χαλασμενα απο την 1η μερα που τα αγοραζεις??
Αλλωστε αμα το ψαξεις, οσοι τα αγοραζουν αυτα τα ''κινεζικα''(γιατι και των 600ων ευρω κινεζικα ειναι), οι περισσοτεροι ειναι υπερικανοποιημενοι.

Παντως εγω παθων ειμαι  οπως και παρα πολλοι, απο κινητο των 600+ ευρω, για την ιστορια...
ποιο κινητο ακορεστε;απο περιεργεια..... :think:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Καμια παραβιαση φιλε...

Το κινητο λεγεται I9 και οχι iphone και ουτε γραφει αιφον πανω στην συσκευη.

Πωλειται(οπως και εκατονταδες κλωνοι) σε μυρια sites του εξωτερικου και δεν υπαρχει κανενα θεμα...


Ας το λένε και ναβουχοδονορα...
Εδώ γράφει κλώνος i- phone και στο διαφημιστικό βιντεάκι φαίνεται φαρδύ- πλατύ το σήμα της apple, το δε κινητό είναι δουλική απόμίμηση...
Ασφαλώς και τα δικαστήρια θα κρίνουν αν έχουμε παραβάσεις αλλά δεν το θεωρώ σωστό να διαφημίζεται τέτοιο προϊόν μέσα από το site...
Και δεν βλέπω κανά μοντεράτορα on line...
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Εχεις δει ποσα κινητα των 600ων ευρω βγαινουνε σκαρτα και χαλασμενα απο την 1η μερα που τα αγοραζεις??
Αλλωστε αμα το ψαξεις, οσοι τα αγοραζουν αυτα τα ''κινεζικα''(γιατι και των 600ων ευρω κινεζικα ειναι), οι περισσοτεροι ειναι υπερικανοποιημενοι.

Παντως εγω παθων ειμαι  οπως και παρα πολλοι, απο κινητο των 600+ ευρω, για την ιστορια...
δεν διαφωνω επι της ουσιας
στην κινα φτιαχνονται και οι τν των 1000+ ευρω και τα περισσοτερα πλεον,
απλα οπως ειπε και απο πανω δεν το παιζεις 50/50, εχεις μια εγγυηση. Και υπαρχουν καποια πιο ανεβασμενα στανταρτς.
Παντως η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι τα 600 ειναι πολλα για τηλεφωνο. Αν το χρειαζομαι για την δουλεια μου τοτε ας το πληρωσει ο εργοδοτης.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
εμενα δεν μ ενοχλησε τοσο η αναρτηση του συγκεκριμενου προιοντος, αλλα η κουτοπονηρια του ανθρωπου που ηθελε να βγαλει ευκολο κερδος, γιατι πουθενα δεν θα το βρεις με περισσοτερα απο 100 ευρω (και πολλα λεω).
Παω και στοιχιμα οτι δεν το εχει καν στην κατοχη του και θα το παρηγγελνε οταν θα εκλεινε το ντιλ με το υποψηφιο θυμα
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
παρτε και βριστε ''Τηλεφωνο Επικοινωνιας 6979075058'' η ακομα και για φαρσες,δημιουργία gay profil σε site ......
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ας το λένε και ναβουχοδονορα...
Εδώ γράφει κλώνος i- phone και στο διαφημιστικό βιντεάκι φαίνεται φαρδύ- πλατύ το σήμα της apple, το δε κινητό είναι δουλική απόμίμηση...
Ασφαλώς και τα δικαστήρια θα κρίνουν αν έχουμε παραβάσεις αλλά δεν το θεωρώ σωστό να διαφημίζεται τέτοιο προϊόν μέσα από το site...
Και δεν βλέπω κανά μοντεράτορα on line...
Ρε φιλε δεν εχεις δει παρανομιες(?), δηλαδη αυτο σε πειραξε μονο?

Πηγε κανε μηνυση στις εταιριες που φτιαχνουν πανομοιοτυπα με το αιφον, τηλεφωνα...
Εγω απλα εξηγω οτι μπορεις να ψαξεις στο ιντερνετ εκατονταδες σαιτ που πουλανε αυτα τα τηλεφωνα, οποτε θεωρω οτι δεν υπαρχει καποιο νομικο θεμα μιας και μερικα απο τα σαιτ αυτα ειναι χρονια στο χωρο και σοβαροι πωλητες.

Δηλαδη τα τορεντ και ραπιντσειρ τσοντακια στο σαιτ μας, ειναι ολα με την αδεια των εταιριων παραγωγης των ταινιων(?).......
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
δεν διαφωνω επι της ουσιας
στην κινα φτιαχνονται και οι τν των 1000+ ευρω και τα περισσοτερα πλεον,
απλα οπως ειπε και απο πανω δεν το παιζεις 50/50, εχεις μια εγγυηση. Και υπαρχουν καποια πιο ανεβασμενα στανταρτς.
Παντως η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι τα 600 ειναι πολλα για τηλεφωνο. Αν το χρειαζομαι για την δουλεια μου τοτε ας το πληρωσει ο εργοδοτης.
Την εγγυηση επι της ουσιας ξεχνα την, αμα σου χαλασει το κινητο...

Το δινεις για 1-2 μηνες για επισκευη και οταν στο γυρισουν, πολλες φορες εχει τα ιδια προβληματα και παλι...
Με τα κινητα πρεπει να εισαι τυχερος, να μην σου κατσει πατατα :grin: :grin:

Επισης να πω οτι αυτα τα κινητα των 80-100 ευρω εχουν κανονικα εγγυηση, αλλα εγω ισως και να το πεταγα αμα μου χαλουσε και να πηγαινα στο επομενο, για να μην τρωω ταλαιπωρια  :P

Κατι εχω ακουσει βεβαια οτι η απλ σου κανει και αντικατασταση αμα σου χαλασει κινητο αλλα δεν ξερω στα σιγουρα. Αν ισχυει αυτο, τοτε ειναι πολυ θετικο(οπως θα επρεπε να κανει καθε εταιρια δηλαδη)


Προς gl: Θα σου πω στο τσατ, τυπε  :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom