Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
146
Πόντοι
1
Τι ξύδι μωρη χαμουρα που μάθατε ολες να πετάτε το βυζι οπου βρείτε για να θηλάσετε. Και εννοείται να θηλάσουν οπου και αν βρίσκονται αλλα να το κάνουν με λιγη διακριτικότητα και οχι εκει που κάθεσαι και τρως η διπλανή να πεταει το βυζι εξω φορα παρτίδα!
Το πετάει για φάει το μωρό της όχι για να το δεις.ότι σε ένα τέτοιο σάιτ το πρόβλημα και η ντροπή είναι ο θηλασμός.κατάσταση κουκουρουκου.
 

TonyDOP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2018
Μηνύματα
173
Like
3.302
Πόντοι
441
Να μου επιτρέψετε να πω κάτι στο θέμα Τουνη και θηλασμός; Εδώ η κάθε Νίτσα και Λίτσα κάνει παιδί με τo Τάκη και το Μάκη, και ανεβάζει ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ από το μωρό και από το θhλασμό. Δεν θα το κάνει η Τούνη που τα social media είναι η δουλειά της; Μη κάνουμε σύντροφοι λες και ανακαλύψαμε την Αμερική. Όποιος ανεβάζει στα σόσιαλ μίντια καφέδες, φαγητά, μπάνια, διακοπές και παιδιά, ένα στόχο έχει: να πουλήσει μούρη και να φλεξάρει κάτι. Αυτό ακριβώς έκανε και η Τούνη και στην εποχή που ζούμε (καλώς ή κακώς) είναι φυσιολογικό. Αν το κάνει όμως το Μαράκι με τους 550 ακόλουθους δε θα μας πειράξει. Η Τούνη οτιδήποτε κάνει, πέφτουμε να τη φάμε.
 

Drake88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
900
Κριτικές
2
Like
2.465
Πόντοι
446
:face-medical-mask::jerking:
F.jpg
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
146
Πόντοι
1
Το ότι πάτε σε βίντεο και το Σταματάτε εκεί που έχει την γκριμάτσα με ξεπερνάει.Σε όλους μας να το κάνεις αυτό τότε έτσι θα βγούμε.Γεια σου Τούνη θεάρα είσαι και κουκλάρα είσαι και πολύ καλή μάνα.χωρίς νταντάδες μαμαδεσ με θηλασμό και όχι μπουκάλι να Κοιμάται και περισσότερα.Είναι μία νέα και υπέροχη γυναίκα.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.874
Πόντοι
3.556
Το ότι πάτε σε βίντεο και το Σταματάτε εκεί που έχει την γκριμάτσα με ξεπερνάει.Σε όλους μας να το κάνεις αυτό τότε έτσι θα βγούμε.Γεια σου Τούνη θεάρα είσαι και κουκλάρα είσαι και πολύ καλή μάνα.χωρίς νταντάδες μαμαδεσ με θηλασμό και όχι μπουκάλι να Κοιμάται και περισσότερα.Είναι μία νέα και υπέροχη γυναίκα.
τυπε ουρσουλα τι να πεις εχει γιομισει μπαχαλακηδες εδω μεσα:undecided::undecided::undecided:
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
146
Πόντοι
1
τυπε ουρσουλα τι να πεις εχει γιομισει μπαχαλακηδες εδω μεσα:undecided::undecided::undecided:
Το σε όλους μας γιατί έπρεπε να τονιστεί έτσι;Εγώ θα πω ότι ο κόσμος έχει γεμίσει κακοπροαίρετους ανθρώπους και όχι μπαχαλάκηδες.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.772
Κριτικές
1
Like
7.046
Πόντοι
1.056
Εκει π ειχε πιασει πατο η Τουνη με την θεματολογία της στα σοσιαλ,εκανε το παιδι για να την απογειώσει.

Οταν μεγαλωσει το παιδι,θα βλεπει τουλαχιστον πως θήλαζε και τα χιλιαδες σχολια των αγνώστων που εβαλε η μανα του να κρίνουν.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.460
Πόντοι
456
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τον κόσμο.Κανεις follow ένα άτομο που στα μούτρα σου σου λέει πόσο γαμάτα περνάω και πόσα χρήματα ξοδεύω σε μια μέρα που μπορεί να είναι και παραπάνω από το μισθό ενός μήνα ενός μέσου ανθρώπου.Και συνεχίζει ο κόσμος και κάνει follow ένα τέτοιον άνθρωπο.Που τα χρήματα που βγάζει εξαρτάται από τους followers.Δεν έχω λόγια.
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.054
Κριτικές
5
Like
5.480
Πόντοι
1.336
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω τον κόσμο.Κανεις follow ένα άτομο που στα μούτρα σου σου λέει πόσο γαμάτα περνάω και πόσα χρήματα ξοδεύω σε μια μέρα που μπορεί να είναι και παραπάνω από το μισθό ενός μήνα ενός μέσου ανθρώπου.Και συνεχίζει ο κόσμος και κάνει follow ένα τέτοιον άνθρωπο.Που τα χρήματα που βγάζει εξαρτάται από τους followers.Δεν έχω λόγια.
Μα να ήταν αυτός ο άνθρωπος ένας αυτοδημιούργητος επιχειρηματίας, να πεις να τον ακολουθώ γιατί στην τελική κατάφερε και έχτισε κάτι από το μηδέν με την ευφυία του και μαγκιά του που τα ξοδεύει. Στην περίπτωση της Τουνη, εάν και θα μπορούσε να πει κάποιος πως πληρεί τα παραπάνω (έχτισε την επιχείρηση "Τουνη", είδε τι θέλει το κοινό και το έκανε και πέτυχε) μιλάμε για ένα άτομο που τι κάνει στην πραγματικότητα; Ένα φθηνό τηλεμάρκετινγκ και πλέον το παίζει και συμβουλατορας επί πάντως επιστητού...
Τέλος πάντων, μαγκιά της (εάν και θα ήθελα να ήξερα κατά πόσο φορολογουνται κανονικά όλα της τα έσοδα) της κοπέλας που κάνει ζωαρα, το αν είναι όμορφη ή όχι είναι υποκειμενικό, αλλά το να δίνουμε αξία σε τόσους και τόσους φελλούς, για να πάρουμε κανένα μαγιό 20% φθηνότερα με τον κωδικό Tounisoupermagio είναι δείγμα της μέγιστης κατάντιας της κοινωνίας μας. Και καλό θα είναι και εμείς οι άντρες να μην δίνουμε αξία σετ τέτοια άτομα για να δούμε λίγο στήθος σε κανένα ποστ.
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
101
Like
146
Πόντοι
1
Έχουν μαζευτεί 300 κοπρόσκυλα μέσα στη Βουλή που τους Πληρώνουμε και σας ενοχλεί πόσα ξοδεύει η Τούνη που δεν έχει πάρει ούτε 0,50 € από δημόσιο.τα βγάζει και τα τρώει και καλά κάνει.Δεν είναι όλοι άνθρωποι της λογικής να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα γιατί δεν έχω εγώ.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.887
Κριτικές
21
Like
11.150
Πόντοι
4.546
Έχουν μαζευτεί 300 κοπρόσκυλα μέσα στη Βουλή που τους Πληρώνουμε και σας ενοχλεί πόσα ξοδεύει η Τούνη που δεν έχει πάρει ούτε 0,50 € από δημόσιο.τα βγάζει και τα τρώει και καλά κάνει.Δεν είναι όλοι άνθρωποι της λογικής να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα γιατί δεν έχω εγώ.
Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο?
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.665
Like
1.454
Πόντοι
216
Μα να ήταν αυτός ο άνθρωπος ένας αυτοδημιούργητος επιχειρηματίας, να πεις να τον ακολουθώ γιατί στην τελική κατάφερε και έχτισε κάτι από το μηδέν με την ευφυία του και μαγκιά του που τα ξοδεύει. Στην περίπτωση της Τουνη, εάν και θα μπορούσε να πει κάποιος πως πληρεί τα παραπάνω (έχτισε την επιχείρηση "Τουνη", είδε τι θέλει το κοινό και το έκανε και πέτυχε) μιλάμε για ένα άτομο που τι κάνει στην πραγματικότητα; Ένα φθηνό τηλεμάρκετινγκ και πλέον το παίζει και συμβουλατορας επί πάντως επιστητού...
Τέλος πάντων, μαγκιά της (εάν και θα ήθελα να ήξερα κατά πόσο φορολογουνται κανονικά όλα της τα έσοδα) της κοπέλας που κάνει ζωαρα, το αν είναι όμορφη ή όχι είναι υποκειμενικό, αλλά το να δίνουμε αξία σε τόσους και τόσους φελλούς, για να πάρουμε κανένα μαγιό 20% φθηνότερα με τον κωδικό Tounisoupermagio είναι δείγμα της μέγιστης κατάντιας της κοινωνίας μας. Και καλό θα είναι και εμείς οι άντρες να μην δίνουμε αξία σετ τέτοια άτομα για να δούμε λίγο στήθος σε κανένα ποστ.
ΚΑΛΥΤΕΡΑ αυτο το ξοανο απο την αλλη την αταλαντη τη Συνατσακη
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.416
Πόντοι
456
Έχουν μαζευτεί 300 κοπρόσκυλα μέσα στη Βουλή που τους Πληρώνουμε και σας ενοχλεί πόσα ξοδεύει η Τούνη που δεν έχει πάρει ούτε 0,50 € από δημόσιο.τα βγάζει και τα τρώει και καλά κάνει.Δεν είναι όλοι άνθρωποι της λογικής να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα γιατί δεν έχω εγώ.
Ναι κ τα δηλώνει όλα όσα βγάζει.. Σιιιγουρα... Άκου δεν έχει φάει ούτε 0.50:2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom