Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

WESTERN 1966

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2021
Μηνύματα
295
Κριτικές
12
Like
1.119
Πόντοι
371
185804530_977749209714427_2090349877611855353_n.jpg
Aυτός ο κωλος θελει τετράωρη εξασκηση απο διαφορετικα μεγέθη και τελειωμα στα χειλάκια της..........στην ουρα ο ενας πισω απο τον αλλο..................αλυπητο σεξ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Κάπου είχα ξαναγράψει, γυρνώντας στην Ευρώπη, διάφορες πρωτεύουσες χωρών κλπ ουκ ολίγες φορές είδα τυπισσες που σε κοινή θέα, χάριν μιας φωτογράφισης που κάναν, πέταγαν τα ρούχα στο χύμα και μέναν με τον στριγγο,βυζοι όλα χύμα, βέβαια συναλλαζαν γκαρνταρόμπα εν ριπή οφθαλμού.Εαν ήταν κάνας άντρας όλο και κάνα γιουχου θα τρωγε αν έκανε τα ίδια
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Όσο για τους followers που χάνει δεν πάνε ακριβώς όπως νομίζει κάποιος απέξω. Οι εφαρμογές που τους δίνουν followers δεν εγγυούνται ότι θα μείνουν κιόλας (για την ακρίβεια ελάχιστοι μένουν γι αυτό ξαναπληρώνουν). Η Τουνάρα φυσικά δεν κάνει follow back γιαυτό την κάνουν unfollow και εφόσον δεν παίρνει πια νέους "ακόλουθους" θα μειώνονται σταδιακά με τον καιρό.
Μετράμε αντίστροφα λοιπόν γιαυτό το λαμπρό πλάσμα και το πολύτιμο έργο του στην κοινωνία μας
το δικό σου έργο στην κοινωνία ποιό είναι?

θα μπορούσες να διαφωτίσεις την ομήγυρη ?
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
το δικό σου έργο στην κοινωνία ποιό είναι?

θα μπορούσες να διαφωτίσεις την ομήγυρη ?
Έλα ρε τύπε μαζέψου. Χωρίς να ξέρω τη Ζήνα, μια χαρά τα λέει. Ούτε έχει δηλώσει influencer ούτε παροτρύνει με λόγια και εικόνες άλλα κορίτσια να κάνουν ότι κάνει.

Στο φινάλε, ενώ με ενοχλεί που η Ζήνα και η κάθε Ζήνα το κάνει παράνομα και δεν συνεισφέρει σε φόρους άμεσα, αυτό που προσφέρει είναι λύτρωση σε μερικούς αγάμητους μπας και ξελαμπικάρει το κεφάλι τους. Μήπως να την επισκεφτείς ?
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
Έλα ρε τύπε μαζέψου. Χωρίς να ξέρω τη Ζήνα, μια χαρά τα λέει. Ούτε έχει δηλώσει influencer ούτε παροτρύνει με λόγια και εικόνες άλλα κορίτσια να κάνουν ότι κάνει.

Στο φινάλε, ενώ με ενοχλεί που η Ζήνα και η κάθε Ζήνα το κάνει παράνομα και δεν συνεισφέρει σε φόρους άμεσα, αυτό που προσφέρει είναι λύτρωση σε μερικούς αγάμητους μπας και ξελαμπικάρει το κεφάλι τους. Μήπως να την επισκεφτείς ?
Ποιο είναι το εργο της θέλω να μάθω, προφανως θα εχει και οπωσδηποτε πολύ θετικό, για νε είναι σε θέση να κρίνει αλλους και τοσο αυστηρά μάλιστα....

Αν τυχον ανησυχεις για την ψυχικη μου ισορροπία ,επισκέπτομαι άλλες, ελπίζω να εγκρινεις...

Οσο για την πατερναλιστικη σου προτροπή να μαζευτω,λυπάμαι δεν μπορώ να το κάνω, μόνο γιατί δεν έχω απλωθεί...

Δεν βλέπω τον λόγο, αφού οι παντες έχουν γνώμη πάνω στο φλεγον αυτό θέμα, να μην εχω και εγώ....



Παντως οι επισκέψεις σου στο κοινωνικό αυτο υπόδειγμα, μεχρι ωρας δεν φαινεται να στο ελυσαν το ζήτημα, ελπιζουμε προσεχως σε καλυτερα αποτελεσματα.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
το δικό σου έργο στην κοινωνία ποιό είναι?

θα μπορούσες να διαφωτίσεις την ομήγυρη ?
Εδώ είναι το νήμα της τουνης τυπε.Η Τουνη "έρχεται" μπροστά μας ως δημόσιο πρόσωπο και όπως η ίδια υποστηρίζει επιτυχημένο πρόσωπο, η Ζήνα δεν μου ρθε ούτε στο γιουτιουμπ, ούτε κάπου αλλού να υποστηρίζει την ανεξαρτησία της και την επιτυχία της,χαρακτηρίζοντας όλους χαιρεκακους.

Η σύγκριση σου και η απαίτηση σου είναι τουλάχιστον εν βρασμώ, σε νιώθω όμως με τον καύσωνα... καίγεσαι
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Ποιο είναι το εργο της θέλω να μάθω, προφανως θα εχει και οπωσδηποτε πολύ θετικό, για νε είναι σε θέση να κρίνει αλλους και τοσο αυστηρά μάλιστα....

Αν τυχον ανησυχεις για την ψυχικη μου ισορροπία ,επισκέπτομαι άλλες, ελπίζω να εγκρινεις...
Το έργο της δε νομίζω να διαφέρει από τις υπόλοιπες που επιλέγεις. Απορώ πως δεν το διακρίνεις και ρωτάς, ενώ χρησιμοποιείς τέτοιες υπηρεσίες.

Οσο για την πατερναλιστικη σου προτροπή να μαζευτω,λυπάμαι δεν μπορώ να το κάνω, μόνο γιατί δεν έχω απλωθεί...

Δεν βλέπω τον λόγο, αφού οι παντες έχουν γνώμη πάνω στο φλεγον αυτό θέμα, να μην εχω και εγώ....
"Απλώνεσαι" με επιθετική και ειρωνική διάθεση. Νομίζω μπορούσες με πιο νορμαλ τρόπο να κάνεις την ερώτηση σου.
Δεν εξέφρασες καμία γνώμη σου

Παντως οι επισκέψεις σου στο κοινωνικό αυτο υπόδειγμα, μεχρι ωρας δεν φαινεται να στο ελυσαν το ζήτημα, ελπιζουμε προσεχως σε καλυτερα αποτελεσματα.
Δεν την γνωρίζω δεν την έχω πάρει, δεν ξέρεις να διαβάζεις ?
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.200
Πόντοι
1.056
Ποιο είναι το εργο της θέλω να μάθω, προφανως θα εχει και οπωσδηποτε πολύ θετικό, για νε είναι σε θέση να κρίνει αλλους και τοσο αυστηρά μάλιστα....

Μάγκα, είσαι εμετικος. :vomit:

Το ο,τι η Ζήνα και η κάθε Ζήνα, δουλεύει στην βιομηχανία του σεξ, δεν σημαίνει ότι της στερείτε το δικαίωμα να εχει άποψη!

Και στο προκείμενο, δεν εχει καθόλου αδικο η τύπισσα!
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.953
Πόντοι
34.538

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Copy paste οι Kardashian. Για να μαζέψει followers έβγαλε στη φορά και την αδερφή της. Παρεπιπτόντως εμένα μου αρέσει πιο πολύ η αδερφή της τώρα που τη βλέπω.
Προσεχώς και reality στο ΣΚΑΙ. The Tounis :angel::thumbsup:
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
431
Κριτικές
1
Like
659
Πόντοι
81
Copy paste οι Kardashian. Για να μαζέψει followers έβγαλε στη φορά και την αδερφή της. Παρεπιπτόντως εμένα μου αρέσει πιο πολύ η αδερφή της τώρα που τη βλέπω.
Προσεχώς και reality στο ΣΚΑΙ. The Tounis :angel::thumbsup:
Ρε φίλε τι σου αρέσει από το μπάζο την αδερφή της! Σαν τρακαρισμένο από νταλίκα περίπτερο είανι ΓΤΧ της μέσα!!!!
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Ρε φίλε τι σου αρέσει από το μπάζο την αδερφή της! Σαν τρακαρισμένο από νταλίκα περίπτερο είανι ΓΤΧ της μέσα!!!!
Μερικά post πιο πίσω ορισμένοι επισήμαναν την καταπληκτική ομοιότητα της Ιωάννας με τον Χαραλαμπόπουλο. Οπότε συγκρίνοντας τις δύο Tounis επιλέγω την sis. Η φάτσα της δεν ανδροφέρνει τόσο.
Κατά τα άλλα συμφωνώ μαζί σου.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.309
Like
16.751
Πόντοι
3.556
ομορφοσογο τύπε :undecided: :undecided: :undecided:
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
το δικό σου έργο στην κοινωνία ποιό είναι?

θα μπορούσες να διαφωτίσεις την ομήγυρη ?
Την ανοησία της ημέρας έγραψες.... θεωρώ το επάγγελμα της ιερόδουλης από τα πιο χρήσιμα στην κοινωνία .. λάθος που την έκανες αυτή την ερώτηση άλλο αυτό που κάνει το σαχλοκουδουνο ο Τουνης και άλλο μία επαγγελματίας ιερόδουλη...
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.869
Κριτικές
3
Like
4.437
Πόντοι
456
Την ανοησία της ημέρας έγραψες.... θεωρώ το επάγγελμα της ιερόδουλης από τα πιο χρήσιμα στην κοινωνία .. λάθος που την έκανες αυτή την ερώτηση άλλο αυτό που κάνει το σαχλοκουδουνο ο Τουνης και άλλο μία επαγγελματίας ιερόδουλη...
Και είναι ένα από τα αρχαιότερα επαγγέλματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom