Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.836
Κριτικές
3
Like
29.986
Πόντοι
6.186

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.502
Πόντοι
28.900

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
Πηγε Ντουμπαι να παρει τη θεση του Κωστοπουλου στη φαμπρικα τυπε!
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Πρέπει να είναι η πιο υπερεκτιμημένη γκομενα εβερ. Aσχημη φάτσα δυνατό κορμί . Εκμεταλλεύτηκε με μεγάλη επιτυχία τη μανία με τα ινσταγκραμ και το ατελειωτο καυλαντισμα σε κολαρες. Πήρε και την κατάλληλη ώθηση από την τιβι όποτε βουαλα. Σελεμπριτυ.
Βέβαια γούστα είναι αυτά . Πάντως όπως είπε και ο φίλος παραπάνω δεν την είδαμε με κανά λεφτά με κάτι μεσαίους βγαίνει χωρίς αυτό να αποκλείει εξτραδακια - για τα οποία δεν υπάρχει απόδειξη μεταξύ μας τα λέμε . Πάντως - άποψη μου - είναι πολύ χαμηλού επιπεδου σε σχεση με τη διασημότητα της ...Όσο για το Ντουμπάϊ αν μπορεί καλά κάνει και πάει σιγά το role model
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.357
Κριτικές
16
Like
1.456
Πόντοι
2.487
Case study τουνη

1. Δεν την ηξερε η μανα της κι απλα ηταν μια καλη (άσχημη αλλα με σωμα που εβρισκε οπαδους) γκομενα

2. Λεει θα παω μυκονο και θα πηδηξω καποιον για να με βγαλουν στο mykonos live tv. Η θεα του τακα τακα με μια μεγαλη κωλαρα με μπραζιλιαν (προσωπικα μου αρεσε αλλα γουστα ειναι αυτα, γενικα ειχε μεγαλο κωλο)

Την εμαθαν οι τρελοαυνανες

3. Λεει δεν παω στο style rocks να το παιξω στυλ; Ποιον πρεπει να "παρω" για να με παρει; Πηγε και την εμαθα και οι κυρατζες που βλεπουν ολη μερα τιβι

4. Λεει τωρα που εχω αναγνωριστιμοτητα δεν το παιζω instagrammer να προωθω δικα μου προιοντα και αλλα; Ποιο. Πρεπει να παρω για να μου το στησει; Και ετσι την μαθαν και τα κοριτσακια.

5. Μετα λεει, κατσε να το παιξω λιγο θυμα, κυκλοφορει το βιντεο που εκανε σεξ, την μαθαινει και η κουτση μαρια και οι πωλησεις της πανε στο θεο


Γενικα η γκομενα ειναι case study για success story.

Οσο και να κραζουν πολλοι εδω μεσα, μας γλενταει ολους κανονικα και κανει ζωαρα.

Και προσωπικα την θεωρω μεγαλο καυλομουνο κι ας εχει σκατοφατσα. Οσο πιο ψωνισμενη τοσο πιο πολυ καυλα βγαζει. Ξυλο και σεξ
 

Joe Jick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
1.112
Πόντοι
201
Case study τουνη

1. Δεν την ηξερε η μανα της κι απλα ηταν μια καλη (άσχημη αλλα με σωμα που εβρισκε οπαδους) γκομενα

2. Λεει θα παω μυκονο και θα πηδηξω καποιον για να με βγαλουν στο mykonos live tv. Η θεα του τακα τακα με μια μεγαλη κωλαρα με μπραζιλιαν (προσωπικα μου αρεσε αλλα γουστα ειναι αυτα, γενικα ειχε μεγαλο κωλο)

Την εμαθαν οι τρελοαυνανες

3. Λεει δεν παω στο style rocks να το παιξω στυλ; Ποιον πρεπει να "παρω" για να με παρει; Πηγε και την εμαθα και οι κυρατζες που βλεπουν ολη μερα τιβι

4. Λεει τωρα που εχω αναγνωριστιμοτητα δεν το παιζω instagrammer να προωθω δικα μου προιοντα και αλλα; Ποιο. Πρεπει να παρω για να μου το στησει; Και ετσι την μαθαν και τα κοριτσακια.

5. Μετα λεει, κατσε να το παιξω λιγο θυμα, κυκλοφορει το βιντεο που εκανε σεξ, την μαθαινει και η κουτση μαρια και οι πωλησεις της πανε στο θεο


Γενικα η γκομενα ειναι case study για success story.

Οσο και να κραζουν πολλοι εδω μεσα, μας γλενταει ολους κανονικα και κανει ζωαρα.

Και προσωπικα την θεωρω μεγαλο καυλομουνο κι ας εχει σκατοφατσα. Οσο πιο ψωνισμενη τοσο πιο πολυ καυλα βγαζει. Ξυλο και σεξ

:kneel::kneel::kneel:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.560
Like
1.119
Πόντοι
216
Case study τουνη

1. Δεν την ηξερε η μανα της κι απλα ηταν μια καλη (άσχημη αλλα με σωμα που εβρισκε οπαδους) γκομενα

2. Λεει θα παω μυκονο και θα πηδηξω καποιον για να με βγαλουν στο mykonos live tv. Η θεα του τακα τακα με μια μεγαλη κωλαρα με μπραζιλιαν (προσωπικα μου αρεσε αλλα γουστα ειναι αυτα, γενικα ειχε μεγαλο κωλο)

Την εμαθαν οι τρελοαυνανες

3. Λεει δεν παω στο style rocks να το παιξω στυλ; Ποιον πρεπει να "παρω" για να με παρει; Πηγε και την εμαθα και οι κυρατζες που βλεπουν ολη μερα τιβι

4. Λεει τωρα που εχω αναγνωριστιμοτητα δεν το παιζω instagrammer να προωθω δικα μου προιοντα και αλλα; Ποιο. Πρεπει να παρω για να μου το στησει; Και ετσι την μαθαν και τα κοριτσακια.

5. Μετα λεει, κατσε να το παιξω λιγο θυμα, κυκλοφορει το βιντεο που εκανε σεξ, την μαθαινει και η κουτση μαρια και οι πωλησεις της πανε στο θεο


Γενικα η γκομενα ειναι case study για success story.

Οσο και να κραζουν πολλοι εδω μεσα, μας γλενταει ολους κανονικα και κανει ζωαρα.

Και προσωπικα την θεωρω μεγαλο καυλομουνο κι ας εχει σκατοφατσα. Οσο πιο ψωνισμενη τοσο πιο πολυ καυλα βγαζει. Ξυλο και σεξ

ετσι ακριβως...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
η τουνη καθαριζει πολλα χιλιαρικα τον μηνα απο την εταιρεια ρουχων που εχει
 

Morgan_F

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
426
Like
687
Πόντοι
81
Έχει τελειώσει το Πανεπιστήμιο !!! :O
 

Fillipos

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
214
Like
130
Πόντοι
1

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Υπάρχει φωτό που να δείχνει τα βυζιά της ;
Μην ψάχνω το θρεντ (336 σελίδες ρε θηρία ;;;)
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
114
Like
18.788
Πόντοι
20.686
η τουνη καθαριζει πολλα χιλιαρικα τον μηνα απο την εταιρεια ρουχων που εχει
Μαλλον πιο πολλα καθαριζει απο την εταιρεια που εχει αναμεσα στα ποδια της.:D:
 

olympos66

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαρ 2009
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
221
Πόντοι
1.245
η τουνη καθαριζει πολλα χιλιαρικα τον μηνα απο την εταιρεια ρουχων που εχει
Μαλλον πιο πολλα καθαριζει απο την εταιρεια που εχει αναμεσα στα ποδια της.:D:

Ενώ αυτό που έχουμε εμείς όλο χρέη φέρνει γαμώτο :headbang:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.637
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Μαλλον πιο πολλα καθαριζει απο την εταιρεια που εχει αναμεσα στα ποδια της.:D:
Mην είσαι τόσο σίγουρος ότι γενικά κάτι τέτοιες κολυμπάνε στο χρήμα. Τα λούσα και η σέλφι στην Χαβάη έχουν προσφερθεί από σπόνσορες, τους οποίους έχουν μέχρι τα 30 τους το πολύ! Μετά πέφτουν πείνες και το γυρίζουν στον Θεό και στα μοναστήρια :grin:

Δες το από τον εαυτό σου... ας υποθέσουμε ότι είχες λεφτά, πολλά λεφτά! Πόσα θα της έδινες δηλαδή εσύ ή πόσα θα ξόδευες για την πάρτη της? :grin: Πες ότι είχες 50 εκατομμύρια στην μπάντα, χοντρό πακέτο! Πόσα θα χάλαγες γι' αυτήν? :grin:
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
682
Κριτικές
4
Like
117
Πόντοι
6
Το ινσταγκραμ απεδειξε ακόμη μια φορά τι μαλακες είμαστε εμείς του αντρικού γένους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom