Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Πρωιν ξμπαρ ομορφες κοπελες και χωρος και σουου λεωφορος συγρου.σας προτεινο πριβε η χορο την μαρθα πολονεζα με μεγαλο στηθος και κολο θα σας ξετιναξει.
 

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Κινκη οπερα ανανεομενο συνβουλη επιλεξτε καθημερηνες να πατε αφου εχει πολλες κοπελες που θα ασχοληθουν μαζι σας περισοτερο αφου δεν εχει πολυ κοσμο και ειναι και φθηνοτερα 10 αρικακι ενω σκ 15 υπερβολικο κατεμε.υπαρχουν και εκτοτικα κουπονια.κοπελες καλες εκ ρωσιας ουκρανιας και ρουμανιας.επιλεχτε πριβε αφου εκει τα περισοτερα τα δινουν ολα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

bar0vios

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
244
Like
244
Πόντοι
21
Βαβυλον λεωφορος συγρου εχει καλες και καινουργιες αφιξεις εκ ουκρανιας ποτο δεκα χωρος δεκα πριβε πενηντα και εκατο γαμησι διαλεχτε και παρτε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Στην Βολτα μου στην αθηνα την προηγουμενη βδομαδα περασα απο το Golden. Απο τις 4-5 φορες που εχω παει μακραν η χειροτερη

Η σταρ Αντρια καβατζωμενη με ποτα με κατι παππουδες
μια Καταλινα που ειχα παρει αλλη φορα με φοβερους πλαστικους Βυζους, παλι καβατζωμενη με ποτα με εναν χοντρο
Απο εκει και περα το απολυτο χαος, πολυ μετριες κοπελες, καμια δε με τραβηξε ουτε για να εξαργυρωσω τα κουπονια του χορου
 

Gameas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Συνοδοιπόροι μήπως ξέρετε που χάθηκε μια Λίζα 24-26 ετών που δούλευε στο Άθενς;Φορούσε τακουνάρες τις οποίες
έπαιζε για πλάκα το μουνέτο.  :o :o Φοβερό βάδισμα.  :bigdick: Ξανθιά γύρω στο 1,70-1,75 με πολύ γλυκό πρόσωπο
αδυνατούλα, βυζί μίνι και κώλο σουπεργαμάτο.  :rockon: Τατουάζ στους γλουτούς 2 τον αριθμό
στην αρχή είχε ένα και μετά έκανε και άλλα. Αν υπάρχει πληροφόρηση,θα το εκτιμούσα.  :grin:
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Αληθεύει ότι επέστρεψε το ευάκι στο αθενς?!  :huh: :huh:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Νορα απο avatar πλεον στο Αλκατραζ . :rockon:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Στον πριβέ χορό δηλαδή η άλλη κάνει ολικό στριπτίζ; Έχει γαμήσει κανεις απο σας έτσι; Έχω χρόνια να πάω σε στριπτιτζάδικο και είχα πάρει τον απλό χορό, γι'αυτό ρωτάω.
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.357
Πόντοι
5.220
Το μελαχρινό πιπινάκι με τα μπόλικα χαριτωμένα τατουάζ  :erection:

Με έβαλες σε μπελάδες τώρα, πρέπει να γίνει εξακρίβωση και να δούμε αν επέστρεψε και η Βαλέρια μαζί της.
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Δίδυμο της αμαρτίας τύπε μου, αν και προτιμούσα την ευα, ήταν πιο θερμή μαζί μου, η βαλερια πιο κρυα, αλλα ντάξει γουστα ειναι αυτά.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Στην Βολτα μου στην αθηνα την προηγουμενη βδομαδα περασα απο το Golden. Απο τις 4-5 φορες που εχω παει μακραν η χειροτερη


Έπεσε το Γκόλντεν;
Η σταρ Αντρια καβατζωμενη με ποτα με κατι παππουδες
μια Καταλινα που ειχα παρει αλλη φορα με φοβερους πλαστικους Βυζους, παλι καβατζωμενη με ποτα με εναν χοντρο
Απο εκει και περα το απολυτο χαος, πολυ μετριες κοπελες, καμια δε με τραβηξε ουτε για να εξαργυρωσω τα κουπονια του χορου
 

I-COMING FOR YOU

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Στον πριβέ χορό δηλαδή η άλλη κάνει ολικό στριπτίζ; Έχει γαμήσει κανεις απο σας έτσι; Έχω χρόνια να πάω σε στριπτιτζάδικο και είχα πάρει τον απλό χορό, γι'αυτό ρωτάω.
ola μπορουν να γινουν
 

mellor

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2017
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Πάει και το Rasputin... Κλείνει και "μεταφέρεται" (λέει) στο Princess
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
   
 Πίκρα!! (έτσι θα τιτλοφορούσα την χθεσινοβραδυνή στριπτοτσαρκα)


Αν και στα πλαίσια της τάσης μου των τελευταίων εβδομάδων προς την εξερεύνηση και την αλλαγή παραστάσεων, σχεδίαζα μια εξερευνητική επίσκεψη στο dreams ή ίσως και στο διπλανό του babylon, μια ξαφνική κάψα για την ρουμανικής καταγωγής αγριογκόμενα Γκρέις, σαν αόρατος μαγνήτης έσπρωξε τα βήματα μου προς το FBI ...... δυστχώς.

''Δυστυχώς'' όχι μόνο επειδή η Γρεις απουσίαζε, όπως και η Ρουσλάνα (έτερη συμπαθής παρουσία), αλλά πολύ περισσότερο λόγω του γενικότερου κλίματος του μαγαζιού χθες το βράδυ.

Θα ξεκινήσω με το μοναδικό θετικό, ότι η είσοδος ήταν στα 10 ευρώ (αντί των 15 που συνιθιζόταν παλιότερα) . Επίσης στα θετικά και το γεγονός ότι το ρόστερ από άποψη εμφάνισης - και μόνο - εκείνων που το απάρτιζαν, ήταν ικανοποιητικό.


Το μαγαζί άδειο, με χορούς στο στύλο σε πολύ αραία διαστήματα, και γενικά μια μίζερη / βαρετή / καταθλιπτική ατμόσφαιρα.

Πήρα 4 χορούς απλούς των 10 ευρώ, από τους οποίους μόνη διασωθείσασα θα χαρακτήριζα μια Βικτώρια (κάθε μαγαζί και μια Βικτώρια :P :P  ) που  κυρίως λόγω την πολύ θετικής αύρας της - αλλά και ότι γούσταρα τον σωματότυπό της -  κάπως αντιστάθμισε την μικρή διάρκεια του χορού...
Από τις υπόλοιπες, δεν θυμάμαι ονόματα, αν και εμφανησιακά ήταν όλες μια χαρά και ως συμπεριφορά θα έλεγα κόσμιες, όσον αφορα τη διάρκεια των χορών ήταν από κάτω του μετρίου έως τραγικές.

Και εδώ μπαίνει το εύλογο νομίζω ερώτημα όσον αφορά την πολιτική των κοριτσιών και του μαγαζιού.
Βλέπεις το μαγαζί σου άδειο Σαββατόβραδο 12.30 - 1.30 Τι Κάνεις;
Κατά τη γνώμη μου, το πρώτο που κάνεις είναι να παρατείνεις όσο το δυνατόν περισσότερο τη διάρκεια των χορών, ώστε να δώσεις κίνητρο στους λιγοστούς πελάτες να παραμείνουν μέσα και να μη φύγουν και δείχνει το μαγαζί σου άδειο..

Αντ αυτού, η διάρκεια των 10ευρων χθεσινοβραδινών χορών, ήταν από ίση (στην καλύτερη περίπτωση) έως και πολύ μικρότερη από τους 5ευρους χορούς του golden.
Αυτό σε συνδιασμό με την υποτονική ατμόσφαιρα, συνέθεταν μια καταθλιπτική βραδιά...

(κρίμα, καθώς  έχω ακόμα νωπές  μνήμες από παλιότερες πολύ κεφάτες και ζωντανές βραδιες στο fbi και από απόλυτα ικανοποιητικής διάρκειας χορούς από θεικά πλάσματα όπως η κάπως παλιότερη Μέλανι - ή αξιοπρεπέστατους και επαγγελοματικούς από γκομενάρες όπως η και μέχρι πιο πρόσφατες εποχές παρούσα - Γκρέις. )
 

mellor

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2017
Μηνύματα
14
Like
22
Πόντοι
0
Ένα στον Αλιμο που αν καταλαβα καλα θα ανοιξει παλι τωρα. Του ιδιου αφεντικου ειναι παντως σιγουρα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom