Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Tο PRIVE πρέπει να κατέβει στα 35 με 40 ευρώ ας είμαστε λογικοί όπως και οι εισόδοι - ποτά των μαγαζιών είναι αδιανόητο να υπάρχουν ακόμα μαγάζια με 15 ευρώ είσοδο 10 ευρώ εισόδο με ποτό με στόχο να πάει στα 5 όπως στην Βουλγαρία
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
χθες παρασκευη βγηκα μονος και πηγα πρωτα λιντο. τι ειναι ολοι αυτοι εξω απο το μαγαζι;;; πρεπει να ειχε 15 νταβατζηδες απ`εξω....

ελαχιστες με πλησιασαν, τις εδιωξα και την κοπανισα σε 45 λεπτα για κινκυ.

εκει ελαβα το 3το συνεχομενο ποτο ξεπετα στο μαγαζι του τελευταιου διαστηματος. μια ελενα με πιεζε να της παρω ποτο των 60 καθως εγω πηγαινα για κατουρημα. βαζω κοκκινο στο μαγαζι. να μου λειπει.

δεν εχω δει ουτε μια της προκοπης εκει μεσα.

μετα πηγα αλκα, βρηκα μια ρουμουνα, η μονα, παντα με μποτες, αλλα εκανε καλους χωρους και την τιμησα με τεσσερις. οχι η πιο ομορφη αλλα τουλαχιστον σεβεται τον πελατη.

αυτα προς ενημερωση!!!
 

GUS13

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
358
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χθες παρασκευη βγηκα μονος και πηγα πρωτα λιντο. τι ειναι ολοι αυτοι εξω απο το μαγαζι;;; πρεπει να ειχε 15 νταβατζηδες απ`εξω....

ελαχιστες με πλησιασαν, τις εδιωξα και την κοπανισα σε 45 λεπτα για κινκυ.

εκει ελαβα το 3το συνεχομενο ποτο ξεπετα στο μαγαζι του τελευταιου διαστηματος. μια ελενα με πιεζε να της παρω ποτο των 60 καθως εγω πηγαινα για κατουρημα. βαζω κοκκινο στο μαγαζι. να μου λειπει.

δεν εχω δει ουτε μια της προκοπης εκει μεσα.

μετα πηγα αλκα, βρηκα μια ρουμουνα, η μονα, παντα με μποτες, αλλα εκανε καλους χωρους και την τιμησα με τεσσερις. οχι η πιο ομορφη αλλα τουλαχιστον σεβεται τον πελατη.

αυτα προς ενημερωση!!!






να πατε μουσες περνατε καλα... :tits: :tits:
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
χθες παρασκευη βγηκα μονος και πηγα πρωτα λιντο. τι ειναι ολοι αυτοι εξω απο το μαγαζι;;; πρεπει να ειχε 15 νταβατζηδες απ`εξω....

ελαχιστες με πλησιασαν, τις εδιωξα και την κοπανισα σε 45 λεπτα για κινκυ.

εκει ελαβα το 3το συνεχομενο ποτο ξεπετα στο μαγαζι του τελευταιου διαστηματος. μια ελενα με πιεζε να της παρω ποτο των 60 καθως εγω πηγαινα για κατουρημα. βαζω κοκκινο στο μαγαζι. να μου λειπει.

δεν εχω δει ουτε μια της προκοπης εκει μεσα.

μετα πηγα αλκα, βρηκα μια ρουμουνα, η μονα, παντα με μποτες, αλλα εκανε καλους χωρους και την τιμησα με τεσσερις. οχι η πιο ομορφη αλλα τουλαχιστον σεβεται τον πελατη.

αυτα προς ενημερωση!!!
Κινκυ κατι εχει ρε παιχτη νομιζω η' οχι? Ειχε κοσμο?

Αλκα ηταν στο μπαρ το ξανθο?
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Κινκυ κατι εχει ρε παιχτη νομιζω η' οχι? Ειχε κοσμο?

Το kinky μαλακιζεται γενικώς , φέρνουν τους τουρίστες απο τα ξενοδοχεια τα λαγωνικα και τους μαδάνε! Σας το εχω πει.
Χέστηκε το αφεντικο για ποιοτητα. Εξάλλου οι τουρίστες ειναι και πατσαβουρηδες. Την ποιο καλη μπάζα τα κοριτσια την κάνουν στα πριβε με ζευγάρια ! Τις περισσότερες φορές κάνουν λεσβιακό με την γυναικα , ο ανδρας κοιταει τραβάει μαλακία και στο τέλος πληρώνει διπλά και μαλάκας και γδαρμένος. ;) ;)
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Ειδα στις ειδησεις πριν λιγο οτι εβαλαν μπομπα σε νυκτερινο κεντρο στην καλλιθεα!
Απο τα πλανα μου φανηκε πως ηταν το "Μουσσες" το στριπτιζαδικο :think:
Κατι αγαλματιδια δεν ειχε στην εισοδο?
Καποια καλα παιδια φαινεται ειπαν να αλλαξουν τη διαρυθμιση του και να το κανουν "καλοκαιρινο" με την εισοδο του καλοκαιριου :grin:...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Πέρασμα απ' το Κίνκυ.

Είσοδος 10Ε (καθημερινή). Κόσμος λίγος. Κάποια sex shows. Τα υπόλοιπα τα γνωστά.

Πρόχειρο ρόστερ: η Γκαμπριέλα, η Σάντρα, η Λόλα, η Μαριάννα, η Νικόλ, η Νατάσα-Tζίνα, η Ντενίζ, η Ρομπέρτα-Ρόμπερτ και μερικές άλλες.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Πέρασμα απ' το Κίνκυ.

Είσοδος 10Ε (καθημερινή). Κόσμος λίγος. Κάποια sex shows. Τα υπόλοιπα τα γνωστά.

Πρόχειρο ρόστερ: η Γκαμπριέλα, η Σάντρα, η Λόλα, η Μαριάννα, η Νικόλ, η Νατάσα-Tζίνα, η Ντενίζ, η Ρομπέρτα-Ρόμπερτ και μερικές άλλες.
Διαθεση για μπριζολα απο καποια? Πριβε πηρες η' μπα?
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
χθες παρασκευη βγηκα μονος και πηγα πρωτα λιντο. τι ειναι ολοι αυτοι εξω απο το μαγαζι;;; πρεπει να ειχε 15 νταβατζηδες απ`εξω....

ελαχιστες με πλησιασαν, τις εδιωξα και την κοπανισα σε 45 λεπτα για κινκυ.

εκει ελαβα το 3το συνεχομενο ποτο ξεπετα στο μαγαζι του τελευταιου διαστηματος. μια ελενα με πιεζε να της παρω ποτο των 60 καθως εγω πηγαινα για κατουρημα. βαζω κοκκινο στο μαγαζι. να μου λειπει.

δεν εχω δει ουτε μια της προκοπης εκει μεσα.

μετα πηγα αλκα, βρηκα μια ρουμουνα, η μονα, παντα με μποτες, αλλα εκανε καλους χωρους και την τιμησα με τεσσερις. οχι η πιο ομορφη αλλα τουλαχιστον σεβεται τον πελατη.

αυτα προς ενημερωση!!!

Η Μόνα που λες είναι γαλανομάτα και έχει λίγο στραβά δόντια?
Αν λέμε την ίδια σαν κορμί είναι φωτιά..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Η Μόνα που λες είναι γαλανομάτα και έχει λίγο στραβά δόντια?
Αν λέμε την ίδια σαν κορμί είναι φωτιά..

Έχει καστανά μακριά μαλλιά και πρέπει να τριανταρίζει. Το χαρακτηριστικό της γνώρισμα είναι ότι σχεδόν πάντα φοράει άσπρες κίνκυ μπότες ως ψηλά στο γόνατο. Στο πρόσωπο μοιάζει κάπως στην παλιά Σιμόνα απ' το Lido.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Μου είπε η Βανέσσα Best(Pitchu στο facebook)ότι δουλεύει σήμερα στο Lido...αξίζει να πάω ή μπα?
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Σκεφτομαι μηπως παιξει καμια βραδινη εξοδος.. Εχει καποιος να προτεινει καποιο μαγαζι για μπριζολα?  :huh:
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
η βανεσσα ειναι ακριβη γκομενα.....ειναι και 2 μετρα κοριτσι :2funny: :2funny: :2funny:
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
Αμα βγαλουν τα τακουνια ολες κοντες ειναι :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom