Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Λόγω ύπαρξης "προσώπου" έκανα αποχή από το σπορ για μερικούς μήνες. Πώς είναι η κίνηση στα low-cost μαγαζιά (Mousses, Rasputin, Moulin Blue);

Οι Μούσσες Κυριακή-Δευτερα έχουν προσφορά 5 ευρώ τον απλό χορό..από κοπέλες έχει γίνει μια μίνι-ανανέωση, με τις καινούριες να είναι ψιλο-μέτριες κατά την γνώμη μου, είχα επιχειρήσει να γράψω ρόστερ στο αντίστοιχό thread πριν κανα 2-βδόμαδο...

Rasputin, πάνω-κάτω οι κλασσικές από άποψη ρόστερ, όσες φορές έχω πάει τελευταία δεν έχω δει την Ντέλια (αν σε ενδιαφέρει) υπάρχουν 2-3 καινούριες από τις οποίες η Έρρικα (μελαχρινάκι) είναι μια χαρά...έχω γράψει κ εκεί ρόστερ στο thread αν κ σε μεταγενέστερη επίσκεψη έχω την εντύπωση οτι υπήρχαν μερικές απουσίες..    

από άποψη κόσμου κ τα δύο την τελευταία φορά που πήγα μισο-γεμάτα ή μισο-άδεια ανάλογα πως βλέπεις το ποτήρι...

για το Moulin Bleu δεν έχω άποψη αλλά νομίζω υπάρχουν άλλοι αρμόδιοι στο thread για να ενημερώσουν αν το δουν...
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
5 ευρώ απλός χορός πόση ώρα όμως?? αν είναι 2 λεπτά δεν αξίζει τον κόπο :cum:

Οι Μούσσες Κυριακή-Δευτερα έχουν προσφορά 5 ευρώ τον απλό χορό..από κοπέλες έχει γίνει μια μίνι-ανανέωση, με τις καινούριες να είναι ψιλο-μέτριες κατά την γνώμη μου, είχα επιχειρήσει να γράψω ρόστερ στο αντίστοιχό thread πριν κανα 2-βδόμαδο...

Rasputin, πάνω-κάτω οι κλασσικές από άποψη ρόστερ, όσες φορές έχω πάει τελευταία δεν έχω δει την Ντέλια (αν σε ενδιαφέρει) υπάρχουν 2-3 καινούριες από τις οποίες η Έρρικα (μελαχρινάκι) είναι μια χαρά...έχω γράψει κ εκεί ρόστερ στο thread αν κ σε μεταγενέστερη επίσκεψη έχω την εντύπωση οτι υπήρχαν μερικές απουσίες..    

από άποψη κόσμου κ τα δύο την τελευταία φορά που πήγα μισο-γεμάτα ή μισο-άδεια ανάλογα πως βλέπεις το ποτήρι...

για το Moulin Bleu δεν έχω άποψη αλλά νομίζω υπάρχουν άλλοι αρμόδιοι στο thread για να ενημερώσουν αν το δουν...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Έχει ένα μήνα περίπου που έχει βάλει λουκέτο :priest:
Οι περισσότερες κοπέλες έχουν πάει στο star! ;) Απ'ότι μου είπανε πάντα...
Ναι εχουν παει ολες στο STAR,πηγα παλι εχθες,χαμος....!  :tits2:  :cum:Απλα αναρωτιεμαι γιατι εκλεισε το Ριτορνο αφου πηγαινα συνεχεια και ειχε κινηση και πολυ τζογο :o :think:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Φυσικά και πήγανε στο σταρ αφού του ίδιου ιδιοκτήτη είναι.
Μου έκανε εντύπωση που έκλεισε πάντως γιατί αυτός ο παπάρας νόμιζε πριν 2-3 χρόνια ότι
είναι ο Φλίντ και θα κάνει 5-10 μαγαζιά στην αθήνα, θα τους κλείσει όλους και τέτοια  :headbang:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Φυσικά και πήγανε στο σταρ αφού του ίδιου ιδιοκτήτη είναι.
Μου έκανε εντύπωση που έκλεισε πάντως γιατί αυτός ο παπάρας νόμιζε πριν 2-3 χρόνια ότι
είναι ο Φλίντ και θα κάνει 5-10 μαγαζιά στην αθήνα, θα τους κλείσει όλους και τέτοια  :headbang:

Αν δεν κάνω λάθος δεν είναι το ίδιου ιδιοκτήτη...Πάει καιρός που διαχειρίζεται άλλος το star...Νομίζω πως η γυναίκα του αφεντικού είναι αυτή που είναι στο μπαρ! ;)
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
5 ευρώ απλός χορός πόση ώρα όμως?? αν είναι 2 λεπτά δεν αξίζει τον κόπο :cum:

Mαν δεν το έχω τιμήσει ακόμα κάποια από τις δυο συγκεκριμένες μέρες...είναι στα προσεχώς..πάντως τις υπόλοιπες μέρες η διάρκεια του χορού είναι μια χαρά κ μάλλον παραπάνω από άλλα μαγαζιά...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Mαν δεν το έχω τιμήσει ακόμα κάποια από τις δυο συγκεκριμένες μέρες...είναι στα προσεχώς..πάντως τις υπόλοιπες μέρες η διάρκεια του χορού είναι μια χαρά κ μάλλον παραπάνω από άλλα μαγαζιά...




Και στο πεντάευρω καλός είναι ο χορός...Το είχα επισκεφτεί Κυριακή πριν την 25 Μαρτίου και πήρα δύο χορούς...Έμεινα αρκετά ικανοποιημένος.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Επρεπε να υπάρχει αποπληθωρισμός επιτέλους.. :'(
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Επισκεψεις.αποψε...

Αλκα,. Μακρυα. Πολυ κοροιδια

Πηρα χορους με ξενια .  Ολο το τιι ερωτευσιμος εισαι, κλπ..... πουτανα πρωτου βαθμου. Υποσχεσειεις χωρις αντικκρυσμα.  ΠΟΥΛΑΕΙ το ψεμα.

ΟΙ περισσοτερες σκετη αρπαχτη. Πολυωπιεση να πασ στο πριβε και χωρισ υπηρεσιες. Τεπευοταια φορα παταω....

ΚΙΝΚΥ. ΟΛΟ.σαχλαμαρες κ.ξεπετες. πολλεςψπατσαβουρες.

Καλυτερο το λλιντο τουλαχιστον εκει βρισκεισ και βφμ...ΑΥΤΑ. γραφω απο σμαρτ φον. ΟΛΟ λαθη.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ το νοημα..


 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Επισκεψεις.αποψε...

Αλκα,. Μακρυα. Πολυ κοροιδια

Πηρα χορους με ξενια .  Ολο το τιι ερωτευσιμος εισαι, κλπ..... πουτανα πρωτου βαθμου. Υποσχεσειεις χωρις αντικκρυσμα.  ΠΟΥΛΑΕΙ το ψεμα.

ΟΙ περισσοτερες σκετη αρπαχτη. Πολυωπιεση να πασ στο πριβε και χωρισ υπηρεσιες. Τεπευοταια φορα παταω....

ΚΙΝΚΥ. ΟΛΟ.σαχλαμαρες κ.ξεπετες. πολλεςψπατσαβουρες.

Καλυτερο το λλιντο τουλαχιστον εκει βρισκεισ και βφμ...ΑΥΤΑ. γραφω απο σμαρτ φον. ΟΛΟ λαθη.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ το νοημα..
φιλε οταν μπορεισ πες 2 πραγματα παραπανω γτ ετοιμαζω κι εγω εξορμησεις την επομενη βδομαδα.. εμφανισιακο επιπεδο- σοου- προσεγγιση.. αν δεν σ κανει κοπο γραψε κ καμια κριτικη
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Επισκεψεις.αποψε...

Αλκα,. Μακρυα. Πολυ κοροιδια

Πηρα χορους με ξενια .  Ολο το τιι ερωτευσιμος εισαι, κλπ..... πουτανα πρωτου βαθμου. Υποσχεσειεις χωρις αντικκρυσμα.  ΠΟΥΛΑΕΙ το ψεμα.

ΟΙ περισσοτερες σκετη αρπαχτη. Πολυωπιεση να πασ στο πριβε και χωρισ υπηρεσιες. Τεπευοταια φορα παταω....

ΚΙΝΚΥ. ΟΛΟ.σαχλαμαρες κ.ξεπετες. πολλεςψπατσαβουρες.

Καλυτερο το λλιντο τουλαχιστον εκει βρισκεισ και βφμ...ΑΥΤΑ. γραφω απο σμαρτ φον. ΟΛΟ λαθη.

ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ το νοημα..
:think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom