Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

asus09

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Φεβ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
10
Like
664
Πόντοι
2.357
Βαριεμαι αδερφε.
Θα παω για ενα ποτακι οχι τπτ ιδιαιτερο ετσι για να μην κατσω μεσα Σαββατιατικα :)

και για που σκέφτεσαι? εγώ ετοιμάζομαι ήδη.. βαρέθηκα μέσα..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Κανενα προβλημα. Μολις ξυπνησα. Ειπα να παω για ενα ποτο και γυρισα στις 6 παλιιι....
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6

Για 6 ωρες που ημουν εκει οχι πολλα.

Απο τις 12 και μεχρι και τις 3 χαλασα 100 ευρο.
Απο τις 3 ως 5 και κατι μονο 24 (2 ποτα) και εκατσε η τυπισα 2 ωρες με το ρολοι.
Μετα την πηρανε πανω και τις τα ψαλανε για τα καλα. Μεχρι που ηρθε και μου ειπε οτι δεν της επιτρεπουνε να κατσει στο τραπεζι μου γιατι εκαστε 2 ωρες με μονο 2 ποτα.
Παντως αμα δεν την μαζευανε μεχρι το κλεισιμο εκει θα ημουν :2funny: :2funny: :2funny:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
με τους αγαπουληδες & τα ζευγαρακια πηγες ρε???

Τι να κανω ρε πλεσουρα...

Για ενα ποτο ειπα θα παω και τελικα εκατσα αργα.
Το καλο ειναι οτι η τυπισα με τα 2 ποτα εκατσε ενα 2ωρο γεματο. 18 χρονων και δουλευει κανα μηνα στο μαγαζι.

Απλα επειδη καρτες δεν εβλεπε να κανει ετσι και αλλιως εκατσε μαζι μου μιας και περναγε καλα.

Αλλα μου το προγκιξανε το κοριτσι τα λαμογια οι σερβιτοροι :):):):)

Οχι τιποτα ιδιαιτερο απο σωμα αλλα πολυ καυλιαρα και δραστηρια μιλαμε ουτε τσιγαρο δεν εκανα για 2 ωρες κοντεψα να το κοψω !!!

Ερχετε μετα και ενας σερβιτορος και μου λεει ρε μαλακ μας χαλας το μαγαζι. Βλεπουνε οι αλλοι να τις κρατας 2 ωρες εδω περα στο τζαμπα και περιμενουν οτι ολλες το ιδιο θα κανουν. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποιο πριν ειχε ερθει η Γκρεις. Μου λεει να παρω ποτο?
ΟΧΙ αμα να το πληρωσω εγω.
Παει στο μπαρ περνει ενα Μαρτινι και καθεται κανα μισαωρο.
Φευγει και ξανα ερχεται μετα απο λιγο με αλλο ενα.

Μιλαμε χτες ηταν η μερα του τζαμπατζηηηηη  :grin: :grin: :grin:

Ο λογος που καθοταν μαζι μου ειναι οτι δεν γουσταρει τους Αλβανους και το μαγαζι ειχε μπολικους χθες. Με ξερει απο παλια. Και επισης οτι μιλαω Αγγλικα οποτε λεγαμε και καμια μαλακια ποιο ανετα.

Το αλλο το πιπινι γουσταρε αγριαδες και γενικα ειχε ξεχασει οτι δουλευε στο μαγαζι και νομιζε οτι φασωνοτανε με καναν τυπο στην πλατεια.
Τα Αγγλικα βοηθανε τα μαλα στο συγκεκριμενο μαγαζι μιας και οι περισσοτερες ουτε πουτο ή χουρο δεν ξερουν να πουνε στα Ελληνικα.
 

Επισκέπτης
Ποιο πριν ειχε ερθει η Γκρεις.
Ο λογος που καθοταν μαζι μου ειναι οτι δεν γουσταρει τους Αλβανους και το μαγαζι ειχε μπολικους χθες. Με ξερει απο παλια. Και επισης οτι μιλαω Αγγλικα οποτε λεγαμε και καμια μαλακια ποιο ανετα.

τελικά είσαι μαλάκας...ε φανταστικέ μου μάζντα3456?

*αμφιβάλλω αν έχεις πηδήξει και την γκρέις...(300€, 250€, 150€ και πλέον 100€ + μια μυτιά...η ιστορία της..)!

:2funny:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
τελικά είσαι μαλάκας...ε φανταστικέ μου μάζντα3456?

*αμφιβάλλω αν έχεις πηδήξει και την γκρέις...(300€, 250€, 150€ και πλέον 100€ + μια μυτιά...η ιστορία της..)!

:2funny:

Που σε ρε Πρίγκιψ ?

100 ειναι πλεον (για μυτια δεν γνωριζω)  :2funny: :2funny:

Δεν γαμαω εγω ρε Μακ ειπαμε... Αγαπουληςν :grin: :grin: :grin: :grin:


 

Επισκέπτης
Που σε ρε Πρίγκιψ ?

100 ειναι πλεον (για μυτια δεν γνωριζω)  :2funny: :2funny:

Δεν γαμαω εγω ρε Μακ ειπαμε... Αγαπουληςν :grin: :grin: :grin: :grin:

παντού είμαι, πάντα...

100€ είναι πολύ καιρό...αλλά δεν πάνε καλά οι δουλειές...κ κάθεται κ μιλάει με διάφορους μάζντα... :-*

όταν τα λέγαμε εμείς αυτά...εσύ ακόμη πλήρωνες...οπότε λέγε τα στον nikolaki... :grin:
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
παντού είμαι, πάντα...

100€ είναι πολύ καιρό...αλλά δεν πάνε καλά οι δουλειές...κ κάθεται κ μιλάει με διάφορους μάζντα... :-*

όταν τα λέγαμε εμείς αυτά...εσύ ακόμη πλήρωνες...οπότε λέγε τα στον nikolaki... :grin:

Ρε παπαρα το ξερω οτι γνωριζεις πολυ καλητερα απο εμενα τι παιζει.
Δεν το παιζω φωστηρας.

Αφου το ξερεις οτι και δημοσια σε εχω παραδεχτει για τις εμπεριστατομενες γνωσεις σου επανω στην σωληνοβιομηχανια  :2funny: :2funny: :2funny:

Με εχεις βρει νεο και μου την λες ρε κερατα :)

Ελειπε χθες και η σιγουρη πιπα του μαγαζιου. Μαλον απαγορευουνε τις πιπες Σαββατιατικα  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom