Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
αφου το ξενο ειναι παντα και το πιο γλυκο
μεσογειακη ομορφια και εστι τα εχω ακουσει και εγω σε ολλανδια αγγλια και καναδα
η αληθεια βεβαια παντα βρισκετε καπου στη μεση

Ναι συγκρινε τη μεσογειακη ομορφια,Ελληνιδες vs ιταλιδες και πες μου τη διαφορα...........

Μην ακουτε μαλακιες του τυπου <<οι Ελληνιδες ειναι οι πιο ωραιες του κοσμου>>.











 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Δεν διαφερεις απο τον μεσο μεγαλο-μαλακα Ελληνα..Λεω 5 ζουμερα πραγματα και αντι να πεις ευχαριστω που καποιος προσπαθησε να σε ξεστραβωσει, κανεις και διαλογο με υφακι!...Εξ'αιτιας ιδιων πανηλιθιων η καθε Ρουμανο-τσιγγαννα εχει παρει σπιτι και αμαξι στην χωρα της..!!

Προσφατα γυρισε μονιμως στην χωρα της μια τρυπερ..Την τελευταια ημερα του good bye party, μου ειπε ακριβως τα εξης "εσεις οι Ελληνες ειστε πολυ μαλακες..Πληρωνεται ποτα και μετα 50 ευρω για μια μαλακια..Στην χωρα μου μας γαμανε ΤΖΑΜΠΑ..Απλα επειδη γουσταρουν να μας γαμισουν..!!"

Πινκ..Μπας και καταλαβες τι αντρες ειχε στο νου της η κυρια ? ( ακαδημαικη ειναι η ερωτηση..Εσυ να ακους το another brick in the wall..Σε "ντυνει" απολυτα..!!)

Αυτα..

Ειπαμε εμεις θα παμε να πλυνουμε κανα πιατο !

Εγω προσωπικα σε δικαιολογω γιατι δεν γνωριζεις τον απεναντι σου. Ωστοσο στα φορουμ ολοι κρινονται απο τα γραφομενα τους !
Και τελος παντων Εγω λεω οτι λες μαλακιες εσυ περι 50 ευρω κι εσυ  λες οτι ειμαι μαλακας εγω ετσι γενικα και αοριστα σαν τις πληροφοριες σου ενα πραγμα :cheesy:.. 

Νομιζω οτι αν ενας τριτος διαβασει θα καταλαβει την υπερβολη του πραγματος! Αν ψαξει και λιγο παραπανω το θεμα και τα νικς θα καταλαβει επισης το ποιος λεει μαλακιες γενικα σαν συνολο πληροφοριων εδω μεσα και ποιος οχι.

Και επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχεια... ασε με στα πιατα μου :rockon: :rockon: :rockon:









 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Προσφατα γυρισε μονιμως στην χωρα της μια τρυπερ..Την τελευταια ημερα του good bye party, μου ειπε ακριβως τα εξης "εσεις οι Ελληνες ειστε πολυ μαλακες..Πληρωνεται ποτα και μετα 50 ευρω για μια μαλακια..Στην χωρα μου μας γαμανε ΤΖΑΜΠΑ..Απλα επειδη γουσταρουν να μας γαμισουν..!!"

τι μου λες.

και μένα μια τρύπερ που έφυγε και ξαναγύρισε μου είχε πει:
εγώ δεν ξαναγυρίζω.
είστε πολύ μαλάκες εδώ στην Ελλάδα
το μυαλό σας στο πουλί σας είναι συνέχεια.
Ηρθε, γκαστρώθηκε και γω ακόμα λέω:
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΟΙ ΣΤΡΙΠΕΡΣ ΟΙ ΑΜΟΡΦΩΤΕΣ.

Υ.Γ.
ακου γύρισε μονίμως στη χώρα της.
ααααααααααααααααααααααααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ασε με στα πιατα μου :rockon: :rockon: :rockon:

στα πιάτα στα πιάτα αστείε τύπε φτωχομπινέ.
αααααααααααααχχχααχχαχαχαχαχαχα

Υ.Γ.
πάνε πάρε καμμιά μπέμπα πας και γαμήσεις ρε ξυπόλητε.
αααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχχαχα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
βρε συ Pink_floyd, το να μην ξερεις λεγεται άγνοια..

το να μην ξερεις κατι και να εισαι και αντιρησίας μαθησεως πώς λεγεται ??
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
βρε συ Pink_floyd, το να μην ξερεις λεγεται άγνοια..

το να μην ξερεις κατι και να εισαι και αντιρησίας μαθησεως πώς λεγεται ??

Ναι αλλά μπορεί να μην είναι τόσο ωραίος όσο ο personas που γαμάει τις τρύπες τσάμπα!  :uglystupid:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εχει ξεσκιστει στις μεταγραφες λεμε η ενυ..
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
Ναι συγκρινε τη μεσογειακη ομορφια,Ελληνιδες vs ιταλιδες και πες μου τη διαφορα...........

να σου απαντησω, Ιταλια δεν εχω παει, η τηλεοραση δεν αποτελει αντικειμενικο κριτηριο μια κ οι Ιταλοι ειναι πολυ μπροστα στο τι ζηταει ο μεσος αντρας τηλεθεατης, χαρακτηριστκο παραδειγμα οτι συμπαρουσιαστρια στην "αθλητικη κυριακη" του ΡΑΙ1 ηταν η Magda Gomes με φουστα-ζωνη. Ωστοσο καθε καλοκαιρι στα Χανια βλεπω Ιταλιδες κ αν κ ειναι σνομπαριες κ αν δε μιλας Ιταλικα υπαρχει ενα θεμα, εχω γνωρισει κανα 2, η μια ηταν πιτσιρικα κοντα στα 20 κ η αλλη κοντα στα 35. Οι περισσοτερες απο αυτες που εχω δει (σε ηλικιες απο 20-30 γινεται η συγκριση) εχουν μεγαλυτερη λεκανη κ μεγαλυτερο στηθος, αν αυτο ειναι που ζητας ναι τοτε οι Ιταλιδες ειναι καλυτερες, σε προσωπο ειναι πιο δυτικες απο τις Ελληνιδες, αλλα δεν εχουν κ καμια σχεση με τις μογγολες ή τις μογγολο-σκανδιναβες (οι σκανδιναβες ειναι αλλη κατηγορια κ μην μπερδευετει κανενας).
Προσωπικα προτιμω τις Ελλνιδες απο τις Ιταλιδες. Και τις γερμανιδες (τις μελαχρινες γερμανιδες, οχι τις μογγολες).


Τωρα αν ερθει μια γκομενα κ σου πει οτι οι Ιταλοι ειναι πολλα επιπεδα ανωτεροι απο τους Ελληνες, οπως λες εσυ για τις Ιταλιδες τι θα της απαντησεις?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
να σου απαντησω, Ιταλια δεν εχω παει, η τηλεοραση δεν αποτελει αντικειμενικο κριτηριο μια κ οι Ιταλοι ειναι πολυ μπροστα στο τι ζηταει ο μεσος αντρας τηλεθεατης, χαρακτηριστκο παραδειγμα οτι συμπαρουσιαστρια στην "αθλητικη κυριακη" του ΡΑΙ1 ηταν η Magda Gomes με φουστα-ζωνη. Ωστοσο καθε καλοκαιρι στα Χανια βλεπω Ιταλιδες κ αν κ ειναι σνομπαριες κ αν δε μιλας Ιταλικα υπαρχει ενα θεμα, εχω γνωρισει κανα 2, η μια ηταν πιτσιρικα κοντα στα 20 κ η αλλη κοντα στα 35. Οι περισσοτερες απο αυτες που εχω δει (σε ηλικιες απο 20-30 γινεται η συγκριση) εχουν μεγαλυτερη λεκανη κ μεγαλυτερο στηθος, αν αυτο ειναι που ζητας ναι τοτε οι Ιταλιδες ειναι καλυτερες, σε προσωπο ειναι πιο δυτικες απο τις Ελληνιδες, αλλα δεν εχουν κ καμια σχεση με τις μογγολες ή τις μογγολο-σκανδιναβες (οι σκανδιναβες ειναι αλλη κατηγορια κ μην μπερδευετει κανενας).
Προσωπικα προτιμω τις Ελλνιδες απο τις Ιταλιδες. Και τις γερμανιδες (τις μελαχρινες γερμανιδες, οχι τις μογγολες).


Τωρα αν ερθει μια γκομενα κ σου πει οτι οι Ιταλοι ειναι πολλα επιπεδα ανωτεροι απο τους Ελληνες, οπως λες εσυ για τις Ιταλιδες τι θα της απαντησεις?

Εγώ αύριο  θα πάω  εκκλησία .
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
στα πιάτα στα πιάτα αστείε τύπε φτωχομπινέ.
αααααααααααααχχχααχχαχαχαχαχαχα

Υ.Γ.
πάνε πάρε καμμιά μπέμπα πας και γαμήσεις ρε ξυπόλητε.
αααααααααααααααχχααχαχαχαχαχαχαχχαχα

Μη σου φυγει καμια μασελα απο τα πολλα γελια μωρη παλιο φραγκο-κοτα με σημα το αστερι..

Παντως εριξα ενα ωραιοτατο ακυρο στο κοκκαλο που με ειχε πιασει καποια στιγμη να τρυπησω και αυτο αφου πηρα το εργαλειο(ασχετο αν δεν το ηξερε)!

Δηλαδη ωρες ωρες αηδιαζω με το γουστο μου :headbang: :headbang:. Ολο ακυρα ριχνω τον εχω πολυ ψηλα τον αμανε :jerking:!!!
Το αλλο το μιλφοσχιστοματικο το εριξα σε βαθια καταθλιψη την προηγουμενη εβδομαδα.. αυτη τη φορα ουτε γεια ουτε κουβεντα ουτε μια ματια!!! ρε ουξ απο δω μπαζα..

Δεν ξερω ρε παιδια βλεπω οτι επιμενουν κι αλλοι και οχι μονο ο κινητοτελεφωνος.. δηλαδη αν παω πχ στο dd η στο Ανατολη η στο Λιντο γαμαω με 100 ευρω μια ωρα στριπερακι?
Οποιο θελουμε ? Επιμενω οτι ειναι υπερβολικο.. Δεν το χωραει το μυαλο μου για ενα 50/100ρικο να γαμιεται μια ωρα καποια με τη νοοτροπια που ολοι ξερουμε οτι εχουν.. αν γινεται δεν μπορει να γινεται σε καλα μαγαζια και απο τοπ κομματια.


Τελος παντων αντε να παρω κανα φιλαρακι να κανουμε μια γυρα να το εξακριβωσουμε και αυτο. Προς ποια περιοχη λοιπον να αρχισω.. λεωφορο ? παραλιακα ? βορεια ? κεντρο ?

Ο Μακ ελεγε για 250 καποτε... ποιο ρεαλιστικο μου φαινοταν εκεινο το νουμερο

 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Φλόυντ αγορίνα για να μη συγχύζεσαι και να μην ξοδεύεσαι αδίκως από την άλλη. Τα πράγματα έχουν ως εξής και το έχω ξαναγράψει. ΟΛΟΙ που μιλάνε για φτηνό κοκό τώρα εν έτει 2010 (που ισχύει σε αρκετές περιπτώσεις αρκεί να σε ψιλογουστάρει και η κοπέλα) πριν από μερικά χρόνια (όπως όλοι μας) τρώγανε αρκετά γκαφρά στα ιδρύματα με σκοπό τα ανωτέρω ή κάτι άλλο. Όταν το λάθος και το πάθος γίνεται επανάληψη ο άνθρωπος συνήθως διορθώνεται, αντιλαμβάνεται και το ''παίρνει αλλιώς''. Αυτό δεν αποτελεί ούτε μαγκιά, ούτε επιλογή, ούτε κάτι πρωτότυπο. Είναι μία φυσική πορεία. Όπως έχει ξαναγραφτεί..Το Strip ειναι ακριβο αθλημα και χρειαζεται εγκρατεια η οποια αποκτιεται μονο  με την τριβη δυστυχως...Εκτός αν κάποιος έχει φιλαράκια-''δασκάλους'' που βγαίνουν χρόνια στα μαγαζιά αυτά ή γνωστούς-γνωστές στο χώρο οπότε το πράγμα αλλάζει.. Όπως και να έχει η ιστορία με τα θρεντ εδώ μέσα έχει καταντήσει μαλακία, παλιότερα γυρίζαμε από κάνα κωλόμπαρο και χαζεύαμε να δούμε καμιά πληροφορία, κανένα καλαμπούρι ενώ τώρα βλέπουμε σελίδες επί σελίδων με υπονοούμενα, χωσίματα, 'μεντορισμούς' για χαβαλέ ή όχι κ.λπ. Άντε γεια!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μη σου φυγει καμια μασελα απο τα πολλα γελια μωρη παλιο φραγκο-κοτα με σημα το αστερι..

Παντως εριξα ενα ωραιοτατο ακυρο στο κοκκαλο που με ειχε πιασει καποια στιγμη να τρυπησω και αυτο αφου πηρα το εργαλειο(ασχετο αν δεν το ηξερε)!

Δηλαδη ωρες ωρες αηδιαζω με το γουστο μου :headbang: :headbang:. Ολο ακυρα ριχνω τον εχω πολυ ψηλα τον αμανε :jerking:!!!
Το αλλο το μιλφοσχιστοματικο το εριξα σε βαθια καταθλιψη την προηγουμενη εβδομαδα.. αυτη τη φορα ουτε γεια ουτε κουβεντα ουτε μια ματια!!! ρε ουξ απο δω μπαζα..

Δεν ξερω ρε παιδια βλεπω οτι επιμενουν κι αλλοι και οχι μονο ο κινητοτελεφωνος.. δηλαδη αν παω πχ στο dd η στο Ανατολη η στο Λιντο γαμαω με 100 ευρω μια ωρα στριπερακι?
Οποιο θελουμε ? Επιμενω οτι ειναι υπερβολικο.. Δεν το χωραει το μυαλο μου για ενα 50/100ρικο να γαμιεται μια ωρα καποια με τη νοοτροπια που ολοι ξερουμε οτι εχουν.. αν γινεται δεν μπορει να γινεται σε καλα μαγαζια και απο τοπ κομματια.


Τελος παντων αντε να παρω κανα φιλαρακι να κανουμε μια γυρα να το εξακριβωσουμε και αυτο. Προς ποια περιοχη λοιπον να αρχισω.. λεωφορο ? παραλιακα ? βορεια ? κεντρο ?

Ο Μακ ελεγε για 250 καποτε... ποιο ρεαλιστικο μου φαινοταν εκεινο το νουμερο

άκου....
θα σου καταθέσω την άποψή μου αποστασιοποιημένος και μετά απο καιρό γι αυτά που έζησα.

στα στριπ εν ελλάδι συνέβαιναν 3 πράγματα ......
τώρα δεν γνωρίζω.
κάποιοι για λόγους που δεν έχουν σημασία να αναλύσουμε γαμούσαν τζάμπα σχεδόν αβέρτα κουβέρτα ότι κινείτο.
μάλιστα ούτε κάν το φανταζόσουν.
αλλοι πρίγκηπες-γαμιάδες-κατσεκαλάδες-φραγκάτοι κλπ χάλαγαν μια περιουσία και που και που ρίχναν κάνα πούτσο που είχε στοιχίσει κάνα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο
υπήρχε και η μαρίδα του κατοστάρικου (οι λαγοί του στίβου που λέμε) που έκαναν κάνα χουρό κάνα πουτό, ξεροστάλιαζαν αλλά μουνί να γαμιέται έβλεπαν μόνο στις τσόντες μετά το μαγαζί παρέα με την παλάμη τους.

Αυτά.
 

coolmc

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες ερωτηση κρισεως?????????????? ρουμανα μου εδωσε το τηλεφωνο της μεσα στο στριπ που δουλευε ,στο ασχετο και με κερασμα μονο ενα ποτο και ενα πριβε.......εχει τυχη σε κανεναν εδω και τη προεκυψε ???????
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μαγκες ερωτηση κρισεως?????????????? ρουμανα μου εδωσε το τηλεφωνο της μεσα στο στριπ που δουλευε ,στο ασχετο και με κερασμα μονο ενα ποτο και ενα πριβε.......εχει τυχη σε κανεναν εδω και τη προεκυψε ???????

Εμενα δεν μου εχει ξανατυχει..Κερναω..Ξανακερναω..αλλα τιποτα..! :headbang:

Τυχερουλη..Πρεπει να εισαι πολυ ομορφαντρας.. :rockon:

Αυτα..
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες ερωτηση κρισεως?????????????? ρουμανα μου εδωσε το τηλεφωνο της μεσα στο στριπ που δουλευε ,στο ασχετο και με κερασμα μονο ενα ποτο και ενα πριβε.......εχει τυχη σε κανεναν εδω και τη προεκυψε ???????

πέρνουν bonus απο τους παροχους κινητης  τηλεφωνίας  :humpleg: :humpleg:
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.337
Πόντοι
6.195
Μαγκες ερωτηση κρισεως?????????????? ρουμανα μου εδωσε το τηλεφωνο της μεσα στο στριπ που δουλευε ,στο ασχετο και με κερασμα μονο ενα ποτο και ενα πριβε.......εχει τυχη σε κανεναν εδω και τη προεκυψε ???????

Χαλαρά. Αμα είναι και λίγο μεγαλύτερο από μικροπιπινι και τα έχει φάει τα ψωμιά της, αυτό είναι το πρώτο που θα κάνει. Και μετά με την υπόσχεση πηδήματος θα σε τρελάνει στα sms πότε θα ξαναπάς από το μαγαζί να σε "ξαναδαγκώσει". Μην μασάς, εσένα περίμενε να αγαπήσει. Αν την γουστάρεις ξυγήσου στα ίσια, "Μωρό μου αντί να τα χώνω στο μαγαζί πόσα θέλεις να στα χώνω (παντιοτρόπως) εκτός μαγαζιού και να είναι όλα δικά σου. Αλλιώς θα σε έχει συνέχεια "Ελα λίγο να τα πούμε, που σε έχω πεθυμήσει και μου λείπεις" για να σου τα τρώει στα ποτά και στα πριβέ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom