Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Λείψαμε 3 μερούλες...κ έγινε πανικός στα clubs...τέτοιο κλάμα,είχε να πέσει χρόνια...

ή αλλιώς όπως το λέει ο θυμόσοφος λαός μας...."ρίξανε μαύρο στριποδάκρυ!"

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Έτσιιιιιιιιιιιιιιιιι........

Καλύτερα όμως εκφράζεται :

"Στείλανε...μαύρο στριπο-ςμς" /// aka : "Pou isounes..? "

πού ίσουνες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

φαντάζομαι να απάντησες....."imoun toso kourasmenos apo tin oura tou oaed to proi pou de me sikonane ta podia mou" :2funny:
 

Επισκέπτης
πού ίσουνες? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

φαντάζομαι να απάντησες....."imoun toso kourasmenos apo tin oura tou oaed to proi pou de me sikonane ta podia mou" :2funny:

Μην είσαι αδαής...ή μην τον παριστάνεις...

Απάντησα φυσικά ότι ήμουν κουρασμένος κ δεν με σήκωναν τα πόδια μου...αλλά επειδή βγήκα να πω τα κάλαντα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μην είσαι αδαής...ή μην τον παριστάνεις...

Απάντησα φυσικά ότι ήμουν κουρασμένος κ δεν με σήκωναν τα πόδια μου...αλλά επειδή βγήκα να πω τα κάλαντα...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τα κάλαντα με το καραβάκι ή με τριγωνάκι? :grin:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
τα κάλαντα με το καραβάκι ή με τριγωνάκι? :grin:
Τριγωνάκι το έχω δεί αλλά να το δώ ξυρισμένο καραβάκι για τα Χριστούγεννα και θα τους δώσω ότι ζητήσουν τα κουρίτσια! :2funny:
Δεν πιστεύω ο Mc να εννοούσε τα κανονικά κάλαντα με το κανονικό τριγωνάκι ε? :S
 

Επισκέπτης
τα κάλαντα με το καραβάκι ή με τριγωνάκι? :grin:

Τριγωνάκι το έχω δεί αλλά να το δώ ξυρισμένο καραβάκι για τα Χριστούγεννα και θα τους δώσω ότι ζητήσουν τα κουρίτσια! :2funny:
Δεν πιστεύω ο Mc να εννοούσε τα κανονικά κάλαντα με το κανονικό τριγωνάκι ε? :S

είμαι παραδοσιακός τύπος...να το ξέρετε... :grin: :grin: :grin:

που θα πάμε σήμερα ??? δύσκολη μέρα...προβλέπω όλοι όσοι είμαστε αθήνα να μαζευόμαστε στα στριπ της πόλης...κ να σφουγγαρίζουμε τα δάκρυα...της αναδουλειάς...

:2funny:
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
είμαι παραδοσιακός τύπος...να το ξέρετε... :grin: :grin: :grin:

που θα πάμε σήμερα ??? δύσκολη μέρα...προβλέπω όλοι όσοι είμαστε αθήνα να μαζευόμαστε στα στριπ της πόλης...κ να σφουγγαρίζουμε τα δάκρυα...της αναδουλειάς...

:2funny:
Μπά δυστυχώς εγώ δε θα πιάσω σφουγγαρίστρα σήμερα! Τρίτη έχω εξόδου οπότε ας με βάλει υπηρεσία ο υπεύθυνος του συνεργείου καθαρισμού στα κατάλληλα μαγαζιά!
 

Επισκέπτης
Μπά δυστυχώς εγώ δε θα πιάσω σφουγγαρίστρα σήμερα! Τρίτη έχω εξόδου οπότε ας με βάλει υπηρεσία ο υπεύθυνος του συνεργείου καθαρισμού στα κατάλληλα μαγαζιά!

Μου φαίνεται κι εγώ θα αλλάξω πορεία...γιατί βλέπω πολλούς να την σκαπουλάρουν...κ στο τέλος θα σφουγγαρίσω μόνος μου...

xa xa xa !!!!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τριγωνάκι το έχω δεί αλλά να το δώ ξυρισμένο καραβάκι για τα Χριστούγεννα και θα τους δώσω ότι ζητήσουν τα κουρίτσια! :2funny:
Δεν πιστεύω ο Mc να εννοούσε τα κανονικά κάλαντα με το κανονικό τριγωνάκι ε? :S

:2funny:
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.026
Like
1.783
Πόντοι
216
Μαγκες καλησπερα και πανω απο ολα χρονια πολλα με υγεια!!απο εκει και περα θα ειναι καμια ξαγμενη ομαδα στο χρυσο μωρο αποψε???ειμαι με φιλαρακι πουτανιαρη εκ σιγκαπουρης και λεμε να επισκεφτουμε το ιδρυμα! Χωραμε σε καποια ψαγμενη παρεα;;;;
 

fan_club_pitsi

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Στο Ανατολή ισχύουν τα ακόλουθα?
Είσοδος - 15ε
Χορός - 12ε

Αν ξέρει κανείς ας πει και τα αντίστοιχα για το Diamond Dolls
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Θα μπω 30 και η νεοτερη στριπερ στην αθηνα θα εχει συμπληρωσει ολες τις προυποθεσεις για να παρει ελληνικη ιθαγενεια :uglystupid:.

Θα σου λεει απ εξω την ιστορια του Ξερξη και τη χρονολογια κατασκευης του Παρθενωνα.
ΕΛΕΟΣ... 
Ακομα πιο ελεος εμεις που θελουμε και να τις αποκαταστησουμε κι ολας. Respect στον Βενζινα :rockon: !!!!

Ρε παιδια βαρεθηκα!!!! ΒΑΡΕΘΗΚΑ... Δεν μπορω να παω σε στριπ γιατι μια σχεση που εκανα πριν 4 χρονια τη θυμουνται ολες και ΟΛΕΣ δουλευουν ακομα(θα με ρωτησουν τι γινεται κλπ κλπ γιναμε μια οικογενεια πια).. και το κακο για μας (καλυτερα ομως για αυτες) ειναι οτι οι περισσοτερες εχουν καβατζωθει με καποιον και στα παπαρια τους.Μονο με ισχυρες οικονομικες προτασεις γαμιουνται.

Το κυνηγι οπως το θεωρω εγω στα στριπ πεθανε. η καθε μια μενει πλεον σπιτι της(στο δικο της), ξερει την περιοχη καλα.. εχει παει και σε 100 μαγαζια, τα εχει μαθει ολα. Μεχρι και τι λεει ο Λαζοπουλος στην τηλεοραση σου λενε.. σαν να μιλας με μια ελληνιδα. Αι σιχτιρ..
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Που να δεις μερικες και τι αμαξια εχουν ..... 
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Που να δεις μερικες και τι αμαξια εχουν ..... 

Σιγα τα ωα. καμια σημερα δεν εχει σοβαρο αμαξι. σοβαρο δεν θεωρω ενα αμαξι που πριν 5-10 χρονια ειχε 70Κ και σημερα 20 με το ζορι.

Κατι boxster παλια εχω δει κατι Ravακια κατι σμαρτ .. Τραβελι με καινουρια SLK εχω δει πιανει ? :2funny: :2funny:

Ελα ρε υπουργε μπορει να εχουν κανα αμαξι της προκοπης αλλα ελπιζω να εχεις δει και "που ζουν".. Ουτε καν δανειο δεν μπορουν να παρουν απο τραπεζα.

Πλακα πλακα ηδη εχουν αρχισει και τις γαμανε οι τραπεζες(ζητωντας δικαιολογητικα εκκαθαριστικα κλπ προκειμενουν να τις αφησουν να σηκωσουν τα λεφτα τους) και θα εχουν προβλημα οσες προτιμησαν τη σιγουρια της ελλαδας και του τοκου 3% εναντι της ανασφαλειας της ρωσσιας ουκρ ρουμ κλπ του 10%
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Θα μπω 30 και η νεοτερη στριπερ στην αθηνα θα εχει συμπληρωσει ολες τις προυποθεσεις για να παρει ελληνικη ιθαγενεια :uglystupid:.

Θα σου λεει απ εξω την ιστορια του Ξερξη και τη χρονολογια κατασκευης του Παρθενωνα.
ΕΛΕΟΣ... 
Ακομα πιο ελεος εμεις που θελουμε και να τις αποκαταστησουμε κι ολας. Respect στον Βενζινα :rockon: !!!!

Ρε παιδια βαρεθηκα!!!! ΒΑΡΕΘΗΚΑ... Δεν μπορω να παω σε στριπ γιατι μια σχεση που εκανα πριν 4 χρονια τη θυμουνται ολες και ΟΛΕΣ δουλευουν ακομα(θα με ρωτησουν τι γινεται κλπ κλπ γιναμε μια οικογενεια πια).. και το κακο για μας (καλυτερα ομως για αυτες) ειναι οτι οι περισσοτερες εχουν καβατζωθει με καποιον και στα παπαρια τους.Μονο με ισχυρες οικονομικες προτασεις γαμιουνται.

Το κυνηγι οπως το θεωρω εγω στα στριπ πεθανε. η καθε μια μενει πλεον σπιτι της(στο δικο της), ξερει την περιοχη καλα.. εχει παει και σε 100 μαγαζια, τα εχει μαθει ολα. Μεχρι και τι λεει ο Λαζοπουλος στην τηλεοραση σου λενε.. σαν να μιλας με μια ελληνιδα. Αι σιχτιρ..
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
τα στριπ στην Ελλάδα υπάρχουν πλέον για να θυμίζουν σε κάποιες τάχα καλλιτέχνιδες πόσο πουτάνες είναι, και σε κάποιους τάχα μάγκες πόσο μαλάκες είναι.
 

Επισκέπτης
τα στριπ στην Ελλάδα υπάρχουν πλέον για να θυμίζουν σε κάποιες τάχα καλλιτέχνιδες πόσο πουτάνες είναι, και σε κάποιους τάχα μάγκες πόσο μαλάκες είναι.

όπως σε οποιαδήποτε μορφή "διασκέδασης"...ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...
 

Επισκέπτης
Μονο με ισχυρες οικονομικες προτασεις γαμιουνται.

Το κυνηγι οπως το θεωρω εγω στα στριπ πεθανε. η καθε μια μενει πλεον σπιτι της(στο δικο της), ξερει την περιοχη καλα.. εχει παει και σε 100 μαγαζια, τα εχει μαθει ολα. Μεχρι και τι λεει ο Λαζοπουλος στην τηλεοραση σου λενε.. σαν να μιλας με μια ελληνιδα. Αι σιχτιρ..
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Λάθος...οτι γαμιούνται με ισχυρές οικονομικές προτάσεις...γαμιούνται ασύστολα...λόγω αναδουλειάς...αλλά κ πάλι επειδή μπορούν να ζουν χωρίς να τρώνε/πίνουν/ντύνονται κλπ κλπ...έχουν τη δυνατότητα να επιλέγουν...όσες έμαθαν στην "καλή ζωή"...γαμιούνται για να την εξασφαλίσουν.

Το κυνήγι όντως πέθανε...εδώ κ 3 χρόνια...όχι σήμερα...που έχουμε 2010.

Δίκιο έχεις οτι πολλές γκόμενες έχουν 1 ή 2 σπίτια...ξέρουν μερικές περιοχές πολύ καλά...όντως έχουν πάει και σε 100 μαγαζιά...ευτυχώς δεν βλέπω λαζόπουλο κ με ενημερώνουν χωρίς να βαριέμαι...

ΟΜΩΣ...

σκέφτηκες να τους προσφέρεις κάτι διαφορετικό απ'όσα έχουν δει/ζήσει ?

εννοείται πως εγώ δεν ξέρω κ δεν θα σου πω τι μπορείς να τους προσφέρεις...αλλά νομίζω υπάρχουν πολλά που δεν έχουν κάνει κ δεν έχουν ζήσει...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αλλά νομίζω υπάρχουν πολλά που δεν έχουν κάνει κ δεν έχουν ζήσει...

μόνο παιδιά να μην περιλάβεις....

κουνέλες από τα 15 τους όλες από τα τσιμπουκώματα/παρτουζώματα μετά την πρώτη φορά που τους ήρθε περίοδος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom