Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
στο Athens number One o κυριούλης που κοιμάται στον καναπέ και τον χαιδεύουν όλες οι στριπτηζούδες είναι το αφεντικό.
Τους έχει αγοράσει και πολυκατοικία να κοιμούνται όλες μαζι όταν αυτός είναι ξύπνιος....
αααααααααααααααααααχαχαχααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Δεν είναι όποιος κι όποιος ο συγκεκριμένος τυπάς(ή αλλιώς ο μίστερ "σώμα μου!!!!")....είναι ο κύριους Μάνους για τα κορίτσια που τόοοοοοοοοσο τον υπεραγαπούν :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

Επισκέπτης
Δεν είναι όποιος κι όποιος ο συγκεκριμένος τυπάς(ή αλλιώς ο μίστερ "σώμα μου!!!!")....είναι ο κύριους Μάνους για τα κορίτσια που τόοοοοοοοοσο τον υπεραγαπούν :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

Το παν είναι να σε φοβούνται...απ'τη στιγμή που δεν σε σέβονται...οπότε μάγκας ο δικός μας...;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν είναι όποιος κι όποιος ο συγκεκριμένος τυπάς(ή αλλιώς ο μίστερ "σώμα μου!!!!")....είναι ο κύριους Μάνους για τα κορίτσια που τόοοοοοοοοσο τον υπεραγαπούν :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

ο συγκεκριμένος ΤΥΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΡΙΣΠΕΚΤ ΤΩΝ ΣΤΡΙΠ.

ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΕΛΑΤΗΣ ΚΑΙ ΩΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΗΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΛΕΜΕ.
Δ Ε Ν  Π Ε Ρ Ι Γ Ρ Α Φ Ω  Α Λ Λ Ο.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Το παν είναι να σε φοβούνται...απ'τη στιγμή που δεν σε σέβονται...οπότε μάγκας ο δικός μας...;)
Ρε παιδιά είμαστε σοβαροί....ο άνθρωπος είναι ένα ζώον όρθιον...πάρα πολύ κουτός λέμε(και ξέρω καλά τι σας λέω).Οι γκόμενες παλιότερα σίγουρα τον είχα συνεχώς στο δούλεμα και τον κορΪδευαν συνεχώς,έως ότου κατέφυγε σε διάφορες πιο "δραστικές" λύσεις για να "ανέβει" επίπεδο και καλά.
Υ.Γ:και επειδή ακριβώς έχει IQ ραδικιού χει κάνει το μαγαζί σα τα μούτρα του
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε παιδιά είμαστε σοβαροί....ο άνθρωπος είναι ένα ζώον όρθιον...πάρα πολύ κουτός λέμε(και ξέρω καλά τι σας λέω).Οι γκόμενες παλιότερα σίγουρα τον είχα συνεχώς στο δούλεμα και τον κορΪδευαν συνεχώς,έως ότου κατέφυγε σε διάφορες πιο "δραστικές" λύσεις για να "ανέβει" επίπεδο και καλά.
Υ.Γ:και επειδή ακριβώς έχει IQ ραδικιού χει κάνει το μαγαζί σα τα μούτρα του

δεν ήξερα ότι τα ραδίκια και τα ζώα μπορούν να αποκτήσουν δικό τους στριπ κλάμπ και δικές τους πουτάνες.

ρε τι μαθαίνει κανείς τη νύχτα
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
αχ αχ αχ...ωραίος κώλος, καλή ισορροπία στο τραπέζι, αηδόνι που κελαηδάει εκεί που δεν πρέπει
αααααααααααα.....άμα δεν έγραφες για τ'αηδόνια δεν θα καταλάβαινα....

νομίζω εργάζεται το πουλάκι μου σήμερα...αλλά βαριέμαι κιόλας να μπλέκω...

κάτι χαλαρό δεν παίζει ? έφαγα και τα σουβλάκια μου τώρα...ήπια κ 2 μπύρες...

άσε...κατά τις 4 με 5 βλέπουμε...θα πάω να ξυπνήσω τα κουρίτσια...να με βρίζουν κιόλας...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δεν ήξερα ότι τα ραδίκια και τα ζώα μπορούν να αποκτήσουν δικό τους στριπ κλάμπ και δικές τους πουτάνες.

ρε τι μαθαίνει κανείς τη νύχτα
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
είναι δύσκολο νομίζεις????...στοιχειώδεις ικανότητες θέλει.......απλά αυτός να ξέρεις πως ούτε αυτές δεν έχει.Δεν συμφωνείς μαζί μου μάλλον ε?τον γνωρίζεις?
 

Επισκέπτης
είναι δύσκολο νομίζεις????...στοιχειώδεις ικανότητες θέλει.......απλά αυτός να ξέρεις πως ούτε αυτές δεν έχει.Δεν συμφωνείς μαζί μου μάλλον ε?τον γνωρίζεις?

δεν είναι δύσκολο ? μήπως να σου δώσω τα λεφτά να μου φέρεις καμιά 10αριά πουτάνες ? και να ανοίξουμε ένα κωλόμπαρο...

βάζω τα λεφτά,βάζεις τις ικανότητες ? επίσης,παίρνεις την ευθύνη για ότι γίνει ?

 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
αααααααααααα.....άμα δεν έγραφες για τ'αηδόνια δεν θα καταλάβαινα....
νομίζω εργάζεται το πουλάκι μου σήμερα...αλλά βαριέμαι κιόλας να μπλέκω...
κάτι χαλαρό δεν παίζει ? έφαγα και τα σουβλάκια μου τώρα...ήπια κ 2 μπύρες...
άσε...κατά τις 4 με 5 βλέπουμε...θα πάω να ξυπνήσω τα κουρίτσια...να με βρίζουν κιόλας...

εάν εργάζονται....πήγαινε και ρίξε δύο καντήλια και από εμένα..και πες...εάν δεν κρατάνε κλειστό το στοματάκι τους δεν ξαναέχει βόλτα
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δεν είναι δύσκολο ? μήπως να σου δώσω τα λεφτά να μου φέρεις καμιά 10αριά πουτάνες ? και να ανοίξουμε ένα κωλόμπαρο...

βάζω τα λεφτά,βάζεις τις ικανότητες ? επίσης,παίρνεις την ευθύνη για ότι γίνει ?
ένα και μόνο πράγμα χρειάζομαι να κάνω αν θελήσω να ανοίξω κωλάδικο......να ξαναδουλέψω σε κάποιο ξανά για να αποκτήσω τα κονέ που θέλω...τπτ άλλο(και δε λέω μαλακίες-ούτε μ'αρέσει να το παίζω ιστορίας)
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δεν είναι δύσκολο ? μήπως να σου δώσω τα λεφτά να μου φέρεις καμιά 10αριά πουτάνες ? και να ανοίξουμε ένα κωλόμπαρο...

βάζω τα λεφτά,βάζεις τις ικανότητες ? επίσης,παίρνεις την ευθύνη για ότι γίνει ?
πρέπει και οι δύο να συνεισφέρουν στα λεφτά και στις ικανότητες πιστεύω
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν είναι δύσκολο ? μήπως να σου δώσω τα λεφτά να μου φέρεις καμιά 10αριά πουτάνες ? και να ανοίξουμε ένα κωλόμπαρο...

βάζω τα λεφτά,βάζεις τις ικανότητες ? επίσης,παίρνεις την ευθύνη για ότι γίνει ?

εγώ δεν μιλάω άλλο.
 

Επισκέπτης
δεν είναι δύσκολο ? μήπως να σου δώσω τα λεφτά να μου φέρεις καμιά 10αριά πουτάνες ? και να ανοίξουμε ένα κωλόμπαρο...

βάζω τα λεφτά,βάζεις τις ικανότητες ? επίσης,παίρνεις την ευθύνη για ότι γίνει ?

Εγω πως μπορω να βοηθησω?
 

Επισκέπτης
ένα και μόνο πράγμα χρειάζομαι να κάνω αν θελήσω να ανοίξω κωλάδικο......να ξαναδουλέψω σε κάποιο ξανά για να αποκτήσω τα κονέ που θέλω...τπτ άλλο(και δε λέω μαλακίες-ούτε μ'αρέσει να το παίζω ιστορίας)

πρέπει και οι δύο να συνεισφέρουν στα λεφτά και στις ικανότητες πιστεύω

εγώ θέλω κ μπορώ να συνεισφέρω μόνο στα λεφτά..απο ικανότητες δεν υπάρχει τίποτα...και ούτε θα αποκτήσω...γιατί δεν θέλω...

όταν κ αν είσαι έτοιμος...στείλε ένα πμ...εδώ θα είμαι εγώ...μ'ενδιαφέρει σαν επένδυση...ρισκάρω για τα διπλά απ'αυτά που θα βάλω...ότι παραπάνω βγάζουμε δικό σου...
ότι χάσουμε μου το επιστρέφεις...(εννοείται)...και αν πάει κάποιος μέσα,θα είσαι εσύ...(πάλι εννοείται)!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
εγώ θέλω κ μπορώ να συνεισφέρω μόνο στα λεφτά..απο ικανότητες δεν υπάρχει τίποτα...και ούτε θα αποκτήσω...γιατί δεν θέλω...

όταν κ αν είσαι έτοιμος...στείλε ένα πμ...εδώ θα είμαι εγώ...μ'ενδιαφέρει σαν επένδυση...ρισκάρω για τα διπλά απ'αυτά που θα βάλω...ότι παραπάνω βγάζουμε δικό σου...
ότι χάσουμε μου το επιστρέφεις...(εννοείται)...και αν πάει κάποιος μέσα,θα είσαι εσύ...
Το θέμα της επένδυσης δε με πολυαπασχολεί να σου πω την αλήθεια,διότι αν ποτέ το αποφασίσω σοβαρά θα αναλάβω όλο το φορτίο στις πλάτες μου και με σκοπό βεβαίως να κάνω τέτοιες κινήσεις έτσι ώστε η επένδυση αυτή να μην ΑΠΟΤΥΧΕΙ σχεδόν με τη καμία.Φυσικά και θα χρειαστώ βεβαίως ένα "περίγυρο" γτ όλοι έχουν ένα τέτοιο.
Υ.Γ:Αυτό που μου πρότεινες είναι arbitrage φίλε αν έχεις ακουστά.....δλδ με απλά λόγια ψάχνεις ευκαιρία για  συγκεκριμένο μεν αλλά σίγουρο  κέρδος δε,οπότε γτ εγώ να δεχτώ μια τέτοια συμφωνία?αναλαμβάνω το όλο θέμα μόνος μου έτσι κι αλλιώς
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
δεν ήξερα ότι τα ραδίκια και τα ζώα μπορούν να αποκτήσουν δικό τους στριπ κλάμπ και δικές τους πουτάνες.

ρε τι μαθαίνει κανείς τη νύχτα
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Δε μπορείς να φανταστείς αγαπητέ συναγωνιστή πόσο μα πόσο εύκολα μπορείς να βρεις δυναμικό......και μάλλιστα τις περισσότερες φορές σε βρίσκει αυτό κι όχι εσύ ;)
 

Επισκέπτης
Το θέμα της επένδυσης δε με πολυαπασχολεί να σου πω την αλήθεια,διότι αν ποτέ το αποφασίσω σοβαρά θα αναλάβω όλο το φορτίο στις πλάτες μου και με σκοπό βεβαίως να κάνω τέτοιες κινήσεις έτσι ώστε η επένδυση αυτή να μην ΑΠΟΤΥΧΕΙ σχεδόν με τη καμία.Φυσικά και θα χρειαστώ βεβαίως ένα "περίγυρο" γτ όλοι έχουν ένα τέτοιο.
Υ.Γ:Αυτό που μου πρότεινες είναι arbitrage φίλε αν έχεις ακουστά.....δλδ με απλά λόγια ψάχνεις ευκαιρία για  συγκεκριμένο μεν αλλά σίγουρο  κέρδος δε,οπότε γτ εγώ να δεχτώ μια τέτοια συμφωνία?αναλαμβάνω το όλο θέμα μόνος μου έτσι κι αλλιώς

Μα εγώ να κερδίσω θέλω (λίγα) αλλά να κερδίσουν κ οι άλλοι (όσο πιο πολλά μπορούν)...εσύ με τον τρόπο σου,θα χάσεις αυτά που έχεις κ θα πας κ μέσα...τόσο απλά...;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom