Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
έκανα ενημέρωση αγαπητοί συναγωνιστές
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
πάλι?δε με βαρέθηκες βρέ μαντούκα?εδώ βαρέθηκα εγω εμένα!
μη με αποκαλείς αυτή τη τιτίκα το Μαντούκα :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
γτ να βαρεθώ?είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία πλέον(συν του ότι πλην του Σαββάτου είχα πάρα πολύ καιρό να πάω)
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Επισκεψη στο Αλκατραζ χθες.

Επιασα εναρξη 12.00 με 2.00

Ειχα να παω 3 βδομαδες περιπου και ενιωσα την αισθηση της ανανεωσης.

Πολλα απο τα παγια ειχανε ρεπο. Πολλες καινουριες κοπελες και πολυ λιγες μπαζολες.

Ξεχωρισα ενα ημι-κοντοπουτανο το οποιο αποκαλειτα Μπαρμπι!!!
Εχει φορεσε ψευτικα βυζια και εξτενσιον στο μαλι αλλα γενικοτερα φτιαχνει καλο συνολο αν και artificial.

Δεν την δοκιμασα ομως διοτι μου την εσπασε που δεν περναγε καθολου μα καθολου απο τραπεζια.. Ημαρτον δλδ..
Εψαχνε αδειο τραπεζι και καθοταν και καπνιζε..
Και συνχρωνος χαριεντιζοταν κανοντας ξανθες βλακειουλες γλυκουλες με ενα παλικαρια που καθοταν στην αλλη ακρη του μαγαζιου.
(δεν μπορω να πω ωραιος ο μορτης, μπανικος) - Ρε λες να ειμαι Γκει?

Με την εισοδο μου στο μαγαζι αφου τα ειπα με τον πορτμαν παω σιγα σιγα προγραμματισμενος να κατσω στο καναπεδακι μου με τον φιλο και συναγωνιστη μου και μου ερχετε ενας σερβ και μου λεει κυριε οχι εκει εδω και μου διχνει καρεκλα !!!

Τιιιι ειπε ο νιουφ λεω ???

Φιλαρακι ξερεις ποιος ειμαι εγω του λεω???
Εγω σερβιτορος ειμαι μου λεει?
Που ειναι το αφεντικο ρε του λεω?
Μισο να το φωναξω...
Πες του να ερθει να με βρει δεν μπορω να κανω χιλιομετρα.. και αλλη φορα να φερνεις ξυροκαρπια αντι να το παιζεις μετρ...

Ακομα και τον μετρ ειχαν αλαξει οι πουστηδες...

Τεσπα πηρα χωρο την Βικα (ή Βικτωρια) Ρωσσιδακι πολυ εμπειρο...
Πεντακαθαρο... (επιτελους)

Μοσχομυριζε... Πολυ καλο και προθυμο μονο που ο χορος τους ειναι σαν μαγνητοσκοπηση ντερμπι... Ξερεις ανα πασα στιγμη αν θα μπει γκολ η οχι και ποιος παικτης θα παρει την μπαλα.

Τελικος καλα περασαμε Ο ντι - Τζει απο ατακες ειναι αντιγραφη του Μεγαλου Λακη αλλα απο επιλογες τραγουδιων σουπερ.

Τα ξυροκαρπια και τα πορτοκαλακια ηταν σουπερ. Οπως παντα μπηριτσα για ποτο.

Καλημερα
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Λοιπόν, μετά από μακροχρόνια αποχή απο το άθλημα, έκανα χτες ένα διάλειμα ... για ένα ποτάκι ...

Κατεβαίνοντας τη Συγγρού παίρνει το μάτι μου ένα "νέο" μαγαζί, το Ερως δίπλα από το lido, δεν γαμιέται λέω, πάμε να δούμε πόσο φρέσκα είναι τα ξηροκάρπια ...

Περνόντας μπροστά από το ??? (αυτό δίπλα στο lido) μου την πέφτει η Κράχτρα, ελάτε παιδιά, ωραίες γυναίκες κλπ ... καλησπέρα της λέω και εγώ, ίσως αργότερα...

Μετά μου την πέφτει ο Κράχτης του lido,  δεν έχουμε είσοδο, νέα κορίτσια, νέα σοου κλπ, εντωμεταξύ κοζάρω στο Ερος 1-2 τυπάκια που πίνανε φραπέ και την πόρτα του ιδρύματος κλειστή ... δεν γαμιέται λέω, πάμε να δούμε το Λιδο που έχουμε ακούσει τα χιλια μυρια και δεν το έχουμε δοκιμάσει ακόμα ... οπότε μπουκάρω ...

Πρώτη άποψη, τι σκατα βάλανε την πισίνα μέσα στη μέση ??? αυτή έχει και σκάλα με κουπαστή για να διευκολήνονται οι γριές ...

Δεύτερη άποψη, γιατί ρε πούστη μου έχει 10+ Πακιστανούς πρώτη μούρη στη πίστα (σε διαφορετικά τραπέζια) να πίνουνε ποτό χωρίς γυναίκα αγκαλιά ??? για να φαινόμαστε πολλόι ???

Τρίτη άποψη, Γιατί μωρή χαμούρα δεν μαθαίνεις Ελληνικά και πρέπει εγώ μέσα στη σούρα μου να σου μιλάω εγγλέζικα ???

Και αφού κερνάω τη κυρία το ποτάκι της, και το δεύτερο, μου λέει πάμε για private dancing ...  δε γαμιέται ... πάμε ...

Και με πάει στην σκοτείνή καβατζογωνία, αααα ωραία πράγματα σκέφτομαι, ερημιά και σκοτάδι ... ότι καλύτερο ...

Αλλα πριν μπούμε μέσα σκάει ο σερβιτόρος, 50 μου λέει, τι 50 ρε μεγάλε ? 50€ ...!!!, 50€ για ένα χορό ??? αμα θέλεις μου λέει πάρε 2 ...

Τρώω το σκάλωμα αλλά συγκρατιέμαι, πρεπει να μπω στο καβατζομπουντρούμι ... και του σκάω το 50ρι ...

και η ρουμανιτσα μου κάνει χορό ... διάρκειας 2-3 κανονικών χωρών, χωρίς καλαμάκι, χωρίς φραπεδάκι, κανονικό χορό λέμε !!!

και μετά μου ζητάει να έρθει και στο τραπέζι να πιει κι άλλο ποτό ...

ΡΕ ΔΕ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΑ ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ ???

Μου φάγατε μερικά ευρώ, μπράβο σαςς, μαγκιά σας

Φάγατε όμως και ένα τεράστιο Χ Εγώ δεν ξαναπατάω στο κωλομάγαζο σας.

ΥΓ. Το show με τον αποτυχημένο raper και την μπαλαρίνα (ρουφιάνα πηγαδομούνοβα) ήταν μεν διαφορετικό αλλά ήταν εμετικό, και συνήθως οι μπαλαρίνες δεν έχουν 8 κιλά κυταρίτιδα σε κάθε μπούτι ...

ΥΓ2. η κυριούλα που καθάριζε με είχε αγχώσει οτι θα πέσει ajax μέσα στο ποτό και τα ξηροκάρπια ...

ΥΓ3. μετά το όλο ξενέρωμα που έφαγα, πριν την κάνω με ελαφρα μου την έπεσε ένα ωραίο κομματάκι, Μισελ νομίζω ... αστεράκι με τρομερό πρόσωπο, κρίμα που δεν θα μάθω περισσότερα

ΥΓ4. Ναι έχετε μερικές ωραίες γυναίκες, και μερικες γαλότσες (όπως τα περισσότερα μαγαζιά άλλωστε), αυτό όμως που φέρνει τον πελάτη και τον κάνει θαμώνα (δηλαδή να σας τα ακουμπάει σε σταθερή βάση) είναι η νοοτροπία και η προσωπική μου άποψη από αυτή τη 1-1.30 ώρα που πέρασα εκει μέσα είναι οτι είστε για κλωτσές ...!!!


αυτά...!!!
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Καλα εκανες φιλε Μποργκ να πανε να γαμηθουνε...

Παντως δεν ξερω 50αρικο για χουρο διαιτης δεν θα εδινα. Προτιμω να την ποτιζω και να λεω παπαριες και να τις πιανω τον κολο παρα να με εχει στην γωνια και να καυλαντιζεται πανω στον πουτσο μου σαν κομπρεσερ.

Αποψεις βεβαια...και πασο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΥΓ4. Ναι έχετε μερικές ωραίες γυναίκες, και μερικες γαλότσες (όπως τα περισσότερα μαγαζιά άλλωστε), αυτό όμως που φέρνει τον πελάτη και τον κάνει θαμώνα (δηλαδή να σας τα ακουμπάει σε σταθερή βάση) είναι η νοοτροπία και η προσωπική μου άποψη από αυτή τη 1-1.30 ώρα που πέρασα εκει μέσα είναι οτι είστε για κλωτσές ...!!!


αυτά...!!!

πάνω κάτω για κλωτσές ειναι όλα...
το μόνο γαμαζί ΤΙΜΙΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ ΣΕ ΟΛΑ είναι το BABY O Πειραιώς.
Τελεία.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Ρε Περσονα μονο και μονο απειδη το ειπες χωρις υπεκφυγες.
Και επειδη ξερω οτι εισαι ντομπρος αλλα αληθινος.

Εγω θα το τιμησω το καταστημα λειαν συντομος.

Πες μου μονο τη ημερες να προτιμησω? Καθημερινες ή ΠΣΚ?
Τι ωρα ειναι καλητερα?
Και επισης τι παιζει απο τιμες μη ρωταμε σαν νιουφιδες και δεν ξερουμε τι μας γινετε !!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε Περσονα μονο και μονο απειδη το ειπες χωρις υπεκφυγες.
Και επειδη ξερω οτι εισαι ντομπρος αλλα αληθινος.

Εγω θα το τιμησω το καταστημα λειαν συντομος.

Πες μου μονο τη ημερες να προτιμησω? Καθημερινες ή ΠΣΚ?
Τι ωρα ειναι καλητερα?
Και επισης τι παιζει απο τιμες μη ρωταμε σαν νιουφιδες και δεν ξερουμε τι μας γινετε !!!
το κατάστημα δεν έχει την ποιότητα κορασίδων του αλκα.
αλλά έχει άλλα κόλπα και καλά παλλικάρια στο σερβίρισμα...
επειδή εσύ είσαι του αλκά να ξέρεις ότι το ΒΟ δεν είναι στριπ τύπου αλκά αλλά ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ και δεν ξέρω εάν θα είναι του γούστου σου.
ο pathos θα σε ενημερώσει για τα περαιτέρω.

Υ.Γ.
παρεμπιπτόντως δεν έχω καμμιά σχέση με κοράσια, ή τους σερβιτόρους, ή τον καταστηματάρχη όπως σε άλλα γαμαζά. Λέω απλά τη νέτη άποψή μου από αυτά που έχω δει τη νύχτα σε στρίπ από καταδρομικές επιθέσεις με ιερά τέρατα όπως ο Ζίροου......

Ζίρρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ θυμάσαι ρε αυτή την χαρχάλα που κόλλησες;
αααααααααααααχαχααχαχαχαχαχαχαχαχα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
πάνω κάτω για κλωτσές ειναι όλα...
το μόνο γαμαζί ΤΙΜΙΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ ΣΕ ΟΛΑ είναι το BABY O Πειραιώς.
Τελεία.

πολύ καλό μαγαζί και όντως αρκετά τίμιο.
ο μετρ είναι οκ άτομο και ξηγιέται καλά.
μαζεύει κάπως πιο "λαικό κόσμο" απο αυτά της Λ.Συγγρου.
Το καλοκάιρι οπυ είχα πάει τελευτάια φορά είχε 2-3 ωράια σόου και 4-5 τεμάχια φοβερά (η μια μάλιστα μαυρη , που οι μαυρες δεν μου αρέσουν)
΄
Θυμάμαι δε ένα χαρακτηριστικό σκηνικό εκεινο το βράδυ.
Ρεσπεκτ συναγωνιστής κάθεται μόνος του σε τραπεζάκι διπλα ακριβώς απο την πίστα.
Ασπρομμάλης με γυαλιά, γύρω στα 60...
Στην πορεία τον παίρνει ο υπνος(!!!) και γέρνει το κεφάλι του στην πίστα και κοιμάται (καθισμένος πάντα στην καρέκλα του)
Περνάγανε τα κορίτσια και τον σκουντάγανε που και που, αυτός σήκωνε λίγο το κεφάλι και μετά την έπεφτε πάλι για υπνο!!!

πιστευω οτι ο τύπος αυτός έχει φτάσει πια σε επιπεδα που εμεις οι απλοι μπουρδελοστριπάδες έχουμε ακόμα να φάμε παρα πολλά ψωμια για να προσεγγίσουμε!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.118
Κριτικές
491
Like
37.370
Πόντοι
41.447
Ζίρρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ θυμάσαι ρε αυτή την χαρχάλα που κόλλησες;
αααααααααααααχαχααχαχαχαχαχαχαχαχα

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ακόμα καλύτερα θυμάμαι τα βρώμικα που χτυπησα αργότερα στην απέναντι καντίνα στην Πειραιώς!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ακόμα καλύτερα θυμάμαι τα βρώμικα που χτυπησα αργότερα στην απέναντι καντίνα στην Πειραιώς!


ααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
ασε τα βρώμικα
πάντως πάλι με ρωσσίδα είχες κολλήσει ρε καμμένε......

ααααααααχαχααχαχαχαχααχαχαχααχαχ
 

Επισκέπτης
πάνω κάτω για κλωτσές ειναι όλα...
το μόνο γαμαζί ΤΙΜΙΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ ΣΕ ΟΛΑ είναι το BABY O Πειραιώς.
Τελεία.

Την είπες πάλι την μαλακία σου...δεν άντεξες...;)

Σε στριπτηζάδικο είπε θέλει να πάει..όχι σε μπουρδέλο... :uglystupid:

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Την είπες πάλι την μαλακία σου...δεν άντεξες...;)

Σε στριπτηζάδικο είπε θέλει να πάει..όχι σε μπουρδέλο...
έλα πες μας για το ριτόρνι τώρα....

αααααααααααααχαχαααχαχαχαχαχαχαχα

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Υ.Γ.
καταλάβετέ το εσείς οι δυό τρεις μαλάκες που έχετε τα ευρά για σουβέρ.......
είστε αλλη κατηγορία-ΚΟΛΩΝΑΚΙ. οι λοιποί είναι ΚΑΒΛΟΝΑΚΙ.
 

Επισκέπτης
έλα πες μας για το ριτόρνι τώρα....

αααααααααααααχαχαααχαχαχαχαχαχαχα

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Υ.Γ.
καταλάβετέ το εσείς οι δυό τρεις μαλάκες που έχετε τα ευρά για σουβέρ.......
είστε αλλη κατηγορία-ΚΟΛΩΝΑΚΙ. οι λοιποί είναι ΚΑΒΛΟΝΑΚΙ.

Εγώ έγραψα...βαρέθηκα το Ριτορνι...στο αναλογο θρεντ...τα ιδια κ τα ιδια 5 μηνες...κουραστήκαμε...;)

Πάμε αλλού & γι'άλλα...πιο καλά κ πιο μικρά... :sunglasses:

Όσο για τα €...ούτε μου περισσεύουν...αλλά ούτε κ ζήτησα δανεικά...αν έχω 50€-60€ να χαλάσω σε μια βραδιά,θα τα χαλάσω κάπου που να δω κανένα μουνάκι της προκοπής... :rockon:

Τα κολωνάκια κ τις ιστορίες...άσ'τα για πουθενά αλλού...εγώ γεννήθηκα κ μένω στον Πειραιά...δεν ζω ούτε σαν κολωνακιώτης...ούτε συνηθίζω να τριγυρίζω εκεί κοντά τις πρωινές ώρες...για πουλ μουρ... :-*

Υ/Γ...Πάντως το Ριτορνι...έχει καλύτερες γκόμενες εμφανησιακά απ'το μπουρδέλο της Πειραιώς... :S
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Τι εγινε για να καταλαβουμε και εμεις ? :think: :think: :think:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Εγώ έγραψα...βαρέθηκα το Ριτορνι...στο αναλογο θρεντ...τα ιδια κ τα ιδια 5 μηνες...κουραστήκαμε...;)

Πάμε αλλού & γι'άλλα...πιο καλά κ πιο μικρά... :sunglasses:

Όσο για τα €...ούτε μου περισσεύουν...ούτε όμως ζήτησα δανεικά...αν έχω 50€-60€ να χαλάσω σε μια βραδιά,θα τα χαλάσω κάπου που να δω κανένα μουνάκι της προκοπής...

Τα κολωνάκια κ τις ιστορίες...άστα για πουθενά αλλού...εγώ γεννήθηκα κ μένω στον Πειραιά...δεν ζω ούτε σαν κολωνακιώτης...ούτε συνηθίζω να τριγυρίζω εκεί κοντά τις πρωινές ώρες...για πουλ μουρ...

Υ/Γ...Πάντως το Ριτορνι...έχει καλύτερες γκόμενες εμφανησιακά απ'το μπουρδέλο της Πειραιώς...
τα παμε αυτά μην το κουράζεις.
διάβασε ξανά το ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΑΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ των 2 προτάσεων.
Εκαστος στο είδος του.
και το BO είναι χρόνια κορυφή στον τομέα του όπως το BG στο δικό του.
Μετά το SCIROCCO,το ΒΟ original και το TESSERA έσπασε το καλούπι των στριπ.

Επόμενοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Επισκέπτης
τα παμε αυτά μην το κουράζεις.
διάβασε ξανά το ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΟΤΑΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ των 2 προτάσεων.
Εκαστος στο είδος του.
και το BO είναι χρόνια κορυφή στον τομέα του όπως το BG στο δικό του.
Μετά το SCIROCCO,το ΒΟ original και το TESSERA έσπασε το καλούπι των στριπ.

Επόμενοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

είσαι μαλάκας ή τον παριστάνεις ?

έκαστος στο είδος του...δεν διαφωνώ...

το BO,θες να μας πεις σε ποιόν τομέα είναι κορυφή ? Όχι τίποτα άλλο,να μαθαίνουμε κ τίποτα...

Γιατί εγώ μόνο μπάζα βλέπω 3 χρόνια...τα οποία γαμιούνται με 100€ ως 200€ άνευ κεράσματος...

Αυτά.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
είσαι μαλάκας ή τον παριστάνεις ?

και τα δύο

έκαστος στο είδος του...δεν διαφωνώ...

το BO,θες να μας πεις σε ποιόν τομέα είναι κορυφή ? Όχι τίποτα άλλο,να μαθαίνουμε κ τίποτα...

Γιατί εγώ μόνο μπάζα βλέπω 3 χρόνια...τα οποία γαμιούνται με 100€ ως 200€ άνευ κεράσματος...

Αυτά.
μόνος σου ρώτησες, μόνος σου απάντησες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom