Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

mrserius

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0

Παίδες καλησπέρα,

Μετά από αρκετό καιρό off, βρήκα και άκουσα πολλά κλειστά (mystique, cleopatra, lolita, princess, tessera?..)

Μπορεί κάποιος να δώσει μια λίστα με τα ανοιχτά? (και αν κάποια προβλέπεται να ανοίξουν πάλι - Π.χ. cleopatra?)

Ακόμη, εχει κανείς ιδέα αν και που παροικεί μια Βερά (milf με γυαλιά, ex cleopatra, ex. rich&famous, έκανε το show στην μπανιέρα του mystique).

Thanks και sorry αν είμαι off-topic (πρώτο post, θα μάθω.. :rolleyes:)

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Παίδες καλησπέρα,

Μετά από αρκετό καιρό off, βρήκα και άκουσα πολλά κλειστά (mystique, cleopatra, lolita, princess, tessera?..)

Μπορεί κάποιος να δώσει μια λίστα με τα ανοιχτά? (και αν κάποια προβλέπεται να ανοίξουν πάλι - Π.χ. cleopatra?)

Ακόμη, εχει κανείς ιδέα αν και που παροικεί μια Βερά (milf με γυαλιά, ex cleopatra, ex. rich&famous, έκανε το show στην μπανιέρα του mystique).

Thanks και sorry αν είμαι off-topic (πρώτο post, θα μάθω.. :rolleyes:)
φιλε κσεκινα απο σιγρου κανε μια ανοδο κε μια καθοδο εφτα μαγαζαρεσ,κε επιδι σ εκοβο να εχισ λεφτα καλεσε κε εμνα που δε εχο να δο κε γο κανα βιζι
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Παίδες καλησπέρα,

Μετά από αρκετό καιρό off, βρήκα και άκουσα πολλά κλειστά (mystique, cleopatra, lolita, princess, tessera?..)

Μπορεί κάποιος να δώσει μια λίστα με τα ανοιχτά? (και αν κάποια προβλέπεται να ανοίξουν πάλι - Π.χ. cleopatra?)

Ακόμη, εχει κανείς ιδέα αν και που παροικεί μια Βερά (milf με γυαλιά, ex cleopatra, ex. rich&famous, έκανε το show στην μπανιέρα του mystique).

Thanks και sorry αν είμαι off-topic (πρώτο post, θα μάθω.. :rolleyes:)

ανοικτά τώρα...1)ανατολή 2)νταιαμοντ ντολς 3)αλκατραζ 4)γκόλντ 5)λιντο 6)καμα σουπα 7)μουσσες 8)ρασπουτιν 9)σταρ λάιβ 10)τουττι φρούτι 11)γκραν ριτορνο 12)μπέιμπς 13)κουκλες 14)πλατινουμ

για τα υπόλοιπα ρωτα τον θοδωρή κολυδά.Επ' ευκαιρία ρώτα και τον καιρό :grin:
 

mrserius

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Βόθρε το ενστικτό σου είναι αντάξιο της φήμης σου.  :o

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να πάρω τα bonus μου πριν την κρίση  :2funny:
μας βλέπω να τα λέμε σε διανυκτερευουσες καντίνες για λίγο καιρό...

Τωρα σχετικά με τα μαγαζιά, αποφεύγω την Συγγρού λόγω βαβούρας
(που θα βρείς golden boy, σε ορθάδικο ή σε lounge?  :2funny:)

Ετσι την βρίσκω συνοικιακά, αλλά πεθαίνουν όπως βλέπω...


 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Βόθρε το ενστικτό σου είναι αντάξιο της φήμης σου.  :o

Δυστυχώς δεν πρόλαβα να πάρω τα bonus μου πριν την κρίση  :2funny:
μας βλέπω να τα λέμε σε διανυκτερευουσες καντίνες για λίγο καιρό...

Τωρα σχετικά με τα μαγαζιά, αποφεύγω την Συγγρού λόγω βαβούρας
(που θα βρείς golden boy, σε ορθάδικο ή σε lounge?  :2funny:)

Ετσι την βρίσκω συνοικιακά, αλλά πεθαίνουν όπως βλέπω...
μιριουχο κε καστορα τοτε παγενε
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Εχει σωληνα εκει ??  :cheesy:  :grin:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Παιδια ηταν κανεις στο Diamond Dolls αυτη τη Παρασκευη που μας περασε 16/10 η' το Σαββατο..?
Ρωταω γιατι θελω να επιβεβαιωσω κατι που μου ειπε ενα φιλαρακι που ηταν εκει...
Ευχαριστω!
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ροξι ινε πολιμαγαζαρα!!!!!!!!!!!!!
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465

οποιος θελει το πιστευει. το σιωπητηριο στην 25 εμα πετροχωρι επαιζε ακριβως αυτη την εκδοση .. 3 λεπτα.. σε νανουριζει κανονικα!!!γαματο ειναι..  χαχα μπραβο ρε πουρο ρειντζερ  :)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
καβο το μαγαζι θαμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
καβο το μαγαζι θαμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aφορμη για αυτο πμ, ειναι η επανεμφανηση σου..(Κατα την γνωμη μου, κακως σε ξε-μιουταρανε οι μοντς, διοτι απλα συνεχιζεις να υποτιμας τα θεματα και τα μελη με τις κοτο-μαλακιες σου..).

Κοιτα..Καλυτερα να επιλεξεις τον δικο μου δρομο ( αποχη, αλλα και να διαβαζεις τι γραφουν οι "κατεχοντες" την γνωση), ειτε μην ξαναγραψεις..(εγω δεν γινεται να μην σε διαβαζω, διοτι γραφεις σε νηματα που με ενδιαφερουν..!)

Το να γραφεις ενα καρο μαλακιες, σε "ζωτικα" θεματα των στριπτηζαδικων, απλα δεν καταφερνεις τιποτα απο το να εκνευριζεις τους αλλους..

Τουλαχιστον γραφε τις κοτο-μαλακιες σου, ΜΟΝΟ στον "σωληνα"..

Αυτα.. 
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Τρελόπαιδα τι κάνετε!!!! Παρακουλοθώ τι λέτε, απλά απέχω διότι πλέον δεν έχω κάτι να γράψω. Και από τι στιγμή που δεν έχω κάτι να αναφέρω να γράψω ΤΙ!!!!!! Δε νοσταλγώ τις παλιές μέρες διότι πολύ απλά απολαμβάνω αυτό που μου συμβαίνει τώρα. Εδώ είμαι πάντως δε ξεχνώ τις ηλεκτρονικές μου παρέες.

(Αυτό σε απάντηση 8 p.m. που με ρωτάνε που χάθηκα)
 

Επισκέπτης
Aφορμη για αυτο πμ, ειναι η επανεμφανηση σου..(Κατα την γνωμη μου, κακως σε ξε-μιουταρανε οι μοντς, διοτι απλα συνεχιζεις να υποτιμας τα θεματα και τα μελη με τις κοτο-μαλακιες σου..).

Κοιτα..Καλυτερα να επιλεξεις τον δικο μου δρομο ( αποχη, αλλα και να διαβαζεις τι γραφουν οι "κατεχοντες" την γνωση), ειτε μην ξαναγραψεις..(εγω δεν γινεται να μην σε διαβαζω, διοτι γραφεις σε νηματα που με ενδιαφερουν..!)

Το να γραφεις ενα καρο μαλακιες, σε "ζωτικα" θεματα των στριπτηζαδικων, απλα δεν καταφερνεις τιποτα απο το να εκνευριζεις τους αλλους..

Τουλαχιστον γραφε τις κοτο-μαλακιες σου, ΜΟΝΟ στον "σωληνα"..

Αυτα.. 

πάντως σ'αυτό που παρέθεσες...για Κάβο γράφει..όχι για κοτό...:cheesy: ;)

(humor-ακι)!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom